10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Uvek sa tobom »

Не знам дал сам добро приметио, да ли је то запад звиждао Стаменићу, ако јесте због чега?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by VošaNS »

Kad ćemo sa novim dresovima?
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by CRD FCV »

Климава рутинска победа. То је једино што је битно. Браво за Ивановића, двоструки стрелац, директно нам донео три бода.
Посета је и добра колико се рекламирамо, какво је тумбање распореда и име противника.
Дошли смо на пету позицију, на осталима је да нас прескоче са заосталим утакмицама.
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by ultra komsa »

Lazarevic je po meni bas bas - i to nije popravljivo. Bek mora da odise sigurnoscu i ne ispucavanjima pri kontaktu. Cak i kad doda imam osecaj da ne pogodi loptu kako treba. I ljudi, da li profi igrac i golman mogu da shvate da pas nikada ne ide u sredinu. Carevicu sine ispucaj je levo ili desno, veznjak uvek neka otvara stranu, kakav pas u sredinu. Pa jebo vas ker to je odmah kontra!!!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Maki »

Dobro je, pregmesmo i ovo. :cheers: Sada sledi Novi Pazar.
Malbašić, igrač manje na terenu. Toliko hvaljeni trener ne uviđa da je ovaj za klupu i nikako za kapitena.
Presrećan sam što je Ivanović dao golove i odigrao ovako borbenu utakmicu. Vidi se da je počeo da puca od samopouzdanja nakon gola. Imaćemo ogromno pojačanje u narednim utakmicama, u njemu i Đorđeviću. Kao što sam i govorio, imamo odličnog beka uz koga Bukinac može da stasava, a dovođenje Gruzijca je najveća glupost. Na levom beku nam nije trebalo nikakvo pojačanje niti ova nenormalna eksperimentisanja. Kako nikome nije palo na pamet da isproba Đorđevića na štoperu i zadnjem veznom? Verujem da bi se i tu odlično snašao.
Momci su se odlično borili i vidi se pečat trenera u ubrzanju igre i boljim prekidima. Radulović se u prvom segmentu i dalje loše snalazi, dok je drugi put zaredom upisao asistenciju iz prekida.
Lepo veče i vedra i opuštena atmosfera na istoku Karađorđa. Tri gola najmlađih na terenu, klinaca od 17 i 18 godina.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Milan »

Pridruzicu se pohvalama za Djordjevica. Mislim da mu je ovo bila ubedljivo najbolja utakmica u nasem dresu. Veliko bravo i za Ivanovica.

Kembel vec sad deluje kao vrhunsko pojacanje, a ako se na terenu bude trudio, verujem da cemo i u Vukanovicu mnogo dobiti.

Neko je predlozio ACDC “Thunderstruck” i na poluvremenu je bila pustena ta pesma. :wink:

PREKLINJEM, K’O BOGA MOLIM DA SE VISE NE PUSTA CIRIBU-CIRIBA. Toliko je izlizana i deplasirana postala ta pesma, da je vec degutantno koristiti je.


p.s. Sa povredjenim igracima na tribinama je bio i Bukinac. Je l’ i on sad povredjen ili su mozda kartoni?
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by VošaNS »

Milan wrote: Fri Sep 29, 2023 11:46 pm

PREKLINJEM, K’O BOGA MOLIM DA SE VISE NE PUSTA CIRIBU-CIRIBA. Toliko je izlizana i deplasirana postala ta pesma, da je vec degutantno koristiti je.










I protiv Javora, a i sad na kraju podigla je atmosferu pa neka je.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Milan »

Nisam baš siguran da ju je podigla pesma…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Voja »

Nikako ne mogu da formiram sud o ovom mecu. Na momente smo delovali super, al opet nekako nisam bas najzadovoljniji danasnjom igrom. IMT nam je previse lako prilazio golu i konstantno svakim napadom bio opasan po gol. Pohvale na racun Djordjeviceve igre su samo pokazatelj koliko su Vosi potrebni ofanzivni bekovi, a IMT je takav tim da protiv njega bekovi jednostavno moraju da izdominiraju. Sve to dovodi do zakljucka da ne treba bas previse preterati sa pohvalama na racun Djordjevica... i pre sam pisao da mi se cini da cesto dise "na skrge" i da je za njega 90 minuta agresivnog fudbala veliki izazov. Videcemo, pre svega voleo bih da imamo ofanzivne bekove koji se ponavljaju tokom celog meca, a nebitno mi je kako ce se oni prezivati (da ne misli neko da imam nesto protiv Djordjevica). Kembel ima brzinu koja ga cini atrakcijom na terenu, al bice upitan njegov ucinak. A valjda ce ipak napraviti iskorak (u karijeri) i postati ubojitiji i korisniji po tim.
Ivanovic... i u Italiji (pratili smo) je imao utakmice u kojima imao svoj dan, al nije bilo kontinuiteta (sto se tice ucinka), ako bi kod nas povezao par meceva u kontinuitetu, verujem da bi se uspesno lansirao u Evropu.
Ostali manje vise prema ocekivanju.
za borbenost i trud nemam prigovor
Image
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by VošaNS »

Zna li neko kad je žreb za kup?
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Sasa1969 »

Uvek sa tobom wrote: Fri Sep 29, 2023 9:57 pm Не знам дал сам добро приметио, да ли је то запад звиждао Стаменићу, ако јесте због чега?
Verovatno zato sto nije nikad dobio pravu sansu da zaigra za Vojvodinu.Uvek je to bilo na kascicu.Ja sam bio ubedjen da ce biti solidan igrac a onda je odjednom nestao...
Image
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by LIMAN »

Sa primljenih 16 golova, sto je drugi najveci broj u ligi, odmah posle doskorasnjeg drugoligasa Zeleznicara iz Panceva (17), dobro smo mi i nakupili bodova... Odbrana mora bolje, nesto tu ozbiljno ne stima. Nadam se da ce Djordjevic malo poboljsati sliku.

Pustaj Kembela od pocetka, decko ima snage, a cini mi se i znanja, treba mu dati sansu 90 minuta da ga vidimo malo duze s cim raspolaze.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Salvador »

Uvek sa tobom wrote: Fri Sep 29, 2023 9:57 pm Не знам дал сам добро приметио, да ли је то запад звиждао Стаменићу, ако јесте због чега?
Ja koliko sam primetio zviždali su mu ljudi koji nisu ni skontali ko je on, skoro pa više iz zajebancije.

Meni ova tekma ostavila skroz pozitivan utisak- Mateus, Đorđević, Zukić odlični, Malbašić slab i treba ga menjati za Cambela, Ivanović konačno proradio- generalno deluje kako treba.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by Istocno stajanje »

fcvisart wrote: Fri Sep 29, 2023 8:38 pm Molim vas prestanite da puštate ćiribu ćiriba..
Slazem se.
Ne igra Vosa ko Barsa. Prosto mi se ogadila pesma od one verzije navijaca zvezde.
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT, petak 18.30

Post by LIMAN »

Ma jebo navijace zvezde, mani se njihovih debilnih pesama i obrada, degenerici prepevavaju Zeljka Joksimovica, Ciru itd, nece mi oni sigurno ogaditi nesto sto smo mi "smislili". Kao i kad dodju na gostovanje i pevaju "Novi Sad to je nas grad", i onda se posle utakmice pokupe i zapale u svoje jazbine u ko zna koje selo u Srbiji, pa sta to sad znaci, da mi ne treba da vise pevamo nasu pesmu "Novi Sad to je nas grad" zbog njih?

Elem, kad smo vec kod pesama, ja sam obozavao kad tik pred utakmicu i na kraju iste, sa razglasa krene "Vojvodino ja te volim, i samo za tebe navijam"... Ne znam sto je to promenjeno, prava pesma. Ili me samo seca na neke srecnije godine po Vojvodinu.


Само храбро до нове победе, але...
Locked