1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Locked
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Karlsson »

Kakve mi koristi imamo što je uprava bojkotovala meč? Putpuno neozbiljno i obično zamazivanje očiju.
Utakmicu je trebao da bojkotuje čitav tim ili da se pošalju omladinci.
Kakve koristi od ovog ''bojkota''?
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by N13 »

Nisam imao zeludac da odgledam do kraja.
Ali ono sto sam video - dati papire Busnicu, Milosavljevicu, Bjekovicu, Jelicicu i Mileticu (nemoj zameriti Turija, ali bas nista fudbalsko ne vidim u njemu). Neka su trojica poslednjih deca nasa 10 puta, oni fudbaleri nece biti.
Problem je sto trojica od 5 nabrojanih igraju istu poziciju. Hitno dovesti pojacanje (a mozda i 2) na toj poziciji.
Bukinac takodje katastrofa danas, ali bih njega istrpeo jos. Ne postoji teza utakmica za debi. Povremeno da dobija sansu na utakmicama gde je manji pritisak, pa da vidimo koliko moze.
Ivanovic ima talenta, voleo bih da ga vidim sa vecom minutazom. Verujem da u najmanju ruku moze doprineti koliko i Malbasic, a ocekujem da jos i napreduje. Ali i on treba glavu da sredi. Na pocetku utakmice odbila mu se jedna lopta, gde on pokusava da suta sa 23-24 metra... a samo jedan igrac ispred njega. Svaki pametan igrac tu treba da igra igru 1na1. A ima dovoljno talenta da moze da igra dribling pa sut.
Dzonatan ce biti pojacanje. Najmanje treninga, najspremniji igrac. Vidi se da je agilan i da ima snage.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Neizlecivi »

Sto me Bog rodi u ovom gradu sa ovim usranim klubom... Koliko mazohizma jos ima u meni ovo nije normalno.

Ovaj cirkus kolorado od lige ne znam za cega se igra. Svaki put pomislim da mi je zao sto delim vazduh, a kamoli nacionalnost sa svakom umobolnom osobom koja se raduje bilo cemu vezanom za ovaj sektaski komunisticki klub. Ovakvo zlo se tesko moze naci bilo gde u svetu.

Busnic jebes ga kao bez mozga. Ja vise zivaca ni za Bjekovica nemam.

Elem, mi imamo sa ovim crnjom sta da se pitamo. Odlican deluje za ovo malo.
Takodje ofanzivni igraci su nam dobri... Daj da naguzimo ove u cetvrtak, pa idemo dalje!!!

Sekcija neizlecivih
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Deep Purple »

Kakav je bio Bolingi u poslednjih dvadeset minuta?
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by srkins »

Eto sad nam se valjda predsednik uverio u kvalitet tima borba za titulu nam ne gine. I da brate mili vidi se iz aviona da su jači za klasu od nas pa jer baš mora i u takvoj situaciji da se navlači za njih. Bez dva ozbiljna pojačanja u vezi mi teško da smo tim i za 5 mesto. I za kraj neću mlade i one koji su tek došli kod nas nešto preterano da kudim ali dva vezna igrača koji su iskusniji a malo duže kod nas ja lično ne bih vraćao u NS ostavio bih ih u Beški pa ako Hajduku trebaju pojačanja za Vojvođansku ligu ova dva igrača su taman za taj rang
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Marko93 »

Gde je Kajevac oce se oporaviti dok ne napuni 40godina?
Busnic Milosavljevic Bjekovic,Jelicic????
Jel ovo fudbalski klub ili rehabilitacioni centar amaterskih fudbalera
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Dragojlo »

Šta sad pizdite i kukate opet!? Jel ste svi ovo prognozirali i očekivali!? Jeste. :roll:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by slanobarac »

Šta je Batak hteo sa ovom postavom stvarno ne znam? Ili igraj sa najboljima ili samo sa klincima a ne ovo?! Više puta sam rekao ali moram ponovo. Dokle forsiranje Jeličića, pobogu?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Krle »

Neizlečivi, redukuj onu reč na "c", nije ljudski. A ako ne možeš nek se briše post nekako.
Sve što nas je moglo snaći, snašlo nas je. Ko je kriv, toga zabole. Izvući pouke, rešiti se škarta, reagovati brzo. Ako ne, ko vas hebe.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Red Marquis »

Previše se sekirate. Valjda smo sa sastavom današnjim bili jasni da idemo da izduvamo.
Problem je samo što pola ovih će da igra i u četvrtak, a tu sreće nema. Ja ako vidim Milosavljevića još jednom u timu znaću da u stručnom kadru nema dve zdrave moždane vijuge.
Io odio Belgrado
student
Posts: 87
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by student »

Jedna jedina pozitivna stvar u svemu ovome je sto se ceo forum manje vise slaze.
2 vezna igraca POD HITNO.
I to ne da se vracaju neki nasi polu igraci i uopste poluigraci iz pong pong lige. Nego da se ide i da se kopa pa tom tajlandu, portugalu, francuskoj.
Ove busnice, milosavljevice i slicne ne mogu da gledam.
A njima da se dodaju Miletic, Bjekovic Jelicic i slicni.

A trener ako ne prodje Apoel MORA da dobije otkaz iste sekunde.
Jonathan deluje dobro. Cumic, Nikolic, Traore, Carevic da nose ekipu.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by CRD FCV »

Ето завршено је и ово. Нисам гледао, резултат очекиван, штета што смо уморили неке играче.

Сад можемо да се окренемо реалним изазовима.
Nevernik II
Posts: 446
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Nevernik II »

Očekivano, izmedju klinaca i prvog tima mi smo izabrali neku frankeštajn kombinaciju i dobili smo isti takav horor rezultat.

Lanetovog sina gurati mnogo više.
Pored talenta ima i ono što većina naših igrača nema, drčnost.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

N13 wrote: Sun Jul 30, 2023 10:00 pm Nisam imao zeludac da odgledam do kraja.
Ali ono sto sam video - dati papire Busnicu, Milosavljevicu, Bjekovicu, Jelicicu i Mileticu (nemoj zameriti Turija, ali bas nista fudbalsko ne vidim u njemu). Neka su trojica poslednjih deca nasa 10 puta, oni fudbaleri nece biti.
Problem je sto trojica od 5 nabrojanih igraju istu poziciju. Hitno dovesti pojacanje (a mozda i 2) na toj poziciji.
Bukinac takodje katastrofa danas, ali bih njega istrpeo jos. Ne postoji teza utakmica za debi. Povremeno da dobija sansu na utakmicama gde je manji pritisak, pa da vidimo koliko moze.
Ivanovic ima talenta, voleo bih da ga vidim sa vecom minutazom. Verujem da u najmanju ruku moze doprineti koliko i Malbasic, a ocekujem da jos i napreduje. Ali i on treba glavu da sredi. Na pocetku utakmice odbila mu se jedna lopta, gde on pokusava da suta sa 23-24 metra... a samo jedan igrac ispred njega. Svaki pametan igrac tu treba da igra igru 1na1. A ima dovoljno talenta da moze da igra dribling pa sut.
Dzonatan ce biti pojacanje. Najmanje treninga, najspremniji igrac. Vidi se da je agilan i da ima snage.
N13 ne zameram, vec se slazem.
Ne jedim se, jer sam ocekivao i vise od 5 komada, kad uzmem u obzir sve okolnosti u utakmici protiv ceze. A, bilo bi vise od 5, da nije Carevica na golu.

Jako slaba individualna tehnika nasih igraca, cak i u dobijenom duelu izgubimo cisto loptu. Dzonatan i Cumuc ce popiz..ti, kako nemaju sa kim da odigraju. Dzonatan je samo cekao Spajica da ga raznese zbog onog rusenja na centru u nasoj kontri. :cheers:

Zasto iz kornera Radulovic ne gadja Dzonatana, vec nesto ofrlje, pa do koga lopta dodje, a ne dodje ni do kog naseg. Niko ne razvlazi u 16 svi se skupljaju, svi hoce da oni daju gol.

Ne znam sta je bolje, smeniti Bataka pre Apoela ili posle, to kazem nevezano za vecerasnju utakmicu, pa i zbog izjave na kraju meca. Po njemu, sve je bilo uredu, jer je i Fiorentina primila 5 golova :oops: Crveni zasluzen, gol iz ofsajda uredu, nedodeljivanje kartona ceze igracima, ma odlicno sudjenje... Nema zamerki .. dobili smo Bukinca i Jovanovica hmm, nisam bas istog misljenja za veceras vidjeno. Da ih treba sacekati DA.
Last edited by Turija on Sun Jul 30, 2023 10:48 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by VošaNS »

Da smo igrali toliko loše,nismo.Da smo se borili,jesmo.Samo nije jasno zašto mešavina prvog tima i mladih igrača,trebalo je izabrati samo jedno,rezultat ne bi bio mnogo različit.Čumić i drugom kad je ušao odmah smo zapretili,Džonatan odličan.Protiv Apoela jako i to je to.
Locked