Питајте Николу Чумића

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

Milan wrote: Fri Jun 02, 2023 11:22 am Veliki pozdrav uz zahvalnost što si pristao da odgovaraš na naša pitanja! :lala:

Primetio si i sam da si vrlo brzo pobrao simpatije Novosađana, koje si kupio svojom igrom i stavom o lokalpatriotizmu. Kao što je pomenuto, mnogo nas simpatiše Slobodu, kao što i mnogi Užičani pozitivno gledaju na našu Vošu. Tužna realnost je da se u domaćem fudbalu najbolji mladi igrači ne zadržavaju dugo, ali bih ja svakako voleo da te gledamo kao predvodnika neke nove Voše još nekoliko sezona. Mislim da bi imao velike šanse da zlatnim slovima budeš upisan u naše spomenare.

Ne ostaje još puno nepostavljenih pitanja, ali da doprinesem i ja:

1. Stručna analiza (bez uobičajenih floskula, moliću :) ) - kakav fudbal bi po tvom mišljenju Vojvodina trebalo da igra?
2. Ko ti je menadžer?
3. Koliko još sezona je realno da te gledamo u Vošinom dresu?
4. Rano je, ali planovi nakon igračke karijere?
5. Deluje da si po dolasku u Vošu mnogo lakše "probijao" odbranu u igri 1 na 1 nego pred kraj sezone. Razlog? Umor, počeli su bolje da te čitaju i pripremaju se za tebe...?
6. Da li imaš nadimak?
Pozdrav, hvala Vam na lepim rečima.
1.Mislim da treba model da nam budu utakmice protiv Partizana kući gde smo 90 minuta napadali i igrali na gol više.
2.Nemam menadžera.
3.Uh, teško pitanje.
4.Još nisam počeo da razmišljam u tom smeru, ako Bog da imam bar još 10 godina karijere.
5.U dosta situacija su protivnički igrači počeli da me udvajaju, ali mislim da je igra 1 na 1 svakako moj najveći kvalitet.
6. Čuma
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

MiSmoFKV! wrote: Fri Jun 02, 2023 12:02 pm Pozdrav Nikola, čestitke na uspešnoj sezoni i tituli za igrača sezone.
1. Da li ti prija izvođenje kornera ili to radiš zato što nema ko drugi u ekipi?
2. Šta bi rekao koja ti je mana u igri? Da li radiš na njoj?
3. Kog igrača bi želeo za saigrača u Voši?
4. Da li čitaš? Ako da, koju knjigu preporučuješ?
5. Da li pratiš neke podkaste?
6. Da li treniraš i van sezone?

Sve najbolje ti želim. Hvala na izdvojenom vremenu.
Pozdrav, hvala na čestitkama i lepim željama.
1.Hahaha naravno da mi prija.
2.Prepoznavanje situacija kada treba da udjem u dribling,a kada ne.
3.Odgovorio sam u nekom od prethodnih postova, Lazara Ranđelovića.
4.Ne čitam često, ali preporučujem "Kakve su ti misli, takav ti je život "
5.Pratim i domaće i strane.
6.Uvek održavam formu.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

fruskogorac wrote: Fri Jun 02, 2023 1:24 pm Poštovani Nikola. Kao prvo, veliko HVALA, za sve do sada učinjeno, od 2015. - pa do danas. Nemam neki veliki običaj da postavljam pitanja "gostima" Foruma. Ipak, hajde ovako:
1. Kakav si imao osećaj kada si debitovao za Slobodu, kada si poklanjao dres devojčici ?
2. Užička pršuta, kajmak, niška punjena paprika, suvlaki iz Grčke, ćurosi iz Španije, švajcarski Rošti, ili možda perkelt, slovački kulen ?
3. Sećaš li se prve lopte ?
Nikola, tvojoj porodici i tebi želim čelično zdravlje, sreću i ljubav na svakom koraku. Lafčino - poštuj sebe da bi te poštovali drugi -, neka te ta rečenica prati kroz sportsku karijeru, i život.
Pozdrav za Vas.
1.To je bila velika stvar za mene, jer sam debitovao za klub u kojem sam odrastao.Prelep osećaj,najsrećniji sam kada imam priliku da nekoga usrećim.
2.Kajmak ipak :D
3.Sećam se, Adidas Tango :D

Hvala puno na željama i savetima.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

Voja wrote: Fri Jun 02, 2023 3:21 pm Pozdrav Nikola,prvo da ti se zahvalim sto si odabrao Vosu iako je i Partizan bio u igri,da ti cestitam titulu najboljeg igraca Vojvodine za sezonu 2022/23 i pozelim puno uspeha i srece u nastavku karijere.
Iako sezona nije bila nesto posebno uspesna,ne pamtim kada je neki pridosli igrac ostvario takav "klik" sa novosadskom publikom i postao voljen u tako kratkom periodu.
A novosadjane (ni)je lako osvojiti. Ne broje oni golove i asistencije,oni postuju zalaganje,emociju,smek koji igrac nosi i na terenu pokazuje.I eto,izgleda su nesto prepoznali u tebi i voleo bih da se taj odnos i postovanje kroz godine samo nadogradjuje.Trebam li reci da bajka prestaje prelaskom u blizance!? :)

Nego da ne duzim,evo samo dva pitanja:

1.ponasanjem na terenu,trcanjem,agresivnoscu,bojama dresa koji nosis,mnogo me podsecas na Laneta Jovanovica,pa me zanima da li i sam primecujes bilo kakvu slicnost sa njim i da li bi voleo da kao i on kroz karijeru nosis dresove Standarda,Anderlehta i Liverpula?
2.normalno je da si okruzen mnogim fudbalerima,pa me zanima da mi onako odokativno das odgovor,koliko je danas igraca (u procentima) u Srbiji kojima je bitnije da zaigraju makar minut za partizan i zvezdu nego da steknu postovanje lokalnih navijaca za ceo zivot.Mislim... nisu blizanci jedina dva kluba na svetu,zar ne?
Pozdrav, hvala Vam na ovako lepim rečima, nadam se da ću nastaviti sa dobrim igrama i dobrim odnosom sa navijačima.
1.Prija mi što me poredite sa takvom fudbalskom legendom, čak sam i dobio par saveta od njega lično. Ko ne bi poželeo takvu karijeru. :D
2.Mislim da je veliki broj takvih igrača.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

Neizlecivi wrote: Fri Jun 02, 2023 7:13 pm Veliki pozdrav i cestitke na uspesima i dobrim partijama tokom sezone!

1. Da li je ocekivao ovaj poziv selektora? Kakav mu je utisak bio posle neopravdanih napada novinara nakon ne odlaska na onu Americku turneju sa reprezentacijom?
2. Kako se navikao na grad? Koja su mu omiljena mesta za setnju ili slobodno vreme?
3. Sta mu je za sada najveci uspeh u karijeri po njemu?
4. I bonus pitanje : ko mu je cimer u klubu trenutno na putovanjima? Sa kim jedva ceka, a sa kim jedva ne ceka da deli sobu na pripremama? :mrgreen:
Pozdrav, hvala Vam na čestitkama.
1.Iskren da budem očekivao sam jer mislim da iza sebe imam fantastičnu sezonu. Nije me mnogo dotaklo zato što sam znao da to nije istina.
2.Uklopio sam se odmah, nije mi bilo teško. U slobodno vreme uglavnom odem do centra da prošetam.
3.Poziv za A reprezentaciju.
4.Igor Jeličić.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

fare wrote: Fri Jun 02, 2023 11:58 pm Čumke čestitke samo na osvojenom priznanju za najboljeg igrača Voše.
Samo jedno pitanje da li misliš da da si bio u Voši od 1 kola da bi bi pretekao Gomeša i bio prvi strelac lige?
Pa da svečano posle Veska Mihajlovića i Mrđe imamo 1 strelca lige svako dobro.
Pozdrav, hvala na čestitkama.
To neću nikad saznati, zadovoljan sam ovosezonskim učinkom, ali bih naravno želeo da budem prvi strelac lige.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

churguzijanac wrote: Sat Jun 03, 2023 10:29 am Koga bi voleo da vidis kao 9 u nasem timu i sa kojom 9 si se u dosadasnjoj karijeri najbolje slagao u smislu razumevanja na terenu?
Nermin Haskić
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

ssnigd wrote: Sat Jun 03, 2023 4:14 pm Pozdrav Nikola.
Iskreno sa odredjenom dozom sumnje sam propratio tvoj dolazak u nas klub. Gomila povratnika iz inostranstva, sa dobrim uslovima za srpsko trziste, obicno ne isprate kvalitetne igre i odnos prema dresu. Drago mi je sto si me razuverio i sto smo u tebi dobili odlicnog igraca i coveka.
Zeleo bih da te gledam i dalje u Vosi, no takodje zeleo bih da gledam jos nekoliko novih igraca slicnog kvaliteta i odnosa prena dresu, klubu i navijacima poput tebe.
Nekoliko pitanja:
1. Zasto Vojvodina nema lidera u ekipi? Ovo je jako veliki problem, koji je bio vidljiv svima na tribinama.
2. Ponasanje Vitasa u polufinalu Kupa. Crveni karton na nivou amatera i seoskog djilkosa i posle rasprava sa navijacima na zapadu?!?. Da li se tako ponasa prema navijacima? Da li se on licno izvinio ekipi u svlacionici i pokazao dozu pokajanja? Kada ce se izviniti navijacima zbog istog?
3. Kako ekipa dozivljava poraze i neuspehe? Da li imate tim psihologa koji radi sa vama?
4. Protiv jacih timova u ligi smo delovali podredjeno, koji je razlog tome?
5. Najveca razlika grckog i srpskog fudbala?
6. Znas i sam nas stav o titovim blizancima, kao najvecem kanceru srpskog sporta i drustva uopste, stoga ne bih voleo tamo da te vidim nikada.

Puno srece u daljoj karijeri, da te mimoidju povrede i da ostvaris dobar transfer u lige petice.
Budi iskren u odgovorima, kao sto si i na terenu.

Veliki pozdrav :lala:
Pozdrav, hvala na lepim rečima.
2. Naravno da nam se izvinio odmah nakon utakmice u svlacionici. Svako od nas pravi greške, sigurno je da je njemu to najteže palo.
3.Mislim da smo svi profesionalci, pokušavamo da iz svakog poraza izvučemo pouke i da u svakoj sledećoj utakmici pokušamo da pobedimo.
4.U drugom delu sezone smo svaki derbi odigrali odlično osim polufinala Kupa.
5.Mislim da nema velike razlike, osim što se u Grčkoj više timova bori za titulu.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

Salvador wrote: Sun Jun 04, 2023 11:08 am Pozdrav Nikoli, čestitke na odličnim igrama ove sezone i nadam da ćemo ga gledati što duže u dresu Vojvodine!
Pozdrav za Vas, hvala na čestitkama.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

draganas wrote: Tue Jun 06, 2023 2:42 pm Nikola pre svega veliko HVALA za ogromnu energiju i trud koji si ulagao iz meča u meč.
Kapa dole. :lala:


1) Koliko je realno da ostaješ sa nama i sledeće sezone - ali daj nam realan info ( da se bezveze neskenjamo ako odeš, lakše mi je da odmah znam čemu da se nadam ).

2) Kako se dogodilo da te nije poneo taj hajp o titovim blizancima kao 99% klinaca u Srbiji ?

3) Dream country? U kom klubu vidiš sebe za 5 godina? ........... od mene želja da igraš u FK Lajpcig na gol više.

4) Interesovanja van sporta? Deluješ mi kao momak koji nije fudbalski ukalupljen u svetom trojstvu - dobra kola - jeftine prangije - skupi lokali?????

5) Ko je u ekipi zadužen za glupiranje, viceve, doskočice....ko je najveći šaljivdžiija.

Veliki pozdrav - i puno zdravlja. :cheers:
Pozdrav za Vas, hvala na lepim rečima.
1.Mislim da je realno, osećam se lepo u Novom Sadu, srećan sam ovde.
2.Tražio sam klub u kome mogu da pokažem svoje najbolje kvalitete i našao sam ga u Voši.
3.Oduvek mi je bila želja da se oprobam u nekoj od Liga petice.
4.Volim da igram igrice i slušam muziku, jer muzika je stvar koja me pokreće.
5.Busnić, Topić, Malbašić.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

Vladimir wrote: Tue Jun 06, 2023 7:26 pm Велики поздрав и поштовање за овакве игре у Војводини и надам се да ниси показао све што знаш, па очекујемо још више наредне сезоне. Немам питање, све си те моји претходници питали.
Желим ти све најбоље у наставку каријере и самом животу.
Ако може дрес😃.
👋👋👋
Pozdrav za Vas, hvala vam puno na čestitkama i lepim rečima i željama.
Može kad počne nova sezona.
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

VošaNS wrote: Wed Jun 07, 2023 3:27 pm 1.Na prvu se rodila ljubav sa publikom na Karadjordju,kako opisuješ to?
2.Dokle možemo u Evropi ove sezone?
3.Šta misliš o tome što Evropu ne igramo na svom stadionu?
4.Najlepše mesto u NS i gde provodiš najviše vremena?
5.Da li si zadovoljan posetom na našem stadionu ove sezone?
6.Komentar na utakmicu sa Čukom u kupu?
7.Izabran si za najboljeg igrača sezone,opiši osećaj.
8.Omiljena navijačka pesma Voše?
Sve čestitke Nikola i nadamo se da će sledeće sezone biti bolje.
Na većinu pitanja sam već odgovorio.
3.Nažalost mi na to ne možemo da utičemo, sigurno da je to veliki hendikep.
5.Zadovoljan sam, ali mislim da svakako poseta može i mora biti još veća, naravno to zavisi i od nas igrača.
7.Zaista sam presrećan, velika mi je čast što ste me izabrali za igrača sezone u tako velikom klubu.Još jednom veliko Hvala za sve Vas!
8.U Evropi ima jedan grad :hurray: :hurray:
cumicn
Posts: 29
Joined: Wed Jun 07, 2023 5:08 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by cumicn »

Potrudio sam se da odgovorim na sva pitanja, hvala Vam puno, bila mi je velika čast. Nadam se da ćemo u sledećoj sezoni ostvariti bolji rezultat i da ćemo se radovati svi zajedno. Želim vam svima puno sreće i zdravlja. Napred Voša!
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Питајте Николу Чумића

Post by slanobarac »

cumicn wrote: Thu Jun 08, 2023 6:33 pm Potrudio sam se da odgovorim na sva pitanja, hvala Vam puno, bila mi je velika čast. Nadam se da ćemo u sledećoj sezoni ostvariti bolji rezultat i da ćemo se radovati svi zajedno. Želim vam svima puno sreće i zdravlja. Napred Voša!
Hvala na odgovoru. Puno sreće u daljoj karijeri.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Radoye »

cumicn wrote: Thu Jun 08, 2023 6:33 pm Potrudio sam se da odgovorim na sva pitanja, hvala Vam puno, bila mi je velika čast. Nadam se da ćemo u sledećoj sezoni ostvariti bolji rezultat i da ćemo se radovati svi zajedno. Želim vam svima puno sreće i zdravlja. Napred Voša!
Hvala Nikola na odlicnim igrama kojima si zasluzio naslov najboljeg igraca FK Vojvodina u protekloj sezoni i na vremenu odvojenom da ogdovoris clanovima foruma.

Posto sam ja zaduzen da vodim akciju za izbor najboljeg, ovom prilikom bih te zamolio da pozdravis Traorea i Carevica sa kojima si do samog zadnjeg kola vodio ljutu bitku za naslov. Nadam se da cete sva trojica, a i ostatak tima, i u narednoj sezoni nastavljati da dajete odlicne partije u najdrazem nam dresu.

Ziv bio, svako dobro i neka te zaobidju povrede!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply