34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote: Mon May 08, 2023 8:46 pm
Turija wrote: Mon May 08, 2023 8:41 pm Nikakve kletve to nisu, vec da ne sudi u Evropi vise. Pokazao je danas svoj ,,kvalitet".
Kad se kaže "da Bog da...." onda je to kletva. Ali dobro. Rogan je zaslužio crveni i to vidim kao jedinu grešku. Ti se žališ na sudije još od početka sezone a nisi baš uvek u pravu.
Dok ste vi uvek u pravu.
Da Bog da, ne znaci kletvu. Otkuda ti to? Da Bog da je zelja. Recimo: da Bog da da pobedili, je li to kletva? Da Bog da, da ne sudi Evropu je moja zelja, kao da Bog da, da razmontiramo trgovacki u Kupu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Mon May 08, 2023 8:37 pm Da, svaku nasu gresku vide neki forumasi, a protivnicku propuste ispod radara.
Tako treba.
Tako treba.

Samo u Vošu da se gleda i šta i kako može da se popravi.Ta Uroševa rasprava sa sudijom je čisto gubljenje vremena i energije.Umesto da se fokusira na gol, on je dozvolio da dobije crvendaća i da pauzira na kraju prvenstva i to za glupost dobija karton.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by fare »

Turija wrote: Mon May 08, 2023 8:52 pm
slanobarac wrote: Mon May 08, 2023 8:46 pm
Turija wrote: Mon May 08, 2023 8:41 pm Nikakve kletve to nisu, vec da ne sudi u Evropi vise. Pokazao je danas svoj ,,kvalitet".
Kad se kaže "da Bog da...." onda je to kletva. Ali dobro. Rogan je zaslužio crveni i to vidim kao jedinu grešku. Ti se žališ na sudije još od početka sezone a nisi baš uvek u pravu.
Dok ste vi uvek u pravu.
Da Bog da, ne znaci kletvu. Otkuda ti to? Da Bog da je zelja. Recimo: da Bog da da pobedili, je li ti kletva? Da Bog da, da ne sudi Evropu je moja zelja, kao da Bog da, da razmontiramo trgovacki u Kupu.
Evo neka ne bude kletva Nikada više Evropu ne video u sudijskom dresu ovo nije kletva :)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Radoye »

"Svi rezultati nam idu na ruku osim nasih..." :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by rykerfcv »

LIMAN wrote: Mon May 08, 2023 8:44 pm Izvlacimo Cuku u kupu, razmontiramo ih.
U finalu ciganiju gazimo :mrgreen:
Mark my words
Daj boze da se ovako bude :beg:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Milan »

Bez čitanja prethodnih postova - gubiš 1:0 i čekaš 85. minut za izmene ????!!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Deep Purple »

@vdn slaninar +1
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by ogi »

vdn slaninar wrote: Mon May 08, 2023 8:51 pm Чукарички је квалитетнија екипа,таман ћемо бити на табели где и заслужујемо.Направили смо велики корак ове сезоне,пришли смо им по квалитету,ал још су испред нас Чука,Тсц,Партизан( ако се не угаси).Штета што је ове сезоне улог групна фаза,а ми смо екипа у формирању.Треба сад све бацити на куп,цигане кући,у финалу све једно.
Ми смо одиграли у нашем стилу,кад год имамо неку шансу,кад је важно,засеремо.Чини ми се да смо у првих 15 минута изгорели, набили прејак темпо, а нисмо дали го.
Наиван пенал Витаса,како ће у Европи зауставити Африканце и Бразилце који су лаки на лопти кад не може Бадамосија.Сви пенали су били чисти по мени,вероватно и да је Николић пао да би 90% био пенал,остао је на ногама шутао,нажалост одбранио му Белић.Да је пао и судија проценио да није било интензитета за пенал,сад би га пљували што није шутао.
Све жуте што су они добили су секли наше опасне контре,нашу игру.
Оваквом игром би требали да побеђујемо тзв мале текме које су нас ове сезоне коштале много бодова,са јачим екипама можемо да се надигравамо,тако да сам генерално задовољан Батаковом Вошом,очекујем још доселекцију на лето.

To je to.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by slanobarac »

Turija wrote: Mon May 08, 2023 8:41 pm
@ slanobarac neces biti dobar prognozer. Da smo realizovali sanse, ne bi ti spominjao Bataka.
U 17.33 sam stavio komentar na sastav tima. Pola sata pre početka meča. Sad ako on ne sastavlja tim to je već druga stvar. Shvati kako hoćeš.
A za prognozu ćemo videti.
@vdn slaninar :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by milancl »

Ne bih ništa o meču, opet me obaveze sprečile...

Samo ću reći, gledajući kalendar, ako Uroš Nikolić dobije 2 meča kazne propušta polufinale kupa
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by 021 »

Voleo bih da mogu da vidim misaoni proces koji se odvijao u glavi našeg trenera dok je sastavljao tim i pravio izmene. Kada je preuzeo ekipu, činilo mi se da je postavio pravu dijagnozu, u vidu selidbe Simića i N.N.-a na klupu, nakon čega smo počeli ličiti na ekipu i ostvarili pobede protiv Čuke i partizana. Sada mi deluje da čovek ne zna šta radi i pitam se da li su raniji dobri potezi bili samo plod slučajnosti. Vaskrsao je Rastavčevu promašenu postavku koja nije donela nijednu pobedu protiv ekipa iz vrha, a izmene su delovale kao da je iz šešira izvlačio ko će na teren, a ko napolje. Spori i nespremni Vitas ne zaslužuje ni da bude na klupi, a kamoli da nosi kapitensku traku. Za njega je i Jeličić Diego Godin. Sramota je što Traore nije igrao.

Biće uspeh ako pobedimo bilo koju od preostalih utakmica.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Turija »

Moji utisci.
Sad vec protivnici ,,citaju" Bataka, isto kao i Cumica. Tu mora nesto da se menja, narocito kod Cumica. Udvajaju protivnicki igraci Cumica ( i zestoku tuku, a sudije ga ne stite kako treba) i onda je odsecen u pokusaju driblinga i bega. Mora mu neko pomoci u blizini, pa da odigra dupli pas sa njim i onda je Cumic opasan po gol. To moze i NN, ali vise to radi sa Simicem.

Malbasic se predugo ceka da proradi, a to tesko ide.
NN ima dobrih pokusaja da napravi akciju. Kada i uspe, realizacija je ocajna.
V. Simic dobar u polju, ali jako los u zavrsnici.
Baraj isto kao i Malbasic - bledo.
Lazarevic vec dugo vremena dobar. Nije los ni Antonijevic.
Zukic i Topic promenljivo. Danas obojica dobri.

Vitas nije po mom ukusu ( trom, spor, fizicki krupan a slabo skocan i pre bih upario Traorea i Ljubisavljevica.
Jelicic rezervni stoper.
Ljubisavljevic nije los, ali momka tera maler. Onomad izgubio ravnotezu i pade gol, danas ga pogodi lopta u ruku, a nije odigrao lose.
Carevic ili N. Simic, mala je razlika. Danas Carevic dobar, iako se cinilo da je mogao bolje kod ponistenog gola. Medjutim, tu je zakazao vezni red ispred naseg sesnaesterca ( bila je ogromna i dugotrajna praznina u tom prostoru).
UN je OK, medjutim nema snage za vise minuta.

Ono sto treba da vidimo do kraja sezone je:
koliko mogu nasi mladi reprezentativci i najbolji medju omladincima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by novosadjanin »

Glavu gore! Svaka cast na nizu bez poraza! Bod nam ovde nista nije znacio. Kad vec nismo pobedili, u neku ruku mi je drago sto partizanu izmice drugo i trece mesto i treba ih jos dodatno spotaci za dva kola.

Sledece kolo bih odmorio za kup: Cumica, Lazarevica, Topica, Zukica i Carevica, uz Urosa Nikolica koji ce svakako pauzirati.

Sutra je zreb, ne bih voleo zvezdu, iz razloga sto su oni okrenuti samo kupu. Vise bih voleo Tsc ili Cuku koji su do poslednjeg kola u trci za drugo mesto. Idealno bi bilo: Vojvodina-Cuka i Tsc-zvezda.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Mon May 08, 2023 10:41 pm Zukic i Topic promenljivo. Danas obojica dobri.
Ubedjen sam da im je celu proslu nedelju Batak na tabli drzao iskopiran tvoj post u kom kazes da ne mogu zajedno :mrgreen:
Turija wrote: Mon May 08, 2023 10:41 pm Onomad izgubio ravnotezu i pade gol, danas ga pogodi lopta u ruku, a nije odigrao lose.
Sta ima veze sto ga je pogodila u ruku,to nije penal. Nece taj sudija vise Evrope videti :)

A jbg... moram malo.... a sta reci tek na kukanje Zeljka Pantica koji kaze da Vojvodina igrala nezainteresovano i namerno dobila crveni,samo da naskodi Partizanu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kakva smo mi zemlja :dance2:
Image
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Forza Voša »

Voja wrote: Mon May 08, 2023 8:21 pm
Forza Voša wrote: Mon May 08, 2023 8:09 pm Ja postujem sve Vas koji ocekujete da ce promenom dva-tri igraca na utakmici ili u prelaznom roku da se desi nesto ali bez pecata trenera jok, barem za mene. Cak i da smo pobedili tinjala bi samo lazna nada. Inace Batak je bivsi e sad da li pre ili posle letnjeg raspusta ne znam, jedino sto mi soc od kafe u solji govori je da nam u oktobru sigurno nece biti trener. Inace, zelim mu sve najbolje, nije nista licno vidim to svojim ocima na svoj nacin i tako rezonujem.
Osladila se serija bez poraza,pa ispade sudija crna ovca... al eto,drago mi je da se nadje neko ko ima i malo drugaciji pogled na situaciju... neeego gde nadje oktobar? :mrgreen:
ssnigd wrote: Mon May 08, 2023 8:20 pm Igra na momente solidna, ali bez pravog pasa unapred, tako da je to bilo vise jalovo, nego kvalitetno.
Sem trcanja i par lepih (na prvu) pasova na sredini zaista nista pokazali nismo.Ako se ne varam samo tu sansu Nikolica smo imali,sve ostalo NEMOC! Cak je i crveni posledica nemoci.
Pa ako ga ne zamene pred sezonu (pre letnjeg raspusta) jul, avgust i septembar su nekih desetak kola, taman da se odlepe oni koji sadrzajem dolaze do bodova od onih ostalih. On je sada na 2,08 bodova po mecu a imao je poprilicno lagan raspored (Radnicki Nis i NP se raspadaju, ovi drugi nisu ni upola od one ekipe iz prve polusezone, nikad losiji Partizan, Vozdovac, Javor, uzeo je bod u Topoli iako smo ga danas protiv Cuke zasluzili vise nego onda, ...). Do kraja cenim da ce spustiti svoj prosek ispod 1,80 a Rastavac je bio iznad toga. Pri tom to je samo broj, ne vidi se nacin na koji stize do tih brojki. Danas smo imali 7 udaraca prema protivnickom golu od toga 3 u okvir, pa ako treba sa timom koji je egal da cekam po 15 minuta da pokusamo da sutnemo sta cemo onda protiv boljih od sebe. Uostalom, videcemo sad u poslednjih 4-5 utakmica, ja bih voleo da me razuveri ali sumnjam, pre bih rekao da ce se brojke jos nize uproseciti a utisak jos vise istanjiti. Brzo ce i evropa ako ostane, i Djordjevic je prosao Panavezis za koji je govorio da svi igraju fudbal jedino sto nije shvatio da austrijanci to za nas nisu smatrali, doduse crveni su svojevremeno prosli u ls iako ih je Redbull Salzburg oducavao od fudbala.

PS: Sto se tice onih promena igraca da bi se nesto promenilo, sutra da dodjem i da imam samo minut da promenim nesto V. Simic bi igrao samo i iskljucivo desno krilo a Baraju bi dodelio mesto organizatora igre.
Last edited by Forza Voša on Mon May 08, 2023 11:51 pm, edited 1 time in total.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Locked