Da li bi se odrekli legendi kluba zarad benefita?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Post Reply
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Da li bi se odrekli legendi kluba zarad benefita?

Post by Voja »

Ajd da u ovih par dana pauze razglabamo malo na ovu temu. Veceras sam imao neku "raspravu" sa par ljudi i dosli smo do pitanja dal je ok sto je se jedni navijaci odricu recimo Deje Savicevica,Dragana Stojkovica Piksija i staju na stranu Terzica ili sto su za druge recimo Nenad Bjekovic,Sasa Ilic,Nadj... izdajnici ili ko zna sta vec.
Kako bi se mi ponasali da dodjemo u takvu situaciju? Postoji li cena za koju bi se neko od nas postideo Vujadina,Toze.... i da ne nabrajam dalje.
Zanima me i misljenje o recimo drugoj sampionskoj generaciji,jer su mnogi zavrsili u zvezdi,partizanu,da li su time precrtani ili su ipak u nasim srcima.
Da li bi se recimo zarad ucesca u npr. Ligi sampiona odrekli velikana naseg kluba i podrzali onog ko nas uvede u LS,a da je taj nacin onako,pomalo i upitan? Uostalom,nema sta da postavljam pitanja,ako topic zazivi u ovih 11 dana,i pitanja i odgovori ce doci sami od sebe!? Da li stvarno drugaciji,ili smo ipak isti?
Imate rec:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Da li bi se odrekli legendi kluba zarad benefita?

Post by Deep Purple »

Jaoj Vojo otkucah dugačak tekst… Pukao internet i refrešuje se stranica i sve ode… Trenutno nemam živaca da opet otkucam… :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Da li bi se odrekli legendi kluba zarad benefita?

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Apr 14, 2023 8:21 am Jaoj Vojo otkucah dugačak tekst… Pukao internet i refrešuje se stranica i sve ode… Trenutno nemam živaca da opet otkucam… :frown:
Uvek kada kucate duzi tekst pre postavljanja napravite kopiju... S nestrpljenjem cekam tvoj novi trenutak inspiracije :cheers:

edit: sto se topica tice,ocigledno je svaki pocetak tezak :)
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Da li bi se odrekli legendi kluba zarad benefita?

Post by Deep Purple »

@Voja

Znam, uvek u notes i kopiram ali ovog puta dok sam parkirao sam uzeo da iskopiram i kopirao u notes, kasnije kad sam video da mi se stranica refrešovala uđem u notes da iskopiram tekst kad ne leži vraže nisam sve iskopirao kad sam prevukao preko teksta i kopirao u notes. Sranje :oops:
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Da li bi se odrekli legendi kluba zarad benefita?

Post by rykerfcv »

Voja wrote: Thu Apr 13, 2023 11:22 pm Ajd da u ovih par dana pauze razglabamo malo na ovu temu. Veceras sam imao neku "raspravu" sa par ljudi i dosli smo do pitanja dal je ok sto je se jedni navijaci odricu recimo Deje Savicevica,Dragana Stojkovica Piksija i staju na stranu Terzica ili sto su za druge recimo Nenad Bjekovic,Sasa Ilic,Nadj... izdajnici ili ko zna sta vec.
Kako bi se mi ponasali da dodjemo u takvu situaciju? Postoji li cena za koju bi se neko od nas postideo Vujadina,Toze.... i da ne nabrajam dalje.
Zanima me i misljenje o recimo drugoj sampionskoj generaciji,jer su mnogi zavrsili u zvezdi,partizanu,da li su time precrtani ili su ipak u nasim srcima.
Da li bi se recimo zarad ucesca u npr. Ligi sampiona odrekli velikana naseg kluba i podrzali onog ko nas uvede u LS,a da je taj nacin onako,pomalo i upitan? Uostalom,nema sta da postavljam pitanja,ako topic zazivi u ovih 11 dana,i pitanja i odgovori ce doci sami od sebe!? Da li stvarno drugaciji,ili smo ipak isti?
Imate rec:
To bi bilo pisanje po legendama ovoga kluba,ne treba se odreci nijednog coveka koji je uradio nesto u Vojvodini,te da ga smatramo legendom.
Al eto od Alivodica ja ne vidim nekog koga mozemo smatrati nekom pozeljnom osobom u klubu,ko igra manager zna o cemu pricam(omiljena persona kako god).Rockova sam obozavao al kad se bio vratio prosle sezone nije to to.
Veselinovic takodje ali zapalio za Vankuver cini mi se.Zukic i Topic mogu biti to Lice Kluba,ali sve cemo videti kako vreme predstoji,samo nek se Evropa izbori i dosta.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Post Reply