36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

Post by Grof Žekula »

Својом глупошћу, протраћисмо још једну сезону!

Пето место и полуфинале купа (у коме испасмо на домаћем терену) је премало. Суштински, степен разочарења је већи, уколико су велика и стартна очекивања. Само они мудри, који су јасно видели колико вредимо и знамо (мислим на све у Клубу), су задовољни. Остварило се тачно оно у шта су веровали.

(Озбиљна) Европа никада ближе, а ми је недостојни. Залужили смо све ово и тога смо свесни. Бар од нечега да почнемо.

Промашај код избора спортског директора, готово свих „појачања“, два тренера и два капитена. Ко нас је клео, није дангубио! Уз то нам и Стадион, који догодине слави величанствени век постојања, није достојан ни истог у ком је саграђен. Пре је за XIX.

Док сам мокрио у мраку његовог тзв. тоалета, а киша падала по мени (у среду), помислих да то и јесте последња кап буквално! Не ова што беше испред или изнад мене, већ она наше овосезонске пропасти. Знао сам да нема шансе да изађемо из ње као победници. ТО СЕ ЗАСЛУЖУЈЕ!!!

И сад још две утакмице. Да видимо који ривал од ова два што нам следе, је јачи у борби за бољи пласман. Ништа ми не можемо да урадимо више од тога. Статирамо и гледамо!

Некад је било ИГРАЈ ВОШО! Кад ће поново, не зна се...

ФКВ - партизан 2:2 (1:1)
0:1 - Гомеш 17''
1:1 - Милошевић 21'
2.1 - Милошевић 46'
2:2 - Колорадо 50'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3953
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Milan »

Bravo za najavu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Turija »

Milan wrote: Fri May 19, 2023 9:52 amBravo za najavu!
+1.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Krle »

Eno Bataku je sve potaman, niko nas nije nadigrao ove sezone. Zove navijače na lep fudbal. Jbt.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by ssnigd »

Krle wrote: Fri May 19, 2023 12:33 pm Eno Bataku je sve potaman, niko nas nije nadigrao ove sezone. Zove navijače na lep fudbal. Jbt.
Dakle, nesvesni smo naseg (ne)kvaliteta. A to znaci sve ono sto je Milan pisao o Bataku. Da mu je evropska Vosa prevelik zalogaj. Nasa liga mozda OK, ali kao klub ako zelimo dalje, ovakav stav trenera je sramotan.
Gde je kritika za igru, stav na terenu, stav u vezi pojacanja? Gde je prilika za klince, da vidimo vrede li nesto?
Ali eto i sledece godine, ista meta isto odstojanje. Isti broj klubova ce igrati Evropu. Hocemo li spremiti tim za to?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Voja »

Ukazuje se idealna prilika da navijaci partizana ponovo krenu sa interesovanjem za fudbal,i ovo im je idealna prilika da dovedu i decu,koja bi pobedom pocela da vole Partizan... A cemu mi da se nadamo? :oops:
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

Dodao bih u ovu najavu zaista glupavu cinjenicu da se i rukomet protiv partizana (finale) igra od 18h istog dana. Uz tu utakmicu rukometni klub je najavio da svako ko dodje dobija ulaznicu za finale evropskog takmicenja.
Da li zaista nije moglo da se usklade oba?

Takodje kome pruziti podrsku? Fudbalerima za sveza razocaranja ili rukometasima kao nagradu i podstrek za evropsko finale?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Fri May 19, 2023 2:38 pm Ukazuje se idealna prilika da navijaci partizana ponovo krenu sa interesovanjem za fudbal,i ovo im je idealna prilika da dovedu i decu,koja bi pobedom pocela da vole Partizan... A cemu mi da se nadamo? :oops:
Mi ćemo nastaviti negativnu seriju i verovatno zabeležiti rekord po broju vezanih poraza u nizu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Rabba »

Izgubiti polufinale od Čukaričkog je jedno(makar i dva puta). Izgubiti od partizana u Novom Sadu je drugo. Budu li igrali preko one stvari, treba im se svima najebati mile mame. Ako im se žuri na raspust, mogu to i posle ove utakmice.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Rabba wrote: Fri May 19, 2023 4:03 pm Izgubiti polufinale od Čukaričkog je jedno(makar i dva puta). Izgubiti od partizana u Novom Sadu je drugo. Budu li igrali preko one stvari, treba im se svima najebati mile mame. Ako im se žuri na raspust, mogu to i posle ove utakmice.
Kako ćemo primetiti da igraju preko one stvari, kad tako igraju mesecima?
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote: Fri May 19, 2023 6:59 pm Kako ćemo primetiti da igraju preko one stvari, kad tako igraju mesecima?
:cheers: pitanje za milion dolara.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Turija »

Mozda ce Batak biti motivisan ( a videli smo kako je, onomad, motivisao igrace). Navijace Vojvodine sigurno nece motivisati, dok igrace vec odavno ne moze.
Kako je napisao @Voja, samo dajemo sansu da jos malisana iz grada pocnu navijati za partizan, umesto za Vosu. :oops:

Inace, sto se rezultata tice, jos jedan krompir i sramocenje..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Mark Renton »

Читаву сезону су играли преко оне ствари, буквално су се сваком навијачу попели на ону ствар, толико да ни победа против партизана, а ни цигана их не би опрала за кукавичку игру читаву сезоне која је највише кулминирала против Чукаричког. Свакако до свих навијача је да следе пример чика Тоше, јер заклетву верности смо положили одавно, сви на Карађорђе!
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by rykerfcv »

Mark Renton wrote: Fri May 19, 2023 8:15 pm Читаву сезону су играли преко оне ствари, буквално су се сваком навијачу попели на ону ствар, толико да ни победа против партизана, а ни цигана их не би опрала за кукавичку игру читаву сезоне која је највише кулминирала против Чукаричког. Свакако до свих навијача је да следе пример чика Тоше, јер заклетву верности смо положили одавно, сви на Карађорђе!
Polozili smo mi i zakletvu na patnju kad smo odlucili navijati za Vojvodinu mesto bg :shit:
Al jbg Ko navija za Vosu ni pakao mu nece tesko pasti.Idemo dalje,SAMO NAPRED VOJVODINA!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Deep Purple »

Nisu odigrali preko one stvari već fali kvaliteta. Što ovako niste kenjali pre 3-4 nedelje već je bilo super dobili smo Čukarički i partizan. Stvar je jednostavna sve četiri ekipe iznad nas na tabeli su kvalitetnije i bolje posložene od nas. I naši fudbaleri koliko god da imaju upitne kvalitete nisam video ni kod jednog da se ne trudi i ne želi ali ako nema kvaliteta i dobre posloženosti, džabe želja. A ova priča igrali su preko one stvari… Ja sam video igrače koji žele ali ne znaju i to je cela istina. Mi smo u odnosu na prvi deo gde su pišali po nama svi konkurentni digli igru minimum za 30% i mnogo bolje izgledali protiv njih u drugom delu (da se razumemo u prvom smo bili statisti) ali ni to nije dovoljno da budemo konkurentniji. Fali suvog kvaliteta i tjt. Mogu oni da pretrče koliko vod vi želite ali fudbal nike trka m. Trka ti donese malo, možda prevagu kad je egal ali ne toliko kada si lošiji od protivnika za klasu.

Meni je trener uvek govorio ekipa koja puno uklizava nije borbena već nema kvaliteta i snage. A mi smo mnogo uklizavali.

Zato sada mora da se podigne kvalitet i da sportski direktor zasuče rukave i dovede pojačanja a Zbiljić da odobri i unese kintu za ta pojačanja
Last edited by Deep Purple on Fri May 19, 2023 8:41 pm, edited 1 time in total.
Locked