1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by MiSmoFKV! »

Bolji su, jaci su, ne verujem ni da bi prvi tim ista bolje prosao.
Sad treba da se drzimo one Vujketove, bolje izgubiti jednom 5:0, nego 5 puta po 1:0.
Znam ja da je gorak ukus izgubiti od najveceg rivala, ali jednostavno se mora preci preko toga.
Kljucno je izvuci lekcije i videti sta se moze popraviti, promeniti.
Jako sam razocaran Busnicem i Mileticem pre svega. Prosle godine su bili u senci Topica, ocekujes da se izbore za sansu i oni ovako odigraju. Ne znam da li sam i jedan dobar potez video od njih.
Jos jedno razocaranje su mi Jelicic i Crnomarkovic, uzasno postavljanje.
Meni su se jako svideli Ivanovic, Bukinac i Jovanovic. Kod svakog sam video neki osecaj za fudbal, sto se kaze, imaju stofa. Samo da ih "struka" ne upropasti.

Ne mora nista da znaci, ali pred Sampdoriju smo izgubili 4:0 od Cukarickog. Uz Boziju pomoc, hrabro protiv Kiprana i da uz pobedimo zaboravimo ovu bruku.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

Nemam ja zamerku na poraz, borili su momci koliko mogu, ali fali kvalitet individualni igracki i strucni.
Blizu je Apoel i realno se ne moze nista uciniti, ali moze do kraja prelaznog roka. Nije ni Apoel ono sto se mislilo, najveci problem smo mi sami. Uz dozu srece mozemo i proci Apoel, ali sta s tim, ako ostane ovakav tim?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Maki »

Rezultat je očekivan, a igra i hrabrost iznad očekivanog. Bukinac je odigrao solidno za vatreno krštenje, ali za Bukarija je nažalost još nedorastao u odbrani, ali je u napadu bio i više nego odličan. Lazar Jovanović je podelio onu odličnu loptu Raduloviću koji je bez potrebe umirivao umesto da iz prve šutne ili doda Bolingiju koji mu se otvorio, i koji je ostavio solidan utisak. Ivanović je možda i bio najbolji, a ima prostora i za napredak. Crnomarković je veliko razočaranje i trenutno najslabiji naš štoper, slabiji i od Vitasa i od Ljubisavljevića. Toliko o našim debitantima ove sezone.
(Edit. Zaboravio Vukića, valjda opravdano)
Bio sam siguran da su nam bekovi najbolji deo tima, ali sistem 3-5-2 protiv koga smo igrali večeras i u Nikoziji pokazuje da nismo kadri da se odupremo brzim bočnim igračima kao što je Šebake ili Bukari.

Zadovoljan sam našom igrom protiv favorizovanog protivnika. Videli smo 8 naših klinaca u oba tima, što još uvek pokazuje renome naše fudbalske škole i kluba. Mislim da uz 2-3 pojačanja možemo do drugog mesta ove sezone i da prođemo dva kola u Evropi.
Last edited by Maki on Sun Jul 30, 2023 11:15 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Добро је да Јонатан није прошао припреме са нама, изгледа спремније од целог тима...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Voja »

Ovu blamazu pripisujem struci i forumasima. Struci koja je pokazala koliko pojma nema. I forumasima koji su se predali 5 dana pre meca.
Toliko je sve bilo predvidivo, i jos samo ostaje slag na tortu, ispadanje od Apoela. Ajd Boga molim, da me bar tu razuvere i dokazu da nisam u pravu. Ako ne prodjemo Apoel to je to za sezonu 2023/24. Ubijeni bez opaljenog metka. Protiv Partizana samo mozemo fudbalski izgubiti nista ne mozemo dobiti, jer u mec ulazimo kao favoriti.

Sto se igraca pojedinacno tice zadovoljan sam igrom Jovanovica, Cumica, i moram priznati da me Bjekovic iznenadio. Ivanovic (na njega moram biti slab iz geografskih razloga) samo ima snagu i nista vise. Zato sam ga pomno pratio u Italiji, i zakljucio sam da od njega nema benefita u vidu golova i asistencija. Cak bih pre drzao Malbasica u ekipi. Od novajlije sem stasa nisam jos nista video, da bih mogao da dam neku procenu. Nije mi se dopalo ono vracanje lopte Carevicu gotovo sa centra kroz sumu nogu, suvise je to rizicno
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

@ Maki, ako si gledao evropsko prvenstvo U17, Bukinac je bio odlican ofanzivno, defanzivno okej, dok nije imao da cuva brzo krilo ( mislim da je protiv Holandije to bilo?). Nije veceras ni do Bukarija, vec do brzog igraca. Tu momak ima problem i to se veceras samo potvrdilo. Zato sam i zeleo da vidim kako ce izgledati sada ( jer ne zatvara dobro prostor i igraca i onda tesko stize da intervenise, ali olaksavajuca mu je okolnost sto je imao i lose saigrace u duelima ispred sebe, pa ostave puno velikog slobodnog prostora ).
Ne znam koga bih mogao pohvaliti veceras, osim Carevica i Dzonatana ( a njih dvojica su se i posteno iznervirali na reakcije saigraca). Nece biti ni onog sto smo i koliko ocekivali od Radulovica ( bar za sada) i UN.
Dva borca, sto ,,jedu malu decu" na zadnjem veznom, pod mus.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Voja »

I evo ga sad, ocekivano mrtvilo foruma :mrgreen:

samo se pitam,kada bi Bukari probio (a da ostane sa svim zubima u vilici) Antonova recimo i da kazem da Palocevicu ugovor istice u decembru....
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Maki »

Turija wrote: Sun Jul 30, 2023 11:28 pm @ Maki, ako si gledao evropsko prvenstvo U17, Bukinac je bio odlican ofanzivno, defanzivno okej, dok nije imao da cuva brzo krilo ( mislim da je protiv Holandije to bilo?). Nije veceras ni do Bukarija, vec do brzog igraca. Tu momak ima problem i to se veceras samo potvrdilo. Zato sam i zeleo da vidim kako ce izgledati sada ( jer ne zatvara dobro prostor i igraca i onda tesko stize da intervenise, ali olaksavajuca mu je okolnost sto je imao i lose saigrace u duelima ispred sebe, pa ostave puno velikog slobodnog prostora ).
Moguće, mada mislim da je Bahar Bukariju našao odlično mesto i dominirao je večeras u fazi napada. U odbrani su ga solidno bušili Bukinac i Miletić, koji je ako se ne varam igrao levo krilo do izlaska Busnića. Kada nam je leva strana ostala oslabljena Bukinac je bio pod sve većim pritiskom Bukarija i na kraju pokvario solidan utisak. Mlad je, treba mu iskustva, što se ne može reći recimo za Crnomarkovića.
U Zvezdi je uz Bukarija odličan bio Kraso i taj mali zadnji vezni Stamenić, koji je bio sve ono što mi u igri nemamo. Što kažeš, trebaju nam hitno dva zadnja vezna, ne jedan.
Last edited by Maki on Sun Jul 30, 2023 11:50 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Stexman »

Rezultat, sudjenje, sve kako sam i ocekivao te nisam razocaran. Ono cime jesam razocaran je ponasanje Cumica i Radulovica u par navrata. Ako nesto mrzim to je sebican igrac. U tim situacijama su imali bolja resenja i nisu zeleli da dodaju to me iznerviralo.
Carevic jedini dobar, Jovanovic premalo kontakata da bi dobio neku ocenu koja ima tezinu ali se vidi talenat i drskost u igri. Bolingi takodje malo kontakata ali se vidi smirenost(u igri) i iskustvo. Problem je sto njegova efikasnost zavisi od nesebicnosti upravo gore dva spomenuta igraca Cumica i Radulovica.

Ako se ne budemo branili jer nam je odbrana najslabija karika, prolazimo Apoel. I forsiranje pojedinaca na svoje neprirodne pozicije ne piju vodu jer za takve stvari ti trebaju igraci ekstra klase a Busnic je pokazao da to nije.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Neizlecivi »

Krle wrote: Sun Jul 30, 2023 10:09 pm Neizlečivi, redukuj onu reč na "c", nije ljudski. A ako ne možeš nek se briše post nekako.
Sve što nas je moglo snaći, snašlo nas je. Ko je kriv, toga zabole. Izvući pouke, rešiti se škarta, reagovati brzo. Ako ne, ko vas hebe.
Istekao mi edit... U afektu pisao, nista lose nisam mislio. :cheers:

Ako moze neko od administracije neka izmeni ili neka se brise.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by ssnigd »

Niko nije iznenadjen petardom, znali smo da do ovoga dolazi. Previse gluposti pravimo na terenu i poklanjamo golove timovima, koji su bolji od nas. I umesto da ih naumicmo da sami dodju do gola ako su toliko bolji, mi im dajemo penale, crvene, autogolove.

Batakova izjava na kraju meca je sramotna.

Cestitke i onome ko sastavlja ekipu i drzi Busnica, Milosavljevica, Jelicica, Bjekovica, Miletica. Svi zajedno ne vrede 3.000 dinara. Oterati to u GAT, Kabel, Surdulicu, gde god, samo da ih ne gledam na terenu vise.
Last edited by ssnigd on Mon Jul 31, 2023 12:11 am, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1887
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Grbavica.021* »

Не знам да ли је неко приметио ал ето чисто да се спомене какву су нам њихови навијачи направили кореографију, ставили су до знања овоме клубу де смо и шта смо :frown:
User avatar
Simica
Posts: 155
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Simica »

Rezultat nebitan, da ne kažem očekivan. Kad sam video krv kod njih na početku, meni puno srce. Glupav penal, još gluplji crveni i to je to, utakmica rešena. Njihova braća ipak dobijaju koju nulu više u ugovoru, i prave razliku. A što se našeg Džonatana tiče, bilo ga je svuda, ni JEDNU loptu nije izgubio, Ozbiljno pojačanje, tipa Džon Meri u najboljim danima. Nadam se da ima pravo nastupa u četvrtak.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Mare_Liman »

Свака част играчима на борби и игри генерално, дуго нисмо видели да се колко-толко надигравају са циганима, Мима је одиграо бункер и 1-1, док је Батак бар у оном сусрету кад смо га примили у последњем играо колко толко отвореније и није било мучење за гледање, првих 10 минута исто, уживање, трчање, слобода нека, ал све се срушило пеналом,мада више црвеним, ја искрено верујем у пролаз против Апоела колико год нереално изгледао, проблем је само што смо такав народ и у четвртак нико неће доћи, а тад баш треба да покажемо колико смо велики и да му подршку пре свега клубу, а играчима који су реално изгинули на Кипру и одиграли максимално у *склопу својих могућности*, а тек онда ако се испадне и ако се не доведу квалитетна појачања за 3. коло квалификација, онда бојкот и изношење негативног става, лига је мучење за гледање, али шта је већа еуфорија него утакмице у Европи... Па како је играчима тек? Отписали их против Апоела, не добијеш квалитетна појачања ил их добијеш пред сезону, 5-0 од цигана у првом колу, а види се да не сви, ал већина желе и дају свој максимум за клуб, за резултат, нема више манекена (толико), мислим и надам се да смо коначно довели крштеног нападача пуног енергије, како је шутнуо стативу кад му Радуловић није додао, драо се на саиграче, подизао их, борбен, искусан, нешто што дуго нисмо имали... Јебеш куп и титуле ми смо овде Вошо због тебе !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Milan »

Za mene ostaje zal sto nismo mogli pogledati tok utakmice bez crvenog kartona. Izasli smo agresivno i hrabro, sto me je poprilicno iznenadilo. Sa adutima sa klupe bi drugo poluvreme moglo biti veoma interesantno.

Ono sto je jaaaaako problematicno je nasa odbrana. Ja mislim da nikada nisam video toliko probijanja 1 na 1 uz jednostavne varke telom ili driblinge sa malog fudbala. Kao da njihovi imaju dve brzine vise. Jelicic i Crnomarkovic - majko mila. Bukinac ima ofanzivni potencijal, ali su ga u odbrani silovali. Bjekovica mi je zao cim ga pogledam, ali on nije za prvoligaski fudbal. Busnicu ispisnica!

Dopao mi se Ivanovic sa trcanjem i agresivnoscu, a imao je i onaj brzi sut.

Sve u svemu, imamo mi materijala u ekipi, ali nema ko da ga skroji po meri…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked