10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by rykerfcv »

Bila je kamera uperena u Stefana Djordjevica kad se pozdravljao sa klupom,velika sreca kod Djordjevica sto mi se svidja.
Rutinska pobeda,ovo je nama falilo prosle sezone.Utakmice koje smo morali da pobedimo,mi smo jelte smirili tempo i cekali do kraja utakmice.
Vojvodina od pocetka sezone i ova sada su dve razlicite ekipe!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Wild Srem »

Po meni je najvece pojacanje ove sezone Ranko Popovic.
P.s Carevic nas je mnogo vise vadio iz problema nego uvaljivao u iste, tako da bi ga istrpeo s akcentom da radi mnogo na centar sutevima, ako to resi imamo vrhunskog golmana po meni.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by slanobarac »

Čemu ono jajarenje i odugovlačenje poslednjih 15 minuta?
Đorđwvić pokazao odličnu igru. Ivanović odlična igra glavom. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fcvisart
Posts: 54
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by fcvisart »

Molim vas prestanite da puštate ćiribu ćiriba..
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by srkins »

Campbell pre Malbasica i Djordjevic na beka i mislim da ce ta strana sasvim lepo izgledati videlo se u tih par minuta sto su igrali zajedno da veoma lepo saradjuju ,Campbella moramo vise da koristimo decko je jedan od brzih igraca u ligi i definitivno moze svakoj odbrani da napravi problem. Takodje mi se u ovim par minuta sto je igrao mali Jovanovic svideo vidi se da brzo razmislja ima zanimljive ideje jos tu fali dosta ali vidi se da fudbalski razmislja ,takodje bih pohvalio borbenost zadnje linije tima dosta tu jos treba da se radi ali ok ne treba ni previse kritikovati
lapo-lapo
Posts: 209
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by lapo-lapo »

Drago mi je zbog Ivanovica, takođe Đorđevic veoma dobar. Opet se branimo kad vodimo protiv ovakvih ekipa sa kojima to nikako ne bi trebali ali ajde mozda se moze braniti rezultat ponekad zadnjih desetak minuta....
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by slanobarac »

lapo-lapo wrote: Fri Sep 29, 2023 8:43 pm Opet se branimo kad vodimo protiv ovakvih ekipa sa kojima to nikako ne bi trebali ali ajde mozda se moze braniti rezultat ponekad zadnjih desetak minuta....
To nikad nije dobra opcija. Video si šta se Javoru desilo u nadoknadi vremena. Naši igrači nemaju usađeno to da dokusure protivnika nego se pre odlučuju da zadržavaju vreme. :evil: A to publika ne voli i neće je takva igra vratiti na stadion.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Turija »

slanobarac wrote: Fri Sep 29, 2023 8:35 pm Čemu ono jajarenje i odugovlačenje poslednjih 15 minuta?
Đorđwvić pokazao odličnu igru. Ivanović odlična igra glavom. :cheers:
Znas kako, jos uvek smo na pocetku promene nacina igre i nedostaje rutina.
PS
Koliko mi je Kajevic podigao optimizam, onim sutem sa penala, sada me je totalno razocarao pokusajem dodavanja Kembelu, gde je imao prostora na pretek i veoma brzog igraca da ga izbaci oci u oci sa Gordicem, a on tako lose da doda loptu. Ustvari je dodao Gordicu.
Vidi se i zrelost i iskustvo Vukanocvica.
Vojo, tvoj Palancanin 2 komada veceras :)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by VošaNS »

Careviću fali samopouzdanja opet je njegov gol,Djordjević se uželeo fudbala odigrao je majstorski.Malbašića preseliti na klupu hitno.Ivanović glavom ubija.Bravo momci!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by VošaNS »

Zašto nismo igrali u novim dresovima?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Uvek sa tobom »

Turija wrote: Fri Sep 29, 2023 8:12 pm Sto Ranko zameni Djordjevica?
Ако сам добро видео Ђорђевић је тражио измену.

Иначе одлична игра Ђорђевића, само Малбашић колко год да се труди и трчи једноставно мора уступити Кемпбелу место, много смо бржи и опаснији са њим и морамо га више користити једини користан пас у простор је добио од Царевића...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by fare »

Đole kao što sam već rekao kralj, Kampbel će biti pravo pojačanje, Ivanović vidi se da zna da igra Carević već počinje da zabrinjava prekide mora da popravi za sada ga vade refleksi i 1 na 1.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Turija »

Carevic ima odlican refleks (kao i N.Simic), dobar je 1 na 1, ali mu nedostaje dobar odraz i tu pocinje kubiriti sa visokim centarsutevima na drugu stativu. Sto uhvati na svoju visinu to je sve. Odraz je tesko znatnije popraviti, ako je prirodno slab, kao i procenu leta lopte..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by vdn slaninar »

Радуловић је покретачка снага Војводине,свака му част за максимално залагање,остали млади играчи који планирају да направе нешто у фудбалу могу да се угледају на њега.После 100 година дајемо голове после корнера,на последња два меча после Радуловићевих центар шутева.
Ми имамо психолошки проблем кад поведемо мислимо то је то,немамо менталите као нпр Немци,да кидамо још јаче и постигнемо још голова.Ми се опустимо,ритам нам падне,игра се распадне,примими го и онда поново јуримо,то против јачих екипа неће пролазити.Ако Ранко успе да нам промени те навике,усади ново схватање,онда можемо јурити неки успех.Важно јако што је Ивановић дао два гола,добиће на самопоуздању,играће растерећенији.Ђорђевић је приказ како искусни играч доприноси екипи,поред знања унео је и сигурност.Чини ми се да је пад игре Зукића последица довеђење Матеуса,раније је све крећало од Зукића,враћао се и започињао сваки напад,сада то ради Матеус,морају постати компатибилни,што не би имали два организатора игре,много важно за нас.
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by rykerfcv »

Turija wrote: Fri Sep 29, 2023 9:00 pm
slanobarac wrote: Fri Sep 29, 2023 8:35 pm Čemu ono jajarenje i odugovlačenje poslednjih 15 minuta?
Đorđwvić pokazao odličnu igru. Ivanović odlična igra glavom. :cheers:
Znas kako, jos uvek smo na pocetku promene nacina igre i nedostaje rutina.
PS
Koliko mi je Kajevic podigao optimizam, onim sutem sa penala, sada me je totalno razocarao pokusajem dodavanja Kembelu, gde je imao prostora na pretek i veoma brzog igraca da ga izbaci oci u oci sa Gordicem, a on tako lose da doda loptu. Ustvari je dodao Gordicu.
Кајевић је у тој ситуацији морао боље,било је најбоље решење да повуче још на страну и да центрира.
Мени је Вукановић још из звезде остао дрво,не улива ми неки оптимизам.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Locked