31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 4:0 (2:0)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by fare »

Jbt koja dominacija da smo im 10 dali ne bi bilo mnogo, napokon prava Voša, što reče Batak 5 mesto obezbeđeno idemo borimo se za koju stepenicu više.
P.S. Iskreno saučešće Filipu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Voja »

Radoye wrote: Sat Apr 22, 2023 6:13 pm
Deep Purple wrote: Sat Apr 22, 2023 6:03 pm Malbašiću je majka preminula… Glava gore momčino, drži se…
Iskreno saucesce Filipu i porodici...
Takodje iskreno saucesce!
Nadam se da ce Malbasa iz ovog izaci jos jaci.

Sto se utakmice tice,jos sam pod utiskom sa kojom lakocom smo ih nadigrali i nikako da provalim da l je do nas ili do njih.
Image
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Milan »

Naši nadahnuti, ali i jako loš Pazar, tako da ne bih ja previše leteo. Samo neka nastave ovako da se bore i ja ću biti zadovoljan.

NN još jednom pokazao zašto se obradujem kad vidim da ga nema u postavi.

Iznervirao me je Batak… U. Nikolić je par duela završio na zemlji, a Batak pri ubedljivom rezultatu ga ostavlja u igri i rizikuje da se povredi. Pao je u još dva duela i onda ga izvodi, da bi UN nakon utakmice sa terena izlazio vidno hramljući i sa zavojem na kolenu. Jaaaaaako neozbiljno od strane našeg trenera. Identična situacija je bila sa Čumićem pre nekoliko kola, samo što je, srećom, povreda bila lakše prirode. Rizikuješ povrede najboljih igrača, a jednom možda i karijeru, a da ti uopšte nije nužno…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Voja »

Milan wrote: Sat Apr 22, 2023 7:08 pm Naši nadahnuti, ali i jako loš Pazar, tako da ne bih ja previše leteo. Samo neka nastave ovako da se bore i ja ću biti zadovoljan.
Da jbt,mi ceo mec odigramo bez bekova na protivnickoj polovini
Milan wrote: Sat Apr 22, 2023 7:08 pm NN još jednom pokazao zašto se obradujem kad vidim da ga nema u postavi.
Ovo je ocigledno licni sukob :mrgreen: Retko kad kritikujem igrace koji udju kao rezerve
Milan wrote: Sat Apr 22, 2023 7:08 pm Iznervirao me je Batak… U. Nikolić je par duela završio na zemlji, a Batak pri ubedljivom rezultatu ga ostavlja u igri i rizikuje da se povredi. Pao je u još dva duela i onda ga izvodi, da bi UN nakon utakmice sa terena izlazio vidno hramljući i sa zavojem na kolenu. Jaaaaaako neozbiljno od strane našeg trenera.
Slazem se,ali i UN je svojom sebicnoscu inicirao sve te duele,pa iako te podrzavam sto se tice tvog misljenja,da sam trener i ja bih ga ostavio na terenu,jer je dosta uprskao i zasto ga nagraditi odmorom.

Ova utakmica je skolski primer posledica po tim posle kolektivne igre i posle soliranja. Za pohvalu je i Simiceva asistencija.

Ajd pitanje za tebe,da li smo ubojitiji i raznovrsniji u napadu bez Malbasica ili sa njim?
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by CRD FCV »

Одлично одрађена утакмица, противник надигран у сваком сегменту. Пазар ми деловао тотално незаинтересовано данас.
Тандем Витас/Љубисављевић као стуб одбране се искристалисао.

Доста млака посета и атмосфера првенствено на северу. Термин и временски услови а и значај утакмице су били идеални за далеко већу посету.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by gospodinFKV »

Ne bih preterano poletao. Pazar je bas bio los.
Svaki sledeci mec treba tretirati kao pravi test za ovu ekipu. Danas je to bio Pazar, koji je uspesno polozen. Sledi Radnicki, posle toga Vozdovac, pa gostovanje Cukarickom,...
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Milan »

Trenutno smo na 5 bodova od drugog mesta… :mrgreen:


Vojo, ne znam ni sâm sta bih ti odgovorio za Malbasica, iskreno…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Duplof »

Pipiju iskreno saučešće!

Utakmica odrađena, rekao bih, s pola gasa, a mogli smo dati još 3 gola. Al' dobro, moramo nešto municije ostaviti i za naredne utakmice :D
Milošević odličan, pohvalio bih celu ekipu, svaka čast svima!
Očekivao sam jaču posetu, šta je uzrok tome zaista ne znam...
Idemo dalje, ovo je tek zagrevanje!!!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Uvek sa tobom »

Искрено саучешће Филипу и породици.

Рутинска победа, права реткост код нас, више волим кад сам скептик пред утакмицу, а кад победимо овако, остајем при ставу да ћемо једну од наредне две да кикснемо, па нек ме демантују као и данас.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by gospodinFKV »

Trenutno smo na 5 bodova, i ono sta nama ide na ruku je to sto mi igramo sa ekipama iz donjeg doma dok se prve cetiri ekipe u ovom i naredna dva kola kolju medjusobno. Bice tu dosta prosutih bodova, a ako mi osvojimo 6 u naredna dva meca, stavicemo ih sve pod ogroman pritisak u medjusobnim duelima. Cukaricki i partizan igraju ovo kolo. Sledece crna i crvena :shit: igraju medjusobno, kao i cuka i TSC. Kolo posle toga TSC ceka partizan, a crveni cekaju cukaricki.

Sto bi se reklo - sve je u nasim rukama. Neko ce se okliznuti, samo da to ne budemo mi. :mrgreen:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by fare »

Ej da nam je ovakav Uroš Nikolić bio od početka i štoperski par Vitas Ljubisavljević gde bi nam kraj bio :o
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Sat Apr 22, 2023 9:06 pm Trenutno smo na 5 bodova, i ono sta nama ide na ruku je to sto mi igramo sa ekipama iz donjeg doma dok se prve cetiri ekipe u ovom i naredna dva kola kolju medjusobno. Bice tu dosta prosutih bodova, a ako mi osvojimo 6 u naredna dva meca, stavicemo ih sve pod ogroman pritisak u medjusobnim duelima. Cukaricki i partizan igraju ovo kolo. Sledece crna i crvena :shit: igraju medjusobno, kao i cuka i TSC. Kolo posle toga TSC ceka partizan, a crveni cekaju cukaricki.

Sto bi se reklo - sve je u nasim rukama. Neko ce se okliznuti, samo da to ne budemo mi. :mrgreen:
E to je ono sto sam pricao,9 od 9 i bili bi drugi bez obzira na rezultate ostalih timova. E sad (od kako smo poceli misiju 9 od 9)... imamo 2.5 od 3 sto nas jos uvek drzi u igri :mrgreen:
Treba imati u vidu,da sve ekipe u finisu imaju laksi raspored i ponovo priliku da pobegnu,kao sto mi sad u prva 3 kola imamo priliku da ih stignemo.Ko tu bude kiksao u tim "manjim" utakmicama zaostace. Od danas do kraja prvenstva navijam za Novi Pazar :mafia:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by fare »

Gledam sada tabelu i skontam da posle ne dodirljivih crvenih :shit: imamo najmanje poraza ali previše nerešenih 12 , samo da smo pola od toga dobili baškarili bi se na 2 mestu 8)
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Deep Purple »

@Voja
Na ruku nam ide to što nakon ove tri lakše igramo sa Čukaričkim i sa tri potencijalne pobede (jedna danas ostvarena što dalje implicira da nam trebaju još dve) idemo sa dobrim raspoloženjem na Banovo Brdo. I tu ako se ostvari pozitivan rezultat a izvršen je pritisak prehodnim pobedama i što smo se primakli na tabeli, biće svašta.

Onda gostujemo ciganima tu životom braniti bod a pokazali smo da možemo da ih zaustavimo. Naravno ako se ukaže prilika za više treba je iskoristiti ali bi u tom meču i bod bio zlata vredan. Onda partizan kući i Tsc u gostima. Ne znam zašto u poslednjih par nedelja imam osećaj da će u Topoli u zadnjem kolu biti rat za evropu između njih i nas. I naravno kup mečevi između.
Na kraju peta pozicija pred PO može mnogo i da nam znači zbog rasporeda. Ovo je raspored koji nam daje tu mogućnost da sa 3/3 skorom uđemo sa dosta samopouzdanja u poslednja četiri susreta a rivali pod pritiskom prethodnih utakmica a ni njima u teoriji neće biti lako sa slabijim ekipama u PO jer će i tad biti pritisak na njima zbog prethodno prosutih bodova između sebe i zbog našeg pritiska jer slo se primakli ili oh prestigli na tabeli kroz te tri potencijalne pobede.
Naravno ovo je sve ako se ostvari ali sve držimo u našim rukama i biće svega do kraja.

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Turija »

Nazalost, nisam bio u mogucnosti da odgledam utakmicu i tek sada sam se ukljucio na forum.
Prvo da izjavim saucesce Filipu Malbasicu. Nenadoknadiv je gubitak i vecita praznina smrt majke sa kojom se mora nastaviti ziveti.
Sa druge strane, cestitka svima za ubedljiv i ohrabrujuci trijumf nad Pazarom.
Utakmicu cu, valjda, uspeti da pogledam negde ovih dana.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked