Питајте Николу Чумића

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Krle »

Hvala na iskrenim i iscrpnim odgovorima, na forumu isto kao i terenu - direktaš ka golu :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Milan »

Hvala na odvojenom vremenu za nas!

Obzirom da sam gledao onaj “Uzice podcast”, rekao bih da smo mozda trebali organizovati snimanje videa u kom bi Čuma odgovarao na pitanja.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Turija »

Nikola, hvala na iskrenim i iscrpnim odgovorima.

Nije bilo lako odgovoriti na sva postavljena pitanja, ali bilo nam je zadovoljstvo procitati sve odgovore, kao sto nam je i zadovoljstvo videti Te na terenu u Vosinom dresu i kasnije u ligi petice.

Srecno i ziveli :!:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Voja »

Milan wrote: Thu Jun 08, 2023 9:26 pm Hvala na odvojenom vremenu za nas!

Obzirom da sam gledao onaj “Uzice podcast”, rekao bih da smo mozda trebali organizovati snimanje videa u kom bi Čuma odgovarao na pitanja.
Takodje se zahvaljujem na izdvojenom vremenu (to je u danasnje vreme nekako i najteze i najskuplje :D) i hvala na iskrenim odgovorima,prvenstveno za taj intervju Mozzartu,jer nas je istorija naucila da je posle clanka o interesovanju blizanaca za nekog naseg igraca,njegova izjava "iz Vojvodine zelim samo u inostranstvo" je ustvari prvi korak ka "izdaji". A ovaj put citajuci odgovore,stekao sam utisak da Nikola zaista i misli ono sto je rekao u intervjuu i srce mi je puno :cheers:

Sto se tice ovog dela sa video zapisima mislim da bi se to moglo napraviti kroz saranju sa deckom koji vodi marketing.Da sam na njegovom mestu recimo napravio bih saradnju sa forumom i uveo tradicionalno odgovaranje na pitanja,recimo svakog 15.u mesecu da dolazi neko iz kluba (igraci,uprava,strucni stab). Do 10.u mesecu forumasi postavljaju pitanja,oni to snime i montiraju od 10.-15. i onda obajve. Privuklo bi to i mnoge klince kada bi imali priliku (negde) da cuju igrace kako zive,razmisljaju,i sl.
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Питајте Николу Чумића

Post by fare »

Voja wrote: Fri Jun 09, 2023 3:41 pm
Milan wrote: Thu Jun 08, 2023 9:26 pm Hvala na odvojenom vremenu za nas!

Obzirom da sam gledao onaj “Uzice podcast”, rekao bih da smo mozda trebali organizovati snimanje videa u kom bi Čuma odgovarao na pitanja.
Takodje se zahvaljujem na izdvojenom vremenu (to je u danasnje vreme nekako i najteze i najskuplje :D) i hvala na iskrenim odgovorima,prvenstveno za taj intervju Mozzartu,jer nas je istorija naucila da je posle clanka o interesovanju blizanaca za nekog naseg igraca,njegova izjava "iz Vojvodine zelim samo u inostranstvo" je ustvari prvi korak ka "izdaji". A ovaj put citajuci odgovore,stekao sam utisak da Nikola zaista i misli ono sto je rekao u intervjuu i srce mi je puno :cheers:

Sto se tice ovog dela sa video zapisima mislim da bi se to moglo napraviti kroz saranju sa deckom koji vodi marketing.Da sam na njegovom mestu recimo napravio bih saradnju sa forumom i uveo tradicionalno odgovaranje na pitanja,recimo svakog 15.u mesecu da dolazi neko iz kluba (igraci,uprava,strucni stab). Do 10.u mesecu forumasi postavljaju pitanja,oni to snime i montiraju od 10.-15. i onda obajve. Privuklo bi to i mnoge klince kada bi imali priliku (negde) da cuju igrace kako zive,razmisljaju,i sl.
Dobra ideja podržavam :D
Post Reply