35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by vdn slaninar »

Не знам шта се десило од 85. минута,престали смо да играмо фудбал,само смо се бранили,лопту ударали без икаквог смисла,без жеље да кроз пас игру освојимо терен,задржимо лопту,кренемо у контру.Дал смо се уплашили да их победимо,дал је толко пала концентрација,немам појма,свега је било.
Јесу они били зрели за пораз ал ми још нисмо зрели ни кад их не интересује да их победимо,разумем тај бес код нас.
Мени је питање шта би било да они од почетка дају гас и играју на 100%,да им је важно да победе,друго и они су просек за Европу,а ми далеко од њих.Да не црним, опет тих пола сата у другом је нешто чему треба да тежимо.
Утисак ми је да годинама је наша средина инфериорна у односу на Кангу.Фали нам везни типа Радоја и нападач типа Ранко Деспотовић или Мрђа,класичан.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun May 14, 2023 7:23 pm Tacno nedostatak snage i hrabrosti da krene u napad. Posle toga svi usli ,,u krilo,, Carevicu, a nikog ispred sesnaesterca, jer je nestalo daha i uvukao se strah od rezultata.
To su posledice onih konferencija na kojima se govori da nam bod treba (pred Cuku,a rekoh njega ce nam sam Pazar doneti) i teoretski za Evropu,i da bi bodom sa Marakane bili prezadovoljni.... Kako zalivas cvece ono tako i raste.
Image
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by torrente »

Standardno skidanje gaca cim se pređe u Srem,al jebeš ga to je Vojvodina,šiljimo na nikog...To pokazuje i skor ukupni sa Zvezdom i zadnjih par godina a i zadnjih mnogo godina.
Tako da je ovaj rezultat i ocekivan !!!
Igramo kao i uvek na Marakani (Rajko Mitić)a to je kao pičke!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Milan »

Ako sam naleteo na dobar podatak (a deluje mi da jeste), ovo nam je skor sa njima i gol razlika zadnju 21 utakmicu:

Vojvodina - CZ 0 2 19 10:50


Tužno i sramotno!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Voja »

Milan wrote: Mon May 15, 2023 8:50 pm Ako sam naleteo na dobar podatak (a deluje mi da jeste), ovo nam je skor sa njima i gol razlika zadnju 21 utakmicu:

Vojvodina - CZ 0 2 19 10:50


Tužno i sramotno!
Nije to toliko porazno kad se setimo kakve smo sve (upropascene) kontre imali protiv njih
Image
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by vdn slaninar »

Јел ова серија без победе против цз дужа од оне прошле од тв лиге шампиона до Кизитовог балона.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by slanobarac »

Voja wrote: Mon May 15, 2023 10:39 pm
Milan wrote: Mon May 15, 2023 8:50 pm Ako sam naleteo na dobar podatak (a deluje mi da jeste), ovo nam je skor sa njima i gol razlika zadnju 21 utakmicu:

Vojvodina - CZ 0 2 19 10:50


Tužno i sramotno!
Nije to toliko porazno kad se setimo kakve smo sve (upropascene) kontre imali protiv njih
:cheers: :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by ssnigd »

Evo, ubedjen sam da smo uterali tu jednu kontru i pobedili, da bi se drugacija pesma pevala.
Ovo je kao glasanje u Igracu sezone. Ako odigramo ocajno i pobedimo nekako, obicno se daju glasovi, uz naravno komentar ocajne igre. Ako odigramo nereseno ili izgubimo, odmah pljuvacina i nikome bodovi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

ssnigd wrote: Tue May 16, 2023 8:29 am Evo, ubedjen sam da smo uterali tu jednu kontru i pobedili, da bi se drugacija pesma pevala.
Nemoj se nervirati, jer komentar za neiskoriscene kontre je meni upucen.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by ssnigd »

Turija wrote: Tue May 16, 2023 9:42 am
ssnigd wrote: Tue May 16, 2023 8:29 am Evo, ubedjen sam da smo uterali tu jednu kontru i pobedili, da bi se drugacija pesma pevala.
Nemoj se nervirati, jer komentar za neiskoriscene kontre je meni upucen.
:cheers:
Ne jedim se ja uopste :mrgreen: Voja provokator :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vise konstatacija sa moje strane, kako svi generalno funkcionisemo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

Ono sto meni smeta, kod nase ekipe, je jako losa defanziva na sredini terena ( u drugoj trecini terena) i olako dopustanje protivnickim igracima da dodju do nase zadnje linije.Zukic i Topic cas ima, cas nema (Zukica najcesce jedno poluvreme, a Topica kada se umori, a Batak ih jako retko menja).
Nas vezni red tu ne postoji, a navalni igraci kasne u defanzivnoj markaciji protivnickih igraca.

Takodje, jako mi smeta nasa nedopustivo slaba skok igra u oba smera. Jedino Traore moze, u tom segmentu, nesto da uradi.

Sto se tice realizacije nasih kontri i sansi, protivnik ne mora mnogo da brine, jer ce se nasi navalni igraci sami spetljati u 70-80 posto sansi.

Gore napisano mi najvise kvari i sutrasnji optimizam za prolaz u finale kupa. Sa velikim motivom ce doci sutra trgovacki, jer veliki novac je u pitanju, a to je njima najbitnije.

Sutra svi nasi igraci moraju dati svoj individualni i kolektivni maksimum, jer drugacije nece moci, a i u tom slucaju je 50:50 za pobedu. Zavisi kako se bude sudilo i na cijoj strani bude sreca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by slanobarac »

[quote=Turija post_id=203625 time=1684225993 user_id=48

Gore napisano mi najvise kvari i sutrasnji optimizam za prolaz u finale kupa. Sa velikim motivom ce doci sutra trgovacki, jer veliki novac je u pitanju, a to je njima najbitnije.

Sutra svi nasi igraci moraju dati svoj individualni i kolektivni maksimum, jer drugacije nece moci, a i u tom slucaju je 50:50 za pobedu. Zavisi kako se bude sudilo i na cijoj strani bude sreca.
[/quote]

Potpuno si u pravu što se tiče Čuke. Na njima je teret favorita i mi moramo izvući maksimum ako želimo prolaz. Ne treba suđenje unapred isticati u prvi plan. Ovaj sudija nam je ove godine u prvenstvu sudio 3 utakmice. Sve su bile nerešene. :mrgreen:
Žakula da prenese znanje Careviću.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote: Tue May 16, 2023 12:08 pm Ovaj sudija nam je ove godine u prvenstvu sudio 3 utakmice. Sve su bile nerešene. :mrgreen:
Žakula da prenese znanje Careviću.
Po meni, bolje Zakula da pripremi Nikolu Simica.

Njegova smirenost i koncentracija je bolja od Careviceve, iako nasem @Voji ona nije po volji.
Ja mislim da se Simic tom ,,hladnocom", sto se @Voji cini nezainteresovanoscu, jako fokusirano koncentrise?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Tue May 16, 2023 12:17 pm
slanobarac wrote: Tue May 16, 2023 12:08 pm Ovaj sudija nam je ove godine u prvenstvu sudio 3 utakmice. Sve su bile nerešene. :mrgreen:
Žakula da prenese znanje Careviću.
Po meni, bolje Zakula da pripremi Nikolu Simica.

Njegova smirenost i koncentracija je bolja od Careviceve, iako nasem @Voji ona nije po volji.
Ja mislim da se Simic tom ,,hladnocom", sto se @Voji cini nezainteresovanoscu, jako fokusirano koncentrise?
Sutra će biti dosta centaršuteva i bolje je da stane Carević na gol. Naravno zavisi i od Batakove koncepcije jer je Simić branio svaku kup utakmicu do sad.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

@Deep, mislio sam na kraju utakmice, ako dodje do penala.
Inace da, jer Carevic ima kontinuitet branjenja, pa je bolje da pocne mec, da ne tovare breme utakmice sezone sad Simicu.

Meni su obojica nasih golmana podjednaki, mada ja preferiram Simica, jer mi Carevic cesto deluje nonsalantno, ponekad i nadobudno. Pravio je i dosta gresaka u dodavanju i ispucavanju. Srecom, nisu kaznjene golovima. Izvadio je dosta lopti, ali izvadio je i Simic kad je branio. Po opisivanju nacina branjenja Carevica, ja sam ocekivao daleko vise pokupljenih centarsuteva i tacnih ispucavanja. Carevic je samo u blagoj prednosti na centarsutevima, dok na liniji nije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked