6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by VošaNS »

Nije problem u tome što skoče kod gola,problem juče je nastao kada je jedan navijač Radničkog krenuo da se svadja sa par naših,a prvi je provocirao,ako dodješ da navijaš za tim na gostujućem meču na suprotnoj tribini nije okej da provociraš domaće navijače.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Minja »

slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 5:47 pm U ovoj državi je sve otišlo u majčinu.
I većini je to normalno, uklapaju se u nakaradni sistem vrednosti jer to im je lakše. Eto onaj zove svoje igrače pogrdnim rasističkim nazivom i još se smeje. :frown:
Ako admini ne urade ništa po tom pitanju ja ću prestati da pišem ovde i napustiti forum.

Hajde ja ću. Svi smo mi ovde i domaćini i gosti.

Maki, i svi ostali, rasizam ovde ne stanuje. Uzdrzite se od uvreda. Fudbal je razonoda i razbibriga. Mi se ovde okupljamo zbog FKV i borimo da nam se vrati pravo da uzivamo u fudbalu i uzbudjenju koje taj sport nosi a koje nam je oteto, ali ne i da sirimo mrznju i netrpeljivost. To je cist visak u nasim zivotima.

Molba je, svima, uzdrzite i uzdrzimo se od mrznje, vredjanja i od sirenja netrpeljivosti. Nije joj mesto ovde. Coveka mozete da kritikujete i hvalite zbog posla koji radi, ali to je sve. Iznesite misljenje, svoj stav i to je i pohvalno i pozeljno. Stav moze biti baziran na osnovu nekih podataka, na osnovu intuicije, na osnovu nicega, i to je opet super. Ovo je forum, nije akademska institucija i ne branimo doktorate i ne polazemo ispite. Uzivamo? u FKV. Boja koze igraca, jezik koji govori, sve ostalo sto covek dobije rodjenjem ili sto jeste svojom odlukom jeste stvar koja se ovde ne komentarise, a pogotovo ne na uvredljiv i rasisticki nacin. Dzonatan Bolingi je nas igrac. A, vrlo brzo ce zbog tog svog potpuno neformalnog borbenog odnosa i dve "leve" fudbalske noge koje ima postati i ljubimac publike. Zivi bili pa videli. To je FKV finest :) Batalite rasizam, nista dobro vam nece doneti u vasim zivotima.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Maki »

Zašto sam ja prozvan? Što sam rekao „crni brat“? Meni „crnac“ zvuči uvredljivije. Izvinjavam se forumu, nije mi bila namera.
Slažem se da treba reagovati na bilo kakvo (rasno, versko, nacionalno, rodno) etiketiranje i brisati takve postove.
Što se tiče uvredljivih epiteta Blizancima, to je nadam se u redu da ostane i dalje.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Rabba »

"Crnja" i "uglješa" su epiteti na koje se ovde aludira. Obzirom da je bilo pokušaja na istoku da se proizvode majmunski zvuci prilikom ulaska Činedua i Bevisa, izgleda da je to "moderno". Sramota epskih razmera, neprihvatljivo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by lapo-lapo »

slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 5:47 pm U ovoj državi je sve otišlo u majčinu.
I većini je to normalno, uklapaju se u nakaradni sistem vrednosti jer to im je lakše. Eto onaj zove svoje igrače pogrdnim rasističkim nazivom i još se smeje. :frown:
Ako admini ne urade ništa po tom pitanju ja ću prestati da pišem ovde i napustiti forum.
Nije mi bila namjera da bude uvredljivo, zao mi je ako je tako ispalo. Kako su pojedini ljudi osjetljivi, nadam se da ste tako osjetljivi kada se govori uvredljivo protiv Srba. Recimo, ja se recimo ponekad u Srbiji (ne bi me trebalo to pogađati) osjecam neprijatno kada govorim ili pisem na ijekavici, mozda sam nekada dozivio neku vrstu ruganja zbog toga pa se tako osjecam ali opet ne smatram to nista uvredljivim. Nemojte vise o ovome jer ako nastavimo pisati ispasce kao da stvarno neko pise rasisticki a gore je napisano kao da sam vređao i jos ismijavao, a ne saljivo. Kakogod, pogresno je napisano i ajde dosta vise o tome! Nema potrebe da napustate forum, ja cu napustiti i ako mogu administratori da mi izbrisu nalog. Citacu idalje jer ovdje moze dosta toga kvalitetnog da se procita. Pozdrav!
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by rykerfcv »

Iz mog ugla Bolingi kad udje na teren digne atmosferu sto je jako bitno u teskim trenutcima.
Plus obradovalo me je kad je dao penal poljubio je grb na dresu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 5:47 pm
Ako admini ne urade ništa po tom pitanju ja ću prestati da pišem ovde i napustiti forum.
Ако ти престанеш да пишеш а Лалат у неком тренутку изјави да му сада само једна особа ради о глави, бићемо забринути за тебе. :!:
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Minja »

Teramo dalje, nadam se da se niko nece uvrediti i napustiti i nas ovde i FKV. Ako je bilo majmunskih poklica to je posao za policiju. Terajte se vise. Ovo je Vojvodina FK postujte to. U nasoj istoriji nema ni rasizma ni mrznje. Pa jedan od prvih stranih igraca sa africkog kontinenta u Jugoslaviji bio je Anselm "Zika" Delika. Bio je obozavan, bukvalno. Nije mnogo igrao ali smo ga obozavali. Sta vam je ljudi. Pogresan klub, pogresan grad.


Inace, Vojo, gledam Mladost - Spartak... pa nas fudbal van Vojvodine nisam gledao godinama. Za Lucane pogodak ponovo postigao Silue. Bio je odlican i protiv nas. Nadam se da ga imamo na barem nekom radaru.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Sun Sep 03, 2023 8:06 pm
slanobarac wrote: Sun Sep 03, 2023 5:47 pm
Ako admini ne urade ništa po tom pitanju ja ću prestati da pišem ovde i napustiti forum.
Ако ти престанеш да пишеш а Лалат у неком тренутку изјави да му сада само једна особа ради о глави, бићемо забринути за тебе. :!:
Dobro je Minja napisao. Treba malo smanjiti napetost i verujem da možemo prevazići bilo kakvu netrpeljivost prema razlikama. Ako su drugi takvi zašto da i mi budemo? Ima tu i do mladosti ali baš zato treba na vreme reagovati. Molim vas, poštujte malo druge i drugačije.
A šti se tiče Lalatovića, on kod mene ide u paketu sa Simićem i zbiljićem. Sveto trojstvo. :mrgreen:
:cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Turija »

@lapo-lapo
Objasnjeno, reseno, prihvaceno - idemo dalje .
Nema nikakvog razloga za brisanje naloga. Kada su ljudi razumni, sve se resi razgovorom. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Voja »

Minja wrote: Sun Sep 03, 2023 8:14 pm Inace, Vojo, gledam Mladost - Spartak... pa nas fudbal van Vojvodine nisam gledao godinama. Za Lucane pogodak ponovo postigao Silue. Bio je odlican i protiv nas. Nadam se da ga imamo na barem nekom radaru.
U petak i subotu pobedili Merijevi,SMSi,Valakarijevi,Topicevi,Barayevi,Traoreovi,Za Turbovi,Milosevicevi (svabe),i na kraju i nasa Vosa tako da sam danas uzeo "slobodan dan" i iskreno j*be mi se (nema ovo veze sa tobom i tvojim komentarom) za danasnje meceve,evo i Tadicevi pobedili i VMSi... :cheers: :cheers: :cheers:

I naravno poslastica i opstepoznato utrcavanje u 16m za kraj (uz nazalost crveni), al nas je osvetio :mrgreen: :cheers:



A sto se Siluea tice,cak ga ni protiv nas nisam pazljivo gledao, a samo sam ga na toj utakmici video,druge meceve Lucana nisam gledao
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Turija »

Razlicita konferencija od nasih uobicajenih - oba trenera mnogo otvorenija. (Kritika i od Vosine PR, zbog kasnjenja nekih novinara i sto ne pitaju nista. Culi smo to, jer mikrofon nije bio iskljucen :mrgreen: )

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

У име администарције

Облик расизма ("УГЉЕША" и "ЦРЊО") који се појавио у два поста од стране два форумаша. решен је договором.
Обојица су прихватила да су погрешила и упутила своје извињење.
Хвала Форумашима који су сигнализирали да је пост прекршио кодекс форума. Нема потребе расправљати о тим постовима, исти се могу само пријавити ( ОПЦИЈА ! Report this post )
За следећи прекршај неће бити толеранције, жути картони су уписани.
Наставите даље са писањем и читањем у складу са Правилима Форума.
https://www.fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?t=1589
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by zime89 »

A niko da napiše da smo konačno dočekalo Kajevića minutm, minut ,ali debitovao :D
ZIME89
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Post by Turija »

zime89 wrote: Mon Sep 04, 2023 11:33 am A niko da napiše da smo konačno dočekalo Kajevića minutm, minut ,ali debitovao :D
Sad samo da se na pripremama ne povredi, ako Popovic ,,doda gas" :roll:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked