10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Locked
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Minja »

Milan wrote: Sat Sep 30, 2023 8:10 pm Znam da sam imao još dve stvari da dodam, ali sam jednu zaboravio. :mrgreen:

Jedna je da sam hteo da kažem kako mi Lanetov mali ne deluje još uvek fizički jak za seniorski fudbal. I njegovo ubacivanje na 2:1 mi nije bilo najjasnije, moram priznati. Nadam se samo da Ranko ne mora to da radi po nečijem nalogu...
Баш сам и ја помислио да када заломи неком мало пргавијем играчу да ће му тај скрљати ноге. Није да пргавих нема. Но, о томе нека размишљају људи који га пуштају да игра ниво који није за њега у овом моменту.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Turija »

Po nekom mojem vidjenju, mislim da smo popravili igru samo ofanzivno. Defenzivno je jako kriticno.
Svaki napad protivnika je vrlo opasan po nas gol ( gotovo da ,,visi gol u vazduhu". Spasavaju se situacije u poslednjem momentu ili promasajem protivnika.
I ta defanziva je ono sto, verovatno, brine @Slanobarca, dok ofanziva daje optimizam @Milanu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Salvador »

Milan wrote: Sat Sep 30, 2023 8:10 pm Znam da sam imao još dve stvari da dodam, ali sam jednu zaboravio. :mrgreen:

Jedna je da sam hteo da kažem kako mi Lanetov mali ne deluje još uvek fizički jak za seniorski fudbal. I njegovo ubacivanje na 2:1 mi nije bilo najjasnije, moram priznati. Nadam se samo da Ranko ne mora to da radi po nečijem nalogu...
Isti utisak sam imao, dečko očigledno još nije dozreo za seniorski fudbal i čudi me da se tako žuri sa njim, bojim se takođe da tu nisu čista posla.
Inače sam zadovoljan jučerašnjim izdanjem, konačno se vidi organizacija u igri i timu.
Mateus je veliko pojačanje na prethodno problematičnom mestu zadnjeg veznog, a sada će i Zukić moći da igra više napred gde se mnogo bolje snalazi.
Ðorđević obavezno da počinje tekme, a Bukinca kao zamenu.
Campbella obavezno pre Malbašića, vrlo je očigledno zašto.
Jako bitno da je Ivanović proradio.
Samo tako da nastave i biće to dobro.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by slanobarac »

Milan wrote: Sat Sep 30, 2023 9:02 pm
slanobarac wrote: Sat Sep 30, 2023 8:53 pm

Znači veruješ da ćemo kad uskoro na red dođu Čuka, TSC i blizanci pokazati svu uigranost i snagu i dobiti ih?


Nisam to rekao, ali verujem da nećemo biti popišani sa njihove strane kao što je bio slučaj. Osim zvezde, pošto se kao njihova filijala ne pitamo previše...
Možda bi to bio napredak ali nema 'leba od toga. Ništa mi ne dobijamo od toga što ćemo gubiti 1:2 a ne 0:5. Poraz je poraz. Nama trebaju te velike pobede gde ti praviš ne 3 već 6 bodova razlike. A mi se patimo sa ovim drugoligaškim ekipama i kažemo kako rastemo. Ne znam, meni ove mršave pobede uopšte ne ulivaju neku sigurnost u preobražaj ekipe. Trener je onako simpatičan, zanimljiv ima neki motivacioni elemenat u njegovoj priči. Što bi rekli mlađi, cool lik i verovatno je na njemu težak zadatak da podigne ovu ekipu koja ima kvalitete ali ih ne iskazuje u punom kapacitetu. Možda sam ja nestrpljiv i sve ovo mi ide jako sporo?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Milan »

Ti si nestrpljiv...
POŠTO OBRAZ ???!!!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by vdn slaninar »

Ми смо од прошле сезоне до данас најбољу текму одиграли кад смо победили Чуку у Новом Саду.По мени је тад била већа разлика у квалитету него данас,ал хоћу да кажем,није то пресудно.Одиграли смо на нож 90 минута,гризли,јак ритам без падова,разлика у квалитету се надокнади жељом и залагањем.Тренутно имамо велике осцилације у игри,кидамо само кад немамо резултат,то може против слабијих екипа док против прве 4 тешко.У Петак да смо после вођства кидали још јаче,дали би им 4-5 комада,то је оно што нам фали,мада смо и против Јавора добили мало емотивног пражњења.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Rabba »

Ne slažem se, manjka nam kvaliteta u ekipi, pogotovo odlaskom Čumića, ali se momcima ne može osporiti borbenost. Retko se povlačimo i vrlo retko jajarimo, što nikako nije bila odlika naše igre kod prethodnih trenera. Meni se lično ne sviđa oživljavanje Đorđevića, pogotovo na poziciji na kojoj imamo Bukinca, ali se Stefanu ne može ništa zameriti na povratničkoj partiji. Deluje mi da svim silama Popović pokušava da udahne novu energiju Malbašiću, ali to, nažalost, sve slabije izgleda, i verujem da bi i njemu, kao i Careviću prijalo malo ili malo više klupe. A to što ne kidamo 90 minuta, treba imati igrače i treba znati šta oni mogu. Naša ekipa ne može nikoga, pa ni IMT, da lomi 90 minuta. Ništa ovo nije dobro, ali prvi put posle dugo vremena se nešto nazire, neke konture, nešto.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Mare_Liman »

Цара можемо једино проодати на зиму, јер знамо да на клупи бити не сме...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Red Marquis »

Rabba wrote: Sun Oct 01, 2023 1:31 pm Ne slažem se, manjka nam kvaliteta u ekipi, pogotovo odlaskom Čumića, ali se momcima ne može osporiti borbenost. Retko se povlačimo i vrlo retko jajarimo, što nikako nije bila odlika naše igre kod prethodnih trenera.
Za većinu napisanog bi se složio, ali ovo oko povlačenja mislim da ćemo ipak morati da sačekamo neke malo jače ekipe da damo pravi sud.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Rabba »

Red, mi smo se sa nekim prethodnim trenerima grčevito branili na Karađorđu protiv Javora, u tom kontekstu pričam. Rekoh, daleko je ovo od dobrog, ali nekih promena nabolje ima, barem ih ja detektujem. Moguće da grešim.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by zime89 »

15. kolo
TSC-VOJVODINA
16. Kolo
VOJVODINA-terzićeva :shit:
17. Kolo
crveno bela :shit: -Vojvodina

Tu će se videti koliko stvarno vredimo. Nadam se da će se do tada podići nivo igre i da će tada tim biti u najboljoj formi.
ZIME89
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA – IMT 2:1 (1:1)

Post by Wild Srem »

Locked