8. kolo: VOJVODINA – Javor 2:1 (0:1)

User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

Turija, Kembel je jedan od nižiš igrača, gde on da skače?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sun Sep 24, 2023 9:06 am Turija, Kembel je jedan od nižiš igrača, gde on da skače?
Meni na tv nije delovao nizak. Uzeh sada da proverim 178 cm.
Ne znam sta bih rekao povodom takve visine za fudbalera? Ako je skocan ( a, deluje mi i nekako i tako, zbog eksplozivnosti), onda bi mogla da opstane moja opaska :D
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
aleksafkv
Posts: 39
Joined: Sun Jul 23, 2023 10:49 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by aleksafkv »

Turija wrote: Sun Sep 24, 2023 9:24 am
slanobarac wrote: Sun Sep 24, 2023 9:06 am Turija, Kembel je jedan od nižiš igrača, gde on da skače?
Meni na tv nije delovao nizak. Uzeh sada da proverim 178 cm.
Ne znam sta bih rekao povodom takve visine za fudbalera? Ako je skocan ( a, deluje mi i nekako i tako, zbog eksplozivnosti), onda bi mogla da opstane moja opaska :D
:cheers:
Uglavnom obojeni skacu vise ja mislim da on moze da skoci u rangu sa vukicem
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Salvador »

Ako može da se ovde stane sa ovom temom, da ne bismo i mi koji suprotno mislimo krenuli da iznosimo argumente na način neprimeren ovome forumu?
Nema tu šta da se stane jer ovo je osnovna tema u vezi samog imena kluba.
Klub se zove FK Vojvodina u slavu imena i slavne istorije naše pokrajine.
Kakvi mogu biti argumenti da objasne da ne treba da nam smeta što se nipodaštava to ime, a da taj što to objašnjava i sam ne radi isto??
Kome smeta neka slobodno sebi izabere drugi klub, ali nemojte objašnjavati takve gluposti na ovom forumu.

Momcima svaka čast za pobedu posebno jer je bio jako težak teren, nadam se da se sada kreće u seriju pobeda.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Pera Centar »

Salvador wrote: Sun Sep 24, 2023 9:59 am
Ako može da se ovde stane sa ovom temom, da ne bismo i mi koji suprotno mislimo krenuli da iznosimo argumente na način neprimeren ovome forumu?
Nema tu šta da se stane jer ovo je osnovna tema u vezi samog imena kluba.
Klub se zove FK Vojvodina u slavu imena i slavne istorije naše pokrajine.
Kakvi mogu biti argumenti da objasne da ne treba da nam smeta što se nipodaštava to ime, a da taj što to objašnjava i sam ne radi isto??
Kome smeta neka slobodno sebi izabere drugi klub, ali nemojte objašnjavati takve gluposti na ovom forumu.

Momcima svaka čast za pobedu posebno jer je bio jako težak teren, nadam se da se sada kreće u seriju pobeda.
Prelepo ime Vojvodina, naše srpsko, naši preci su ginuli za to ime. Nije severna Srbija niti će ikad biti.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by N13 »

Moram se sloziti sa ovim gore.
Zasto nije primereno forumu? Da se razumemo, niko ovde ne prica o separatizmu, vec necijoj direktivi da se ne koristi ime pokrajine (pri tom i nas klub koristi to ime) u prenosima nasih utakmica. Ako se mi tome ne pobunimo, ne znam ko ce.
Mi treba da smo ponosni na ime naseg kluba i ime pokrajine.
Ono nema veze sa separatizmom. Naprotiv, taj pojam oznacava vojni cin koji su nosili srpski junaci u prvom svetskom ratu. Zasto ga se u Beogradu stide? Mi smo ponosni ma taj naziv.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

Kad sam ja reagovao na to kako je Lalatović to uveo dok je bio naš trener ni reč se nije čula na forumu. Ne mogu da verujem da je Maki to napisao, mora da je nešto pogrešno razumeo. Ne ide mi to znajući njegove lokal patriotske upise. :?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

Pera Centar wrote: Sun Sep 24, 2023 10:15 am
Salvador wrote: Sun Sep 24, 2023 9:59 am
Ako može da se ovde stane sa ovom temom, da ne bismo i mi koji suprotno mislimo krenuli da iznosimo argumente na način neprimeren ovome forumu?
Nema tu šta da se stane jer ovo je osnovna tema u vezi samog imena kluba.
Klub se zove FK Vojvodina u slavu imena i slavne istorije naše pokrajine.
Kakvi mogu biti argumenti da objasne da ne treba da nam smeta što se nipodaštava to ime, a da taj što to objašnjava i sam ne radi isto??
Kome smeta neka slobodno sebi izabere drugi klub, ali nemojte objašnjavati takve gluposti na ovom forumu.

Momcima svaka čast za pobedu posebno jer je bio jako težak teren, nadam se da se sada kreće u seriju pobeda.
Prelepo ime Vojvodina, naše srpsko, naši preci su ginuli za to ime. Nije severna Srbija niti će ikad biti.
Tacno.
Preduboki su ti koreni, da bih cupali.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sun Sep 24, 2023 9:24 am
slanobarac wrote: Sun Sep 24, 2023 9:06 am Turija, Kembel je jedan od nižiš igrača, gde on da skače?
Meni na tv nije delovao nizak. Uzeh sada da proverim 178 cm.
Ne znam sta bih rekao povodom takve visine za fudbalera? Ako je skocan ( a, deluje mi i nekako i tako, zbog eksplozivnosti), onda bi mogla da opstane moja opaska :D
:cheers:
Stvarno je visok 1,78 a meni deluje tako sitno u odnosu na ostale igrače. Sad vidim da ima samo 60kg :mrgreen:. Morao bi biti brži od Čumića da utekne odbrani da ga ne oduvaju. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Krle »

Nekima smeta ime Vojvodina, drugi nazivaju igrače "obojenima", a ja se pitam kako je došlo do toga u jedinom građanskom klubu u ovoj napaćenoj zemlji... :frown:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by vdn slaninar »

Коначно мало адреналина и наше радовање на крају,овакве текме би нас ујединиле,пожртвованост на терену,борба,притисак и не одустајање од победе.Игра нема шта да се коментарише јер по онаквом терену је није било,већ је борба и жеља била пресудна.Морам похвалити Радуловића који преузима одговорност у игри,Матеус је право појачање,растеретио је цео везни ред,добро је повезао целу екипу,видећемо против јачих екипа.Није упитан квалитет Вукановића већ његово стање и форма,у овој лиги он прави разлику.Поповић је добро водио екипу,изменама појачао притисак и на крају успео.
Гојковић из Јавора занимљив играч.Иначе Јавор добро склопљена екипа.
Војводина је највећа српска национална победа,само комунистчки националисти осликани у лику и делу Крцуна,до Милошевића и Шешеља,бољшевици чисти,шире неки лажи и праве од нас неки аутошовинизам и сепаратизам,болест чиста.Да сад не објашњавам само причитајте лик и дело Милетића,Јаше Томића,Михајла Пупина,...ФК Војводина.Ал добро до скора се Република Српска није спомињала у позитивном контексту већ су то за Србијанце били глупи босанци а сад се куну у њих,погодни су за Србовање.
Не знам зашто неком смета што у Војводини имамо толеранцију и међусобно поштовање свих народа који живе,то је наше богатство.Војводина никад северна Србија.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Milan »

Da dodam i kako ne bi bilo loše da se na manjim utakmicam otvori samo zapadna tribina, jer se fin pritisak može napraviti. Izvinjavam se istočnjacima... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Cane »

Ja sebe smatram jasno nacionalno profilisanim, pri čemu mi naziv Vojvodina ni najmanje ne smeta, naprotiv.
Ali da opterećujemo ovu temu nekim debilnim direktivama koje sprovodi smeće s Arene, njihove komentare i onako ne slušam šta god da pričaju.
Važna je ova pobeda, posebno zbog toga kako je izvojevana, napokon vidimo naznake one borbenosti i želje za kojom opravdano kukamo već mesecima. E sad je na Popoviću da ih dalje podiže u tom smislu i da više nikada ne gledamo onu beskrvnost i mlitavost koja nam je skoro zgadila i fudbal i Vošu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Voja »

Posto nisam pristalica intervjua i konferencija u tekstualnom izdanju, mnogo mi je drago sto klub i dalje (na youtubu) postavlja konferencije pre i posle meceva jer smo svedoci da je iz odredjenih razloga youtube kanal Super lige odlucio da skloni glas trenera, jer su neki ocigledno pricali vise nego sto treba, a znamo da je lakse ukinuti kritike nego pozabaviti se istim. Kako god, evo vam nekih 20 minuta dnevne doze naseg trenra :mrgreen:



Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

Popovic, ponovo, dobar na konferenciji.

Vojo, ko - sta je sklonjeno sa YT kanala?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked