2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Locked
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Vladimir »

Тужно је све ово и гледати,чак нисам ни бесан....Играчи срамоте дрес, навијача више њихових као да играмо у бг, тренер безобразан , управа још гора.
Из сезоне у сезону све горе и горе.
Телеп
rumljanin
Posts: 41
Joined: Sun Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by rumljanin »

Batak apsolutno nedorastao za trenera Vojvodine!
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by exlimanac »

rumljanin wrote: Sun Aug 06, 2023 9:01 pm Batak apsolutno nedorastao za trenera Vojvodine!
Jeste da nema covek pojma ali on je najmanje kriv
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by fare »

Batak koferi spakovani? U 4 utakmice 2 data gola 11 primljenih igramo ko k***c, zadnji na tabeli gol razlika 0:7 jel treba još razloga?
Valjda će naša uprava skontati da nemož imati rezultate ako skupiš sve slobodne igrače nego se mora nešto i iskeširati. Nije istina da para nema pošto smo prodali gomilu mladih igrača gde su te pare? Jel i dalj neko misli da VS i Topić nisu igrači? e danas su videli koliko upravo njih 2 fale ovoj ekipi a za navijače no coment.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

fare wrote: Sun Aug 06, 2023 9:06 pm Jel i dalj neko misli da VS i Topić nisu igrači? e danas su videli koliko upravo njih 2 fale
Evo ja mislim da Veljko nije dobar fudbaler a Topić je osrednji. I šta sad? Sa njima smo bili dva puta šampioni? I strašno nam fale.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

exlimanac wrote: Sun Aug 06, 2023 9:03 pm
rumljanin wrote: Sun Aug 06, 2023 9:01 pm Batak apsolutno nedorastao za trenera Vojvodine!
Jeste da nema covek pojma ali on je najmanje kriv

Tako je... Mrsko mi je da citiram Balasevica, ali krivi smo mi sto smo ih pustili.

Da me ubijes kako je on najmanje kriv pobogu. Coveku opet igra Jelicic koji ocigledno ima jakog menadzera. Coveku opet izlazi ofanzivan bek i ulazi umesto beka zadnji vezni na beka. Me znam da li mu je Antonijevic ubio nekog, ali jasan mi nije. On je pred ovaj mec rekao imamo razloga za optimizam.

E pa Batace optimisticno se nadamo da letis odavde. Neznalice jedna nad neznalicama.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Uvek sa tobom »

Биће ове године и 5. место премија.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by lapo-lapo »

Za nas tek sad pocinje sezona, Radnicki i Napredak su losi, tu ocekujem pobjede sa novim trenerom, koji ce nadam se forsirati ofanzivniju igru.
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Mark Renton »

S druge strane, mi nemamo nikakvu kulturu, niti naviku kupovanja sezonske karte. Dodatno, uprava nam ništa ne omogućava da do te iste karte dođemo lakše, naročito mi koji nismo iz Novog Sada. Sezonska zaista nije skupa, isplati se za jednu evropsku (toliko nažalost samo i igramo) i crvene i crne...

Totalna letargija među navijačima i simpatizerima, uprava i tzv. trener se ponašaju kao da sezona počinje polovinom septembra i ovakav epilog je na našu veliku žalost i usuđujem se reći sramotu neminovan.
[/quote]

Не знам колико ће бит још потребно да целокупан Вошин навијачки корпус и север и запад и исток изађу из летаргије. Данас на северу бројка срамна па прошле сезоне су била боља издања и то против клубова који нису близанци, навијање летаргично, осим бакљаде са стробовима ништа специјално, уместо да те удари инат да одереш грло јер су ови прекопута дошли у највећем броју у последњих 10 година, а ти ништа. Мора се нешто мењати у начину анимирања масе, јер ово није добро. Не знам колико активни људи са севера читају форум, али ако их има нек не узимају за зло, уосталом требамо бити искрени и то треба да нас дели од оних
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Karlsson »

4 utakmice, 4 poraza. Gol razlika 2:11. Tačno ti ubiju volju za ostatak sezone. Jesu to teške utakmice, ali brate ako ne možeš da izvučeš jedan remi barem protiv jačih ekipa kako onda možeš da budeš iznad petog mesta?
Džaba nama ta pojačanja, dovođenje reprezentativaca Konga, Gruzije, Belorusije ako nemamo trenera koji može da isprati taj kvalitet. ciganija je pojačala tim, ali je dovela i trenera koji je dokazan i koji je sve to posložio i sada izgledaju još dominantnije. Mi želimo slaninara za trenera, a njegov trenerski kvalitet je sporedan. E onda će i rezultati biti takvi.
Nadam se što pre smeni Bataka i da vežemo 3-4 pobede. Do tada me zanima samo prelazni rok, jer izgleda da je to najzanimljiviji deo sezone godinama unazad kada smo mi u pitanju, a rezultat ću samo pratiti na Flešskoru.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by vdn slaninar »

Највећи проблем је кашњење са појачањима,зато је екипа неуиграна,а са друге стране отишло нам је много играча носиоца из прошле сезоне,па је још горе.
Треба дићи екипу,видети где смо у односу на остале екипе,преко недеље требамо играти пријатељске текме,јер је ово ужас.
Нису ни они нешто,имају пар добрих играча,више од нас.Текма лоша,много грешака,играле две распале екипе,са много падова у ритму.Њихов Кануте је оно што нама фали.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Stexman »

:( Stadion na stogodisnjicu da se srusi i napravi fiskulturna sala ili balon, da sto manje ljudi moze da vidi ovu sramotu. Taman da ni kamere ne mogu postaviti.
Tacno me stavljaju u situaciju da cu morati sa nekim da se pobijem jer ce me drkati, a sve zbog toga sto su oni nesposobni da sastave tim.

Batak kaze posle utakmice, okrecemo se sledecoj utakmici. Nadam se da je neces ti voditi.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

Није ми јасно како смо ово изгубили. Били смо егал прво полувреме, имали чак конкретније шансе. Онда опет јефтин гол и пад морала. Затим још један гол, овај пут леп гол мора се рећи.

Заправо јасно ми је како смо изгубили. Батак и његове измене. Вади Букинца који је добар и убаци Милетића коме то позиција није. Ако је правило да мора бонус бити на терену онда се морао жртвовати Милосављевић и тиме дупла измена, Антонијевић на бок.
Опет се каснило са изменама и то извади Чумића из неког разлога.
Тотално нејасан човек.
Драго ми је за Јеличића, коначно на својој позицији и добро је одиграо.
Генерално смо добра екипа ал немамо тренера који уме да нешро уради са њом.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Dok ti pola zapada i ceo istok grobarski, a na severozapadu deca sa ograde navijaju zajedno sa jugom, Zbiljićevi batinaši usred meča dolaze među slaninare da prete onima koji viču uprava napolje. I ovoliko koliko nas dolazi je previše.
O fudbalu i ne bih jer sam očekivao lagani poraz pa nisam iznenađen.
Io odio Belgrado
Voša le
Posts: 16
Joined: Sat Jul 29, 2023 4:44 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Voša le »

Nadam se da Batak napustiti klub posle ovakvih blamaza
Volim te Vošo ludo🤍❤️
Locked