2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Danilo »

Kakav brodolom.....kakva bezidejna ekipa, kakav trener koji gusi igrace namecujuci im pozicije koje ne igraju, kakva melaholicnost ,nedostatak energije, plana sistema igre ,fizicke inferiornosti,kakav smisao za izmene...Batače pao si .Sedi 1.
Kaze Jelicic dobro odigrao,pogledaj golove samo to.Bukinac Miletic izmena.....Radulovic izmena 80m.Laza da udje sa Partizanom
A igraci niko prelaznu ocenu...Carevicu care kakve ti golove primas pa koji ti je ovo lob.Urose Nikolicu nigde te nema ,od cega se krijes
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Milan »

Poražavajući dan za nas. Ne toliko na terenu, koliko na tribinama. Poniženje kakvo odavno nije vidjeno. Baš su se ispišali po nama.

p.s. Bolingi na prvu deluje kao rekreativac pokupljen sa ulice. Nit’ brzine, nit’ neke jačine u duelu… Doduše, nije mi ništa bolje izgledao ni na promo snimcima.
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by VošaNS »

Na tribinama katastrofa.Istok ceo njihov,zapad do sektora 5 njihov.Brojka na severu loša,baš loša.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Salvador »

Pa jbg, u četvrtak je bio dan D, da smo pobedili kao što smo mogli, makar da su svi igrači dali sve od sebe, bila bi sasvim druga priča danas.
Ali ne, glupan od trenera stavi igrače koji od starta jasno pokazuju da nemaju nikakvu želju da se trude i onda nikom ništa, još se neki ovde na forumu vređaju zato što smo im neki od nas zviždali, pa uvek ću zviždati svakom tom preplaćenom debilu koji glumi ludilo.
Evo ja sam uzeo pretplatnu i imao sam najbolju nameru da ih podržim ove sezone, ali posle četvrtka će im trebati puno da me vrate na stadion, danas nisam došao jer je bilo očigledno gde sve ovo vodi.
Jako puno tu ima raznorazne truleži i ne vidim neku realnu šansu za skoriji oporavak.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Maki »

Moj utisak sa istoka, gde sam uvek na sredini, je poražavajući. Kao što je rečeno, bilo ih je tri puta više, a rekao bih i da su bili 10 puta glasniji. Sa moje pozicije nisam uopšte čuo sever i naš zapad. Polovina istoka prema jugu je oko 20. minuta isto ustala da bodri Partizan. Tek nekih 10 min kasnije došli su žandari, a moglo je lako doći do incidenata.
Uprava na čelu sa Zbiljićem se pobrinula da se uruši taj slaninarski entuzijazam i stvari će se dalje sve više pogoršavati.
Tek se sad videlo da je bar trećina gledalaca došla da gleda Apoel samo zbog Partizana. Pretužno.

Batak je večeras dao izjavu kako ove sezone dajemo prednost mladima, a počeo je sa jednim bonusom. Dajem mu ipak još jednu šansu, jer je ovo bilo sve iznuđeno. Dali smo samo dva gola i to oba naš zadnji vezni. Zakazao tzv bolji deo tima. Nismo nijednom večeras šutnuli u okvir gola, a Čumić je opet promašio zicer. Za veliki broj golova kriv je nedostatak pravih zadnjih veznih, a igramo čak sa dvojicom u formaciji.
Videćemo u Kruševcu u derbiju začelja kako stvarno stojimo i ima li nade za dizanje forme. Treba nam dobro raspucavanje.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by VošaNS »

U sledećim utakmicama sa i jednim i drugim :shit: dozvoliti ulaz na zapad i istok samo u našem obeležju.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Sasa1969 »

slanobarac wrote: Sun Aug 06, 2023 9:10 pm
fare wrote: Sun Aug 06, 2023 9:06 pm Jel i dalj neko misli da VS i Topić nisu igrači? e danas su videli koliko upravo njih 2 fale
Evo ja mislim da Veljko nije dobar fudbaler a Topić je osrednji. I šta sad? Sa njima smo bili dva puta šampioni? I strašno nam fale.
Ja mislim da je Simic solidan fudbaler a za Topica sam ubedjen da je odlican fudbaler
Image
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Istocno stajanje »

Lepo sam vam sve rekao...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Sasa1969 wrote: Mon Aug 07, 2023 6:36 am
slanobarac wrote: Sun Aug 06, 2023 9:10 pm
fare wrote: Sun Aug 06, 2023 9:06 pm Jel i dalj neko misli da VS i Topić nisu igrači? e danas su videli koliko upravo njih 2 fale
Evo ja mislim da Veljko nije dobar fudbaler a Topić je osrednji. I šta sad? Sa njima smo bili dva puta šampioni? I strašno nam fale.
Ja mislim da je Simic solidan fudbaler a za Topica sam ubedjen da je odlican fudbaler
Ispratićemo karijere.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

VošaNS wrote: Mon Aug 07, 2023 12:38 am U sledećim utakmicama sa i jednim i drugim :shit: dozvoliti ulaz na zapad i istok samo u našem obeležju.
I dobicemo sta? Prazan stadion, a ispascemo kompleksasi za medalju, kakvi i jesmo vec. Manite njih neka glume opoziciju, da su sami protiv svih, da su drugaciji od brace in crvene...

Ljudi, malo vise se bavimo nama. Malo vise volimo ovaj klub. Malo vise da pojedini gledaju korist koju mogu izvuci od kluba. Dodjite, povedite klince, povedite kumove, povedite drugare. Protiv Mladosti, Radnickog, Javora... Seremo vise ( i ja prvi ) o tome dal ovaj igra beka, dal Batak radi dobro, dal Zbiljic radi i sta radi... Sve je ocaj ja se slazem, ali nam dolazak na tekmu mora biti prvo ispred svega, pa tamo iskazujte sve sto treba i ne treba. Ponasamo se kao da navijamo za Real, a volimo klub sa 4 nacionalna trofeja u 110 godina postojanja.

Da smo mudonje, pa da u Krusevac ode 300 ljudi.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Post by Maki »

Neizlecivi wrote: Mon Aug 07, 2023 8:37 am Sve je ocaj ja se slazem, ali nam dolazak na tekmu mora biti prvo ispred svega, pa tamo iskazujte sve sto treba i ne treba. Ponasamo se kao da navijamo za Real, a volimo klub sa 4 nacionalna trofeja u 110 godina postojanja.
+1
Upravo tako, razmaženi smo kao da smo navijači državnih projekata. Ono što i mi imamo, a preostali nemaju, su navijači. Da li Grobari i Delije imaju specijalizovane navijačke pesme protiv još nekih klubova osim njih i nas? To znači da još postojimo, i da se borimo sa njima za ovaj grad i region.
Zato jedino što tražim je da nam ne odlaze više NIKADA direktno igrači u te klubove, a ne trebaju nam ni njihovi otpaci. Najbolji njihov igrač u poslednjih x vremena Veljko Simić je odavde ispraćen kao da nije ni postojao. To nama ništa veliko ne donosi u bilo kom smislu.
To što su juče Grobari napunili naše tri tribine meni uopšte ne smeta, pogotovo jer imaju te frakcije. Smetaju mi naši prazni sektori. Pa mi ni protiv Apoela nismo privukli ljude na sever za 200 din! O tome treba da se zamisli i uprava, ali i Firma, koja osim što ni sebe ne može da omasovi, pravi i takvo okruženje da niko živ ne želi da dovede dete na tu tribinu i sedne sa strane. Šta, je l' mala tribina? O tome da su u dve utakmice u skorije vreme Firmaši navijali sa Zapada, pod krovom zbog straha od kiše, da ne govorimo. To je sramota za ovaj klub od koje ćemo se teško oporaviti.
Što sinoć reče jedna od legendi istočne tribine (kada sam na kraju tražeći utehu zaključio da bar nismo pokislli): „Bolje da je padala kiša, jer bi Grobari pokisli više”. :cheers:
Nego, da sve lepo zaboravimo i krenemo od početka, ujedinjeni u onome što je do nas, a to je podrška na utakmici.

EDIT. I samo da kažem, Firma se bori za grad i van tribine, veoma uspešno spram brojnosti. Govorio sam samo o problemima sa podrškom na domaćim utakmicama, A tu su sve tri tribine podbacile. Zapad je manje-više popunjen, ali tu bi morale sezonske ulaznice biti skupo plaćena privilegija. Kada to postignemo, da nema slobodne prodaje karata za tu omiljenu tribinu (kupljene sve sezonske), onda tek idemo dalje.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Post by Cane »

Mi smo se potpuno izduvali posle Apoela. U svakom pogledu, na terenu a još više na tribinama.
I dok smo se tako bavili svojim očajem i samima sobom, prebacujući svako svakome ponešto, ova gamad se ozbiljno spremala za gostovanje kod nas. Znači s jedne strane potpuna demoralizacija, a s njihove očigledno ozbiljna mobilizacija. Rezultat toga je viđen sinoć. Bilo im je jako važno da se pokažu ovde, da podignu sopstvenu energiju i u tome su uspeli. Ma koliko mi bili odvratni na tome im se može samo čestitati, napravili su nam pokaznu vežbu na temu šta se može učiniti da daš ozbiljan podstrek svom klubu, sve uz ono njihovo standardno i čisto folklorno teranje uprave i slične gluposti. Da ne govorim o onom besmislenom "pederisanju" onoga koji je njima, kao i njihovoj sestri blizankinji, pored sve javne pompe o ugroženosti i sličnim budalaštinama omogućio da funkcionišu i da pored dugovanja, isključene struje i ne znam ti ni ja čega, dovode milionska pojačanja u ovom prelaznom roku. Toliko o njihovoj potlačenosti od sistema. Deo su istog političkog projekta još iz 1945, kao i njihova blizankinja, bili i uvek će to i ostati.
Nama ostaje da probamo izvući neke pouke iz svih ovih gorkih dana i poraza i vidimo šta nam je činiti. Ići ovako frustrirani u dalju samodestrukciju i bedačenje, čemu je dobar deo ljudi sklon, ili se pogledati u oči i videti šta se mora menjati i pristupiti tome.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Post by Marko93 »

Njihova brojnost je iz dva razloga pocetak sezone i euforija i nase odmaranje tima proziv cz ,dovoljan motiv da se grobarski smrdavi iz Backe Palanke Maglica Kaca okupe.

A sto se nas tice sledece dve utakmice moramo dobiti i inamo 3 nedelje da kupimo sta nam treba od igraca.....i trenera
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Post by Milan »

Basket je njih vratio u život, a mi (naša uprava) dobila zaslužene prozivke vezano za to da smo ciganska filijala.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Post by naseljekolumbija »

У следећих 10 кола немамо ни трговачки ни тополски сеоски клуб. Па да видимо колико бодова можемо узети. Батак каже да се ту свуда мора узимати три бода 😂. Мислим да ће и 20 бодова бити премија
Locked