35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Низ од 21 је прекинут, а како нам у среду следује меч полуфинала Купа, тачно бих изашао са поставом сачињеном од оних који ове сезоне нису (и неће) играли (пуно).
Нека осете. Све остало, што се првенства тиче, је неважно!
Батак за ДНЕВНИК wrote:Пред Војводином је још једно тешко гостовање, најтеже овог пролећа. У суботу ће да гостује код Црвене звезде, јединог непораженог тима у минула 34 кола. Колико пораз од Чукаричког може да делује деморалишуће на играче Војводине?

-Не би смело да нас деморалише – каже Батак. – Играчима сам рекао да прави победници морају да се дигну, да не постоји шампион који није пао, али се брзо придигао и наставио даље. Овај пораз послужиће нам као основ за добру анализу јер пред нама су важни изазови: најпре сусрет са шампионом у суботу, а потом и утакмица полуфинала Купа у среду. Морамо да будемо обазриви, да распоредимо снаге. Циљ нам је да се пласирамо у финале Купа и да у првенству освојимо завидан број бодова.
ц.з. - ФКВ 2.1 (1:0)
1:0 - Букари 9'
1:1 - Барај 57'
2:1 - Кангва 90'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3935
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Mark Renton »

СВИ У рупу!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Turija »

Za mene je ova utakmica test igraca i celokupnog tima koliko imaju sportskog, takmicarskog, licnog i kolektivnog motiva da odigraju na pobedu i pokazu individualni i timski kvalitet.
Ako u ovoj utakmici ne mogu, kad glava i noge nisu opterecene rezultatom, ne znam kad bi imali bolju priliku za dokazivanje?

Shvatam ja da je u glavi igraca polufinalni mec u Kupu protiv Cukarickog, ali dobra partija protiv zvezde je veliki plus za samopuzdanje i zamajac za dobru igru u kupu i prolazak u finale. Potpora da se udje smelo u tu utakmicu, sa cvrstom verom u pobedu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by slanobarac »

Ne treba se ovde opterećivati rezultatom već šansu dati igračima sa manjom minutažom. Sportski je ići na pobedu ali nam ona neće puno takmičarski pomoći sem uticaja na međusobni skor.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Turija »

slanobarac wrote: Fri May 12, 2023 9:04 am Ne treba se ovde opterećivati rezultatom već šansu dati igračima sa manjom minutažom. Sportski je ići na pobedu ali nam ona neće puno takmičarski pomoći sem uticaja na međusobni skor.
Da, na njih sam prvenstveno mislio, jer za standardne prvotimce vec znamo koliko mogu. Najvise na one najmladje i reprezentativce u mladim selekcijama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Voja »

slanobarac wrote: Fri May 12, 2023 9:04 am Sportski je ići na pobedu ali nam ona neće puno takmičarski pomoći sem uticaja na međusobni skor.
Ali bi ostalo zapisano i cesto se citiralo da je istorijski niz Zvezde i put ka najboljem klubu na svetu prekinut pobedom Vojvodine. Suvise se olako odricemo svega. Ne odrzavamo brend,mit,legendu... zato i jesmo tu gde smo
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Rabba »

Svaka tekma protiv ciganije bi trebalo da bude na krv i nož. Makar nikome ništa ne značilo. Polomite tri noge, par crvenih, sve što može da se uradi da im se stane na put. Nažalost, obzirom da smo postali poslušnici ovog režima, moramo da igramo kako nam sistem naredi, pa očekujem čiste dresove, cigane koji će da nas rasture, ali ne previše, znači ne 6:0-7:0, ali 4:1 ili 5:1. Gani idu po sve intergalaktičke rekorde, a mi tobože se čuvamo za polufinale kupa.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Turija »

Voja wrote: Fri May 12, 2023 9:29 am
slanobarac wrote: Fri May 12, 2023 9:04 am Sportski je ići na pobedu ali nam ona neće puno takmičarski pomoći sem uticaja na međusobni skor.
Ali bi ostalo zapisano i cesto se citiralo da je istorijski niz Zvezde i put ka najboljem klubu na svetu prekinut pobedom Vojvodine. Suvise se olako odricemo svega. Ne odrzavamo brend,mit,legendu... zato i jesmo tu gde smo
Niko se ne odrice brenda, nego mislim da nemamo kapacitet da odigramo uzastopno dve dobre utakmice, protiv najjacih protivnika?
Ako se standardni prvotimci istrose protiv zvezde, nisam siguran da imaju snage za oporavak do meca sa cukarickim?

Zato, rezervisti i Omladinci treba da daju maksimum i opravdaju dres koji im je poveren i status igraca Vojvodine. Mislim da ce i zvezda igrati u mesovitom sastavu? Pa, da vidimo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Deep Purple »

@Turija

zvezdi smo uzeli bod na otvaranju drugog dela, mađija je lomio stvari po svlačionici ko god misli da će ući sa mešovitim sastavom grdno se vara. Ulaze oni da nas razbiju pogotovo što teoretski imaju 50% šansi da se nađu sa nama u finalu kupa. Pa bi mogli maksimalno da se zalete u subotu na nas i da gledaju da nas pot. rezultatom psihički poljuljaju za to pot. Finale.

Najjači sastav na zvezdu. Sve isto kao protiv Čuke samo Baray i U. Nikolić u startnih 11. Na pobedu za prekid zvezdine serije.

Dva puta smo ih dobro namučili ne vidim problema da to uradimo i po treći put.

A i zvezda je kvalitetnija od bar 90% timova na koje možemo da udarimo na početku kvalifikacija pa je i ovo dobar test za igrače.

Najveća bi nam greška bila da uđemo labavo. Ko od igrača nije u stanju da odigra dve jake utakmice u pet dana nije za ovu “igru”
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Deep Purple »

Ne mogu da menjam poruku. Totalno mi se smetnulo sa uma da je U. Nikolić dobio drveni. Da li neko zna na koliko utakmica ? Jer je Batak izjavio kako su mislili da neće igrati dve utakmice. Šta to znači?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by slanobarac »

Voja wrote: Fri May 12, 2023 9:29 am
slanobarac wrote: Fri May 12, 2023 9:04 am Sportski je ići na pobedu ali nam ona neće puno takmičarski pomoći sem uticaja na međusobni skor.
Ali bi ostalo zapisano i cesto se citiralo da je istorijski niz Zvezde i put ka najboljem klubu na svetu prekinut pobedom Vojvodine. Suvise se olako odricemo svega. Ne odrzavamo brend,mit,legendu... zato i jesmo tu gde smo
Pobedimo ih 5:1 i onda nas posle par godina nema nigde. Ugašeni. E pa to se desilo Borcu iz Čačka koji je to uradio u rupi 2015 ili 2016. Naravno da bi bilo lepo dobiti ih ali nije toliko bitno. I onako će biti zapisano da smo ove sezone bili jedna od tri ekipe koje su igrale nerešeno sa njima. Eto nas u istoriji zvezde. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Milan »

Rabba wrote: Fri May 12, 2023 9:32 am Svaka tekma protiv ciganije bi trebalo da bude na krv i nož. Makar nikome ništa ne značilo. Polomite tri noge, par crvenih, sve što može da se uradi da im se stane na put.

:!: :!: :!:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Voja »

slanobarac wrote: Fri May 12, 2023 12:06 pm Pobedimo ih 5:1 i onda nas posle par godina nema nigde. Ugašeni. E pa to se desilo Borcu iz Čačka koji je to uradio u rupi 2015 ili 2016.
Pamti se ta pobeda Borca,iako je ugasen. Cesto gledam i ovo



Ovakvi momenti ostaju vecno urezani u secanju svakom navijacu :cheers:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Stexman »

Voja wrote: Fri May 12, 2023 2:14 pm
Ovakvi momenti ostaju vecno urezani u secanju svakom navijacu :cheers:
Svakom navijaču Veleža možda :)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Radoye »

Ja pamtim kad smo ih demontirali 4:1 u sezoni kad smo ispadali iz prve lige, sou Dzimija Marica. Pa 3:1 protiv Bari-Tokio generacije kad smo se igrali s njima kao da igramo protiv zonasa, i konacno 0:3 kad smo Bajevicu urucili otkaz u rupi. To su mi tri najdraze pobede protiv njih.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked