1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 10:40 am ovo je utakmica koja je definitivno dovela do toga da će odnosi dva kluba i uprava biti na istorijskom minimumu pogotovo zbog svega što se desilo u poslednjih par meseci i kulminacijom zbog odigravanja utakmice.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 10:40 am definitivno dovela do toga da će odnosi dva kluba i uprava biti na istorijskom minimumu pogotovo zbog svega što se desilo u poslednjih par meseci i kulminacijom zbog odigravanja utakmice.
Онда цена и није тако скупа :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Duplof »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 10:40 am Samo jedna dodatna informacija u vezi jučerašnje utakmice, mi smo hteli da izvedemo samo klince ali po članu četiri, treća tačka nismo jer bi kazne bile paprene.
Nemoj se ljutiti, ali to da li smo hteli ili ne nam sad ne znači apsolutno ništa. Zašto se uprava nije oglasila pre utakmice i na taj način malo podigne prašinu? Ovako izgleda kao da smo to namerno uradili da zvezda lakše pobedi. Samo pogledaj neke jučerašnje medijske naslove poput "Voša izlazi u kombinovanom sastavu" i slično, narativ je takav da smo im ustupili pobedu već dok smo se pakovali za utakmicu. Na kraju krajeva, ako su već hteli iskazati neko nezadovoljstvo, igrači su mogli svaku loptu izbaciti na tribine, možda bismo manje golova primili :D

Sve u svemu, sad je gotovo, utakmica je odigrana, (očekivan) poraz i neodmoreni igrači. Još jednom je dokazano kako niko u ovom klubu nema hrabrosti da istupi javno i makar zalaje, kad već ne sme da napadne. To je epilog jučerašnje utakmice, a ne rezultat.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by churguzijanac »

Ma mi treba apsolutno da stavimo fokus kako da budemo bolji.Sve ostalo je čisto gubljenje vremena i energije.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by slanobarac »

@Deep
Poštujem tvoj trud oko transfera, analize igre i igrača, raznoraznih pojašnjenja ali molim te nemoj braniti ove iz uprave jer je blamirajuće.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Mon Jul 31, 2023 11:18 am @Deep
Poštujem tvoj trud oko transfera, analize igre i igrača, raznoraznih pojašnjenja ali molim te nemoj braniti ove iz uprave jer je blamirajuće.
Ja ne branim nikoga, prenesem što čujem a kako će ko to da shvati me iskreno ni ne zanima jer ja nmg da utičem na tuđa razmišljanja i rezonovanja. Ja nisam ničije glasilo niti radim i prenosim stvari ovde da se umiri situacija oko bilo čega. Svako ima svoju glavu i neka misli njome i proceni situacije kako želi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by slanobarac »

Ok je to ali ti (možda nesvesno) nastupaš u ime uprave. Od njih zvanično samo tajac. Hoćemo njih da čujemo. Ovako si im ti jedini kanal. Svi mi znamo da bi možda popili kaznu a možda i ne. I 2011. smo znali šta nas čeka pa smo učinili taj korak i pokazali stav. E, sad što nismo išli do kraja je drugo pitanje. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by ssnigd »

Za sve je kriva Grofova najava utakmice. Da je napisao politicki korektno, optimisticki obojeno, mozda bismo izgubili 4:0 i Busnic ne bi dobio crveni :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Istocno stajanje »

Nisam gledao utakmicu, samo kada se taj cirkus zavrsio.
Sledece dve utakmice su mnooogo bitnije, ne smem ni da pomislim na jos dva poraza.
Nadam se da je uprava videla da su nam potrebna pojacanja, ovo je jako limitiran tim.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by churguzijanac »

@Slanobarac, nema nista od bojkota i izlazenja sa terena.Samo im daš priliku da te jebu jos više.

Sa bojkotom ides do kraja, do beton lige.Drugo ne mož da očekuješ.Meni ne bi bio problem da mi odemo u beton ligu. I to ima svoje benefite.Ali ako oćeš u Evropu onda znaš gde ti je mesto i ne talasaš mnogo.

Nemamo mi tu mnogo izbora, država je tako postavljena, i dok je tako mi nećemo imati klub kakav želimo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by slanobarac »

churguzijanac wrote: Mon Jul 31, 2023 12:30 pm @Slanobarac, nema nista od bojkota i izlazenja sa terena.Samo im daš priliku da te jebu jos više.

Sa bojkotom ides do kraja, do beton lige.Drugo ne mož da očekuješ.Meni ne bi bio problem da mi odemo u beton ligu. I to ima svoje benefite.Ali ako oćeš u Evropu onda znaš gde ti je mesto i ne talasaš mnogo.

Nemamo mi tu mnogo izbora, država je tako postavljena, i dok je tako mi nećemo imati klub kakav želimo.
Juče nije bilo potrebe izlaska van terena ali se moglo izbeći kažnjavanje a igrati sa rezervama. Ovako su igrali sci prvotimci sem Traorea i šta smo uradili? Ako si hteo da odmaraš igrače onda odmaraj kad već nije odloženo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Mon Jul 31, 2023 12:44 pm Ovako su igrali sci prvotimci sem Traorea i šta smo uradili? Ako si hteo da odmaraš igrače onda odmaraj kad već nije odloženo.
To se zove strategija. Sad kiprani i Partizan misle da smo istroseni, a zejbace se :mrgreen:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by churguzijanac »

slanobarac wrote: Mon Jul 31, 2023 12:44 pm
churguzijanac wrote: Mon Jul 31, 2023 12:30 pm @Slanobarac, nema nista od bojkota i izlazenja sa terena.Samo im daš priliku da te jebu jos više.

Sa bojkotom ides do kraja, do beton lige.Drugo ne mož da očekuješ.Meni ne bi bio problem da mi odemo u beton ligu. I to ima svoje benefite.Ali ako oćeš u Evropu onda znaš gde ti je mesto i ne talasaš mnogo.

Nemamo mi tu mnogo izbora, država je tako postavljena, i dok je tako mi nećemo imati klub kakav želimo.
Juče nije bilo potrebe izlaska van terena ali se moglo izbeći kažnjavanje a igrati sa rezervama. Ovako su igrali sci prvotimci sem Traorea i šta smo uradili? Ako si hteo da odmaraš igrače onda odmaraj kad već nije odloženo.
Ja nisam bio za odmaranje.Meni je totalno glupo odmarati igrače na početku sezone kolko god da se putovalo i da je gust raspored.
Prošli bi verovatno isto ali bar bi se nekako iskristalisao prvi tim da ih je pustio da odigraju 60ak minuta a onda da je menjao.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by ssnigd »

Zasto se stalno prica o odmaranju? Pricali smo rovitim i povredjenim igracima i bitnoj utakmici u cetvrtak.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Radoye »

ssnigd wrote: Mon Jul 31, 2023 1:23 pm Zasto se stalno prica o odmaranju? Pricali smo rovitim i povredjenim igracima i bitnoj utakmici u cetvrtak.
Zato sto je u modi zamenjivanje teza, da smo se "uplasili" zvezde i tako to. Juce Cumic pred sam kraj dobio jedan mesarski udarac u koleno, onako 100% promisljeno i namerno, samo fali da u cetvrtak ne bude mogao na teren i mos' jebati Evropu. Tim nam vise lici na bolnicu na kraju grada nego na sportsku ekipu (nije nam niko kriv za to do nas samih, ali nije to poenta) i u ovom momentu izmedju dve jako bitne evropske utakmice igranje protiv cigana je protino nasim interesima da na revans sa Apoelom svi igraci izadju maksimalno spremni i oporavljeni od povreda.

No sad sta je tu je, utakmica je odigrana kako je morala biti odigrana, nadam se da cemo u cetvrtak imati cist (ili makar cistiji) zdravstveni bilten i da prodjemo Kiprane. Protivnik u narednom kolu deluje lakse i da se moze proci, pa ako nas malo Bog pogleda u plejofu da se ucackamo i u tu grupnu fazu vec jednom. Bitno je, mnogo je bitnije nego utakmica sa srpskim bajernom galaktikosom kosmickom velicinom koji ce svakako da uzme titulu bez prosutog boda ove godine jer tako mora biti...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked