6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

Locked
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Milan »

Bjeković je danas igrao kao da su nekog slučajnog prolaznika pokupili sa ulice (nije da je inače dobar).

Bolingi nije smeo da šutira ovaj penal! Srećom, dao ga je.

Izuzetno mali broj gledalaca, što se, ako posmatramo kako nam izgleda klub i naročito marketing, dalo i očekivati.

Jako bitna 3 boda i drago mi je da su preokrenuli.

Nadam se da Gruzijac nije ozbiljnije povređen. Deluje najozbiljnije od svih pojačanja.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Duplof »

Ranko će imati pune ruke posla tokom reprezentativne pauze. Uzeta su tri boda, i to ćemo jedino pamtiti.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Sat Sep 02, 2023 11:19 pm ... Penal za Radnički ne može biti jer pod broj jedan lopta ide od gola a ne ka golu...
Brate deep, ne znam da li si video naš penal onda...

Postoje one utakmice kad se vruće glave dođe kući, pa treba malo vremena da se sve slegne, kako bi se iskristalisali neki detalji utakmice... Meni ništa ne dolazi. Pobedili smo ih jer smo iskoristili jedinu kontru na utakmici, i jer imaju bolida za centarhalfa. Kod nas niko nije iskočio, mada moram da priznam da je Crnomarković odigrao veoma neupečatljivo, što je veliki napredak u odnosu na katastrofu i prethodnim utakmicama. Vukić strahota, Kajević nije mit, Bolingiju pored pohvala za sve skokove treba nalupati šamare uzimanje lopte za penal. Carević i dalje proleće... Jeziva pobeda, jeziva utakmica.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Turija »

@N13
A, Bolingi se, kanda, zeznuo posle datog gola iz penala, kada je trcao prema juznoj tribini da proslavi?
Dobro, nekad je bila nasa i meni draga. :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Forza Voša »

Uvek sa tobom wrote: Sat Sep 02, 2023 11:28 pm Ову "игру" не могу да коментаришем.

Само ме занима због чега је Болинги шутао пенал, дал се зна ко у екипи шутира пенал? Приметио сам да се Николић бунио. Болинги превише надмен за ово што је до сада показао. Понаша се као да је дошао из Реала!
Takav je. Ima dana kad ni na trening ne dodje.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Uvek sa tobom »

Има ли неко информацију откуд Мери на истоку?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Deep Purple »

Uvek sa tobom wrote: Sun Sep 03, 2023 12:02 am Има ли неко информацију откуд Мери на истоку?


Ako on dođe možda postanemo k’o Arapi pa neko i ode :)

Image
Image

@Voja ako dođe jel si za opkladu ko daje više golova do kraja sezone (ne računamo ova dva što je Bolingi postigao), Bolingi ili on?
Last edited by Deep Purple on Sun Sep 03, 2023 12:08 am, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Sun Sep 03, 2023 12:02 am Има ли неко информацију откуд Мери на истоку?
Voja wrote: Sat Sep 02, 2023 9:40 pm Daj bre uvodi tog tamnoputog decka sa istocne tribine, da resi ovo :lala:
:mrgreen:

Turci Merija vode kao "jos uvek se oporavlja od povrede". E sad... nekako mislim da je to i jedina istina.


Rabba wrote: Sat Sep 02, 2023 11:40 pm Vukić strahota, Kajević nije mit,
Prvo sto sam pomislio kad videh Kajevica da ulazi, da se 99% navijaca na tribinama zapitalo "ko je sad ovaj?" :mrgreen:
Deep Purple wrote: Sun Sep 03, 2023 12:03 am @Voja ako dođe jel si za opkladu ko daje više golova do kraja sezone (ne računamo ova dva što je Bolingi postigao), Bolingi ili on?
Nije Meri za nas sadasnji fudbal i sadasnju ligu. Ne bi on dao vise od 5-6 golova. Mnogi faulovi u napadu bi mu se svirali. Meri je igrac koji finisira akcije kolektiva, mi kolektiv na terenu vec duzi period nemamo.
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Mare_Liman »

https://www.fkvojvodina.rs/popovic-prvo ... 42EBx5Mekk

Нереално ми се свиђају његове изјаве од кад је дошао и начин држања конференција пре и после утакмица, после утакмице код исстока смејао се и причао са навијачима и од кад је дошао што се "приче" тиче једино је јак на делима, реално је сагледао утакмицу искритиковао прво полувреме, видео је реакцију навијача, испраћени су сви до једног звиждуцима са свих трибина и одрадио је шта је требао, једино што ми се не свиђа је што смо одиграли одличних 15 минута уласка у друго полувреме, донекле ко у претходне 2-3 утакмице, прегазили противника, били брзи, енергични и само смо пали и престали са тиме и то при резултату 1-1 .. Да се дотакнем свакако те изјаве, Батак би кренуо да кења са његовим мудровањем и не би се погледао са истином у очи ко што се није погледао за ових 5 месеци што је био већ би наслагао приче и бајке... Пуна подршка тренеру, види се да је и њему пала глава кад је видео прво полувреме буквално је само стао и спустио главу колика га је срамота била, има сад репрезентативну паузу да проба да намести екипу, једино жалосно је што су у првом полувремену једини играчи који су хтели да играју Грузијац и Радуловић, остали толико без енергије, Чумићева утакмица за заборав, Царевића је тужно и спомињати да је цео запад устао кад је скочио на лопту кад је био сам у шеснаест... Роцков за њега класа(поготово из првог мандата) , Болинги био међу најбољима од кад је ушао, баш неко што је споменуо како је дотрчао до Малбаше кад је излазио, Бразилац делује добро, одлично позициониран и тачно та рупа што нам је фалила, видећемо како ће то изгледати из утакмице у утакмицу...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Marko93 »

Ali (rasizam ne stanuje kod nas) daje gol iz penala i ide kod pogresnih navijaca :D
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Maki »

Bolingi, igrač utakmice. Posle njegovog odličnog šuta je Filip ubacio odbijenu loptu. Odličan na prekidima u odbrani. Dao je i gol iz penala, što je inače naša boljka već godinama. Postoji i toliko hvaljeni trener uz aut liniju koji mu je mogao zabraniti da šutira.
Postava koju je izveo je igrala sistem 4-4-2 ili je Malbašić bio 10-ka, nije mi jasno. Biće da je ovo prvo, jer smo i završili sa dva špica. To može biti dobro, ako se uigra, jer imamo igrače koji mogu da iznesu taj sistem.
Bjeković je odigrao sasvim solidno u napadu, a to nam je bilo i potrebno. Gruzijac očajan, zaplete se u napadu, pa se ne vraća u odbranu, već šeta i čeka Crnomarkovića da ga pokrpi drugu utakmicu zaredom. Posle je prodisala strana kada je Nikolić zauzeo mesto levog beka, mada je imao dva kiksa u odbrani, očekivano. Zašto ne igra Bukinac?
I dalje stojim pri tome da bi Batak imao iste ove ili bolje rezultate. Čak i igra nije bila gora, jer od ovoga ne može biti gore. Ako ga je trebalo menjati, to se moralo učiniti upravo sada, pred pauzu, ovako u hodu Ranko nije ni mogao ništa više da učini. Mislim da uopšte i ne prati našu ligu već godinama, niti zna ijednog igrača. Za sada mi se uopšte ne dopada jer ne daje šansu mladim igračima. Sada se i Kajević oporavio, a tu je i Indio, tako da možemo očekivati da Ivanović, Jovanović, Bukinac, Kovačev, Tanjga i Miletić s pravom potraže novu sredinu.
Imali smo četiri vezane utakmice protiv autsajdera i nikoga nismo nadigrali osim Napretka.
Brazilac je odigrao odlično, smirio loptu i spustio je na zemlju. Kod Rosića i Carevića je uvek panika i duvanje lopte u vis, ali bili su na visini zadatka.
Sada imamo solidan tim, možda i jednako kvalitetan kao prošle godine. Ono što nam fali je dobar trener i želja igrača da se ovde zadrže 2-3 godine. Onda možemo očekivati i rezultate.

EDIT: I jedan utisak sa istoka. Zbog besplatnih karata ovde su počeli da dolaze likovi sa zapada, zato su se na poluvremenu toliko čuli „ua“ i zvižduci i sa naše tribine, a tokom cele utakmice su pevušili pesme Novih fosila. Jedno od najgorih mojih iskustava na Karađorđu. Molim upravu da spusti cene ulaznica za zapad. :roll:
Crveni đavoli došli u lepom broju, i ispoštovali transprentom dvojicu naših preminulih navijača, zbog kojih Firma večeras nije navijala.
Last edited by Maki on Sun Sep 03, 2023 12:36 am, edited 1 time in total.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by churguzijanac »

rykerfcv wrote: Sat Sep 02, 2023 10:59 pm Прво полувреме најгоре које сам гледао у животу.
Друго полувреме се тек види каква је ово екипа.
Бразилац је по мени озбиљно појачање.
Jeste.Ume da uštopa i da doda.Prava retkost u našoj ekipi.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by CRD FCV »

Грузин слаб на почетку утакмице, после неког времена се стабилизовао. Играли смо изузетно офанзивно, без задњег везног. Њихов гол је њима дозволио да се повуку иза лопте што ми не умемо да нападнемо. Идеја је добра ако не примимо рани гол. Може нешто од тога бити.
Нисам незадовољан Вукићем. Јак је и стабилан, уме да узме у сачува лопту.
Не знам шта још рећи осим да основе фудбала не постоје. Где је откривање играча, дупли пас?
Идемо даље, три бода су узета. Уз Нове фосиле.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Dragojlo »

Leptejebo, pa to stvarno jeste bio John Mary na Istoku!! :lol:
Još se drugar i ja sprdamo "Gle ovog, Mary za sirotinju", pošto sam na poluvremenu video šta je Voja pisao za crnog brata sa tribine.... :lol:
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Wild Srem »

Sta znam meni se svidja ovaj Popovic kao trener, je*em li ga, ne uklapa se u dosadasnj sablon, videcemo, mislim da cemo pravu sliku njegovog rada imati posle 2,3 utakmice posle pauze koja ide sad.
Locked