5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Red Marquis »

Po meni, ostale su još tri slabe karike u timu. Lazarević, Milosavljević i U.Nikolić. Barem još dva pojačanja po meni bi nam trebala i da se nadamo da će U.Nikolić da se trgne.
Io odio Belgrado
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Minja »

slanobarac wrote: Sun Aug 27, 2023 9:22 am ...a mislim da ste nepravedni prema Lazareviću jer momak je preorao desnu stranu
Tacno tako.
Istocno stajanje wrote: Sun Aug 27, 2023 9:09 amMentalitet jakih klubova je da pobedjuju buraniju.
Mladost nije boranija vec mali klub. Napraviti dobar i konkurentan tim u Lucanima neuporedivo je tezu nego napraviti dobar i konkurentan tim u Novom Sadu. Smesno je koliko je sve na nasoj stani a kako se to nista ne vidi na terenu. Juce smo bili bolji i trebali smo da pobedimo, ali da je na 1:1 Mladost uspela da postigne pogodak, a mogla je, moguce da ne bi uzeli ni taj jedan bod.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Uvek sa tobom »

Maki wrote: Sun Aug 27, 2023 2:14 pm Tužno mi je da vidim da na terenu bude više Kragujevačana, Dragačevaca, Nišlija, pa i Afrikanaca nego Novosađana...
Какве то везе има са било чим??? Шта све нећу прочитати овде... Шта као Новосађани више воле Војводину од ових? Отрчали би сви за београд као иванић, катаи, полетановић...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Sun Aug 27, 2023 2:14 pm To što je Varjačić tako dobro igrao znači da je Gruzijac igrao slabo. Ti njegovi ulasci u sredinu mi nisu jasni. Pa ko onda treba da drži levi stranu? Crnomarković je sasvim solidno pokrivao i odigrao, kao i Lazarević. Bukinac treba sledeću da počne. Gruzijac je potpuno nepotrebno u klubu, bez obzira što nam je simpatičan.
Treneru treba objasniti da mogu i dva bonusa da igraju istovremeno. Razumem da se od njega traži rezultat, ali prosuo je već 4 boda protiv autsajdera. Zašto malo ne rotira te igrače?Ovaj tim bi birao i Batak, sa istim učinkom.
Tužno mi je da vidim da na terenu bude više Kragujevačana, Dragačevaca, Nišlija, pa i Afrikanaca nego Novosađana...
Bato to što je Varjačić odigrao dobro nema apsolutno veze sa Gruzijcem. Gruzijac mu je nenormalno dobro parirao fizički i vodili su strašne egal duele. Bek nije kriv ako vezni red ispadne i ode poprečna lopta na Varjačića? Kako Gruzijac da ga stigne ako i on ide ofanzivno a naši pogreše, da se teleportuje? I naš i njihov bek su odigrali fantastičnu utakmicu i bila je milina gledati ih. Bek je nezahvalna pozicija jer ko god da pogreši ti si u problemu. Na beku nema šlepanja pa da se nadaš da će te neko pokriti. Može štoper ali i to je rizik zbog drugih rupa koje se njegovim izlaskom da pokriju beka stvaraju.

Opet ne valja trener a izveo bi sastav isti kao i 97% forumaša. Bukinac može mnogo da nauči od Gruzijca. I ja odgovorno tvrdim Gruzijac nam je najbolji bek u poslednjih x godina i to se jasno vidi od kretanja, do kapiranja igre, postavljanja i svega ostalog. Njegovo dovođenje je odličan potez.

Hoćemo da bek igra ofanzivno i da sve pokrije pa toga nema ni u ligama petice već ceo tim radi i pokriva rupe.

A to oko ulaska u sredinu ako ne razumeš onda pogledaj malo evropski fudbal i u kom smeru ide bekovska pozicija. Najviše razlike na terenu se trenutno prave preko bekova i to je deficirana fudbalska pozicija trenutno. Nije to više ona priča, pa gde ću ga? Pa stavi ga na beka, ko ne zna igra beka i ostalo. Možda i najvažnija pozicija u fudbalu danas da ne kažem u modernom fudbalu.

A i sam Varjačić je u nekoliko direktnih duela bio iznenađen kako neko tako sitan kao Gruzijac mu parira fizički. Jedan predivan i vrhunski bekovsi duel je sinoć viđen i ja sam ostao oduševljen tim delom terena gde su njih dvoje vodili rovovsku bitku. Na momente taj njihov duel je ličio i na lige petice od intenziteta do kvaliteta i ja im skidam kapu. A Varjačić nam je više zapao za oko jer je juče bio u prilici da direktno napada jer smo igrali jako visoko a Gruzijac je uradio juče više posla od Varjačića na terenu ali se to ne primećuje u toj meri jer nije imao direktne i otvorene pozicije kao njegov kolega iz protivničke ekipe zbog načina igre ali sve što je bilo do njega je odradio odlično i teško da je moglo bolje.

A ono što Varjačić radi bi trebao i Lazarević jer su fizički slični ali se vidi da Varjačić igra i glavom za razliku od Lazarevića koji sve radi automatski na terenu.

I još jedna stvar Varjačić je imao prostor a Gruzijac ne. Bek najviše problema pravi kada ima prostor a najmanje kada se igra na postavljenu odbranu a bekovi ulaze u sredinu zbog toga da bi se pravila razlika i višak u igri kada se napada postavljena odbrana. Sa Gruzijcem dobijamo i tu dimenziju u igri. Mi smo igrali visoko a oni iza lopte i svaka minimalna greška te dovodi do poprečne lopte na beka ili duge na napadača gde ti odbrana biva pod pritiskom kao naša sinoć. Da bi se to dovelo do minimuma treba imati kvalitetan vezni red koji bi greške sveo upravo na taj minimum i da ih što manje ima. A ako se to desi 7x na meču kao što je sinoć bio slučaj normalno je da Varjačić koji je okrenut ka golu i u naletu ima prednost u odnosu na Gruzijca koji mora lateralnim kretnjama to da zatvara. I od 7x takvih recimo situacija normalno je da će jednom, dva puta Varjačić probiti i napraviti problem. Jer se naš bek troši jako puno , trčanjem u defanzivnoj tranziciji ka svom golu. I igrač sa loptom u tranziciji odnosno Varjačić u ovom slučaju je uvek u prednosti u igri 1 na 1 u odnosu na onoga ko brani.

Ja imam profesionalnu deformaciju da pratim bekove i veznjake jer sam to igrao i ceo dan mogu to da analiziram a ranije nisam analizirao jer nisam video potencijal ni u jednom beku osim Lazareviću ali u njemu sam najviše video zbog predispozicija, konačno smo dobili beka koji zna fudbala, prelepo čita igru, zatvara kvalitetno zbog čitanja igre, učestvuje u igri i nije igrača manje ni ofanzivno ni defanzivno. Antonijević ne može Gruzijcu ni kopačke da veže a dobijao je često komplimente za svoje partije a njegova najbolja nije mogla ni da priđe ovome što sam sinoć video od Gruzijca. Ja nisam neko ko podržava strance odmah u odnosu na domaće i ne radim to po inerciji već samo po viđenom na terenu. Gruzijcu bih odmah ponudio još jednu godinu ugovora na ove dve potpisane. Bolji je od kolege koji je sad u Šahtjoru a bio u zvezdi za klasu samo mu kolega ima bolje predispozicije i mlađi je.

I na ovako malom uzorku se odmah vidi da li je neko igrač ili ne a Gruzijac je igrač i to za našu ligu jako ozbiljan.

Još samo da vidim kakav ima centaršut na nekom većem uzorku i ako to ima odgovorno tvrdim da je možda i naš najbolji bek u poslednjih 10-15 godina i da ovo pričam posle utakmice i po jer je dečko kompletan, moderan bek.
Recimo Đorđević po svim parametrima koje ja pratim i gledam kod beka deluje kao amater za Gruzijca.

Možda je ishitreno sve ovo napisati posle utakmice ipo ali dečko ima sve bekovske osnove za to. I nadam se da me neće razočarati jer posle viđenog u ovom malom uzorku mislim da je možda i naše najbolje pojačanje uz Čumića u Zbiliićevom mandatu. Čumić i on bi mogli biti strašna ofanzivna pretnja po sve ekipe u ligi po njihovoj strani.
Last edited by Deep Purple on Sun Aug 27, 2023 5:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Aug 27, 2023 4:33 pm A to oko ulaska u sredinu ako ne razumeš onda pogledaj malo evropski fudbal i u kom smeru ide bekovska pozicija. Najviše razlike na terenu se trenutno prave preko bekova i to je deficirana fudbalska pozicija trenutno. Nije to više ona priča, pa gde ću ga? Pa stavi ga na beka, ko ne zna igra beka i ostalo. Možda i najvažnija pozicija u fudbalu danas da ne kažem u modernom fudbalu.

A i sam Varjačić je u nekoliko direktnih duela bio iznenađen kako neko tako sitan kao Gruzijac mu parira fizički. Jedan predivan i vrhunski bekovsi duel je sinoć viđen i ja sam ostao oduševljen tim delom terena gde su njih dvoje vodili rovovsku bitku. Na momente taj njihov duel je ličio i na lige petice od intenziteta do kvaliteta i ja im skidam kapu.

A ono što Varjačić radi bi trebao i Lazarević jer su fizički slični ali se vidi da Varjačić igra i glavom za razliku od Lazarevića koji sve radi automatski na terenu.

Ja imam profesionalnu deformaciju da pratim bekove i veznjake jer sam to igrao i ceo dan mogu to da analiziram a ranije nisam analizirao jer nisam video potencijal ni u jednom beku osim Lazareviću ali u njemu sam najviše video zbog predispozicija, konačno smo dobili beka koji zna fudbala, prelepo čita igru, zatvara kvalitetno zbog čitanja igre, učestvuje u igri i nije igrača manje ni ofanzivno ni defanzivno. Antonijević ne može Gruzijcu ni kopačke da veže a dobijao je često komplimente za svoje partije a njegova najbolja nije mogla ni da priđe ovome što sam sinoć video od Gruzijca. Ja nisam neko ko podržava strance odmah u odnosu na domaće i ne radim to po inerciji već samo po viđenom na terenu. Gruzijcu bih odmah ponudio još jednu godinu ugovora na ove dve potpisane. Bolji je od kolege koji je sad u Šahtjoru a bio u zvezdi za klasu samo mu kolega ima bolje predispozicije i mlađi je.

I na ovako malom uzorku se odmah vidi jel neko igrač ili ne a Gruzijac je igrač i to za našu ligu jako ozbiljan.
Pa glavna karakteristika i zastitni znak Antonijevica dok je igrao za Metalac je bio taj ulazak u sredinu, a u Vosi to kao da mu je bilo zabranjeno. Gruzijac kada ga vidim kako izgleda i kako trci istog sekunda me podseti na Vulicevica i Alivodica :)
Varjacic je 3 koplja iznad Lazarevica. I to sto je juce pokazao radi vec 3 godine (koliko ga ja pratim) u kontinuitetu.

Cudi me da tek sad pocinjes pricu o bekova, i da nikad nisi spomenuo koliko smo losi na tim pozicijama, a eto pod posebnom su ti lupom
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Deep Purple »

@Voja zato što nisam imao ni šta komentarisati bekove jer ne znaju i ne rade ništa na terenu. Samo stoje i popunjavaju broj i nema smisla da u mečevima gde se hvali na forumu Antonijević izvičem petnaest situacija gde je stajao katastrofalno. Bilo bi da mračim i da sam naporan a ja kad vidim naše bekove mene hvata anksioznost koliko su loši i sinoć me obasjalo fudbalsko sunce dok sam gledao Gruzijca i probudila mi se nada da smo konačno dobili beka i volja za konstruktivnim pisanjem o toj poziciji.

Ja kada bih pisao o postavljenju u našem veznom redu i na bekovskim pozicijama mogao bih napisati doktorsku disertaciju o tome koliko smo loši.

A Uroš Nikolić je igrač koji se najbolje kreće u našoj ekipi i normalno je da igra lošije jer su ga timovi pročitali znajući da samo on može da napravi “katastrofu” protivniku odnosno njima jednim potezom i on trenutno nema prostora jer su svesni svi toga i to će se najviše videti na gostovanjima i još jer jednostavno Zukić i Milosavljević ne znaju da se otvaraju i zatvaraju kako treba i Nikolića guše koji i onako mali prostor bude još manji jer ga dodatno iguše Zukić i Milosavljević. Zukić jedinu poziciju koju može da igra kako treba (odigra on fudbalski i na zadnjem veznom ali igra nema širinu jer on to je zna da igra, ne zna kako da priđe po loptu, kako da raširi, kada da se spist, ugao prijema, lopta mora da se pipne tri puta pre odluke na terenu itd…) Zukić isključivo i jedino može biti ofanzivni vezni sa slobodom u igri odnosno kretanju ali tu imaš Nikolića. Sa njima dvojicom doživljavamo fudbalsko samoubistvo kada su zajedno na terenu.
Bolje nemamo i onda moramo da ih trpimo zajedno. Kajević je mnogo kompatibilniji za tandem ili sa Nikolićem ili sa Zukićem nego što će Zukić i Nikolić ikad biti jer jednostavno je tako. A oni nisu igrači koji su tri klase iznad svih pa da to sebi možeš da dopustiš jer će individualno napraviti razliku i naći rešenja.
Last edited by Deep Purple on Sun Aug 27, 2023 5:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Aug 27, 2023 5:05 pm @Voja zato što nisam imao ni šta komentarisati bekove jer ne znaju i ne rade ništa na terenu. Samo stoje i popunjavaju broj i nema smisla da u mečevima gde se hvali na forumu Antonijević izvičem petnaest situacija gde je stajao katastrofalno. Bilo bi da mračim i da sam naporan a ja kad vidim naše bekove mene hvata anksioznost koliko su loši i sinoć me obasjalo fudbalsko sunce dok sam gledao Gruzijca i probudila mi se nada da smo konačno dobili beka i volja za konstruktivnim pisanjem o toj poziciji.

Ja kada bih pisao o postavljenju u našem veznom redu i na bekovskim pozicijama mogao bih napisati doktorsku disertaciju o tome koliko smo loši.
Ne znam, ja nikad ne mislim niti o jednom fudbaleru koji je nosio nas dres nista lose, ali volim da uputim kritiku, najvise iz razloga da bi nam svima bilo lepse. Bekovi su nam ocaj od prvog dana kada je usledilo dizanje Feniksa (dolazak Mime) i cutanjem ne dobijamo nista, ni mi, ni oni ni klub. I o spicevima sam isto govorio kada smo ih imali 6-7. Nazalost ispostavi se da nesto i umem da primetim na prvu, sto ne znaci da se veselim tome. Spicevi su nam toliko ocajni bili, da su svojim igrama i Bolingiju digli rejting u nasim ocima, jer eto, trcao je ceo mec, skocio par puta, 3-4x se oslobodio lopte tacnim dodavanjem i mi odmah svi presrecni i zadovoljni. Za to nije zasluzan Bolingi, vec prethodni spicevi. A tako i Gruzijac, realno mnogo je pretrcao i to ga vec svrstava medju najbolje bekove koje smo imali :) Videcemo, pred nama je. I da u jednom se 100% slazemo, bez ofanzivnih bekova i bekova koji se ponavljaju nema uspeha.
Deep Purple wrote: Sun Aug 27, 2023 5:05 pm Kajević je mnogo kompatibilniji za tandem ili sa Nikolićem ili sa Zukićem nego što će Zukić i Nikolić ikad biti jer jednostavno je tako.
Kajevic? To onaj sto si rekao da cu se zaljubiti u njega? Gde je, sta radi? Jel igra taj jos fudbala? :mrgreen: Salim se... sa nestrpljenjem cekam tih njegovih 8 (celih) meceva sto u proseku izgura po sezoni :cheers:
Last edited by Voja on Sun Aug 27, 2023 5:16 pm, edited 2 times in total.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Deep Purple »

@Voja

Ne mislim ni ja o nijednom našem fudbaleru loše (a ni o tuđem, mogu nekoga da simpatišem a nekoga ne, što je i normalno)

Na primer za Antonijevića mislim da može ispasti dobar igrač makar za našu ligu ali da ima puno loših navika u postavljanju i kretanju i da ih treba iskoreniti a to je najteže uraditi jer je to autizam na koji smo se navikli. :)

Ja ne mogu da nađem cele prenose naših utakmica, da mogu radio bih isečene analize nekih situacija kao što sam u nekoliko navrata ove sezone.

U tih osam Kajevićevih famoznih mečeva ćemo uzeti brat bratu isto kao i u 16 bez njega. Ispratićemo :D

Kajević je “tata” za mečeve gde moramo da probijamo postavljenu odbranu jer u ofanizvi sve može od toga da postigne gol do toga da proviče loptu za asistenciju i dodatni je plejmejker u kada napadamo. Nadam se da će ga lopta slušati posle oporavka i da se možete i vi uveriti u to.

A kod našeg prvog primljenog gola je najviše kriv Lazarević i u toj situaciji se najviše vidi koliko igra automatski i ne razmišlja na terenu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Red Marquis »

Vojo, nadam se da si mislio samo na trčanje Gruzijca kad si pominjao Vulićevića, jer što se tiče lopte i centaršuteva on je Zambrotta za Vulićevića.
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Maki »

Minja wrote: Sun Aug 27, 2023 2:40 pm Mladost nije boranija vec mali klub.
O, konačno da neko napiše bOranija.
Uvek sa tobom wrote: Sun Aug 27, 2023 3:49 pm Шта као Новосађани више воле Војводину од ових? Отрчали би сви за београд као иванић, катаи, полетановић...
Da, u pravu si, obrnuto je, Nišlije i Afrikanci više vole Vojvodinu, logično je. Imamo i naše jake klubove navijača u Beogradu i u Podgorici. Propustio si , pisao sam o oba kluba, i o Dragačevcima kojih je pola u Mladosti, klubu koji izuzetno cenim i koji ima stadion kapaciteta istog kao i Lučani stanovnika.
Deep Purple wrote: Sun Aug 27, 2023 4:33 pm Opet ne valja trener a izveo bi sastav isti kao i 97% forumaša. Bukinac može mnogo da nauči od Gruzijca. I ja odgovorno tvrdim Gruzijac nam je najbolji bek u poslednjih x godina i to se jasno vidi od kretanja, do kapiranja igre, postavljanja i svega ostalog. Njegovo dovođenje je odličan potez.
Sastav je bio koji sam i ja priželjkivao. Bukinac je budućnost kluba i bonus igrač. Gruzijac nema čemu da ga nauči. Doveden je verovatno, jer je Zbiljić odigrao kombinaciju sa ustupanjem Bukinca Zvezdi, kao što smo taj potez unapred videli i kod dovođenja Radulovića, a Kabić je već bio dogovoren. Isto je i uradio i sa NN, koji je pušten da ne bi direktno otišao u Partizan, a pušten je za džabe, u Partizan. Ko još veruje u drugi razlog? Verujem da će tako otkupiti i pola Čumićevog ugovara da bi otišao u neki od blizanaca, jer je poznato da gazda Olimpijakosa to ne dopušta jer su ga levatili. Ništa Zbiljiću ne verujem, niti onima koji ga brane. Znači, uvek zamišljam najgori scenario, pišem i pamtim.
Ako dovede nekog ozbiljnog trenera (Mima, Raša, Ranko :roll: ) i nekog velikog igrača povratnika i da mu kapitensku traku onda ćemo drugačije. Ovo za sada je ništa - sunovrat!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Karlsson »

Maki wrote: Sun Aug 27, 2023 6:04 pm
Minja wrote: Sun Aug 27, 2023 2:40 pm Mladost nije boranija vec mali klub.
O, konačno da neko napiše bOranija.
Uvek sa tobom wrote: Sun Aug 27, 2023 3:49 pm Шта као Новосађани више воле Војводину од ових? Отрчали би сви за београд као иванић, катаи, полетановић...
Da, u pravu si, obrnuto je, Nišlije i Afrikanci više vole Vojvodinu, logično je. Imamo i naše jake klubove navijača u Beogradu i u Podgorici. Propustio si , pisao sam o oba kluba, i o Dragačevcima kojih je pola u Mladosti, klubu koji izuzetno cenim i koji ima stadion kapaciteta istog kao i Lučani stanovnika.
Deep Purple wrote: Sun Aug 27, 2023 4:33 pm Opet ne valja trener a izveo bi sastav isti kao i 97% forumaša. Bukinac može mnogo da nauči od Gruzijca. I ja odgovorno tvrdim Gruzijac nam je najbolji bek u poslednjih x godina i to se jasno vidi od kretanja, do kapiranja igre, postavljanja i svega ostalog. Njegovo dovođenje je odličan potez.
Sastav je bio koji sam i ja priželjkivao. Bukinac je budućnost kluba i bonus igrač. Gruzijac nema čemu da ga nauči. Doveden je verovatno, jer je Zbiljić odigrao kombinaciju sa ustupanjem Bukinca Zvezdi, kao što smo taj potez unapred videli i kod dovođenja Radulovića, a Kabić je već bio dogovoren. Isto je i uradio i sa NN, koji je pušten da ne bi direktno otišao u Partizan, a pušten je za džabe, u Partizan. Ko još veruje u drugi razlog? Verujem da će tako otkupiti i pola Čumićevog ugovara da bi otišao u neki od blizanaca, jer je poznato da gazda Olimpijakosa to ne dopušta jer su ga levatili. Ništa Zbiljiću ne verujem, niti onima koji ga brane. Znači, uvek zamišljam najgori scenario, pišem i pamtim.
Ako dovede nekog ozbiljnog trenera (Mima, Raša, Ranko :roll: ) i nekog velikog igrača povratnika i da mu kapitensku traku onda ćemo drugačije. Ovo za sada je ništa - sunovrat!
Samo mračiš i iznosiš razne teorije zavere. Već jedno vreme.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Sun Aug 27, 2023 5:57 pm Vojo, nadam se da si mislio samo na trčanje Gruzijca kad si pominjao Vulićevića, jer što se tiče lopte i centaršuteva on je Zambrotta za Vulićevića.
Trcanjem me podseca na Envera, a fizickim izgledom na Vulicevica... eto, ako nisi uspeo da desifrujes na sta sam mislio :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Turija »

Da li se samo meni cini ( zbog gledanja utakmica Vose na tv) da Radulovic ima viska kilograma?
Da zbog toga ima umanjenu brzinu i okretnost, pa i kondicionu izdrzljivost?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Sun Aug 27, 2023 6:49 pm Da li se samo meni cini ( zbog gledanja utakmica Vose na tv) da Radulovic ima viska kilograma?
Da zbog toga ima umanjenu brzinu i okretnost, pa i kondicionu izdrzljivost?
Nema, ima takvu građu. Tipa Luka Jović, Lacazzete i sl… (nmg da se setim ko još ima sličnu) Stručnjaci su pričali i za Jovića da ima višak kilogram zbog građe odnosno genetike.
Imam recimo drugara igra ragbi ima istu genetiku.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sun Aug 27, 2023 6:49 pm Da li se samo meni cini ( zbog gledanja utakmica Vose na tv) da Radulovic ima viska kilograma?
Da zbog toga ima umanjenu brzinu i okretnost, pa i kondicionu izdrzljivost?
Čini ti se. Ima malo veći torzo od nogu pa ti zato tako izgleda.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked