11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Deep Purple »

lapo-lapo wrote: Sun Oct 08, 2023 3:03 pm Pa iz njihovog kopa koji i nije bio nesto brojcano veliki su bile te petarde koje su pogodile golmana. Mislim da su samo idioti koji su slucajno pogodili petardom svog golmana, ne vjerujem da je tu bilo namjere...
Slučajno su pogodili više svojih igrača. A i da nije bila namera da se pogode igrači Pazara samim ubacivanjem na teren postojala je mogućnost da se pogodi još neki akter same utakmice odnosno neki naš fudbaler ili sudije na terenu.

A i koliko sam upoznat sa terminom pražnjenja tribine to ne znači da može desetak pojedinaca da ostane na tribini da bi čuvali navijačka obeležja? Meni sve ovo previše smrdi i to je moje mišljenje.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

Kada je došlo do prekida odmah sam pomislio na sasvim drugu stvar. Ko je gledao tv prenos mogao je uočiti da je kapitenu Mirkoviću više puta sunce zasmetalo. Bilo je nisko i direktno je išlo njemu u oči. Ja pomislih, evo nama šanse a u drugom će sigurno zaći za krov zapada i da Carević neće imati problema. Izađu oni posle sat vremena i stvarno bi tako ali sad sunce ne smeta Mirkoviću. Eto još jedna teorija zavere ali videli ste i sami kako je pao Mirković, pokošen kao švabe na Sutjesci.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by salefkv »

Deep Purple wrote: Sun Oct 08, 2023 3:07 pm A i koliko sam upoznat sa terminom pražnjenja tribine to ne znači da može desetak pojedinaca da ostane na tribini da bi čuvali navijačka obeležja? Meni sve ovo previše smrdi i to je moje mišljenje.
I ne samo to, nego su pojedinci sa “ispraznjene” tribine sutnuli loptu u teren tokom naseg kornera, nije mi jasno kako takve stvari mogu da budu dopustene… Covek je ‘ladno ispucao volej na ivicu peterca, samo pogledajte to nonsalantno kretanje na tribini iza gola.

Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Dragojlo »

Što se tiče namernog izazivanja kazne za sopstveni tim - ta priča možda i može da pije vodu... Samo ću spomenuti u tom kontekstu kvalifikacije za prošli EURO, kad su navijači Crne Gore na utakmici sa Engleskom u PG vređali na rasnoj osnovi neke igrače Engleske, ZNAJUĆI da će dobiti kaznu od bar dve utakmice bez publike. Gle čuda, sledeću utakmicu kući su igrali sa "Kosovom", pred praznim tribinama.... Namera je, dakle, bila jasna da se izbegne pun stadion na toj utakmici, jer sam bog zna šta bi moglo izbiti tu...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by fare »

Sasvim očekivano posle prodaje naj boljeg igrača posle 5 ili 6 kola sada možemo samo sanjati o Evropi.
Gde je Zuke nema ga? Ja mislim da posle ovoga juče na tribinama ne treba da nas zove prijateljima igrači možda ali navijači ne sramota u beton ligu ih izbaciti
sada je valjda svima jasno koliko je Čumić značio Voši i kada je bio najgori na terenu. Ali stvarno ko nas je kleo nije dangubio Gruzin dobar odigrao 1 utakmicu povreda, Bolingi se borio za život, UN koji je bio među najboljima u prošloj sezoni povređen, veteran Kajević (koji je trebao da pravi razliku :) ) 2 puta šutne loptu i povredi se. Kembel i Vukanović neiugrani naši omladinci strava i užas golman skretničar drugim rečima ova sezona je već gotova praviti polako planove za sledeću.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Milan »

salefkv wrote: Sun Oct 08, 2023 4:05 pm
Deep Purple wrote: Sun Oct 08, 2023 3:07 pm A i koliko sam upoznat sa terminom pražnjenja tribine to ne znači da može desetak pojedinaca da ostane na tribini da bi čuvali navijačka obeležja? Meni sve ovo previše smrdi i to je moje mišljenje.
I ne samo to, nego su pojedinci sa “ispraznjene” tribine sutnuli loptu u teren tokom naseg kornera, nije mi jasno kako takve stvari mogu da budu dopustene… Covek je ‘ladno ispucao volej na ivicu peterca, samo pogledajte to nonsalantno kretanje na tribini iza gola.



Sudija je vrlo perfidno u nekoliko navrata radio na našu štetu. Ovde je odmah prekinuo igru kad je druga lopta ušla, a kada se isto desilo pri jednom napadu Pazara, samo je mahnuo rukom da se igra nastavi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Na_3_boda »

Od deset odigranih utakmica cetiri pobede i to sve kod kuce, jedva, sa jednim golim razlike. Sve utakmice koje smo dobili su bile protiv klubova koji su u donjem delu tabele i bore se za opstanak... Za smenu trenera je rano, tek je dosao, ali ne znam ko moze da nas cupa iz ovog mulja, jedino mislim da bi ekipu mogao da podigne Lalatovic.
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by rykerfcv »

Na_3_boda wrote: Sun Oct 08, 2023 9:17 pm Od deset odigranih utakmica cetiri pobede i to sve kod kuce, jedva, sa jednim golim razlike. Sve utakmice koje smo dobili su bile protiv klubova koji su u donjem delu tabele i bore se za opstanak... Za smenu trenera je rano, tek je dosao, ali ne znam ko moze da nas cupa iz ovog mulja, jedino mislim da bi ekipu mogao da podigne Lalatovic.
Lalatovic :oops:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Rabba »

Da li si priseban ti čoveče, Lalatovića oterali oni Ukrajinci kao kugu, mi da ga vraćamo? Što dalje, to bolje!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Maki »

Samo neko nadrogiran kao on bi nas preuzeo u ovom trenutku.
Jedino što bismo i mi morali biti nadrogirani da to prihvatimo.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by 021 »

CRD FCV wrote: Sun Oct 08, 2023 2:17 am Омладинска школа ништа не производи.
Proizvodi, ali Zbiljić brže-bolje to rasproda. Sa Majstorovićem i Miloševićem, ekipa bi izgledala dosta drugačije. Ni Barselonina akademija ne izbaci više od 1-2 vrhunska igrača po generaciji, šta očekujete od Vošine? Mislim da kod nas problem nije toliko u lošem (fudbalskom) radu omladinske škole, koliko u odabiru igrača iz iste, gde tradicionalno prevladava negativna selekcija. Da se isključivo struka pita, igrači poput Jeličića ne bi ni prismrdeli prvom timu. S druge strane, ima mnogo talentovane dece koja zbog svih nefudbalskih faktora nikad ne dočekaju priliku, tako da je šteta uvek dupla.

I pored svega, igrači koje klub može da dovede sa strane su i dalje ispod kvaliteta onih koje sam proizvodi. Najbolji primer je Topić, koga je ovde na forumu pljuvao ko god je stigao, a bio je naš najkorisniji igrač, koji je krpio sve rupe u ekipi. Pojačanja nisu uspela da nadomeste njegov odlazak, i to je najveća razlika u odnosu na prošlu sezonu i glavni razlog zbog čega sada promaja duva na sve strane, a protivnici nas pune kao najgoru boraniju.

Po kvalitetu, ovo je tim za plasman od 5. do 8. mesta, i teško se tu bilo šta može promeniti. Trener u celoj priči ne igra bitnu ulogu. Svi znamo u čemu je problem (upravi i organizaciji kluba), ali rešenja, izgleda, nema.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Maki »

Videli ste juče Ergelaša. Dečko ima 21 godinu i prošao je sve omladinske nacionalne selekcije. Pozajmljen je Pazaru iz Čukaričkog, a ponikao je u Vojvodini. Ko zna koliko još takvih ima, koji su nas napustili. Sada je jaka generacija 2007. Tu ima dece selektirane ne samo iz APV.
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by rykerfcv »

Maki wrote: Sun Oct 08, 2023 10:21 pm Videli ste juče Ergelaša. Dečko ima 21 godinu i prošao je sve omladinske nacionalne selekcije. Pozajmljen je Pazaru iz Čukaričkog, a ponikao je u Vojvodini. Ko zna koliko još takvih ima, koji su nas napustili. Sada je jaka generacija 2007. Tu ima dece selektirane ne samo iz APV.
Pitanje je koliko ce njih doci do prvog tima Vojvodine.
jedan do maksimalno dvojice,jedan od njih ce biti Srdjan Borovina koji je pretalentovan napadac,a drugi ce biti najverovatnije Lanetov mladji sin koji je 2008 za koga sam cuo takodje da je jako fudbalski inteligentan za svoje godine,ali je zato van terena uobrazen i bezobrazan.
Videcemo za par godina...kako bude bice.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Minja »

021 wrote: Sun Oct 08, 2023 10:16 pm
CRD FCV wrote: Sun Oct 08, 2023 2:17 am Омладинска школа ништа не производи.
Proizvodi, ali Zbiljić brže-bolje to rasproda. Sa Majstorovićem i Miloševićem, ekipa bi izgledala dosta drugačije. Ni Barselonina akademija ne izbaci više od 1-2 vrhunska igrača po generaciji, šta očekujete od Vošine?
Ако ОШ годишње "направи" само једног младог играча који ће имати место у првих 11, али не зато што је само млад већ и зато што заиста и вреди на фудбалском тржишту, тај део клуба одрадио је шта се од њега очекује. Ако "направе" два играча, могу да накриве капу. Три или више равно је чуду. Друга ствар је што се то не вреднује или се стално тражи више и више, а то не може. Тржиште је премало, више клубова се "бори" за талентоване играче, ту су менаџери, родитељи, разноразни интереси, татини синови итд... Много је то комплексније, барем колико ја знам, од тога како све изгледа на прву лопту. Суперталентован клинац једнако милиони у најави,а то знају сви које то интересује.

Што се тиче Пазара, мислим да је ту бесмислено било шта да се прича. И раније су утакмице тамо биле пуне некаквог нефудбалског набоја, далеко од спорта или надметања. Више као некаква демонстрација (силе), где само размишљаш да извучеш живу главу. Да ли нам то треба, па не, наравно, али да ли ће се ту нешто променити? Тешко. Зато, ова утакмица треба да оде у архиву и довиђења.
Locked