6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Зашто ћутимо?

Ако нам нису дали да одложимо меч првог кола, да нас судије поткрадају константно, да гостујући навијачи на нашем „Карађорђу“ певају песму која је забрањена...Зауставиш се и напишеш јавно! Пар реченица, ништа више од тога.

Да се као Клуб томе противимо! Јер ћутање значи одобравање.

И док нама, као што већ писах у прошлој најави, треба и даље три за три, барем на минулом мечу и два би било за три, да нема гола који само ВАР соба види.

Крагујевачки Раднички стиже у суботу у 21 час, по цени од 800 и 700 рсд. Док њиховом тренеру Управа не дозвољава да да отказ, наш се тек захуктава и упознаје играче са својим методама рада. Срећом, после овога репрезентативни мечеви нуде нам две недеље одмора, а то су оне које и могу, након што победимо у суботу, да нам донесу мирнију и течнију игру, као и стабилнију и чвршћу одбрану, на јесен. Тако мора, јер ово до сада није ваљало.

Једна од (две, можда и три, да су управо гости одиграли све мечеве) најгорих одбрана лиге против тима који нема бод на конту! Чека нас спектакл!

Јер доводимо и даље играче, али не знамо да ли су то и појачања. Плашим се одговора.


ФКВ - Раднички (Н) 2.1 (0:1)
0:1 - Видосављевић 7'
1:1 - Малбашић 51'
2:1 - Болинги (п) 82'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2023-24/match/4084
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1893
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Grbavica.021* »

На последњих пет утакмица Војводина је три пута победила, једном играла нерешено и једном изгубила, гол разлика 11:7 у корист Војводине.

Укратко последњих меч против њих прошле сезоне :arrow: :arrow:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Turija »

Ocekujem veoma borbene Kragujevcane . Bice tesko doci do pobede. Bice potrebno maksimalno zalaganje i koncentracija svakog naseg igraca.
Srecno momcima na terenu i treneru na klupi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Maki »

Gosti sa najgorom odbranom u ligi (2,25 po utakmici, mi 2,2) i sa našima Zličićem i Vidakovim jure prve bodove u sezoni.
Poslednji i jedini put su na Karađorđu uzeli ceo plen 1939. u osvit II Svetskog rata, pa vi vidite...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Turija »

Koja je kvota da nam Vidakov da gol? :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by zime89 »

Ja sam protiv Niša igrao da ID2+, mislim da je bilo kvota oko 4,5...
Razmisljam da opet ponovim isto za 500 din kao prošli put. :lol:
Očekujem pobedu , ali ovaj put da se ne mučimo toliko.
ZIME89
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by zime89 »

Bojovic potpisao za Napredak, bio nešto kratko i kod nas..najbolji strelac u istoriji superlige.
ZIME89
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by VošaNS »

Maki wrote: Thu Aug 31, 2023 12:57 pm Gosti sa najgorom odbranom u ligi (2,25 po utakmici, mi 2,2) i sa našima Zličićem i Vidakovim jure prve bodove u sezoni.
Poslednji i jedini put su na Karađorđu uzeli ceo plen 1939. u osvit II Svetskog rata, pa vi vidite...
Zličić je u Kruševcu ja mislim.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1893
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Grbavica.021* »

VošaNS wrote: Thu Aug 31, 2023 3:22 pm
Maki wrote: Thu Aug 31, 2023 12:57 pm Gosti sa najgorom odbranom u ligi (2,25 po utakmici, mi 2,2) i sa našima Zličićem i Vidakovim jure prve bodove u sezoni.
Poslednji i jedini put su na Karađorđu uzeli ceo plen 1939. u osvit II Svetskog rata, pa vi vidite...
Zličić je u Kruševcu ja mislim.
да
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by VošaNS »

U ovoj,ali i svakoj sledećoj utakmici u narednih 40 dana Firma neće navijati.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Maki »

Da, moja greška. Zličić je u Napretku, pisano je na forumu.
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Duplof »

Mislim da je ovo najprikladnije napisati ovde.

Mi smo onomad od Trenčina izgubili prvu utakmicu 4:0. Revanš smo dočekali u katastrofalnoj atmosferi, ali sa solidno popunjenim istokom i zapadom koji su podržavali momke kao da je aktivan rezultat. Na kraju pobedimo 3:0 i pogodimo stativu, ako se dobro sećam, pri tom rezultatu. Ispali smo, ali se nismo obrukali i u revanšu, već pokazali da ne odustajemo tako lako.

Ne želim da poredim ovo s partizanom i ovom njihovom situacijom, ali želim da kažem da moramo podržati momke i klub i kad je teško. A sad je teško. Sad je bitno! Vidimo se na stadionu!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1893
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Grbavica.021* »

Duplof wrote: Thu Aug 31, 2023 10:54 pm Mislim da je ovo najprikladnije napisati ovde.

Mi smo onomad od Trenčina izgubili prvu utakmicu 4:0. Revanš smo dočekali u katastrofalnoj atmosferi, ali sa solidno popunjenim istokom i zapadom koji su podržavali momke kao da je aktivan rezultat. Na kraju pobedimo 3:0 i pogodimo stativu, ako se dobro sećam, pri tom rezultatu. Ispali smo, ali se nismo obrukali i u revanšu, već pokazali da ne odustajemo tako lako.

Ne želim da poredim ovo s partizanom i ovom njihovom situacijom, ali želim da kažem da moramo podržati momke i klub i kad je teško. A sad je teško. Sad je bitno! Vidimo se na stadionu!
+1 :lala:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Uvek sa tobom »

Продаја карата за предстојећи меч шестог кола Мoцарт бет Супер лиге Србије између Војводине и Радничког 1923 из Крагујевца, почиње у четвртак 31.8.

Цена карата је 800 динара (ЗАПАД). Улаз на исток биће бесплатан за све који дођу са обележјима Војводине. Карте за запад ће се продавати на продајном месту компаније ГИГСТИКС у ТЦ Париски магазин (Булевар Краља Александра 12, Нови Сад) од четвртка до суботе, од 9:00 до 19:30 часова. На дан утакмице, карте ће се продавати на благајни стадиона од 19:00 часова.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by CRD FCV »

Maki wrote: Thu Aug 31, 2023 12:57 pm Gosti sa najgorom odbranom u ligi (2,25 po utakmici, mi 2,2) i sa našima Zličićem i Vidakovim jure prve bodove u sezoni.
Poslednji i jedini put su na Karađorđu uzeli ceo plen 1939. u osvit II Svetskog rata, pa vi vidite...
Мени се јако свиђа овај куриозитет. Гледао бих да га што више стављам у први план. Колико би било лепо прочитати у медијима најаву утакмице између два клуба који имају тако дугу историју међусобног надметања.
Ако ови могу да наглашавају редне бројеве "вечитих дербија" ми бисмо онда овакве ствари морали наглашавати свуда где је то могуће.
Ова утакмица је идеална за то, нека прочитају људи да се фудбал играо и пре оснивања разних шампиона.
84 године без победе на "Карађорђу", значајан податак.
Locked