35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Locked
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Deep Purple »

A o Supiću sve govori: “nula od čoveka, rupa od golmana” ajde ovo drugo je preterano :mrgreen:

Mislim šta reći o čoveku koga su jedino gotivili cigani i Voja :D

@rykerfcv

I meni isto. Menjao bih i Simića i Carevića u paketu za njega ali nije bolji golman od Carevića.

Rockov je čovek i igrač koji je bio predodređen da odigra celu karijeru u jednom klubu. Mislim da je trebao da ostane kod nas ako nije mogao da ode na neki viši nivo od Mađarske lige. Predodređen je bio da postane simbol kluba a i postaće. Vratiće se on taman kad ispratimo Carevića i ne treba da mrda.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Tue May 16, 2023 10:40 pm
Mislim šta reći o čoveku koga su jedino gotivili cigani i Voja :D
Ha, haa :D :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Duplof »

Kad ste već krenuli, aj da se i ja izjasnim :D
Rockova obožavam, Delača takođe, obojica su jako fini momci i veoma dobri golmani. Carević ako ima veći potencijal nrće se dugo zadržati kod nas, ali polako, tek je došao. Ali ja ću samo reći: "Ti si prvi golman Žakula!" :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Tue May 16, 2023 11:18 pm
Deep Purple wrote: Tue May 16, 2023 10:40 pm
Mislim šta reći o čoveku koga su jedino gotivili cigani i Voja :D
Ha, haa :D :lala:
Ovaj me jednostavno ceka na zicer :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mnogo ste ispisali po pitanju golmana,tesko mi je da se ukljucim,da odgovaram svakom pojedinacno,ali generalno golmane cenim na osnovu njihovih odbrana i na osnovu spremnosti da daju celog sebe,pa ako treba i zub,glavu,prst... za tim. I zato je moja lista malo drugacija od vase. Eto recimo svi mrzite Kocaru zbog odlaska u Zvezdu,a znam da on vise voli Vojvodinu,da je u Zvezdu isao kao profesionalac i nista vise. I NIKADA necu zaboraviti njegov doprinos u Vosi. Supica isto volim sto je bio spreman da stavi glavu pod krampone,a to da l je bio ovakav ili onakav covek,to mene ne zanima. Posteno je branio gol Vojvodine,i to respektujem. Delac iz prica znam da je sjajan lik,ali ja ne pamtim neke njegove posebne odbrane da bih ga nesto velicao kao golmana. Zilic je takodje uvek dao zadnji atom snage za Vosu i mnogo mi je drag lik. A recimo najmirniji sam bio kada nam neko izadje 1 na 1 sa Mijanovicem,jer sam znao da tu gola nema,neverovatnu mi mirnocu davao tim odbranama 1 na 1. I jos nesto,ne znam da li se neko od vas seca,ali ja sam dok je Mijanovic bio na klupi uvek jedva cekao pauzu izmedju dva poluvremena da gledam Mijanovica kako hvata makazice i postize spektakularne golove dok mu saigraci centriraju sa kornera u tih 15 minuta pauze na poluvremenu. Brkica sam voleo jer je nas,ali mozda i golman kojim sam najvise razocaran u smislu odnosa njegovih predispozicija i njegovog branjenja. Ocekivao sam da bude bar 5x bolji i kvalitetniji golman.I naravno za sve ove golmane komentarisem samo njihove nastupe u dresu Vose.Rockov me kupio svojom eksplozivnoscu i panterskim odbranama. U par navrata me podsecao na Iliju Pantelica,Envera Marica... A ako treba da izaberem najlosijeg golmana... Kordic bez dileme :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by fare »

milancl wrote: Tue May 16, 2023 10:29 pm
Deep Purple wrote: Tue May 16, 2023 10:25 pm
Rabba wrote: Tue May 16, 2023 9:46 pm Kociću nikad nisam oprostio odlazak kod cigana, Supić bio jeziva šabančina. Žilić, Delač, Rockov maestralni, sadašnji mi nisu za istu rečenicu sa ovom trojicom. Čak mi je Žakula pojam golmana za sadašnje jedinice.
Carević je četiri godine mlađi od Rockova. Ove sezone prva sezona sa dosta minuta u “rukama” mislim da vreme radi za njega i da ima još barem deset sezona u seniorskom fudbalu a još barem sezonu ili dve kod nas.

Ja sam Delača opasno gotivio ali Carević ima viši plafon.
Ima kvalitete, ima logistiku iza sebe i sve preduslove da napravi neku respektabilnu karijeru, vidi se da nije šabančina. I u našim medijima je dočekan kao “sin” poguran u Barselonu pa mu sad otac završava transfer i u Vojvodinu da se sin malo igra. I reprezentativac je kakve takve reprezentacije. Nisu to male stvari, naravno da mu nije bilo lako ove sezone pogotovo kada mu je maltene prva da igra pod pritiskom.
Potpisujem sve, i potpisujem da je Supa Rupa bio "jeziva šabančina"
Ono okretanje prema firmi i vatanje za međunožje neću mu nikada oprostiti ne znam ili u našem ili u ciganskom dresu. :x
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Radoye »

U nasem. I odgovor sa tribine "ti to nemas"!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by churguzijanac »

A bravure Pece Brzakovića niko ne spominje.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by ssnigd »

Jesmo resili na kraju probleme posle tekme sa ciganima?
Ko je najbolji golman?
Kontre nase ili ciganskih 20 udaraca na gol?
Topic ili NN, ko je bio najgori :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Turija »

ssnigd wrote: Wed May 17, 2023 10:13 am Jesmo resili na kraju probleme posle tekme sa ciganima?
Ko je najbolji golman?
Kontre nase ili ciganskih 20 udaraca na gol?
Topic ili NN, ko je bio najgori :mrgreen:
Ode danas u arhivu :cheers:
Ali, dolazi nova tema.
Srecno nasim igracima ( i golmanu) danas :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post by Djisa »

ssnigd wrote: Wed May 17, 2023 10:13 am Jesmo resili na kraju probleme posle tekme sa ciganima?
Ko je najbolji golman?
Kontre nase ili ciganskih 20 udaraca na gol?
Topic ili NN, ko je bio najgori :mrgreen:

A koje su tribine nase na finalu kupa?
Pa da se ne ljubimo!
Locked