2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by vdn slaninar »

Букинац је имао жути,после тога опет старт с леђа,па би му следећи старт био други жути,као једини бонус мора да га мења такође бонус,тако да је ушао Милетић.Изнуђена измена,не браним Батака.Већа је кривица Збиљића и Јовановића него Батака,његовом сменом би покрили своју неспособност.Волео би сад да чујем изјаву Збиљића,вероватно се неће оглашавати.
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by masterNS »

Nepopularno misljenje, ali ako nista ovi porazi u superligi ne znace nista.
Ruku na srce, Bataku raspored nije isao na ruku.

(A) APOEL
(A) cz
(H) APOEL
(h) fkp

Sad sledi valjanje u blatu, nabijacke 1:0, 0:1... Tu mozemo da igramo. Bice to sve dobro. 4-5 mesto i polufinale kupa su nasi. Sezona kao i svaka druga.
Situacija na tribina ocekivana. Dosta ljudi dodje na utakmicu kad dolaze blizanci, kao sto idu u cirkus..
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Sun Aug 06, 2023 9:33 pm Драго ми је за Јеличића, коначно на својој позицији и добро је одиграо.
Ajd sad vrati snimak prvog gola(ujedno i odlučujućeg) i isprati kako je taj što je dobro odigrao :mrgreen: ispao. Direktno njegov gol. Direktno.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Severni Banat
Posts: 7
Joined: Sun Aug 06, 2023 9:34 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Severni Banat »

Red Marquis wrote: Sun Aug 06, 2023 9:46 pm Dok ti pola zapada i ceo istok grobarski, a na severozapadu deca sa ograde navijaju zajedno sa jugom, Zbiljićevi batinaši usred meča dolaze među slaninare da prete onima koji viču uprava napolje. I ovoliko koliko nas dolazi je previše.
O fudbalu i ne bih jer sam očekivao lagani poraz pa nisam iznenađen.
Dodjem na blagajnu sa klincem u Vosinom dresu da kupim kartu. Kazu "nema vise karata za zapad". Odemo na istok i vidim ceo sektor blize severu prazan. Nije ni cudo sto su 70% stadiona grobari. Oko mene barem 3 porodice se okrenule i otisle kuci.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by N13 »

Opet Bataku na dusu.

Da ne nabrajam nelogicne poteze. Dete od nekih 8-9 godina sedi pored mene na zapadu, i ne moze da veruje na kojim pozicijama igraju pojedini igraci.
Sta Batak donosi ovoj ekipi? Da li izvlaci maksimum od bilo kog igraca? Sta ima u igri ove ekipe sto ne bi bilo da je bilo kod od nas trener?
A sto je najveci fazon, drugo poluvreme je problem. Ni na jednoj utakmici do sad nemam previse zamerki za prvo poluvreme (sto se igre tice. sto se pozicija na terenu tice, svakako imam zamerke). Ali drugo poluvreme potonemo na svakoj prokletoj utakmici. A drugo poluvreme je ono gde trener treba da pokaze svoje znanje. Prvo poluvreme je odmeravanje snaga, gledanje gde protivnik skripi, gde kod nas skripi, itd. Drugo polvureme je trenersko nadmudrivanje, tj pokazatelj ko je bolje protumacio situaciju na terenu. Batak je na svim utakmicama to nadmudrivanje izgubio.

Ma moze biti 100 puta nas, nas sam i ja, pa nisam trener. Evo ciganima bas lose sto tamo nije trener neki njihov, vec Izraelac. Na stranu sto imaju neogranicen budzet, pomoc saveza, sudija... ali taj trener je vec pokazao autoritet i pecat.

Deep rece Batak ima obraza, otici ce sam. Da li ce? Da ima obraza ne bi posle onih blamaza protiv cigana i Apoela izjavljivao da vidi pozitivne stvari. Nema pozitivnih stvari. Ni na pripremama protiv amatera ih nije bilo, a sad ih je jos manje.

Batace odlazi
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by meshtan »

Uprava vodi klub na foru sistema u zemlji, sve svoje neuspehe sakrivaju sa laznim obecanjima a nestrucne kadrove dizu u nebesa do konacne propasti
Last edited by meshtan on Sun Aug 06, 2023 10:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by naseljekolumbija »

masterNS wrote: Sun Aug 06, 2023 10:00 pm Bice to sve dobro. 4-5 mesto i polufinale kupa su nasi. Sezona kao i svaka druga.
Ако је теби то све добро, онда ништа. Можемо и да закључамо и угасимо светло. Биће то све добро
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by ssnigd »

Neznanje u svakom segmentu rada kluba.
Igraci su pokusavali, borili se, stvarno nemam neke zamerke na to. Jednostavno smo losi.

Ps. I Bolingi mi deluje kao potencijalni promasaj, ali hajde da ga vidim malo vise na terenu pa da sudim... Nadam se da sam debelo omasio u proceni
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Radoye »

Red Marquis wrote: Sun Aug 06, 2023 9:46 pm Dok ti pola zapada i ceo istok grobarski, a na severozapadu deca sa ograde navijaju zajedno sa jugom, Zbiljićevi batinaši usred meča dolaze među slaninare da prete onima koji viču uprava napolje. I ovoliko koliko nas dolazi je previše.
O fudbalu i ne bih jer sam očekivao lagani poraz pa nisam iznenađen.
Jel' to taj "razgovor" koji nam je bio nudio?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by ultra komsa »

Docekasmo da studenti pevaju i vredjaju klub iz grada koji im daje sve. Face smo im snimali celu utakmicu. Neka. To je i Tito uradio sa Kosovom, to mi radimo ovde. j***mo svoje ljude, tj jebu tebe tvoji ljudi dok se siljokurani kote u gradu. Gospodo, nema vise svetog kluba odakle smo svi potekli, drzimo se ko severna Mitrovica. Prodali smo se za saku leba, i ostaje nam samo secanje na vreme kada smo gazili svakoga sto na travi sto na asfaltu. To cu preneti detetu i nikada mu ne pozeleti da dozivljava ovo.
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by meshtan »

Neizlecivi wrote: Sun Aug 06, 2023 9:12 pm
exlimanac wrote: Sun Aug 06, 2023 9:03 pm
rumljanin wrote: Sun Aug 06, 2023 9:01 pm Batak apsolutno nedorastao za trenera Vojvodine!
Jeste da nema covek pojma ali on je najmanje kriv

Tako je... Mrsko mi je da citiram Balasevica, ali krivi smo mi sto smo ih pustili.

Da me ubijes kako je on najmanje kriv pobogu. Coveku opet igra Jelicic koji ocigledno ima jakog menadzera. Coveku opet izlazi ofanzivan bek i ulazi umesto beka zadnji vezni na beka. Me znam da li mu je Antonijevic ubio nekog, ali jasan mi nije. On je pred ovaj mec rekao imamo razloga za optimizam.

E pa Batace optimisticno se nadamo da letis odavde. Neznalice jedna nad neznalicama.
Jelicicu je menadzer Lane, Lane je doveo Marka Jovanovica u klub, Lane je doveo Bataka u klub, Kabica su pustili da bi napravili mesta njegovom sinu... pita se za sve, radi sta hoce a Vosa i dalje ponire
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Sve stoji i za Bataka i upravu i SD ali i igrači su u opasnom padu forme iz prošle sezone. UN je neprepoznatljiv pa čak i Čumić koga baš tuku ali i on se alavi. A kad ta dvojica ne igraju onda se sve raspada.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Deep, Jonathan je krilce.Mislim večeras ga je bilo mnogo više na krilu kad god mu je lopta bila u nogama.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Sun Aug 06, 2023 10:01 pm
CRD FCV wrote: Sun Aug 06, 2023 9:33 pm Драго ми је за Јеличића, коначно на својој позицији и добро је одиграо.
Ajd sad vrati snimak prvog gola(ujedno i odlučujućeg) i isprati kako je taj što je dobro odigrao :mrgreen: ispao. Direktno njegov gol. Direktno.
Кренуо за лоптом уместо да испрати играча. Грешка је то стоји. Такође је по мени одиграо добро, после толико утакмица на неприродној позицији и са овим противником.
Генерално смо примили два нека гола на пад концентрације рекао бих. Није то лоше само их треба посложити како треба. И превише играмо у ширину, нама средина служи само за избегавање.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Dragojlo »

Neverovatno, čovek odigra po poluvreme na dve utakmice na kojima smo totalno bili inferiorni, odsečen od svih - i odmah ga neki proglašavaju promašajem! :frown:
Ja jbno više stvarno nemam ni približno pojma šta ljudi ovde žele, šta ne žele, kako neko treba da igra, kako da ne igra, i u ku*ac krasni sve više, oboleću od svega!!
PS Radoslave Rašo, najkasnije do sutra - kapija!!
PPS Upravo i SD, neće vam vrhovni ćaća zauvek biti to što jeste!!! Kad - tad!!!
Locked