6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Istocno stajanje »

Samo je pobeda bitna.
Mislim da su publiku na stadionu izgubili na dug period, sve kredite su potrosili.
Mi smo se mucili protiv najslabije ekipe u ligi kod kuce... Sta reci?
masterNS
Posts: 571
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by masterNS »

Istocno stajanje wrote: Sun Sep 03, 2023 6:59 am Mislim da su publiku na stadionu izgubili na dug period, sve kredite su potrosili.
Ja nekako ne verujem u ovo. Par vezanih pobeda, nekoliko lepih tekstova na internetu ili novinama, nekoliko bilborda ili akcija u gradu i eto ljudi opet nazad.

Mozda i nema toliko veza sa samim klubom koliko ljudima jednostavno nedostaje sadrzaj ovog tipa. Ti ljudi bi vremenom mogli da postanu navijaci ili simpatizeri.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by lapo-lapo »

Malbasic je igrac utakmice (ako se ona tako moze nazvati), postigao je gol i izborio penal a ne Bolingi on je lose sutirao na Cumicev prodor. Nisam vidio u prenosu da je on svojevoljno uzeo loptu da sutira penal i jos ako je tacno ovo da "propusti" trening, pa to je jenostavno nedopustivo, ne moze tako nadobudno da se ponasa, kao da je neka zvezda u ekipi. Rano je jos da se prica ali osim sto je dobar u skoku ja ne vidim da on pravi neku razliku na terenu koju bi stranci morali da prave, uostalom od svih pojacanja mozda su to samo dva tri njih, ostali kao da su dovedeni po sistemu i corava koka neko zrno ubode pa onaj ko je bio zaduzen za pojacanja bi trebao da ima odgovornost ako ne budu prava pojacanja. Za ovog drugog ugljesu je jos rano da se govori, na prvu mi djeluje solidno, a Gruzijca ubrajam u ova dva tri od devet pojacanja.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Deep Purple »

@lapo-lapo

Kod Bolingija je situacija ona koju sam napisao pre dolaska, mislim da sam @Rabba bio odgovorio. Bolingi treba da skače, bude energetski prisutan, ako može malo da učestvuje u gradnji akcija, super ali kod njega je važno da uđe u šansu, skoči i da gol. On je u svakom meču ulazio u šanse. Protiv Napretka i Lučana mu se nije dalo ali je on ulazio u šanse. Najvažnije je da ulazi u šanse i da na gostovanjima skoči i kada nas ne ide postigne gol i da odnesemo bodove. Nije on igrač za 15-20 golova, nikad nije ni bio.

On da je imao samo malo sreće mogao je i ta dva meča da reši. A i njemu trebaju golovi da bi se oslobodio.

Meni on ne deluje nadobudno već samo da je takav lik, ladovina koja se igra na terenu jednostavno. Čim je pao Malbašić u prenosu se jasno videlo da ie Bolingi odmah signalizirao da uzme penal. I neka je uzeo, on je napadač neka postiže golove.

Prošle sezone smo imali napadača, koji je uzimao penale, promašivao. Učestovao u stvaranju napada i opet nismo imali korist. Najbolji potez sezone mu je bio što je osim protiv partizana postigao gol, što je flertovao i sa Duljajem pa su ga odveli.

A oko ne dolaska na trening ne znam šta bih rekao ako je to istina. Samo mislim da on nije zlonameran i da ne radi te stvari namerno.

Ja uvek pričam ono što daš pre ili kasnije će se vratiti. Samo pogledajte celu akciju kod prvog gola i odakle se kretao Malbašić, ćušnuo loptu taman toliko da dođe do Čumića nastavio trk i vratilo mu se obitkom na drugu stativu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by slanobarac »

Kada ćete prestati ljude zvati crnjama i uglješama??? Pobogu ljudi???
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Deep Purple »

@Slanobarac +1


Malbašić samo zbog ovoga zaslužuje tri boda a i tokom celog meča je bio najkonkretniji. Kao što i @Voja kaže jak je, svuda je po terenu ali uvek malo kasni, kao da ga posle povreda ne slušaju noge i samim tim ni lopta, uvek mu fali stotinka.

Image
Image
Image

Samo ispratite šta je sve uradio Malbašić kod gola.

Na mene je ponovo najlepši utisako stavio Radulović. Jako dobar tehnički, direktan. Kada god je kod njega lopta u nogama jako je opasan. Šteta što cigani imaju 50% jer Radulovića možemo prodati za jako ozbiljne novce.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Sep 03, 2023 9:57 am Malbašić samo zbog ovoga zaslužuje tri boda. Kao što i @Voja kaže jak je, svuda je po terenu ali uvek malo kasni, kao da ga posle povreda ne slušaju nige i samim tim ni lopta, uvek mu fali stotinka.
Malbasic mi u ovom timu deluje kao fudbalski najkompletniji igrac. Bukvalno ima sve sto se trazi, i za razliku od Bolingija rekao bih da je Malbasic i cesce u sansama, al je nekako diskretniji na terenu, ume da se izmigolji i uvek je na pravom mestu. Al ta svadja sa loptom. Jednostavno mi ne ide u glavu. Razumem da to bude mec ili dva, ali on sezonu ipo muku muci. Mada ako cemo iskreno cini mi se da se i po tom pitanju podize. I sami znate da sam ga uvek kritikovao, al ne iz razloga kako (ostale) kritikuju slanobarac i Maki :) vec samo iz razloga sto znam da moze da pruzi mnogo vise, ali mi se cini da se polako stabilizuje i ne bi me iznenadilo da uskoro postane uz Rosica temelj i glavni stub ekipe. Bolingi jeste u nekom svom fazonu, ali mi onako po ponasanju deluje kao dobra osoba, "Jelenkovic" mi deluje kao mnogo veci mangup
Deep Purple wrote: Sun Sep 03, 2023 9:57 am Na mene je ponovo najlepši utisako stavio Radulović. Jako dobar tehnički, direktan. Kada god je kod njega lopta u nogama jako je opasan. Šteta što cigani imaju 50% jer Radulovića možemo prodati za jako ozbiljne novce.
Nije ni cudo sto podrzavas odredjene licnosti... sve kroz novac i profit gledas :mrgreen: Uzivaj u fudbalu malo
Last edited by Voja on Sun Sep 03, 2023 10:08 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Deep Purple »

@Voja mislim da kod Malbašića igra veliku ulogu i psiha. On je svestan da nije isti igrač posle povreda. On bi pre 4-5 godina pojeo ovu ligu. On sad mora da pronađe način da se adaptira na neke svoje nedostatke i da menja stil igre malo i da neke stvari na terenu odigrava i završava drugacije.


Koga podržavam ?
U privatnom životu sam totalno finansijski asocijalan i ne opterećujem se novcem.

Možda sam nešto insinuirao u fudbalskom smislu kada podržim Zbiljića jer unosi novac i da bez njega ne znam kako bi funkcionisali i ko bi došao na to mesto ali navedi ti primere zašto tako nešto misliš o meni :D

Mislim da nas čeka “vatreni” završetak prelaznog roka i da svašta može da se desi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sun Sep 03, 2023 10:06 am I sami znate da sam ga uvek kritikovao, al ne iz razloga kako (ostale) kritikuju slanobarac i Maki :)
Ne znam što si mene pomenuo ali bi mogao objasniti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by N13 »

slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 10:48 am
Voja wrote: Sun Sep 03, 2023 10:06 am I sami znate da sam ga uvek kritikovao, al ne iz razloga kako (ostale) kritikuju slanobarac i Maki :)
Ne znam što si mene pomenuo ali bi mogao objasniti.
Kladim se zbog V. Simica :D
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Milan »

Malbašić je izgubio samopouzdanje i to se vidi iz aviona. Ako uspeju da ga povrate iz tog ambisa, možda se možemo nadati njegovom oporavku.

p.s. Žao mi je što nismo imali vremena da malo vidimo Kajevića
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 10:48 am
Voja wrote: Sun Sep 03, 2023 10:06 am I sami znate da sam ga uvek kritikovao, al ne iz razloga kako (ostale) kritikuju slanobarac i Maki :)
Ne znam što si mene pomenuo ali bi mogao objasniti.
Ja kritikujem one koje volim :mrgreen:
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Maki »

slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 9:55 am Kada ćete prestati ljude zvati crnjama i uglješama??? Pobogu ljudi???
Sinoć na kraju utakmice, u timu dva CRNA brata, tri CRNOgorca i jedan CRNOmarković. :)

Bolingi je apsolutno igrač utakmice, jer njegovim ulaskom ekipa se energizuje za +30%. Malbašić je u prvom poluvremenu zaslužio da bude zamenjen u nastavku. Ne shvatam kako tvrditi da je bio zaslužniji za izjednačenje od Bolingija, koji je bio začetnik akcije presekavši centaršut u našem šesnaestercu, istrčao kontru, primio na grudi i brzo šutnuo (lopta je išla u ugao, sa istoka se videlo). Čak i Čumiću pripada bar trećina tog gola jer je majstorski prebacio loptu prema Nikoliću i Bolingiju koji su izuzetno istrčali kontru. Malbašiću pripada penal koji je majstorski iznudio i drago mi je što mu je konačno krenulo. Bilo bi dobro da je on i šutirao. Pre toga mu je Nikolić poslao odličnu loptu. Pogledao sam jutros drugo poluvreme i takvi su mi utisci.

@Voja
Slažem se sa Tvojom opaskom.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by VošaNS »

Aj što imamo navijače :shit: na zapadu,ali kako su Kragujevčani zalutali na zapad jel zna neko?Posle njihovog gola skočilo je bar 10-15 ljudi.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Duplof »

VošaNS wrote: Sun Sep 03, 2023 12:40 pm Aj što imamo navijače :shit: na zapadu,ali kako su Kragujevčani zalutali na zapad jel zna neko?Posle njihovog gola skočilo je bar 10-15 ljudi.
Moguće da su u pitanju članovi porodice i prijatelji igrača.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Locked