33. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (1:0)

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

33. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (1:0)

Post by ogi »

Батак: Нападачки и по три бода, Европа и даље главни циљ

Фудбалери Војводине у суботу дочекују екипу Вождовца, а тренер Радослав Батак најављује офанзивну игру на три бода.

Након ремија у Крагујевцу са Радничким 1923, фудбалери „старе даме“ имају прилику да наставе низ победа пред својим навијачима у 33. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

– Спремамо се за сутрашњу утакмицу, имали смо тренинг опоравка и не баш много временада се припремамо. У Крагујевцу смо очекивали сва три бода, на крају узели бод и након свега виђеног и повреда и неких ситуација које смо имали припремамо се за нову битну утакмицу. Видећемо на кога можемо да рачунамо, у првом полувремену повредио се Витас, у другом је Чумић осетио бол у задњој ложи. У госте нам долази екипа која је у последњем колу победила на незгодном гостовању у Новом Пазару. Максимално смо посвећени, припремамо се исто за сваког противника и покушаћемо да надокнадимо та два бода из претходне утакмице. Желимо да освојимо три бода пред те последње утакмице где нас на папиру чекају тежи противници. У четвртак нас већ чека нова утакмица у Нишу, па ћемо морати и да ротирамо, јер има појединци неће моћи да наступају против Радничког. Уосталом, радићемо као и до сада, једну до две ротације како бисмо били спремни за сваки меч. Од првог дана хоћемо да идемо само набоље и надам се да ћемо до краја бити овако фокусирани и да ћемо на сваком мечу играти за три бода – рекао је Батак.

Он није могао да потврди степене повреда повређених играча, али ће све бити јасније на поподневном тренингу.

– Данас до поподневног тренинга нећемо ништа знати. Доктор је био са свим играчима на снимањима, уз Витаса и Чумића, Урош Николић је вукао повреду од Новог Пазара, али сви они су желели да буду ту и да помогну – истакао је Батак.

Тренер Воше сложио се да његова екипа мора боље да отвара утакмице и да игра на гостовањима и истиче да је за то потребно време и јачање карактера.

– Једноставно је тај приступ и та жеља, и тај карактер, не само на уласку у утакмицу, већ морамо да покажемо карактер и код прекида, и офанзивних и дефанзивних. Ја сам имао обичај да кажем да се по прекиду препознаје карактер екипе. Ми за то нисмо имали довољно времена, за карактер је потребно време, да бисмо направили нешто дугорочно, да траје и што ће бити наш континуитет. И то треба тражити у том психолошком и мотивационом делу – рекао је Батак.

Он је истакао да је пласман у Европу и даље главни циљ, као и успех ако се у обзир узму све околности.

– Ако узмемо у обзир све околности, успех би био излазак у Европу. Ми са пете позиције хоћемо да вребамо што већи пласман и да у четвртак покушамо да уђемо у полуфинале Купа Србије, а ако бог да, онда да тражимо и пут до финала. Ипак, као што сам рекао када сам дошао, излазак у Европу је главни циљ – истиче Батак.

Тренер Воше најавио је офанзивну игру, а није искључено да поново заиграју и двојица нападача као против Радничког 1923.

– У Крагујевцу смо од почетка желели да будемо офанзивни, да будемо предодрђени за победу и након тог првог гола, када смо се вратили у меч, имали смо четири, пет стопостотних шанси што је управо била слика те формације са двојицом нападача. Видећемо сутра у зависности од тога ко буде спреман, али свакако да ћемо играти на победу и офанзивно – закључио је Батак.

Улазнице за ову утакмицу ће се продавати по ценама од 400 (запад), 200 (исток) и 100 динара (север). Улазнице за запад ће се продавати на главној благајни стадиона (између западне и јужне трибине), улазнице за исток ће се продавати на благајни на источној трибини (поред ресторана „Огњиште“), док ће се улазнице за север продавати у шопу навијача Војводине на западној трибини „Карађорђа“. Благајне ће бити отворене на дан меча, сат времена пре почетка утакмице.

Улаз на исток биће слободан за све који дођу у обележју ФК Војводина (дрес, мајица, шал итд).

Утакмица Војводина – Вождовац на програму је у суботу у 19 часова.

ФКВ - Вождовац 2:0 (1:0)
1:0 - Чумић 30'
2:0 - Барај 80'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3903
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by fare »

Nekako mi nerealno mala kvota 1,35 na nas :o
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by N13 »

Utakmica za par sati, 1 poruka na temu :D
Toliko o interesovanju.

Da li ce takva i poseta biti?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Krle »

Toliko razočaranja ni mi, na to naviknuti, ne možemo lako da podnesemo...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by fare »

Kvota na nas 1,20 ja manju kvotu na nas ne pamtim :shock:
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by CRD FCV »

Времемски услови и термин одлични, ајмо на стадион.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Cane »

Razočarani ili ne, optimisti ili realisti, zadovoljni ili nezadovoljni, ako smo navijači mesto nam je na stadionu.
Evo još skoro sat vremena do početka, vreme idealno, ja uskoro krećem na stadion. Vidimo se tamo.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by CRD FCV »

Царевић
Антонијевић Траоре Јеличић Лазаревић
Милосављевић Топић
Чумић Симић Малбашић
НН
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Sat Apr 29, 2023 6:41 pm Царевић
Антонијевић Траоре Јеличић Лазаревић
Милосављевић Топић
Чумић Симић Малбашић
НН
Čini mi se da "uticajni forumaši" sastavljaju tim. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by rykerfcv »

CRD FCV wrote: Sat Apr 29, 2023 6:41 pm Царевић
Антонијевић Траоре Јеличић Лазаревић
Милосављевић Топић
Чумић Симић Малбашић
НН
Кад видим Милосављевића одмах ми се слоши.
Идемо по 3 бода хајде.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Taxista »

10 min.pre početka utakmice jezivo prazan stadion.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by CRD FCV »

Првомајски празници, биће и мора бити боље са екипама испред нас на табели.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by fare »

Šta je sa Vitasom? I vidim da nema uopšte Uroša Nikolića?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Radoye »

Nije ovo lose za sada...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by CRD FCV »

rykerfcv wrote: Sat Apr 29, 2023 6:45 pm
CRD FCV wrote: Sat Apr 29, 2023 6:41 pm Царевић
Антонијевић Траоре Јеличић Лазаревић
Милосављевић Топић
Чумић Симић Малбашић
НН
Кад видим Милосављевића одмах ми се слоши.
Идемо по 3 бода хајде.
Ни ја не волим да га видим на терену али за сад је врло добар. Антонојевић такође.

Добри смо.
Locked