2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Мој Батаче, ево пада вече, а где си ти?

Знам. Са Асмиром кафу срчеш. И треба. Повређеног, старог, другара мораш обићи. Поштујем.

Може Барај да је пристави. И није за боље. Гарантујем да није ни за то. Од њега је горка, већ и превише.

Кад је неко бивши халф (и то КАКАВ), ред је да кад не зна ни одбрану да постави (упс, Степанов, Незири и Павићевић нека помогну у томе, ако си понекад рад послушати), одступи. Јер од ДЕВЕТ мечева од кад се питаш, а прошлу сезону заборависмо, добио си једну. На припремама, случајно. По систему да и ћорава кока нађе/убоде зрно...Ти не видиш ништа, а коке (сањам да имамо петлове у тиму, не галске, већ бачке), увелико седе на нашим, не на својим, јајима.

Овај што је директор, бивши нападач, за разлику од свог побратима Радослава, не може да нађе офанзивног играча и егзекутора, све да му је исти испред носа, јер (у договору) Батаку није у првих 20 на списку.

Боранин гледа. Не аминује, већ потпирује. Да је барем Борац, али није. И на децу, из ложе, скаче и виче, а жели да разговара. Не уме он и не може. Авај. Влашка магија је то, не бих се ја играо са тим!

За све се пита струка. А чекамо гробље. Они одморили, ми чак ни то.

Странац, новопридошли, одлази раније са утакмице, ваљда да се припреми за меч у коме дебитује. Чекамо да бар потрчи. Струка, каже(м)...

У недељу да се не љубимо у 21 час. Матор сам. Радим само изјутра. Понекад.

Победа или разлаз. Да се "коцкице и мозаик уклопе". Дајте некоме да проба да спасе сезону. Иде нам једном и ИМТ, у колу десетому, дотле се уигравамо. Па очекујте неочекивано!

Важе карте са Апоела, сезонске су поново купљене, па да завртимо јако. Стадион чека улазак у други век, није ред да остане сам! То је НАША КУЋА! Нити је гробарска, нити се ови "стручни" ту ИШТА ПИТАЈУ! Само МИ!


ФКВ - партизан 0:2 (0:0)
0:1 - Салдања 47'
0:2 - Мениг 74'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2023-24/match/4021
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

Радујем се овом мечу јер очекујем да видим Болангија уживо шта зна. Какав ће тим изаћи зависи ко ће нас напустити до недеље.
Не знам колико су се они појачали или ослабили, са екипом какву имамо мислим да би победили њихобу прошлосезонску.
Ако нико не оде, на терену иста екипа као у четвртак само бих Бараја на клупу а Радуловића на терен и Јеличић исто клупа а Антонијевић на терен. Можда и Болангија уместо Вукића мада бих више њега чувао као џокера за друго полувреме. Ако је трансфер Траореа решена ствар онда Росић уместо њега.
То би било то, екипа на папиру делује боље него у нашем прошлом међусобном сусрету. Још да се појави тај неки дефснзивни везни да надокнади Топића.
Очекујем најмање бод.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Mare_Liman »

Ево шеф стручног штаба, мр. Батак каже да имамо много разлога за оптимизам пред недељни меч :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by hvylarn »

Da nemamo tri vezana poraza, kao i očajne pripreme pa da se nadamo u nedelju. Ovako možemo samo da su oni toliko loši, da neće biti u stanju da nam daju gol. Ali posle utakmice sa TSC-om, čistom sumnjam da će se na tome završiti. Po svemu sudeći, štoperski tandem će spasti na Crnomarkovića i Jeličića, jer jelte Rosić je juče došao. Isto važi i za Bolingija, jer kad vijamo rezultat on ubacuje vremešnog krilnog igrača da zameni špica dok mu pola stadiona vrišti da izbaci nezainteresovanog polutana, a na klupi mu naša buduća zlatna koka greje jaja i čuva ga da odigra jedno poluvreme malog fudbala. Izmene se prave kao po nekoj formuli, uvek u istoj minuti, uvek prekasno da se napravi razlika.
Zbiljićeva reakcija, kao i ostale struke je sam prikaz njihove nemoći u svemu tome i za očekivati je smena trenera jer im postaje jasno da nemaju adekvatnu osobu da vodi ovaj tim. Pre sam bio da se da cela godina Rastavcu, kakva god bila, pa da se mu se sada sudi i presuđuje nego iz šupljeg u prazno. Mislim da smo jedni od najgorih u Evropi po smeni trenera u poslednjih 10 godina.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Ako ćemo da otpuštamo Bataka posle poraza nad grobljem (koji je manje-više sigurica) a da dovodimo nekog sledećeg Bata Đoru, nema potrebe. Ili konačno pronaći nekog ozbiljnog trenera ako se može, i na zimu spremati ekipu za sledeće evro kvalifikacije. Ukoliko će sve i dalje da se rešava ovako ad hoc, a verujem da bolje od ovoga ne umeju, onda nek ga ostave. Jer ionako imamo mnogo razloga za optimizam kako kaže :frown:
Io odio Belgrado
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Istocno stajanje »

Ovo zatisje na forumu govori samo da su se mnogi razocarali. Mada mnogi ni ne gledaju realno stanje, pa tako jednima je ovo najbolja ofanzivma linija u poslednjih deset godina( a ne mozemo da damo 2 gola na utakmicama, cak i prijateljskim), drugima je Partizan u kanalu, nazalost uverice se u nedelju da je izasao itekako iz kanala, neko kaze bicemo treci, na koju foru samo? TSC daje po 3 gola po mecu, a mi jedva 1?!
Trener nece otici, kao ni uprava, zapravo nista se nece promeniti, jer su oni zadovljni u svom nekom svetu...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by naseljekolumbija »

Grof Žekula wrote: Fri Aug 04, 2023 12:46 pm Мој Батаче, ево пада вече, а где си ти?
😂😂😂😂 Ахааххахахааааааа
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by rykerfcv »

Grof Žekula wrote: Fri Aug 04, 2023 12:46 pm Мој Батаче, ево пада вече, а где си ти?

Знам. Са Асмиром кафу срчеш. И треба. Повређеног, старог, другара мораш обићи. Поштујем.

Може Барај да је пристави. И није за боље. Гарантујем да није ни за то. Од њега је горка, већ и превише.

Кад је неко бивши халф (и то КАКАВ), ред је да кад не зна ни одбрану да постави (упс, Степанов, Незири и Павићевић нека помогну у томе, ако си понекад рад послушати), одступи. Јер од ДЕВЕТ мечева од кад се питаш, а прошлу сезону заборависмо, добио си једну. На припремама, случајно. По систему да и ћорава кока нађе/убоде зрно...Ти не видиш ништа, а коке (сањам да имамо петлове у тиму, не галске, већ бачке), увелико седе на нашим, не на својим, јајима.

Овај што је директор, бивши нападач, за разлику од свог побратима Радослава, не може да нађе офанзивног играча и егзекутора, све да му је исти испред носа, јер (у договору) Батаку није у првих 20 на списку.

Боранин гледа. Не аминује, већ потпирује. Да је барем Борац, али није. И на децу, из ложе, скаче и виче, а жели да разговара. Не уме он и не може. Авај. Влашка магија је то, не бих се ја играо са тим!

За све се пита струка. А чекамо гробље. Они одморили, ми чак ни то.

Странац, новопридошли, одлази раније са утакмице, ваљда да се припреми за меч у коме дебитује. Чекамо да бар потрчи. Струка, каже(м)...

У недељу да се не љубимо у 21 час. Матор сам. Радим само изјутра. Понекад.

Победа или разлаз. Да се "коцкице и мозаик уклопе". Дајте некоме да проба да спасе сезону. Иде нам једном и ИМТ, у колу десетому, дотле се уигравамо. Па очекујте неочекивано!

Важе карте са Апоела, сезонске су поново купљене, па да завртимо јако. Стадион чека улазак у други век, није ред да остане сам! То је НАША КУЋА! Нити је гробарска, нити се ови "стручни" ту ИШТА ПИТАЈУ! Само МИ!

Један од најбољих увода за утакмицу дефинитивно.
Пораз од партизана је неминован и очекиван.онда отказ тренеру и онда све испочетка као и увек.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Dragojlo »

Nažalost, ova utakmica će biti idealna prilika za Takija da nekome da gol. Ima najpoželjnijeg takmaca za takve situacije. I da se raduje, naravno...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Utakmica posle koje ne znam da li se više radovati pobedi ili porazu? Uprkos svemu glasam za pobedu, pa kako nam bude. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Uvek sa tobom »

Очекујем победу и останак Батака :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Mi smo kao klub toliko prokleti, da je prosto neverovatno da mi i pobedom - gubimo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Ko je za pobedu taj je protiv kluba! :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Možda bi uz debakl i bio otpušten. Siguran sam da on ne bi sam dao ostavku.
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by novosadjanin »

Ocekujem da Batak prestane da filozofira i da izvede najjacu postavu od starta. Spakovati im dva komada na pocetku, posle jos jedan i mirno privesti utakmicu kraju.

Carevic, Antonijevic, Crnomarkovic, Rosic, Lazarevic, Milosavljevic, Zukic, Nikolic, Cumic, Radulovic, Bolingi
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Locked