5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Maki »

Karlsson wrote: Sun Aug 27, 2023 6:28 pm Samo mračiš i iznosiš razne teorije zavere. Već jedno vreme.
Za teorije zavere se slažem. Nemam nikakve argumente, ali pratim kad određeni forumaši krenu da hejtuju igrače koji će uskoro biti proglašeni tehnološkim viškom. Neki to urade s pravom, a neki ne.
Što se tiče mračenja, praštaj, samo pogledam tabelu i uporedim naše mesto sa vrednošću tima na Transfermarktu. Uopšte nisam za dovođenje novih pojačanja, ako nisu praćena i čekana planski. Uvek sam za povratnike, pa makar bili u lošoj formi kao Rosić i Malbašić. Istrpeću ih jer vrede i ovaj klub im nešto znači, ali im neću oćutati.
Vezano za ovu temu, napisao sam da sam zadovoljan nerešenim u Lučanima. Oni su dobro startovali, a da nisu prodali Jojića pre dva kola, teško bismo juče i do boda. Bonusa im je umesto njega igrao dečko od 18 leta, dosta slabiji.
Sledeće kolo igramo protiv mnogo lakšeg protivnika, koji je u goroj dubiozi, pa ću na stadionu uživo podržati našu konsolidaciju.
Za razliku od većine navijača, od uprave, trenera i igrača želim samo borbenost i promociju ljubavi prema lokalnom klubu za koji navijam. Rezultati i lepota igre u ovim uslovima iživljavanja državnog aparata i mafije su mi u drugom planu. Ali, ako uložimo toliki novac u „pojačanja”, izuzetno sam kritičan prema svakoj pridošlici.
Eto, toliko, izvinjavam se zbog još jednog podužeg posta.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by N13 »

Deep Purple wrote: Sun Aug 27, 2023 6:58 pm
Turija wrote: Sun Aug 27, 2023 6:49 pm Da li se samo meni cini ( zbog gledanja utakmica Vose na tv) da Radulovic ima viska kilograma?
Da zbog toga ima umanjenu brzinu i okretnost, pa i kondicionu izdrzljivost?
Nema, ima takvu građu. Tipa Luka Jović, Lacazzete i sl… (nmg da se setim ko još ima sličnu) Stručnjaci su pričali i za Jovića da ima višak kilogram zbog građe odnosno genetike.
Imam recimo drugara igra ragbi ima istu genetiku.
Kun Aguero :)
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Deep Purple »

@N13 Pao mi je na pamet i Runi :)

Endomorph građa.
Last edited by Deep Purple on Sun Aug 27, 2023 7:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by gospodinFKV »

Nikola Trujic je isto tako bio gradjen, mada, Radulovic je za njega raketa.

Procitajte s vremena na vreme pazljivije sta Deep prica, kada govorimo o analizama igraca. Covek je vec po dovodjenju Radulovica rekao da smo mega dobro prosli u toj trampi Kabic-Radulovic, a iz utakmice u utakmicu se ispostavlja sve vise kao tacno.
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Firma kej »

Na forumu samo se mrači, svi mi znamo ko je kako trebao da igra evo ceo dan jedni Lazarević očaj, Lazarević preorao teren. Slažem se da je odigrao slabije nego prethodne dve, ali mu se ne može zameriti za gol, vraćao sam snimak i celo vreme se čulo kako trener govori Crnomarkoviću "leđa leđa" i najviše je kriv za prvi gol možemo pričati ovo ili ono ali vratite snimak i videćete. Kod prvog gola videćete kako se Lazarević ubacuje Raduloviću koji mu je planirao da doda a lopta ušla srećom u gol. Imao je fin šut u prvom na kojeg je naleteo Bolingi i u drugom solidan
Gruzijac nije puno odigrao do sada ali mu je ova najbolja imao je fine centaršuteve ubacivao se i igrao napadački potrebno je još malo vremena da se skonta sa pojedincima iz napada i biće nešto. Verujem u njega i vremenom mislim da će biti još bolji jer mi se čini da je željan dokazivanja.

Ova ekipa je fino posložena i igraju dobro potrebno im je dati podršku jer ja od ove ekipe očekujem puno, iako su odigrali nerešeno i dugo sam putovao da bih gledao prvi put nisam ni žalio za pobedom jer sam bio zadovoljan igrom i napadačkim fudbalom i danas vraćao snimak da pregledam i da ispratim sve situacije koje ste vi ovde naveli da su pojedinci omanuli.
ODBRANA POČINJE OD NAPADA, A NAPAD OD ODBRANE.
Nije isto gledati preko televizije i gledati uživo.
Puna podrška za igrače a posebno za bekove na njih sam slab :whistler:
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by 021 »

Turija wrote: Sat Aug 26, 2023 9:23 pm Da li to vise ne vazi pravilo ako da gol igrac koji je bio u ofsajdu, pa se kasnije aktivira u da gol.?
Aktiviranje iz pasivnog ofsajda ne postoji sigurno već 15 godina, ako ne i duže. Svako dodavanje se procenjuje kao odvojena situacija. Jedini izuzetak gde se ofsajd može naknadno aktivirati je kada se lopta odbije od golmana ili stative.

Što se utakmice tiče, smatram da kada se pogleda trenutni izbor igrača u veznom redu, Miletić mora igrati, jer je jedini klasični zadnji vezni u ovoj ekipi, a takođe i jedini koji poseduje odgovarajuću fizičku spremu da makar trčanjem nadomesti odlazak Topića. Ne dopada mi se Carević, koji je od početka sezone imao ogroman broj kardinalnih grešaka, džaba ti odbranjeni ziceri kada primaš pacerske golove. Mislim da bi ekipa profitirala kada bi Zukić igrao ofanzivije, i da bi se kao "desetka" pokazao bolje od Uroša Nikolića, čije su mogućnosti limitirane povredama. Malbašić je zreo za penziju, svaku utakmicu je na terenu, a ne može vola da ubode. Zahvaliti mu se što pre, jer ekipi nije od nikakve koristi, a Kovačeva vratiti sa pozajmice.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote: Sun Aug 27, 2023 7:56 pm Nikola Trujic je isto tako bio gradjen, mada, Radulovic je za njega raketa.

Procitajte s vremena na vreme pazljivije sta Deep prica, kada govorimo o analizama igraca. Covek je vec po dovodjenju Radulovica rekao da smo mega dobro prosli u toj trampi Kabic-Radulovic, a iz utakmice u utakmicu se ispostavlja sve vise kao tacno.
Hvala brate na lepoj reči.
Doduše za Radulovića se znalo još dok je igrao juniorsku LŠ sa ciganima da im je najbolji izdanak škole. Pa nisam otkrio toplu vodu.

Za mene je Radule uvek bio strašan potencijal i veći od Kabe ali ne treba Kabu otpisivati dve godine je mlađi a dve godine su u fudbalu relativno puno pa ko zna možda i Kaba proigra. “Flashy” je igrač, nikad se ne zna.
Problem je nastao što je po njima Radule trom za krilo i više je bek a on neće beka da igra (i ne treba dečko je krilo) i onda posle oni problemi što nije hteo da igra za Grafičar i ostale filijale već u Superligi negde pa su ga vraćali na “silu” u Grafičar pa posle kad su videli koliko je sati slali su ga i u ekipe iz Super lige. Mada je pukli između njega i Terze davno.


Dva imena po mojoj proceni koja bih doveo iz naše lige i to u roku od odmah su Vasilije Đurić i Luka Gojković.

Zašto je Vasilije stagnirao nakon Tsc-a i smrti Zoltana Saba, ne znam ali je momak jako dobar igrač i atletski pravi razliku za njegovu poziciju i bio bi dobar makar i za rotaciju kod nas. Ćavi Gojković momak na hleb da se namaže i jedina mu je “mana” što je veliki cigan još i iz Padinske Skele, onda vam je jasno koliki je cigan :mrgreen:
Jedan veliki majstor fudbala makar za naše livade i jedan od najboljih tehničara u našoj ligi, sa sve mašnicom bih ga pokupio :)

Mada ja sam mu uvek govorio da on mene više podseća na Santija Kazorlu :)

Mislim ako budu ljudi ovde hteli mogao bih da izvučem neku listi meni interesantnih a relativno mladih fudbalera iz naše lige koji bi imali kvalitet za nas i da napišem pozitivne i negativne stvari u vezi njih kada uhvatim slobodnog vremena.
Last edited by Deep Purple on Sun Aug 27, 2023 11:51 pm, edited 2 times in total.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Karlsson »

Gledao sam zvezdu nakon gola iz penala, kada je opsedala gol Voždovca konstantno.
Kabić je za to vreme protraćio ili usporio 4-5 napada.
Zaista ne znam šta su ovi videli u njemu, ali dečko ništa ne napreduje iako istina i dalje je veoma mlad.
Izgleda da smo ga i mi dosta izvikali i marketinški odradili sjajan posao oko njega, ali zvezdina deca iako su mlađa su talentovanija i opasnija u napadu.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by zime89 »

ssnigd wrote: Sat Aug 26, 2023 10:32 pm
Deep Purple wrote: Sat Aug 26, 2023 10:23 pm A ko god je protiv bilo kakve regionalne lige neka uživa u ovakvim terenima. Ovo nije humano, gde se igra elitni rang.
A regionalna liga ce to da promeni??? Zar nije logicno da nacionalna liga uvede uslove koji vaze za sve, nebitno da li je u pitanju Vojvodina, Lucani, Surdukica...
Da ali jebeni Lučani,Ivanjica,Surdulica,Lazarevac, jebeni zvezdim IMT...mislim izvini,ali te seoske timove bez tradicije da gledam nekako nemam želju, plus kad imaš morone sa Arene, pa jedino me drži ljubav prema Voši da gledam tako nešto :cheers:
Ona livada, pašnjak u Lučanima pa sramota da se na nečemu takvom igra fudbal..
ZIME89
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Milan »

Oni su pre dve godine menjali travnjak. Ocigledno je i njima neko strucan to odradio…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Turija »

zime89 wrote: Mon Aug 28, 2023 7:40 am
ssnigd wrote: Sat Aug 26, 2023 10:32 pm
Deep Purple wrote: Sat Aug 26, 2023 10:23 pm A ko god je protiv bilo kakve regionalne lige neka uživa u ovakvim terenima. Ovo nije humano, gde se igra elitni rang.
A regionalna liga ce to da promeni??? Zar nije logicno da nacionalna liga uvede uslove koji vaze za sve, nebitno da li je u pitanju Vojvodina, Lucani, Surdukica...
Da ali jebeni Lučani,Ivanjica,Surdulica,Lazarevac, jebeni zvezdim IMT...mislim izvini,ali te seoske timove bez tradicije da gledam nekako nemam želju, plus kad imaš morone sa Arene, pa jedino me drži ljubav prema Voši da gledam tako nešto :cheers:
Ona livada, pašnjak u Lučanima pa sramota da se na nečemu takvom igra fudbal..
I ja, da nema Vojvodine, ne bih gledao fudbal uopste ( a, na areni nikako, zbog njihovih komentatora :pegla: )
Mozda, samo jednom godisnje, finale KESa, a i to zavisi koji klub( ovi) igra(ju).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Aug 28, 2023 8:28 am I ja, da nema Vojvodine, ne bih gledao fudbal uopste ( a, na areni nikako, zbog njihovih komentatora :pegla: )
Mozda, samo jednom godisnje, finale KESa, a i to zavisi koji klub( ovi) igra(ju).
Da nema Vose ne bih gledao nas fudbal, a uvek iskopam egzotiku i indijance i uzivam. Lige petice ne gledam sem ako nema neki Vosin igrac
Image
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Minja »

Voja wrote: Mon Aug 28, 2023 11:09 am
Da nema Vose ne bih gledao nas fudbal, a uvek iskopam egzotiku i indijance i uzivam. Lige petice ne gledam sem ako nema neki Vosin igrac
Да нема Војводине фудбал више не бих гледао али ни у тренуцима највеће досаде. Кабел су ми усрали, можда се пребацим не неки други мали клуб али баш тешко да ћу се натерати. Шта ће Војводини Кабел као филијала??? Који ће вам к???? Кабел је био клуб са именом и презименом.

Ино фудбал нула. Не знам ни ко игра у тим великим лигама. Ко је испао а ко ушао. Презаситили су нас све. Све су претворили у цифре. Фудбал више нема магију. Све је претворено у бизнис. Чак и клинци више неће да иду на тренинг ако немају копачке од 300 евра и најновији дрес.

Претворени смо у овце и у ништа друго.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1895
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by Grbavica.021* »

Следећу утакмицу играмо против Радничког из Крагујевца у суботу 2. септембра од 21ч
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Post by naseljekolumbija »

У поноћ су требали ставити :roll:
Locked