4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N) 3:2 (2:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N) 3:2 (2:1)

Post by Grof Žekula »

У првенству сјајно кренусмо. Три меча, 270 минута, гола дали нисмо, а седам примисмо.

Два тренера покушала и халфова да им се не зна број, нападаче ротирамо, везни ред нешто проба...Премало, реално! Ајд што мало знамо, али и не трчимо, како би требало. Уморни смо већ у другом полувремену.

И сад на Раднички. У суботу у 19 часова на „Карађорђу“, тежимо барем првом голу, ако не и победи. Сада већ у све сумњамо!

Шта год да нам је био циљ пре двадесетак дана, треба га ревидирати. Подвући црту, захвалите се Спортском директору (показао да није дорастао том месту у Војводини, можда негде другде и буде добар). Једино код нас „риба смрди од репа“ у спорском делу сектора, па иако је он довео оба смењена тренера за свог мандата и фудбалере који то и нису, сви одговарају осим њега. Први више нису на клупи, а ови други на њој седе. Само он не мења позицију.

Вода у бари се мора заталасати, да то не би и остала. Марко, срећно и довиђења.

ФКВ - Раднички (Н) 3:2 (2:1)
1:0 - Чумић 15'
2:0 - Чумић 40'
2:1 - Пејовић 44'
2:2 - Марјановић 59'
3:2 - Болинги 73'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2023-24/match/4049
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Istocno stajanje »

Kao i uvek, odlicne najave Grofa!

Samo cu napisati:
Zivot dajemo za gooool, mi pevamo daj gol!!!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by zime89 »

Sreo sam jutros našeg Acu kondicionog trenera kaže dobijamo biće sve bolje . Ja očekujem konačno pobedu :cheers:
ZIME89
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Deep Purple »

zime89 wrote: Thu Aug 17, 2023 11:15 am Sreo sam jutros našeg Acu kondicionog trenera kaže dobijamo biće sve bolje . Ja očekujem konačno pobedu :cheers:
Moramo pitati i kondicionog trenera Nišlija da vidimo šta on misli :D

Nama lično AV da se spusti i da kaže da dobijemo u subotu a nema većeg “garanta” od njega u svakom aspektu naše države ja ne bih bio siguran u pobedu.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Maki »

Grof Žekula wrote: Thu Aug 17, 2023 10:51 amПодвући црту, захвалите се Спортском директору (показао да није дорастао том месту у Војводини, можда негде другде и буде добар). Једино код нас „риба смрди од репа“ у спорском делу сектора, па иако је он довео оба смењена тренера за свог мандата и фудбалере који то и нису, сви одговарају осим њега. Први више нису на клупи, а ови други на њој седе. Само он не мења позицију.

Вода у бари се мора заталасати, да то не би и остала. Марко, срећно и довиђења.
Tako je! :cheers:
Ajde, možda je Zbiljić doveo Rastavca, ali za ovog veselog Popovića mora neko da odgovara, ako ne upali...
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by hvylarn »

Upalilo i sa Batakom na par meseci, što i dalje nije rešenje. Ako posle sutrašnje utakmice nemamo pobedu, komotno se možemo oprostiti od Evrope, možda grčevita borba za 5. mesto opet.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1888
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Grbavica.021* »

Продаја улазница
ВОЈВОДИНА – РАДНИЧКИ (Н)

Продаја карата за источну и западну трибину за меч четвртог кола Моцарт Бет Супер лиге Србије између Војводине и Радничког из Ниша почиње сутра, у четвртак 17.8. на продајном месту компаније ГИГСТИКС у Новом Саду ( ТЦ Париски магазин, Краља Александра 12). Карте ће се продавати по цени од 800 динара (запад) и 600 динара (исток), у четвртак и петак од 9:00 до 19:30. На дан утакмице (субота) карте ће се продавати на благајни стадиона од 16 часова.
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by N13 »

:shock: :shock: :shock:
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Stexman »

Jel u cenu ulaznica ulazi i tabla bromazepama? Ako ne, morala bi.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by VošaNS »

Prošle godine ni na jednom meču ako ne računamo :shit: karte za zapad nisu bile preko 400 din.Biće 200 ljudi na stadionu,a i to im je puno.Sramota!
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Nevernik II »

VošaNS wrote: Thu Aug 17, 2023 3:52 pm Prošle godine ni na jednom meču ako ne računamo :shit: karte za zapad nisu bile preko 400 din.Biće 200 ljudi na stadionu,a i to im je puno.Sramota!
Sezonska se isplati (ako je do finansija).

Ali, poenta ovih cena je da bude što manje ljudi na stadionu. Da ne para uši parola Uprava Napolje.
Još ako dovedu neke sendvičare po dužnosti da popune broj.
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Na_3_boda »

Kakve cene karata sa 400 na 800 dinara( iako mislim da svako ko voli klub mora imati sezonsku)??? Za ovu utakmicu je trebalo pustiti ulaz dzabe posle ovakve bruke pocevsi od katastrofalnih rezultata na pripremama pa do zvanicnih utakmica. Mislim da su igraci malo pali psihicki kao da su zaboravili da se igra i drugo poluvreme, mislim konkretno na Apoel na Karadjordju i na poslednju protiv Napretka.. Jos jednom jako glup potez uprave i poruka za istu da bi bio red da se za 800 dinara vec duzi niz meseci ne pisa u mraku!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by naseljekolumbija »

Очигледно да са овим набуџеним ценама желе да људи купе сезонске. Ово многи не би платили ни да имамо потпуно супротан учинак на старту сезоне.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1888
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Grbavica.021* »

Прошле сезоне је било са обележјем да се може ући на исток бесплатно сад нико ништа ни о томе не прича више...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Voja »

Grbavica.021* wrote: Thu Aug 17, 2023 5:03 pm Прошле сезоне је било са обележјем да се може ући на исток бесплатно сад нико ништа ни о томе не прича више...
Mozda bi te pustili sa majicom na kojoj pise Forumas :mrgreen:
Last edited by Voja on Thu Aug 17, 2023 5:18 pm, edited 1 time in total.
Image
Locked