11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Locked
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Maki »

Mare_Liman wrote: Sat Oct 07, 2023 10:37 pm Маки какве везе Ранко има са тим???
Nema on puno veze ni sa čim. Loš mu je CV. Male su šanse da dočeka zimu. Napisao sam šta mu zameram,šta mu cenim i za šta nije odgovoran. U konačnom zbiru, igra je lepša i smislenija, tim ne postiže rezultate, a igrači ne napreduju. Forum se maltene složio da nam nijedan igrač nema kvalitet za ciljeve koje smo postavili. E pa ni trener ga nema.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Rabba »

Danas je Ranko povukao seriju loših poteza.

1) Početi sa Bukincem, danas, posle ostavljanja na klupi prošlo kolo... Pojeo si prijatelju go**o, reši ga kako znaš i umeš, ne da dete satreš. Isto je uradio Batak, kad mu je za prvi start odredio žrtvovanje na Čmarakani.
2) Malbašić i Carević posle serije loših predstava i dalje na terenu. Za Carevića mu ne mogu zameriti, ovo nije bila utakmica za Toromana, Kembel je danas mogao startovati.
3) Vojvodina nema luksuz da u nedostatku zadnjih veznih zadnjeg veznog drži na centarhalfu. Nema luksuz ni da u nedostatku centarhalfova, centarhalfa drži na desnom beku. Nema luksuz ni da u ovakvoj utakmici na zadnjem veznom drži Milosavljevića i Zukića.
4) Jeličić i desni bek će posebno dobiti svoju stavku. Jeličić na desnom beku? Dokle bre više? Ko kaže da dečko može uopšte tamo da igra? Dva gola su pala sa njegove strane.
5) Butrakoviću minuti danas? U trenucima kad se lomi utakmica? Čoveče...
6) Samo uvođenje Vukića je zločin protiv fudbala.

Što se pojedinačno tiče, Carević malo branio, malo mu prolazile kroz uši, bekovi, Bukinac bolji od Lazarevića, halfovi, Crnomarković konačno isteran iz ekipe, paradoksalno, u utakmici u kojoj nije loše izgledao. Mateus mnogo bolji od Milosavljevića na zadnjem veznom, a i u odbrani pristojan. Krila, Radulović mi se sve manje dopada, Malbašić tragičan. Zukić do povlačenja na zadnjeg veznog tako-tako, od tada veoma loš. Ivanović mnogo lošiji nego u prošloj. Od izmena, Vukanović najbolji, Kembel puno teksta malo sadržine, Butraković asistirao, bez nekog drugog učinka. Jeličić nažalost ubedljivo najgori danas, do nivoa žaljenja i Vukić, kojem je jedini potez danas bio da preda loptu Sumi za 3 gol.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by ssnigd »

slanobarac wrote: Sat Oct 07, 2023 7:00 pm
Ja sam se potpuno složio sa tvojim citiranim postom. Ne razumem reakciju?
Moguce da sam onda pogresno razumeo napisano.
Izvinjavam se.

masterNS wrote: Sat Oct 07, 2023 7:58 pm Cak je i Sanja propala..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Firma kej »

Danas smo pored sramotne igre,sramotnih pojedinaca, sramotnih zamena imali i sramotne povike sa tribina. Ubi Srbina, Kosovo je pored Srbije i ostale gnusne i odvratne stihove protiv Srba i na kraju "premlaćivanje" naših Firmaša. Nije bitno ko je koje vere ali treba da poštuje zemlju u kojoj živi i da ne vređa. U Beton ligu Pazar ionako su ušli u Superligu preko licitacije. :argue:
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by rykerfcv »

Firma kej wrote: Sun Oct 08, 2023 12:16 am Danas smo pored sramotne igre,sramotnih pojedinaca, sramotnih zamena imali i sramotne povike sa tribina. Ubi Srbina, Kosovo je pored Srbije i ostale gnusne i odvratne stihove protiv Srba i na kraju "premlaćivanje" naših Firmaša. Nije bitno ko je koje vere ali treba da poštuje zemlju u kojoj živi i da ne vređa. U Beton ligu Pazar ionako su ušli u Superligu preko licitacije. :argue:
Дебили пандурски,ово је класична тартура да 50 плавих туку пар наших момака.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Red Marquis »

Onog trena kada sam video da mi skoro 3 godine nismo spojili tri pobede zaredom, znao sam šta za očekivati. Jednostavno ovaj klub je prepun neznalica. U upravi, u sportskom sektoru, i naravno u timu. Tvrdim da je ovo u poslednjih 4-5 godina najslabiji igrački kadar, a daleko je od najeftinijeg.

Godinama škripi pozicija centarfora, pleja. Tu se ništa ne menja na bolje. Ponekad škripi na štoperima, vrlo često na bekovima, ređe na golmanskoj poziciji. A sada, sada sve te pozicije škripe. Na mestu smo koje i odgovara kvalitetu ekipe. Dok za početak ne odleti sportski direktor (kao minimum minimuma) ne vidim nadu ni za kakav napredak rezultatski.
Io odio Belgrado
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by CRD FCV »

Red Marquis wrote: Sun Oct 08, 2023 2:02 am Onog trena kada sam video da mi skoro 3 godine nismo spojili tri pobede zaredom, znao sam šta za očekivati. Jednostavno ovaj klub je prepun neznalica. U upravi, u sportskom sektoru, i naravno u timu. Tvrdim da je ovo u poslednjih 4-5 godina najslabiji igrački kadar, a daleko je od najeftinijeg.

Godinama škripi pozicija centarfora, pleja. Tu se ništa ne menja na bolje. Ponekad škripi na štoperima, vrlo često na bekovima, ređe na golmanskoj poziciji. A sada, sada sve te pozicije škripe. Na mestu smo koje i odgovara kvalitetu ekipe. Dok za početak ne odleti sportski direktor (kao minimum minimuma) ne vidim nadu ni za kakav napredak rezultatski.
+1

Од првог гола нисам много погледао, сад сам видео извештај. Други гол из одбитка, трећи 1 на 1 с голманом. Коментатор хвали пас Суме који није ништа специјално већ је прошао јер се ту задесио Јеличић. Жао ми је али он није за наш ниво. Нажалост и овај наш ниво није наш ниво. Све је погрешно.

Елем, хтедох рећи да не знам може ли се неки од три гола приписати Царевићу.

Још један противник који је скоро имао 100% ефикасност против нас у шутевима. Како нас неће тако. Ми морамо да створимо 5 прилика да би једна ушла. Не знам да ли има ту помоћи. Нама скоро сваки играч има проблем са неком или више основа фудбала. А то ниједан тренер не може да поправи код некога у зрелој доби.

Не могу рећи да ће бити боље. Играч од кога смо нешто очекивали, макар због физикалија, једва жив. Гурам који је био некад и у репрезентацији Грузије је пројектован као појачање на беку исто повређен, када ће назад на терен нико не зна. Најбољи играч отишао. Омладинска школа ништа не производи. Зукић подигао ниво игре па сад са 22 игра онако како је требао са 17. И тако даље и тако дуже.

Букинац и Бјековић дефанзивно јако лоше, могу да играју у формацији када имамо три штопера па они да буду по бековима орјентисани ка нападу. И то би се могло пробати, голове свакако примамо.

Да не дужим даље, ево извештаја.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Dragojlo »

Ne mogu, jače je od mene, pa makar bio i banovan....
Dakle, kako uvaženi član ovog Foruma, koji (navodno slučajno) koristi čuveno BiH, a kome većina ovde titra kao da je u najmanju ruku počasni član Voše, uvek naprasno ispari na duži period sa tog istog Foruma kad god njegove kolege "fine i časne ljudine" sa tribine naprave neku ovakvu grozotu prema gostujućim timovima, a bogami i prema sopstvenim igračima!?
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Vladimir »

Да се надовежем на претходни пост, гори и љигавији су ти играчи који тамо играју,а ови говнари певају убиј Србина . Стварно жалосно.
Телеп
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

Vladimir wrote: Sun Oct 08, 2023 6:23 am Да се надовежем на претходни пост, гори и љигавији су ти играчи који тамо играју,а ови говнари певају убиј Србина . Стварно жалосно.
Meni je još strašnije što mi nismo povukli ekipu sa terena čim su počela takva skandiranja.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Rabba »

Igramo se otkrivanja veštica, momci? Svoju frustraciju porazom i dešavanjima na stadionu ste trebali da rešavate tamo na stadionu, ne ovde. Što se zaštićenosti tiče, Zuke svakako nije zaštićen, kao što ni niko drugi a "navijač je Vojodine" nije zaštićen. Ako imate konkretno nešto protiv čoveka, iznesite, "da ga bacimo u vodu, pa ako pluta, onda je patka, a ako je patka i teži isto kao drvo, onda je veštica", nije argument.
slanobarac wrote: Sun Oct 08, 2023 7:11 am Meni je još strašnije što mi nismo povukli ekipu sa terena čim su počela takva skandiranja.
Meni je fascinantno da imaju Srbe u ekipi i pevaju to. Ali to je bolidima na obraz i čast. Skandiranjem i povicima bi morala da se pozabavi policija a onda i disciplinska komisija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Istocno stajanje
Posts: 539
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Istocno stajanje »

Vidim opet je ona starleta zakljucala komentarisanje na drustvenim mrezama.
Sto se Pazara tice, nikada se regularno nisu plasirali u Super ligu. Dva puta su politicki bili ubacivani.
Poslednji put kada sam bio tamo na gostovanju osecao sam se gore nego kada sam bio u Turskoj sa Vosom( a tamo je bilo mnogo normalnije nego ovde). Na stadionu turske zastave, jezivi poklici i skandiranja, parole u fazonu 500 godina pod turcima itd. Pre sam se divio njihovom lokalpatriotizmu, ali znamo zasto je to tako.
Trebalo bi ih izbaciti iz lige, bas kako su i ubaceni.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Turija »

Odavno cujemo sa tribina, ono sto ne bi smelo nikako. Da je na vreme spreceno, ne bi se razvilo u svakidasnjost.
Uefa pokusava nesto da ucini, ali nema mehanizme, osim novcanih kazni i utakmica bez navijaca. Morala bi uvesti i izbacivanje iz takmicenja, kao ono kad sudija prvo da opomenu, zuti karton, pa crveni karton ili direktan crveni. Kao krajnja mera, ono sto mozda, Grci urade ( ali sumnjam da ce). Klupko se odmotalo, a konci zamrsili. Sad treba pametno rasplesti ili resiti Gordijev cvor.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Neizlecivi »

Rabba wrote: Sun Oct 08, 2023 7:21 am Meni je fascinantno da imaju Srbe u ekipi i pevaju to.
Aj to, ali pored toga i oni sami su Srbi.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

Дип је био у праву кад је рекао да се намешта да ови не би дочекали близанце тамо. Јер би било срања само таквог. Навијачи Војводине нису ништа могли да решавају тамо јер их није било ни 50 и још их полиција бије!? А да ови не би намештали да играју пред празним трибинама нека играју у бетон лиги и решен проблем.
Locked