36. kolo: VOJVODINA - partizan 2:2 (1:1)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri May 19, 2023 8:33 pm Ja sam video igrače koji žele ali ne znaju i to je cela istina.
Manje više si u pravu za napisano. A za ovo izdvojeno si verovatno mislio na Veljka? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3836
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Fri May 19, 2023 8:40 pm
Deep Purple wrote: Fri May 19, 2023 8:33 pm Ja sam video igrače koji žele ali ne znaju i to je cela istina.
Manje više si u pravu za napisano. A za ovo izdvojeno si verovatno mislio na Veljka? :mrgreen:
Eh da imamo mi 11 Simića i po kvalitetu, želji, požrtvovanosti bili bi drugi ispred ostalih konkurenata bar za deset bodova. On dečko ima svojih mana ali ih je uvek kompenzovao borbom a mogao je da kompenzuje jer ima kvaliteta. To što se on oklizne jer je držao duže loptu ili usere neku priliku jer se nećka jeste do njegovog kvaliteta ali je uvek pošteno izgarao. A i majku mu jedini je ko je u stanju sam da iznese loptu trideset metara i dovede sebe u situaciju i da usere to što je sam napravio.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Fri May 19, 2023 8:46 pm
slanobarac wrote: Fri May 19, 2023 8:40 pm
Deep Purple wrote: Fri May 19, 2023 8:33 pm Ja sam video igrače koji žele ali ne znaju i to je cela istina.
Manje više si u pravu za napisano. A za ovo izdvojeno si verovatno mislio na Veljka? :mrgreen:
Eh da imamo mi 11 Simića i po kvalitetu, želji, požrtvovanosti bili bi drugi ispred ostalih konkurenata bar za deset bodova. On dečko ima svojih mana ali ih je uvek kompenzovao borbom a mogao je da kompenzuje jer ima kvaliteta. To što se on oklizne jer je držao duže loptu ili usere neku priliku jer se nećka jeste do njegovog kvaliteta ali je uvek pošteno izgarao. A i majku mu jedini je ko je u stanju sam da iznese loptu trideset metara i dovede sebe u situaciju i da usere to što je sam napravio.
Slazem se sa @Deep.
Ja sam i napisao, onomad, da smo samo klizali i padali protiv Cukarickog, a to je iz nemoci. Medjutim, u ove 2 ipo utakmice sa njima, izostala je i maksimalna borbenost, a i V. Simic.

Videli smo kako izgleda napad bez Simica ( nijedna sansa). Cumica udvoje, a on ne menja nacin svoje igre i mi smo potpuno bezopasni u napadu.
Vezni red, takodje nemocan sa Zukicem, Topicem i UN ( tu se slazem sa @Voja oko UN - nista sto bi me impresioniralo, sasvim prosecan veznjak i dosta sebican, a bez defanzive i kondicije).

Isto smo bez defanzive i sa krilnim igracima i NNom i onda nasa odbrana puca po svim savovima. Sta izvuce Traore eksplizivnoscu, Topic trcanjem i golmani, to nam je.

Nama u prelaznom roku treba mnogo igraca, ali igraca i ne statista. Da ovi nasi, kao najbolji u polju, budu rezerve, svi osim golmana, Cumica i Traorea, hajde Lazarevica i Topica ( i pod pretpostavkom da V. Simic odlazi iz Vose).
Onda je to vec tim koji moze nesto uraditi u kvalifikacijama za LK i u prvenstvu za drugo- trece mesto.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri May 19, 2023 8:46 pm
slanobarac wrote: Fri May 19, 2023 8:40 pm
Deep Purple wrote: Fri May 19, 2023 8:33 pm Ja sam video igrače koji žele ali ne znaju i to je cela istina.
Manje više si u pravu za napisano. A za ovo izdvojeno si verovatno mislio na Veljka? :mrgreen:
Eh da imamo mi 11 Simića i po kvalitetu, želji, požrtvovanosti bili bi drugi ispred ostalih konkurenata bar za deset bodova. On dečko ima svojih mana ali ih je uvek kompenzovao borbom a mogao je da kompenzuje jer ima kvaliteta. To što se on oklizne jer je držao duže loptu ili usere neku priliku jer se nećka jeste do njegovog kvaliteta ali je uvek pošteno izgarao. A i majku mu jedini je ko je u stanju sam da iznese loptu trideset metara i dovede sebe u situaciju i da usere to što je sam napravio.
Pratićemo dalju karijeru i videti ko je grešio u vezi kvaliteta dotičnog. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Fri May 19, 2023 8:33 pm Nisu odigrali preko one stvari već fali kvaliteta. Što ovako niste kenjali pre 3-4 nedelje već je bilo super dobili smo Čukarički i partizan. Stvar je jednostavna sve četiri ekipe iznad nas na tabeli su kvalitetnije i bolje posložene od nas. I naši fudbaleri koliko god da imaju upitne kvalitete nisam video ni kod jednog da se ne trudi i ne želi ali ako nema kvaliteta i dobre posloženosti, džabe želja. A ova priča igrali su preko one stvari… Ja sam video igrače koji žele ali ne znaju i to je cela istina. Mi smo u odnosu na prvi deo gde su pišali po nama svi konkurentni digli igru minimum za 30% i mnogo bolje izgledali protiv njih u drugom delu (da se razumemo u prvom smo bili statisti) ali ni to nije dovoljno da budemo konkurentniji. Fali suvog kvaliteta i tjt. Mogu oni da pretrče koliko vod vi želite ali fudbal nike trka m. Trka ti donese malo, možda prevagu kad je egal ali ne toliko kada si lošiji od protivnika za klasu.

Meni je trener uvek govorio ekipa koja puno uklizava nije borbena već nema kvaliteta i snage. A mi smo mnogo uklizavali.

Zato sada mora da se podigne kvalitet i da sportski direktor zasuče rukave i dovede pojačanja a Zbiljić da odobri i unese kintu za ta pojačanja
+1
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by vdn slaninar »

@Deep Purple све си у праву,једноставно немамо квалитет,ал људи су разочарани,и мени је мучнина и једва чекам да се заврши.Још једном су нам продали муда за бубреге,и ми сами смо од лимитираних играча правили звезде,вероватно у жељи да коначно имамо неку екипу и игру реномеа Војводине.Нема већих оптимиста од нас,навијача Војводине.
Чекамо прелазни рок,озбиљна појачања.И треба правити притисак и на форуму и стадиону истаћи незадовољство.
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Firma kej »

2-3 puta sam vraćao snimak i gledao Vitasov faul za koji je dobio crveni karton, idalje ne mogu da shvatim da je pored njegovog iskustva išao sa dve noge iako zna da ima žuti. Da li je prodao utakmicu kao onomad Đorđević protiv Surdulice ili samo bio neoprezan i zaboravio na žuti karton ? :wink:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by fare »

Sutra treba početi sa naj jačim sastavom kakav crni mešani tim, ima da nas razmontiraju mi u opasnom padu forme a oni vezali 3 pobede i biće napaljeni sigurno da nam se osvete za nedavni poraz.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Uvek sa tobom »

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/154533 ... 00-sastavi

Састав, ако је веровати руЖналу.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Skandalozan sastav za meč sa partizanom!!!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Nevernik II »

Jel to ladno nema naših navijača na rukometu a ima grobara?
Kakvi smo mi to likovi, jedini koji su zaslužili podršku je ne dobiju ali zato ovi fudbalski luzeri...to je prioritet.
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by rykerfcv »

Meni je sve jasno ali Busnic i Vukcevic?
pa daj prilike Vladi Mileticu,mogli bi Bukinac i Bogdanovic dobiti sansu ako si se vec predao.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by slanobarac »

Mislim da je Bataku saopšteno ili mu je samom jasno da se završava njegovo bitisanje u Voši. Sastav je slatka osveta upravi. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Turija »

rykerfcv wrote: Sun May 21, 2023 6:38 pm Meni je sve jasno ali Busnic i Vukcevic?
pa daj prilike Vladi Mileticu,mogli bi Bukinac i Bogdanovic dobiti sansu ako si se vec predao.
+1

Stvarno ne razumem ovakav sastav, bez mladih reprezentativaca - buducnosti kluba. Cemu sad ovi u timu, ako nisu oprostajni, pa ni tako? Gledali smo ih do sada i previse.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 19h

Post by Rabba »

Kakvih skandaloznih 11 je ovo upravo izveo Batak?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked