Питајте Николу Чумића

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Milan »

Veliki pozdrav uz zahvalnost što si pristao da odgovaraš na naša pitanja! :lala:

Primetio si i sam da si vrlo brzo pobrao simpatije Novosađana, koje si kupio svojom igrom i stavom o lokalpatriotizmu. Kao što je pomenuto, mnogo nas simpatiše Slobodu, kao što i mnogi Užičani pozitivno gledaju na našu Vošu. Tužna realnost je da se u domaćem fudbalu najbolji mladi igrači ne zadržavaju dugo, ali bih ja svakako voleo da te gledamo kao predvodnika neke nove Voše još nekoliko sezona. Mislim da bi imao velike šanse da zlatnim slovima budeš upisan u naše spomenare.

Ne ostaje još puno nepostavljenih pitanja, ali da doprinesem i ja:

1. Stručna analiza (bez uobičajenih floskula, moliću :) ) - kakav fudbal bi po tvom mišljenju Vojvodina trebalo da igra?
2. Ko ti je menadžer?
3. Koliko još sezona je realno da te gledamo u Vošinom dresu?
4. Rano je, ali planovi nakon igračke karijere?
5. Deluje da si po dolasku u Vošu mnogo lakše "probijao" odbranu u igri 1 na 1 nego pred kraj sezone. Razlog? Umor, počeli su bolje da te čitaju i pripremaju se za tebe...?
6. Da li imaš nadimak?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by MiSmoFKV! »

Pozdrav Nikola, čestitke na uspešnoj sezoni i tituli za igrača sezone.
1. Da li ti prija izvođenje kornera ili to radiš zato što nema ko drugi u ekipi?
2. Šta bi rekao koja ti je mana u igri? Da li radiš na njoj?
3. Kog igrača bi želeo za saigrača u Voši?
4. Da li čitaš? Ako da, koju knjigu preporučuješ?
5. Da li pratiš neke podkaste?
6. Da li treniraš i van sezone?

Sve najbolje ti želim. Hvala na izdvojenom vremenu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Питајте Николу Чумића

Post by slanobarac »

Pozdrav Nikola i čestitam ti izbor najboljeg igrača kluba. Mišljena sam da je tvoj dolazak jedan od najboljih poteza uprave unazad nekoliko prelaznih rokova. Moje pitanje je:Šta misliš i podržavaš li proteste Srbija protiv nasilja? Hvala :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by fruskogorac »

Poštovani Nikola. Kao prvo, veliko HVALA, za sve do sada učinjeno, od 2015. - pa do danas. Nemam neki veliki običaj da postavljam pitanja "gostima" Foruma. Ipak, hajde ovako:
1. Kakav si imao osećaj kada si debitovao za Slobodu, kada si poklanjao dres devojčici ?
2. Užička pršuta, kajmak, niška punjena paprika, suvlaki iz Grčke, ćurosi iz Španije, švajcarski Rošti, ili možda perkelt, slovački kulen ?
3. Sećaš li se prve lopte ?
Nikola, tvojoj porodici i tebi želim čelično zdravlje, sreću i ljubav na svakom koraku. Lafčino - poštuj sebe da bi te poštovali drugi -, neka te ta rečenica prati kroz sportsku karijeru, i život.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Voja »

Pozdrav Nikola,prvo da ti se zahvalim sto si odabrao Vosu iako je i Partizan bio u igri,da ti cestitam titulu najboljeg igraca Vojvodine za sezonu 2022/23 i pozelim puno uspeha i srece u nastavku karijere.
Iako sezona nije bila nesto posebno uspesna,ne pamtim kada je neki pridosli igrac ostvario takav "klik" sa novosadskom publikom i postao voljen u tako kratkom periodu.
A novosadjane (ni)je lako osvojiti. Ne broje oni golove i asistencije,oni postuju zalaganje,emociju,smek koji igrac nosi i na terenu pokazuje.I eto,izgleda su nesto prepoznali u tebi i voleo bih da se taj odnos i postovanje kroz godine samo nadogradjuje.Trebam li reci da bajka prestaje prelaskom u blizance!? :)

Nego da ne duzim,evo samo dva pitanja:

1.ponasanjem na terenu,trcanjem,agresivnoscu,bojama dresa koji nosis,mnogo me podsecas na Laneta Jovanovica,pa me zanima da li i sam primecujes bilo kakvu slicnost sa njim i da li bi voleo da kao i on kroz karijeru nosis dresove Standarda,Anderlehta i Liverpula?
2.normalno je da si okruzen mnogim fudbalerima,pa me zanima da mi onako odokativno das odgovor,koliko je danas igraca (u procentima) u Srbiji kojima je bitnije da zaigraju makar minut za partizan i zvezdu nego da steknu postovanje lokalnih navijaca za ceo zivot.Mislim... nisu blizanci jedina dva kluba na svetu,zar ne?
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Neizlecivi »

Veliki pozdrav i cestitke na uspesima i dobrim partijama tokom sezone!

1. Da li je ocekivao ovaj poziv selektora? Kakav mu je utisak bio posle neopravdanih napada novinara nakon ne odlaska na onu Americku turneju sa reprezentacijom?
2. Kako se navikao na grad? Koja su mu omiljena mesta za setnju ili slobodno vreme?
3. Sta mu je za sada najveci uspeh u karijeri po njemu?
4. I bonus pitanje : ko mu je cimer u klubu trenutno na putovanjima? Sa kim jedva ceka, a sa kim jedva ne ceka da deli sobu na pripremama? :mrgreen:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Питајте Николу Чумића

Post by fare »

Čumke čestitke samo na osvojenom priznanju za najboljeg igrača Voše.
Samo jedno pitanje da li misliš da da si bio u Voši od 1 kola da bi bi pretekao Gomeša i bio prvi strelac lige?
Pa da svečano posle Veska Mihajlovića i Mrđe imamo 1 strelca lige svako dobro.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Rabba »

Poštovanje Nikola, pokušaću da ne ponavljam pitanja od prethodnih forumaša, ako se zalomi neko, slobodno nek bude preskočeno. Najdraže bi mi bilo da odgovori na sva pitanja budu kao da smo negde seli na pivo i pričamo o svemu i svačemu, iako sam svestan da će naša pitanja zahtevati izlazak iz zome komfora, pa ajde, odgovore na njih možda bolje samo preskočiti nego dati neki generički odgovor.

1) Otkud Nikola Čumić u Vojvodini? Više puta si pomenuo da si bio iznenađen veličinom kluba tek kad si došao, šta te je poguralo ka Novom Sadu, a pre tog utiska o veličini kluba?

2) To povlači seriju pitanja, zašto velike fudbalske sredine nisu zainteresovane jedna za drugu? Zašto je sadašnjem Užicu nevažna FK Vojvodina i zašto je sadašnjem Novom Sadu nebitna FK Sloboda? Pitanje se naravno može generalizovati za bilo koje dve sredine i bilo koja dva velika kluba(bez topčiderskih blizanaca). Ovde na forumu smo imali člana iz Užica, velikog navijača Slobode, koji je veoma doprinosio kvalitetu ovog mesta.

3) Mnogo ljudi ovde na forumu(što je realno mali broj ljudi, generalno, ali ajde) smatra da je, bez obzira na 5 mesta u Evropi i sve bolje rezultate reprezentacije, srpski fudbal zapravo na istorijskom dnu. Balon će pući, šta onda? Neko generalno mišljenje, ako te ne bude mrzelo.

4) Da li su zvezda i partizan najveći katalizatori dobrog ili lošeg u srpskom fudbalu?

5) Koliko misliš da je dobro što država upumpava pare(negde mnogo više, negde manje) kako bi se ljudima pružilo hleba i igara? Da li naginješ strani da država u potpunosti(ili gotovo u potpunosti) treba da se distancira od klubova, ili misliš da raspodela treba da bude "poštenija"? Ili pak da je sadašnje stanje ok, svakom po zaslugama(iako su i te zasluge proistekle iz baš tog čistog favorizovanja).

6) Da li sadašnju FK Slobodu doživljavaš kao naslednika ugašene FK Slobode? Zašto je Užice to dozvolilo? Da li je letargija u ljudima ili svi više gledaju ka Beogradu, dok je sve ostalo kolateral?

7) Kako objašnjavaš da je Nikola Čumić već sada ime koje zaslužuje da u sledećoj sezoni nosi traku(ukoliko ostaneš, o tome posle)? Šta misliš da bi Nikola Čumić trebao da popravi u tom aspektu? Liderskom. Kapiten je osoba koja nosi dozu autoriteta i prema svojim i prema protivničkim igračima i prema sudiji. Šta misliš gde imaš najviše prostora za napredak u tim poljima?

8 ) Nisam pobornik žalopojki i molebana za ostanak. Svestan sam da fudbaleri žive od para, a ne od toga koliko ih neko moli da ostanu, kao i da je karijera profesionalnog fudbalera dosta kratka. Ako ostaneš, biću presrećan, ako odeš, a to ne bude zvezdapartizan, već si postao i naš, pa će se pratiti nastavak karijere. Da li bi pri kraju karijere voleo da ponovo skočiš do Novog Sada, ili je u opticaju samo Užice? Ili ni jedno ni drugo?

Toliko, malo sam produžio, nadam se da niko neće zameriti. Hvala ti i na odgovorima, koliko god da ih bude, i na tvom dosadašnjem odnosu prema klubu koji volimo!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by churguzijanac »

Koga bi voleo da vidis kao 9 u nasem timu i sa kojom 9 si se u dosadasnjoj karijeri najbolje slagao u smislu razumevanja na terenu?
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Питајте Николу Чумића

Post by ssnigd »

Pozdrav Nikola.
Iskreno sa odredjenom dozom sumnje sam propratio tvoj dolazak u nas klub. Gomila povratnika iz inostranstva, sa dobrim uslovima za srpsko trziste, obicno ne isprate kvalitetne igre i odnos prema dresu. Drago mi je sto si me razuverio i sto smo u tebi dobili odlicnog igraca i coveka.
Zeleo bih da te gledam i dalje u Vosi, no takodje zeleo bih da gledam jos nekoliko novih igraca slicnog kvaliteta i odnosa prena dresu, klubu i navijacima poput tebe.
Nekoliko pitanja:
1. Zasto Vojvodina nema lidera u ekipi? Ovo je jako veliki problem, koji je bio vidljiv svima na tribinama.
2. Ponasanje Vitasa u polufinalu Kupa. Crveni karton na nivou amatera i seoskog djilkosa i posle rasprava sa navijacima na zapadu?!?. Da li se tako ponasa prema navijacima? Da li se on licno izvinio ekipi u svlacionici i pokazao dozu pokajanja? Kada ce se izviniti navijacima zbog istog?
3. Kako ekipa dozivljava poraze i neuspehe? Da li imate tim psihologa koji radi sa vama?
4. Protiv jacih timova u ligi smo delovali podredjeno, koji je razlog tome?
5. Najveca razlika grckog i srpskog fudbala?
6. Znas i sam nas stav o titovim blizancima, kao najvecem kanceru srpskog sporta i drustva uopste, stoga ne bih voleo tamo da te vidim nikada.

Puno srece u daljoj karijeri, da te mimoidju povrede i da ostvaris dobar transfer u lige petice.
Budi iskren u odgovorima, kao sto si i na terenu.

Veliki pozdrav :lala:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Salvador »

Pozdrav Nikoli, čestitke na odličnim igrama ove sezone i nadam da ćemo ga gledati što duže u dresu Vojvodine!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Grof Žekula »

Taxista wrote:Kako se oseća u Novom Sadu,i šta misli o navijačima FK Vojvodine?
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by draganas »

Nikola pre svega veliko HVALA za ogromnu energiju i trud koji si ulagao iz meča u meč.
Kapa dole. :lala:


1) Koliko je realno da ostaješ sa nama i sledeće sezone - ali daj nam realan info ( da se bezveze neskenjamo ako odeš, lakše mi je da odmah znam čemu da se nadam ).

2) Kako se dogodilo da te nije poneo taj hajp o titovim blizancima kao 99% klinaca u Srbiji ?

3) Dream country? U kom klubu vidiš sebe za 5 godina? ........... od mene želja da igraš u FK Lajpcig na gol više.

4) Interesovanja van sporta? Deluješ mi kao momak koji nije fudbalski ukalupljen u svetom trojstvu - dobra kola - jeftine prangije - skupi lokali?????

5) Ko je u ekipi zadužen za glupiranje, viceve, doskočice....ko je najveći šaljivdžiija.

Veliki pozdrav - i puno zdravlja. :cheers:
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Питајте Николу Чумића

Post by Vladimir »

Велики поздрав и поштовање за овакве игре у Војводини и надам се да ниси показао све што знаш, па очекујемо још више наредне сезоне. Немам питање, све си те моји претходници питали.
Желим ти све најбоље у наставку каријере и самом животу.
Ако може дрес😃.
👋👋👋
Телеп
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Питајте Николу Чумића

Post by VošaNS »

1.Na prvu se rodila ljubav sa publikom na Karadjordju,kako opisuješ to?
2.Dokle možemo u Evropi ove sezone?
3.Šta misliš o tome što Evropu ne igramo na svom stadionu?
4.Najlepše mesto u NS i gde provodiš najviše vremena?
5.Da li si zadovoljan posetom na našem stadionu ove sezone?
6.Komentar na utakmicu sa Čukom u kupu?
7.Izabran si za najboljeg igrača sezone,opiši osećaj.
8.Omiljena navijačka pesma Voše?
Sve čestitke Nikola i nadamo se da će sledeće sezone biti bolje.
Post Reply