31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 4:0 (2:0)

User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Milan »

Na cemu nam se zahvaljuju? Nisam bio na samom pocetku. Cestitali Bajram?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by N13 »

Milan wrote: Sat Apr 22, 2023 10:38 pm Na cemu nam se zahvaljuju? Nisam bio na samom pocetku. Cestitali Bajram?
Nista posebno, cestitali Bajram i publika pozdravila aplauzom. Cak su se i oni valjda iznenadili, pa su i oni aplaudirali prema publici.
Sta znam, valjda nisu navikli na drugim stadionima u zemlji da ih niko ne vredja, vec kulturno doceka.
A mi bismo sa postovanjem trebali svakog tako docekati (osim blizanaca). Osnivaci su nam nametnuli da budemo gospodski klub, takav treba i ostati.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Turija »

N13 wrote: Sat Apr 22, 2023 10:56 pm
Milan wrote: Sat Apr 22, 2023 10:38 pm Na cemu nam se zahvaljuju? Nisam bio na samom pocetku. Cestitali Bajram?
Nista posebno, cestitali Bajram i publika pozdravila aplauzom. Cak su se i oni valjda iznenadili, pa su i oni aplaudirali prema publici.
Sta znam, valjda nisu navikli na drugim stadionima u zemlji da ih niko ne vredja, vec kulturno doceka.
A mi bismo sa postovanjem trebali svakog tako docekati (osim blizanaca). Osnivaci su nam nametnuli da budemo gospodski klub, takav treba i ostati.
Tacno!
To Vojvodina kakvu smo imali i kakvu zelimo. :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Makraganta »

Najbolja sezona Vojvodine u zadnjih 5 godina, danas sam uzivao na stadionu sa porodicom, tim stvara Sanse na svakoj utakmici, dobicemo opet Cukaricki, a onda 20 Maja protiv Partizana, sve je moguće
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by churguzijanac »

Liga šampiona nikad bliže :mrgreen:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by MiSmoFKV! »

Čestitke za pobedu igračima i stručnom štabu. Pre svega utisak koji imam je da su svi igrači odigrali sa određenom dozom samopouzdanja. Nekih velikih zamerki nemam. Sviđa mi se Vitas kao kapiten, stvarno se dobro snalazi u toj ulozi. Svakog igrača je pozdravio, ohrabrio, liderski skroz. Plus ima građu kao neki bodigard, izaziva poštovanje.
Kad se pobedi 4:0, glupo je šta zamerati treneru, ali se slažem da su izmene kasnile. Pre svega Miletić i Antonijević. Ovo je bila idealna prilika za njih.
Jako mi ide na nerve Carevićeva igra nogom, za nekog iz Barsinog B tima, očekujem mnogo manje grešaka.
Jedva čekam sledeću utakmicu.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Neizlecivi »

Rekao bih da je ovo prva tekma posle xy vremena na kojoj smo posle 1:0 i 2:0 nastavili da napadamo.
Mene licno izjeda kad povedemo i krene kisa oko Kragujevca sa loptom i umrtvljavanje igre. Trenutno sa Batakom mi deluje da drzimo jaci tempo nego kod Mime. Bravo momci, sta reci...

Pipi, prijatelju ne daj se...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Radoye »

Deep Purple wrote: Sat Apr 22, 2023 10:06 pm ...imam osećaj da će u Topoli u zadnjem kolu biti rat za evropu...
Ne treba tu puno filozofiranja, za nas, TSC, Cuku i partizan svaka utakmica u plejofu je bukvalno rat za Evropu. Samo su se cigosi vec osigurali a NP, Vozdovac i Kragujevcani imaju sanse samo u teorijskom domenu pa je njima svima svejedno. Meni se cini da ce cak kljucnija od TSC za nas biti utakmica sa partizanom, oni jesu raspad ali velika je lova u pitanju i ako sada krene gurka nije nemoguce da ce do utakmice sa nama da imaju maksimum bodova (osim, recimo, remija sa bracom im). Bice jako zajebano za sve ove ekipe, ali pozitivno je sto je sve u nasim rukama (nogama?) ne treba da nas je briga sta se dogadja na ostalim terenima gledamo samo sebe i pun fokus samo na sledecu utakmicu i sledeceg protivnika kao da idemo da igramo finale Lige Sampiona i da posle toga nema vise nista. Sve drugo je samo nepotrebna buka.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Maki »

Gledao sam samo prvo poluvreme, što je u prethodnom delu sezone bio najgori deo utakmice. Ovo trčanje, agresija, presing, to nam donosi rezultat, plus zdrav i spreman UN. Neće se ni sledeći protivnici naigrati protiv nas.
Na početku smo ispratili gromoglasnim aplauzom čestitanje Bajrama, pogotovo mi sa Istoka, sećajući se blama od prošli put.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by ssnigd »

Pazar ocajan, da li smo ih mi naterali na to ili su oni stvarno dosli nepripremljeni, nisam siguran. Ocigledno je bilo od orvog minuta da smo se za sve pitali na terenu i lagano dobili.
Nadam se da Uros Nikolic nije povredjen i pored Bataka koji ga ne izvodi na 3:0 napolje, nije mi jasan ni Uros sam, jer ne trazi izmenu, a svakih dva minuta se hvata za koleno i jos ulazi u njih petoricu sa driblinzima. Malo neodgovorno i moze nas kostati vec u Kragujevcu u sredu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Cane »

Utisak utakmice: konačno zalaganje i borbenost celu utakmicu, trčanje, dobijanje duela na sredini terena, kolektivna igra, očigledan ali još uvek nedovoljan pomak u sazrevanju Miloševića, vidljiv zajednički duh (svaka čast za pokazivanje iskrene podrške Malbašiću, to dosta pokazuje o stanju u timu), kapitensko držanje Vitasa ...
Sve su to stvari za pohvalu i onda je rezultat logična posledica svega toga.
S druge strane takođe utisak, ali negativan: sramno mali broj ljudi na tribinama po onakvom danu u utakmici koja nam mnogo znači i uz koju ćemo imati samo još dva domaćinstva u PO. Ne znam kako se neko može smatrati navijačem FKV, ukoliko mu je izbor da utakmicu posmatra na TV a ne na stadionu, naravno ako se nalazi u NS ili okolini a ne recimo negde na drugom kontinentu.
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 16h

Post by Istocno stajanje »

Cane wrote: Sun Apr 23, 2023 8:49 am Ne znam kako se neko može smatrati navijačem FKV, ukoliko mu je izbor da utakmicu posmatra na TV a ne na stadionu, naravno ako se nalazi u NS ili okolini a ne recimo negde na drugom kontinentu.
Ovo sam slicno i ja napisao u proslom kolu. To je veliki problem. Da li je lenjost u pitanju ili nesto drugo uglavnom tesko je pokrenuti ljude u ovom gradu i okolini.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 4:0 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Navijacko telo u Srbiji je ubogaljeno neregularnoscu i kratkim lancem DB-a. Ja mislim da ni 90ih drzava nije toliko kontrolisala tribine i sam fudbal koliko kontrolise sada.

Da se razumemo, slaninarstvo jeste dozivelo apsolutnu renesansu u najneregularnijim trenucima partizanovog i Toletovog silovanja fudbala, ali je to bilo tako sto zbog cinjenicee da si tada imao osecaj da je tvoj klub protiv tog sistema, a ne deo istog, sto zbog rezultatskog procvata kluba posle 4-5 godina apsolutnog haosa. Sada je situacija dosta drugacija.
Od kako su zvezda i drzava u ovako tesnoj sprezi, kao nikada do sada, malo je prostora ostavljeno za gurku sudija, a vecina stvari se resi van i pre samih utakmica. Stavise, dosli smo do toga da je liga toliko unakazena, da recimo zvezda vise i ne mora da zatvara utakmice. Ubijanjem zdrave konkurencije doslo je do ubijanja klubova i svi smo svedeni na statiste u njihovoj setnji kroz ligu. Tu i tamo se pruzi neki otpor, kao mi na pocetku polusezone, ali to je to.

Otuda i rezigniranost prosecnog navijaca. Ako dogovor da se partizan pogura na to drugo mesto postoji, partizan ce biti drugi. Ako je dogovor da to bude TSC, to ce biti TSC. Ako ce da puste da se pokoljemo oko ta dva ''bitna'' mesta i Kupa, pustice nas.
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 4:0 (2:0)

Post by Nevernik II »

Ili smo jednostavno propustili priliku kad je bilo 5-6 hiljada ljudi na stadionu. Posle gomile loših utakmica sa solidnom posetom borba za peto mesto nije nešto što će zainteresovati ljude.

Jednostavno, dok je bilo interesovanja propuštena je prilika da se sve uzdigne na viši nivo. Tada smo trebali da pobedjujemo 4:0.

Takodje, ljudi treba da pogledaju gledanost režimskih klubova u ne evropskim utakmicama (fudbal/košarka). Nije da su oni nešto mnogo gledaniji (procentualno u odnosu na ukupan broj navijača).
Takvo smo sredina i takav nam je sport, ljude interesuje samo uspeh.
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 4:0 (2:0)

Post by Mark Renton »

О дешавањима на терену не треба нешто претерано трошити речи, једноставно и најкраће речено: рутинска победа са пола гаса. Што се тиче публике да је подбацила на овој утакмици може се рећи да јесте, али опет не толико катастрофално, односно солидно је изгледало. Процес враћања публике на Карађорђе је претежак посао, делом јер код нас, а и шире не постоји култура одласка на стадион, а и може се слободно рећи да Вошина публика зна бити тешка. Зато клуб мора још јаче и новије маркетиншке акције да исфорсира у циљу стварања културе одласка на Карађорђе. Ово са обилажењем школа је погодак, али пре или касније мораће се акције на већи ниво дићи ако желимо да видимо сланинарство на оном нивоу о којем сви навијачи Воше маштају.

Саучешће Малбашићу.
Среда-СВИ У КРАГУЈЕВАЦ!
Locked