33. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (1:0)

User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (1:0)

Post by Maki »

Gledao sam utakmicu sa istoka, prelepo prolećno veče za igranje i gledanje fudbala. Voša na visini, orao se teren, lomio protivnik savremenom filozofijom ove igre. Čestitke Bataku, famoznom kondicionom treneru (zna li neko ime?) i svim igračima, posebno Antonijeviću i Jeličiću koji su zablistali na svojim prirodnim pozicijama iskoristivši konačno dobijenu šansu.
Ostale utiske sam napisao u rubrici Igrač kola.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Fer je to sto je NN trazio izmenu, sto pokazuje da je podredio licni interes ekipi.
Sa druge strane, pitanje je da li se N.N. potpuno oporavio od povrede, kao sto jos nisu ni Cumic, ni Uros Nikolic, pa i Vitas i Bjekovic. Dugo je i Topic vukao povredu.
Imamo puno rovitih igraca u sastavu. Hteli, ne hteli, mora se rotirati da bi odrzali tempo i rezultate.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (1:0)

Post by novosadjanin »

Jako glup treci zuti karton Cumica dobijen u 90. minutu sa klupe. Napakovace nam da pauzira protiv partizana
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Locked