36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by rykerfcv »

LIMAN wrote: Sun May 21, 2023 10:09 pm Meni se veceras bas svidelo kako je odigrao Vukcevic, lepa asistencija i pozrtvovanost, ginuo je za svaku loptu, ne znam kada ce igraci shvatiti da je to vec dovoljno da kupe svakog navijaca, samo daj malo srca i zara na teren.

E sad, da li je bio pozrtvovan jer je protivnik partizan pa da se proda negde ili sta god, u to necu ulaziti, samo mi je zao sto je tokom ove sezone ostao uskracen za sansu da se pokaze i da vidimo da li stvarno valja ili ne.
On kad je dosao u Vosu bio je prvi strelac CG lige ako se ne varam?
Licno sam se ja ogresio od igraca nadam se da ce sledece sezone ako ostane da dobije sansu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by fare »

Meni posle ovakve partije sada nešo smrdi onako očajno izdanje protiv Čuke :shock:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by MiSmoFKV! »

Milošević prvi gol desnom, drugi levom nogom. Biće to opasan igrač.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by fare »

MiSmoFKV! wrote: Sun May 21, 2023 11:20 pm Milošević prvi gol desnom, drugi levom nogom. Biće to opasan igrač.
Šteta što ga zbog nesposobnosti sportskog sektora tako rano gubimo treba ga pratiti kako će se razvijati, možda ima neke šanse da ga izboksujemo na neku pozajmicu, ali ako nam se vrati Ivanović iz Sampe neće ni to biti loše a ja mislim da će se ove sezone i Lanetov sin polako priključivati 1 timu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

fare wrote: Sun May 21, 2023 11:02 pm Meni posle ovakve partije sada nešo smrdi onako očajno izdanje protiv Čuke :shock:
To je zato jer precenjujete partizan. Oni su sranje i to sranje koje su otresli svi ove godine ko bednu slinu, i danas su došli bez ambicija, ali nismo se ni mi dali. Bili su zreli da izduvaju, ali mi nismo dovoljno kvalitetni da to kapitalizujemo.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Na kraju taman smo tu gde zaslužujemo, a bogami i sektaši.Ni oni za bolje nisu.
Nevernik II
Posts: 446
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Nevernik II »

Koja je kvota da ćemo tog ekstra talentovanog Lanetovog sina prodati do septembra? Za jedno 1,5 miliona uz veliku pompu kako smo odradili sjajan posao.

1,07.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Radoye »

Nevernik II wrote: Mon May 22, 2023 12:05 am Koja je kvota da ćemo tog ekstra talentovanog Lanetovog sina prodati do septembra? Za jedno 1,5 miliona uz veliku pompu kako smo odradili sjajan posao.

1,07.
S obzirom da je deran kreten u glavu i da ce ga to najverovatnije kostati ozbiljnije karijere mislim da bi to zaista i bio sjajan posao. I za nas i za njega, jer mozda u nekom ozbiljnijem klubu od njega i naprave igaca / uspeju da mu isteraju bubice iz glave, ako ostane duze kod nas u klubu ili u Srbiji on ce postati samo jos jedan novi Runi Smiljanic ili tako vec neki igrac za srpskoligaski ili zonaski rang.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote: Mon May 22, 2023 1:12 am
Nevernik II wrote: Mon May 22, 2023 12:05 am Koja je kvota da ćemo tog ekstra talentovanog Lanetovog sina prodati do septembra? Za jedno 1,5 miliona uz veliku pompu kako smo odradili sjajan posao.

1,07.
S obzirom da je deran kreten u glavu i da ce ga to najverovatnije kostati ozbiljnije karijere mislim da bi to zaista i bio sjajan posao. I za nas i za njega, jer mozda u nekom ozbiljnijem klubu od njega i naprave igaca / uspeju da mu isteraju bubice iz glave, ako ostane duze kod nas u klubu ili u Srbiji on ce postati samo jos jedan novi Runi Smiljanic ili tako vec neki igrac za srpskoligaski ili zonaski rang.
Slazem se. Kad neko pokazuje takve tendencije u formativnim godinama, najbolje je preseliti njegov fudbalski talenat u vakuum, tako sto ces ga ubrati iz te sredine koja od njega pravi to sta je napravila od igraca poput Smiljanica, Ninkovica, itd itd.
Sto pre ga negde uvaljamo za pristojne novce, to bolje.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

Post by Turija »

I juce pozitivan rezultat i igra Vose u prisustvu Milosa.
Veliko postovanje i svaka cast nasem treneru iz porodice SD Vojvodina. :lala:


Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

Post by Rabba »

Vukčević je verovatno odigrao ubedljivo najbolju utakmicu od dolaska u klub. I dalje mislim da smo imali puno više sreće nego pameti pošto smo ostali neporaženi, a samim tim i gurnuli grobare u još veći bunar.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

Post by 021 »

I dalje nisam siguran da li je Vukčević zaista odigrao jako dobro, ili mi posle čitave sezone gledanja nepokretnog N.N.-a svaki napadač koji poseduje solidnu brzinu i radijus kretanja deluje kao Mbape. U svakom slučaju, Vukčević je juče održao lekciju kako treba da igra moderan špic. Žao mi je što nije imao veću minutažu, jer bi se to sigurno pozitivno odrazilo na bodovni saldo.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

Post by Turija »

021 wrote: Mon May 22, 2023 8:56 pm I dalje nisam siguran da li je Vukčević zaista odigrao jako dobro, ili mi posle čitave sezone gledanja nepokretnog N.N.-a svaki napadač koji poseduje solidnu brzinu i radijus kretanja deluje kao Mbape. U svakom slučaju, Vukčević je juče održao lekciju kako treba da igra moderan špic. Žao mi je što nije imao veću minutažu, jer bi se to sigurno pozitivno odrazilo na bodovni saldo.
Mnogi nasi igraci nisu igrali na svojim prirodnim pozicijama ( i sistemu igre koji im odgovara,niti smo sistem, uopste, imali) i jako je tesko zakljuciti koliko ko moze da pruzi.
Jedan od njih je i Vukcevic. Potpuno nedorecen igrac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

Post by ssnigd »

Previse obicnih igraca imamo, a malo kvalitetnih.
Hoce li nas Vukcevic uvesti u grupe Lige konferencija, npr.? Vise mi se svideo mali Vidakov i po stavu na terenu i po postavljanju u duelima, skok igri. Obrukao se u jednoj utakmici jer je promasio tri zicera. Sa druge strane Vukcevic kao spic nije usao ni u jedan zicer koliko sam ga ispratio..
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

Post by Rabba »

Nećemo da se zezamo, Vukčević je nečija štela, nema priče. U redu, gurnuo je dve asistencije protiv partizana, skidam mu kapu, ali ovo nije prva utakmica koju je igrao. Podsetiću vas da je igrao za poslednjeplasiranu Zetu kad je doveden kao veliko pojačanje. Od tada je dao jedan gol u ligi i jedan gol u kupu, a do utakmice sa partizanom je skupio jednu asistenciju, na našto manje od 30 utakmica. Jasno, nije bio prvotimac, ali postoji razlog zašto nije bio. Meni je donekle i žao što je odigrao neverovatno protiv grobara, jer se sad potura priča kako mu možda treba dati više šanse. Ne, unovčite ga ako možete na osnovu ove jedne utakmice, mlad je, neće još dugo biti. Jer posle 10 utakmica opet ćemo biti u poziciji da je dodao jednom a da nije dao ni jedan gol i svi će zaboraviti da je realno odlično odigrao pre 10 utakmica. Dodatno, čovek zauzima mesto stranca u ekipi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked