37. kolo: TSC - VOJVODINA 1:1 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

37. kolo: TSC - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Grof Žekula »

БАТАК wrote:"Kao i pred poslednju utakmicu na našem stadionu kada sam rekao da nas čeka derbi i da ćemo dati sve od sebe, to smo i pokazali jednom atraktivnom igrom uz dva postignuta gola. Sa istom takvom željom i motivom idemo u goste u Bačku Topoli da odigramo još jednu dobru utakmicu protiv jakog rivala u pravom vojvođanskom derbiju. Nadam se lepoj igri i pozitivnom rezultatu"
ТСЦ - ФКВ 1:1 (0:0)
1:0 - Илић (п) 66'
1:1 - Чумић 77'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3968
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by Deep Purple »

Spremljeni baloni i konfete. Nadam se da ovi naši mučenici imaju kvaliteta i mentaliteta da im pokvare to slavlje.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by slanobarac »

Više su zaslužili LŠ od Čuke. A dovoljan im i bod. Prema tome x uz vatromet golova. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Sun May 28, 2023 8:35 am Više su zaslužili LŠ od Čuke. A dovoljan im i bod. Prema tome x uz vatromet golova. :cheers:
Slanobarac za čoveka morala kakvog poseduješ i držanja do sebe si me ovim malo razočarao :mrgreen:

Baš me briga ko je koliko sazlužio, mi moramo da odigramo maksimalno i za sebe. A ko će biti drugi ili treći ne bi trebalo da nas zanima kad mi već nismo tamo.

A i po mojoj nekoj logici bolje da Čuka bude bolje plasirana i da uzme više novaca. Tsc ima kao klub veći potencijal, više novca bi uložili u tim dok će gazda Čukaričkog najverovatnije gledati da zadrži više novca a i sa brojem navijača koji imaju jednostavno nikads neće biti dovoljno konkurentni. A na kraju krajeva nije ni važno neka svako zasluži na terenu pa neka Tsc bude i drugi ako se za to izbore.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by slanobarac »

Videćeš posle utakmice koliko je teško doći i do tog jednog boda. Bilo bi dobro da ih zveknemo a da to isto uradi i Kragujevac Čuki. :mrgreen:
A što se tiče mog morala ne treba o tome da razmišljaš. Otvori topik pa možemo i o tome. Pozdrav
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by Deep Purple »

@Slanobarac


Znam da će biti papreno teško što ne znači da i ako nemamo trenutno takmičarske ambicije da treba da se sklonimo u stranu. Baš zato što ih i nemamo treba da odigramo bez presije i da igramo otvoren fudbal i na pobedu. :)

A ko će biti drugi ili treći za nas je poptuno nevažno.

I ne razmišljam o tvom moralu, ovo je bila samo zajebancija :cheers:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by fare »

Ja isto delim mišljenje x samo u inat trgovačkom govnarskom klubu. I ovo su zvezdi prodali sigurno mislim na kup još iz 2 u 1 para ko šaše.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by fare »

Sa ovom postavom nećemo morati da uopšte da im puštamo, nema UN, Miloševića,ni jednog Simića čak ni na klupi. Šta se dešava sa Veljkom Simićem jel oni to njega suspendovali ili šta 2 utakmice ga nema ni na klupi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by slanobarac »

Zar je moguće da je Jeličić dobio prednost u odnosu na Ljubisavljevića? Konačno Miletić u sastavu.
Iskustvo nam govori da uvek kad smo igrali sa neočekivanim timom pružali smo bolju igru. Videćemo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by Mark Renton »

Колико год мрзио Чукарички, ове мрзим скоро ко близанце, клуб који је чист политички пројекат, присвојио историју туђег клуба са којим немају везе па шатро сада славе неких фантомских 110 година једном речју српска верзија Ред Бул Лајпцига, исто су насађени, само у Немачкој сви презиру Лајпциг, а код нас се диве овом политичком пројекту то на крају крајева довољно говори колико људи немају фудбалске културе код нас.
Да им се усеремо у сезону као и прошле године!
ГАЗИ, ЛОМИ, ЈЕБИ!
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by rykerfcv »

Bukinac i Kovacevic,mogao bi i Bogdanovic da dobije sansu.
Trebalo je da im se pruzi sansa...
Ajmo da im j***mo sve.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by fare »

Nema ni Baraya,, Busnića, Milosavljevića, Vitasa na klupi
Ovi nas tuku čupaju peglaju a naši ne znam jel imaju 2 faula.
Last edited by fare on Sun May 28, 2023 5:47 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by Deep Purple »

Mi samo da smo malo pametnija ekipa mi bi danas vodili 2:0. Ej u pet navrata imamo 4-3 situacije i ništa… Imamo prostora koliko hoćeš, pretrčali smo ih danas. I umesto sad Čumić da odigra na levi bok on gura u sredinu ka Nikoliću koji dobija žuti karton. Koliko je Batak loše postavio prethodni duel sa njima pred ovaj je ušao kako treba.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by fare »

I ovo je ekipa za ligu šampiona u pm pa mi ovakvi nikakvi prepolovljeni smo bolji od njih.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: TSC - VOJVODINA, nedelja 17

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Sun May 28, 2023 5:46 pm Ej u pet navrata imamo 4-3 situacije i ništa… Imamo prostora koliko hoćeš, pretrčali smo ih danas.
Mi 5, oni otprilike isto toliko, čak možda i minimalno zrelijih. Uopšte nemam doživljaj posle 45 minuta da smo ih pretrčali, iskren da ti budem. Deluju kvalitetnije od nas, ostavili su nam malo više prostora ispred svog gola sa tri halfa i jednim zadnjim veznim i ofanzivnijim bekovima, ali to za sada Cvetinović, Ćalušić i Stojić kontrolišu besprekorno, sve su pokrili i izblokirali. Cvetković im je neupotrebljiv sa desne strane, Aranđel otupljen kontra stranom u napadu. Ovde jedan gol može svašta da promeni, ako ga mi damo, moraće agresivnije da napadnu, a ako ga primimo, primićemo još 2... Ne stojimo loše, ali kao što već napisah, deluju kvalitetnije od nas.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked