10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by N13 »

Koga briga za ciganske verzije pesama? I grobari imaju verziju za pola bela pola crvena, pa sigurno ne treba zbog toga prestati to pevati.

Ciribu ciriba je pesma koja probudi masu, sto je dobro. Budite realni, kada god se pusti ta pesma, ceo stadion ustane i peva.
Ni jednu drugu pesmu nemamo na koju se masa toliko trigeruje.
E sad, slazem se da je ne treba pustati svaku utakmicu. Izgubice tu vrednost ako je slusamo precesto.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by VošaNS »

+1
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by VošaNS »

N13 wrote: Sat Sep 30, 2023 8:57 am Koga briga za ciganske verzije pesama? I grobari imaju verziju za pola bela pola crvena, pa sigurno ne treba zbog toga prestati to pevati.

Ciribu ciriba je pesma koja probudi masu, sto je dobro. Budite realni, kada god se pusti ta pesma, ceo stadion ustane i peva.
Ni jednu drugu pesmu nemamo na koju se masa toliko trigeruje.
E sad, slazem se da je ne treba pustati svaku utakmicu. Izgubice tu vrednost ako je slusamo precesto.
+1
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Maki »

Lično je ne volim, ali pesma ima neku magičnu moć. Sinoć je Ranko plesao i pevao dok se približavao istočnoj tribini da da izjavu za TV Arena. Masa je to gromoglasno podržala. Ja nisam, ali bih bio skot da ne primetim da je, ma koliko jeftino, lepo izgledalo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Red Marquis »

Ja bi Ćiribu ćiriba puštao samo protiv Zvezde kad ih pobedimo, iz inata.
U prevodu, čuli bi je jednom u 20 godina.
Io odio Belgrado
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Duplof »

Red Marquis wrote: Sat Sep 30, 2023 12:48 pm Ja bi Ćiribu ćiriba puštao samo protiv Zvezde kad ih pobedimo, iz inata.
U prevodu, čuli bi je jednom u 20 godina.
+1
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Minja »

LIMAN wrote: Sat Sep 30, 2023 1:02 am

Pustaj Kembela od pocetka, decko ima snage, a cini mi se i znanja, treba mu dati sansu 90 minuta da ga vidimo malo duze s cim raspolaze.
Добар. Брз као ветар а други гол је (и) његово дело. Баш је освежење.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by slanobarac »

Ne znam kako drugima izgleda ali meni ove igre što prikazujemo ne ulivaju neko poverenje. Bodovi se skupljaju, primičemo se gornjem delu tabele ali mislim da je to nedovoljno za ozbiljnije ekipe. Videćemo već u N. Pazaru idemo li u dobrom smeru. Ako budemo igrali oprezno i kukavički, nema ništa od nas. Ja bih da sam trener spustio gard i ušao u otvorenu tuču i na tri boda. Pukovnik ili pokojnik, bez kalkulacije i čuvanja jednog boda.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Milan »

Meni baš uliva nadu to što skupljamo bodove ovako igrački osakaćeni i nedovoljno uigrani. To mi govori da može biti samo bolje, a već sad se vidi pomak u odnosu na onu letargičnu Vojvodinu pod prošlim trenerima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Karlsson »

Još sa Kembelom delujemo 20-30% opasnije u napadu, ali ako Malbašić ode na klupu to znači opet novog kapitena dobijamo.
Baš su genijalci.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Red Marquis »

Nadajmo se da traka znači prodaju Malbašića na zimu.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Milan »

Znam da sam imao još dve stvari da dodam, ali sam jednu zaboravio. :mrgreen:

Jedna je da sam hteo da kažem kako mi Lanetov mali ne deluje još uvek fizički jak za seniorski fudbal. I njegovo ubacivanje na 2:1 mi nije bilo najjasnije, moram priznati. Nadam se samo da Ranko ne mora to da radi po nečijem nalogu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by rykerfcv »

LIMAN wrote: Sat Sep 30, 2023 1:02 am Sa primljenih 16 golova, sto je drugi najveci broj u ligi, odmah posle doskorasnjeg drugoligasa Zeleznicara iz Panceva (17), dobro smo mi i nakupili bodova... Odbrana mora bolje, nesto tu ozbiljno ne stima. Nadam se da ce Djordjevic malo poboljsati sliku.

Оних 5 голова од звезде је јако допринело тој гол разлици.
Одбрана од кад је Ранко дошао изгледа боље (или су само долазили слабији противници?)
Неко је написао горе да ће нам прави тест бити Нови Пазар.Пазар ништа јачи није од неког радника Сурдулице или Јавора.Очекујем у Пазару победу наравно.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by slanobarac »

Milan wrote: Sat Sep 30, 2023 3:30 pm Meni baš uliva nadu to što skupljamo bodove ovako igrački osakaćeni i nedovoljno uigrani. To mi govori da može biti samo bolje, a već sad se vidi pomak u odnosu na onu letargičnu Vojvodinu pod prošlim trenerima...
Znači veruješ da ćemo kad uskoro na red dođu Čuka, TSC i blizanci pokazati svu uigranost i snagu i dobiti ih? Optimistički, nema šta. A za Lanetovog malog mislim da su tvoje sumnje u njegov ulazak pri onom rezultatu vrlo opravdane.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Milan »

slanobarac wrote: Sat Sep 30, 2023 8:53 pm

Znači veruješ da ćemo kad uskoro na red dođu Čuka, TSC i blizanci pokazati svu uigranost i snagu i dobiti ih?


Nisam to rekao, ali verujem da nećemo biti popišani sa njihove strane kao što je bio slučaj. Osim zvezde, pošto se kao njihova filijala ne pitamo previše...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked