2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by milancl »

novosadjanin wrote: Fri Aug 04, 2023 7:09 pm Ocekujem da Batak prestane da filozofira i da izvede najjacu postavu od starta. Spakovati im dva komada na pocetku, posle jos jedan i mirno privesti utakmicu kraju.

Carevic, Antonijevic, Crnomarkovic, Rosic, Lazarevic, Milosavljevic, Zukic, Nikolic, Cumic, Radulovic, Bolingi
Daj bože da bude taj sastav. Čovek je možda 3 puta imao 2 beka u ekipi, a ne znam dal su ikad obojica bili na svojim jačim stranama.

Prvi bih bio za poraz da znam da će on nešto promeniti, a ovako, aj bar da nas groblje ne naguzi. Ništa bolji nisu nego prošle godine, mada onaj Saldanja deluje da ima šlifa
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
babac
Posts: 23
Joined: Thu Mar 01, 2012 2:13 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by babac »

A sutra...novo kolo nova sreca nekom manja (batak)nekom veca ,realno mi mozemo max dati jedan gol sve preko toga je nasa pobeda.Ajmo Voso :cheers:
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by VošaNS »

Startuju li Rosić i Bolingi?
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by VošaNS »

Da vidimo hoće li ispoštovati da nema obeležja :shit: na zapadu.Skoro do drugog sektora su uvek sve :shit: i nikad se ne ispoštuje.Ono što bi trebalo je da na zapadu pa i istoku bude dozvoljen ulaz samo ljudima u našem obeležju.To je prošle godine uradio KG protiv cigana,mogli bi ovi naši tako nešto.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Deep Purple »

Danas po pobedu, fokus na prvenstvo nema više izgovora i raznih okolnosti. Bolingi danas da reši, nadam se da ga gledamo od prvog minuta !

Iskulirao sam malo, vraćam se kao čovek sad na forum.
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Forza Voša »

Ocekujem i nadam se porazu, sve samo da Batak ode što pre.
„Hasta la Victoria Siempre!“
ssnigd
Posts: 3390
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by ssnigd »

Forza Voša wrote: Sun Aug 06, 2023 2:54 pm Ocekujem i nadam se porazu, sve samo da Batak ode što pre.
Bez obzira na sve i na Batakovu katastrofu i samoubistvo, nikada ne prizeljkujem poraz Vose. Posebno ne protiv crnih govana.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3538
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

ssnigd wrote: Sun Aug 06, 2023 3:24 pm Bez obzira na sve i na Batakovu katastrofu i samoubistvo, nikada ne prizeljkujem poraz Vose. Posebno ne protiv crnih govana.
Naravno, na pobedu protiv drugog kancera. Batak će otići svakako, pre ili kasnije. Bolje što pre ali sa adekvatnom zamenom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by masterNS »

Navijaj protiv da ode prethodna garnitura, navijaj protiv da ode Rastavac, navijaj protiv da ode Batak, ...
Ocekujem posle Bataka Sivica... On bi se uklopio prezimenom u sivilo oko kluba.

Ocekujem remi danas, 1-1. Oni povedu, mi nekako uguzimo jedan i onda parkiramo sva pokretni namestaj na gol pa sta nam bob da...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Sun Aug 06, 2023 1:57 pm
Iskulirao sam malo, vraćam se kao čovek sad na forum.
Добро дошао :cheers: :mrgreen:

Ајмо по победу !!!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Maki »

Ovo nam je četvrta po redu utakmica sezone. Prethodne tri smo izgubili. Sastaće se dve najslabije odbrane u ovom prvenstvu, onaj koji danas izgubi verovatno neće biti među prve tri ekipe na kraju.
Mi smo trenutno poslednji na tabeli i bod bi nam bio premija. Ipak, nadam se pobedi. Da bi se to desilo dva naša najbolja igrača konačno treba budu na svom nivou: Carević da ga ne primi, a Čumić da ga da, i to je to - veoma prosto.
User avatar
slanobarac
Posts: 3538
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Maki wrote: Sun Aug 06, 2023 5:36 pm Ovo nam je četvrta po redu utakmica sezone. Prethodne tri smo izgubili. Sastaće se dve najslabije odbrane u ovom prvenstvu, onaj koji danas izgubi verovatno neće biti među prve tri ekipe na kraju.
Druže ovo je tek drugo kolo. Biće još 35 kola do kraja a ti govoriš o dve najgore odbrane i da gubitnik verovatno neće biti treći?! Ova utakmica sasvim sigurno baš ništa ne odlučuje, sem možda Batakovu sudbinu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Karlsson »

Opet Batak eksperimentiše. Šta ako izgubimo protiv partizana? Otvorićemo sezonu sa 4 poraza. Na pripremama samo 1 pobeda protiv ekipa koje su renomeom daleko ispod nas.
Razumem da uprava neće da menja trenera svakih par meseci, ali brate koliko i ovaj čovek ima kredita kada je očigledno da nije dorastao zadatku?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Sun Aug 06, 2023 6:17 pm Opet Batak eksperimentiše. Šta ako izgubimo protiv partizana? Otvorićemo sezonu sa 4 poraza. Na pripremama samo 1 pobeda protiv ekipa koje su renomeom daleko ispod nas.
Razumem da uprava neće da menja trenera svakih par meseci, ali brate koliko i ovaj čovek ima kredita kada je očigledno da nije dorastao zadatku?
Tri puta sam čitao startnih 11 i još uvek ne mogu da verujem šta on radi. I da pobedi 3:0 po meni ovaj sastav nema veze sa vezom.
Locked