4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N) 3:2 (2:1)

Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Na_3_boda »

Srecna nam svima konacno prva tri boda :dance2: ... Moglo je to i malo bolje, sa manje opustanja... Gruzin za toliko malo na terenu pokazao dosta, o Bolingiju za sada nemam definisano misljenje... Na stadionu lep broj ljudi... Nadam se dobroj igri u Lucanima i da odnesemo tamo tri boda :cheers: !
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Nevernik II »

6 utakmica, 13 primljenih golova.
Dakle, prosek od preko dva gola po meču (bio bi i veći da ta šesta utakmica nije bila ptotiv amatera iz Kruševca).

Džaba sve ako se to ne popravi.

Nemam ja ništa protiv da nam svaka utakmica bude 3:2, 4:3, 5:3...samo mislim da mi baš nemamo kapacitet za takvu efikasnost.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Maki »

Ovo je bio najgori naš fudbal ove sezone, računajući i pripreme. Dobili smo samo zato što je protivnik bio najgori, čak im ni navijači nisu došli, jer su stvarno najgori tim u ligi. Trener nam uopšte ne prepoznaje pad ekipe. Izmene je izvršio tek kod izjednačenja. U odnosu na katastrofalnu igru i rezultat iz prošlog meča nije izvukao nikakvu pouku, već je izveo isti tim, a trebalo je bar pola igrača da promeni. I dalje mislim da je Batak za ovoga Murinjo i da bi lagano ovde upisao dve pobede
Dobili smo na Čumićev individualni kvalitet. Kamo sreće da ga je pokazao protiv Apoela.
Sve u svemu, ogromno razočarenje. Posle trenera, Malbašića i bekova, najveću bruku u x godina je doživeo zapad, koji je bio sablasno prazan.
Jedino pozitivno osim pobede je bilo što sam video dosta poznatih likova na istoku posle x godina, koji su zapravo došli ovde zbog besplatnih ulaznica, a za zapad nemaju sezonske. Ajde, drugo pozitivno je igra stamenog Gruzina, ali ponavljam, koji će nam on kad smo tu imali tri solidna igrača sa čvrstim ugovorom. Isto kao i kad smo doveli Čumića, na poziciji gde smo bili najjači, jer je tu igrao Simić, pa je morao da pređe na drugo mesto. Neko se opasno zeza sa ovim klubom...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by CRD FCV »

Из прегледа утакмице видео сам:

1. Уиграна акција из корнера око 13. минута.
2. Чумић који се не радује првом голу, вероватно из поштовања свом бившем клубу што је коректно.
3. Болинги заградио Јамкама за наш други гол. Није пресудно али довољно да овај не може да уђе у блок.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Neizlecivi »

Fali nam tako malo, a tako puno da ovo bude dobro.

Bolingi mi deluje kao materijal za novog ljubimca. Svidja mi se sto je bas skocan, sto se odlicno krece i postavlja. Uz to stalno bodri saigrace, borben je... Doduse tehnicki je tanak. Prijem los do bola. Vukic mnogo bolje odlaze lopte i gradi se.

Uros Nikolic mi je bio zreo za klupu, uzasna igra i delovao mi je kao najgori gotovo na terenu. Nije mi jasno koji djavo ga nije izvadio. Onda mi je kod treceg gola postalo jasno. Svaka cast.

Guram deluje kao ooozbiljan fudbaler. Uz njega i Cumica imamo jaku levu stranu.

Jos Bukinca da prokomentarisem. Meni se on dopada. Obozavam bekove koji umeju sa loptom i snalazljivi su. Defanziva katastrofica samo takva, ali mlad je i zelen, bice bolje.

Idemo dalje, idemo.ludje.
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by masterNS »

Bitna pobeda. Protivnik po meri za vadjenje iz krize.
Radulovic iznenadio pozitivno.
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Firma kej »

Da li se može negde pogledati cela utakmica pošto sam gledao na preskoke ?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Mare_Liman »

Маки не бих се сложио са тобом искрено бар што се тиче ових измена што си споменуо, да л је Батак Мурињо за овог свакако се ни за то не бих сложио, ал време ће показати, ако се добро сећаш Батак је измене вршио и то ПРВЕ у 80. минуту где убацује Радуловића и вади Чумића??? А оставља Малбашића који је видно био једна од слабијих тачака у тој утакмици, док овде тренер ради ТРОСТРУКУ измену и то у 60. минуту где се тим изменама види да је унео одличну свежину и увео играче који праве разлику, правићемо се да Буснић није улазио да је већ био у игри..., Грузијаћ код трећег гола одлично одузима лопту и продужава је за Николића, уз сјајне агресивне реакције у неким ситуацијама, брз, технички добар, Радуловић је у 2 минута направио више него Малбашић у прошле 2 утакмице, ајде не могу да грешим душу одиграо је солидно стварно, али свакако јако јако танко у односу чак и на први мандат у Војводини, видећемо шта ће нам тренер пружити у наставку свом мандата тек је 2 утакмице ту са Батаком оно ни ништа није личило и после 6 месеци и одрађених припрема... Уз једног квалитетног задњег везног ова екипа може бити и више него одлична, бар за нашу лигу, још кад би нам Мери дошао на позајмицу... Бог да нас види, свкакао Болинги одличан, борбен, снажан нико од штопера није могао да га добије у дуелу, страшан скок буквално ко што је неко написао не знам да л је изгубио неки ваздужни дуел не рачунајући центаршутеве у 16, када је лопта ишла директно на њега веома доминантан, треба обрадити пажњу на Росићеву реакцију после примљеног другог гола, у спринту напушава играче уз Царевића и трчи по лопту на центар и Болинги је узима да је врати на центар што показује огромну жељу и борбеност за клуб, ко што је и неко написао што се може видети код нашег трећег гола код реакција Чумића и Николића... Све у свему иде на боље, видећемо како ће то изгледати са квалитетнијим противцинама уз дај Боже квалитетног задњег везног, мислим да је шеф видео да се треба почети са Радуловићем и Грузијцем таман имаш тог бонуса уместо Букинца који је реално да се не лажемо дефанзивно рупа, офанзивно има киксева али се то стече искуством, код њиховог првог гола лопта иде далеко од противника он уклизава без икакве потребе лопта би отишла у гол аут и тако упошљава играча Радничког који погађа Црномарковића и после дајемо гол, једноставно некад дечко јако изгубљено изгледа на терену видела се нереална разлика уласком Грузијца, против Звезде и Партизана једноставно ко да није постојао дефанзивно, против Радничког у неким ситуацијама исто, имају идеалну прилику да га сад ојачају са искусним Грузијцем...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Maki »

Pa nisam ni rekao da je Batak Murinjo, ali za sada ne vidim da je Ranko pojačanje. Loša igra je svakako zasluga Batakovog minulog rada, ali vođenje utakmice je nešto što možemo komentarisati u ovom trenutku. Na poluvremenu sam ili početkom drugog napisao komentar da treba hitno menjati i koga, jer smo pali i Radnički je počeo da nas davi. Tek kod 2:2 trener ovo uviđa i pravi izmene. Prošlu utakmicu je napravio samo tri izmene i to opet zakasnele. Obećao je da će svako dobiti istu šansu i izveo isti tim. Za sada mi ne uliva poverenje, ali svakako zaslužuje vreme da se pokaže.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N), subota 19h

Post by Turija »

Morao bih odgledati celu utakmicu ( jer sam gledao na preskok) za bilo kakav komentar.

Ono sto je pozitivno vidljivo iz statistike, to je je velik broj suteva (na gol i pored gola), sto se ne secam kada smo imali ( ali imali smo i protivnika u raspadu, pa je ovo bio derbi zacelja).

Takodje sam zapazio da degazirane lopte Carevica Bolinigi skida skoro svaku. Sad samo jos treba da se uigra i nadje sa saigracima da im tacnije uputi loptu u prostor. Onda bi to bio pravi dobitak.

Takodje, sto je Voja napisao, ne znam koji bi nas igrac dao taj treci gol iz onakve situacije, kako ga je Bolingi dao.

Zapazio sam, u pozitivnom svetlu, i Gruzijca. Za Bukinca sam pisao jos mnogo ranije ( na EP U17 da ima problem sa defanzivom, dok je ofanzivno odlican).

Slabija partija Zukica od ocekivanog.

PS
Sasvim je ocekivano da zapad bude prazan ( 800 din ulaznica :roll: ), a istok daleko popunjeniji, nego uobicajeno..

Sta bi bilo da nemamo Cumica?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N) 3:2 (2:1)

Post by naseljekolumbija »

Оно што ми се свидело(нарочито у првом полувремену) је пресинг на њихове играче чим изгубимо лопту. Надам се да ћемо ово што више практиковати јер ће нам пуно значити.
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N) 3:2 (2:1)

Post by Duplof »

Prvi put nakon 9 godina smo vezali dve pobede zaredom protiv Radničkog u Novom Sadu. Svašta se može reći za ovaj podatak.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N) 3:2 (2:1)

Post by Deep Purple »

User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N) 3:2 (2:1)

Post by Milan »

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
fcvisart
Posts: 54
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA – Radnički (N) 3:2 (2:1)

Post by fcvisart »

Guram deluje da može biti nešto od njega.
Radulović sprint kao Bale protiv Barse.
Bolingijev gol isti kao Abubakarov na jna 2011.
Čumić standardno dobar.
Rosić i Crnomarković bi mogli biti dobar par.
Ali...ZADNJI VEZNI!!! POD HITNO!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
Locked