36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Krle »

Dobili rukomet, sad i fucu.

Šteta.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Deep Purple »

Ovo su bili zreli da ih nabijemo dva razlike…
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

Због проклете арене успео сам да погледам само друго полувреме.

Делује ми да је лоше испуцавање Лазаревића довело до акције у којој примамо други гол.
Траореово лоше праћење у овом последњем убачају њиховом умало да нас кошта.
Промашај Чумића и нешто пре тога УН из теже ситуације, штета.
Драго ми је за Милошевића и Вукчевића.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Turija »

Ne znam kome bih postavio ovo pitanje, da li igracima, treneru ili upravi:
zasto ovako borbeno nismo igrali protiv Cukarickog :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Sun May 21, 2023 9:01 pm Траореово лоше праћење у овом последњем убачају њиховом умало да нас кошта.
Priznaj da si to čuo na areni. :mrgreen:
Mislim, jesi li siguran da je baš njegov čovek umakao?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by rykerfcv »

Turija wrote: Sun May 21, 2023 9:08 pm Ne znam kome bih postavio ovo pitanje, da li igracima, treneru ili upravi:
zasto ovako borbeno nismo igrali protiv Cukarickog :?:
+1
Ovakvom igrom lagano smo mogli da budemo u Finalu.
Steta...
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Nevernik II »

Turija wrote: Sun May 21, 2023 9:08 pm Ne znam kome bih postavio ovo pitanje, da li igracima, treneru ili upravi:
zasto ovako borbeno nismo igrali protiv Cukarickog :?:
Zato što su luzeri i očigledno ne znaju da se nose sa pritiskom.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sun May 21, 2023 9:08 pm Ne znam kome bih postavio ovo pitanje, da li igracima, treneru ili upravi:
zasto ovako borbeno nismo igrali protiv Cukarickog :?:
Nemoj upravi. Zbiljić je trenutno zaokupljen privatizacijom EPSa.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Sun May 21, 2023 9:10 pm
CRD FCV wrote: Sun May 21, 2023 9:01 pm Траореово лоше праћење у овом последњем убачају њиховом умало да нас кошта.
Priznaj da si to čuo na areni. :mrgreen:
Mislim, jesi li siguran da je baš njegov čovek umakao?
Морам признати да сам под његовим утицајем окривио Траореа. Могуће да је неко други.
Чини ми се да није први пут да противнички играч има толику слободу у нашем казненом, неко или нешто се мора поправити.

Да се надовежем на тему коментатора, није пропустио да напомене да је Малбашић бивши играч партизана у свакој ситуацији која је била погодна за то.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Turija wrote: Sun May 21, 2023 9:08 pm Ne znam kome bih postavio ovo pitanje, da li igracima, treneru ili upravi:
zasto ovako borbeno nismo igrali protiv Cukarickog :?:
Ako se ne varam, Milan i ja smo izneli jednu teoriju u temi stadiona.
Ja ljudima u Srbiji, pogotovo ljudima bliskim vlasti, ne verujem ama bas nista. Znaci, da mi kazu da je 2+2=4, ja bih proverio za svaki slucaj, tako da mi je sve uvek sumnjivo, i bice mi sumnjivo dokle god se stvari u drzavi ne promene.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

Nevernik II wrote: Sun May 21, 2023 6:35 pm Jel to ladno nema naših navijača na rukometu a ima grobara?
Kakvi smo mi to likovi, jedini koji su zaslužili podršku je ne dobiju ali zato ovi fudbalski luzeri...to je prioritet.
Ja sam se pitao pre tekme sto pobogu nije urgirano da se razdvoji makar 2 sata ove dve utakmice. Kanda uprave RK i FK ne saradjiju, nisu u komunikaciji... :roll:

Elem, zavrsili sezonu na Karadjordju jednom gledljivom utakmicom... Da nam je bilo vise ovakvih.

@GospodinFKV
Ja sam bio ubedjen da od cuke ispadamo, kad sam video koliko se klub "trudio" da promovise tekmu polufinala.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Turija »

CRD FCV wrote: Sun May 21, 2023 9:14 pm
slanobarac wrote: Sun May 21, 2023 9:10 pm
CRD FCV wrote: Sun May 21, 2023 9:01 pm Траореово лоше праћење у овом последњем убачају њиховом умало да нас кошта.
Priznaj da si to čuo na areni. :mrgreen:
Mislim, jesi li siguran da je baš njegov čovek umakao?
Морам признати да сам под његовим утицајем окривио Траореа. Могуће да је неко други.
Чини ми се да није први пут да противнички играч има толику слободу у нашем казненом, неко или нешто се мора поправити.

Да се надовежем на тему коментатора, није пропустио да напомене да је Малбашић бивши играч партизана у свакој ситуацији која је била погодна за то.
Sto se tice prvog dela posta, imam pitanje ( ovako na od oka): kada smo videli da je neko, osim nasih odbranbenih igraca, izbacio visoku loptu iz prekida ?

Ne mogu nasi odbranbeni igraci paziti i na protivnicke napadace i na protivnicke odbranbene igrace kod prekida. Previse je to zahteva. A, da su nasi stoperi neugrani i to stoji.

Sto se tice komentatora arene, oni su bruka novinarstva kod komentarisanja domacih utakmica.

Veci su navijaci blizanaca, nego mi forumasi svojih klubova.
Svaki put kad neki bivsi igrac blizanaca dobije loptu u nekom superligaskom timu, odmah ide da je bivsi djak ili igrac blizanaca, dok ce, na nivou statisticke greske, za igrace blizanaca pomenuti da su dosli iz nekog drugog naseg kluba.
Recimo: koliko puta ste culi da su npr. Katai i Ivanic bivsi igraci Vojvodine? Isto tako i za igrace iz drugih klubova koji su u blizancima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Duplof »

Čim sam video postavu pre utakmice pomislih kako je i bolje što dan provodim ne nervirajući se, uživajući u šetnji i prirodi.
Sad kad sam pročitao ove komentare, pomešana su mi osećanja. Drago mi je da smo, prema statistici, odigrali ujednačeno, po vašim komentarima borbeno i da nismo skinuli gaće!
S druge strane, ljut sam i iznerviran jer ovako igraju samo kad je u pitanju nebitna utakmica! Zašto se ovako nije moglo odigrati pre neki dan? Zašto u još nekim utakmicama nije bio takav pristup? Kad će se taj glupavi mentalitet promeniti? Previše pitanja, premalo odgovora, ali to je nešto na šta smo navikli...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by LIMAN »

Meni se veceras bas svidelo kako je odigrao Vukcevic, lepa asistencija i pozrtvovanost, ginuo je za svaku loptu, ne znam kada ce igraci shvatiti da je to vec dovoljno da kupe svakog navijaca, samo daj malo srca i zara na teren.

E sad, da li je bio pozrtvovan jer je protivnik partizan pa da se proda negde ili sta god, u to necu ulaziti, samo mi je zao sto je tokom ove sezone ostao uskracen za sansu da se pokaze i da vidimo da li stvarno valja ili ne.
Само храбро до нове победе, але...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

Мишљења сам да су наши одиграли боље вечерас него пре три дана јер је противник слабији. Чукарички ми делује чвршће и јаче са добрим шутом са дистанце. Партизан ми има само добар шут са дистанце и нешто мало трчања које можемо да покријемо.
Locked