30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Locked
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by rykerfcv »

Wild Srem wrote: Wed Apr 12, 2023 8:37 pm A cekajte nije se smelo vikati jedem luka i slanine navijac sam Vojvodine, koliko sam shvatio i to bi uvredilo pande iz Pazara...ajte molim vas...Prvo da njihovi navijaci ne vicu kod kuce : ovo je turska, kosovo je pored Srbije, sandzak republika itd itd...... pa nek zasluzuju postovanje....po meni ne zasluzuju nikakvo postovanje nigde, a jos manje da se uopste polemise dal su neki pojedinci im nesto vikali. Ne vidim da se njihov klub ogradio od navijaca za njihove parole i prizeljkivanja svakojaka.... ne izigravajte neke dobrice bespotrebno,pogotovi vi koji niste na stadionu bili 10 godina ali preko interneta sakupljate informacije i dajete misljenja.
Prisustvoao sam gostovanju pazaru kod njih na stadionu verovatno 99% ovog foruma nije bilo tamo, i ne zna kako je kad hiljade ljudi(sa svih tribina da se razumemo odma) peva pogrdne pesme i nacionalisticke protiv Srbije, tako da molio bi vas da se suzdrzite i ne moralisete previse.
Previse mi svakog postujemo,a kao sto svi znamo gde god da odemo niko nas ni j**e 2% i bole ih bas k***c za Vojvodinu i Novi Sad.
Trebamo samo sebe da gledamo i ko j**e ostale.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Cane »

Bio sam na stadionu (kao i uvek kad igramo kući) i nisam sa zapada čuo ništa, ali sve i da je bilo ne znam kakvog dobacivanja to je krajnje sporedan utisak u odnosu na stvari na terenu i rezultat. To bi trebalo da je tema za priču. Neka mi i sledeću s njima pobedimo, ako može još ubedljivije i uz bolju igru tokom cele utakmice i to će se pamtiti. Baš me briga za drugo. Na stadion ne dolazim da osluškujem jel svima sve potaman što se čuje, nego da navijam za svoj klub. Svakako je za moj ukus generalno nedovoljno navijanja, buke i podrške.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Dragojlo »

Komšo, Wild Srem & Ryker
:lala: :lala: :lala:
I ja onomad rekoh - stvarno nisam upućen kad smo se slizali toliko sa FKNP ili njihovim navijačima, pa da se apsolutno ništa ne sme spomenuti u vezi njih...
Neću dalje, ovde ću se zaustaviti.... :dedica:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Krle »

Eto, sad će oni u Pazaru na stadionu da uvedu Sandžak/Rašku u Tursku, a ovde će naši da brane Srbiju i srpstvo. Jel ima tu fudbala? Meni je to isti q drugo pakovanje, za koje nema mesta na stadionima.
S druge strane, lik na prenosu je celo poluvreme neprestano psovao najgrđe moguće, da bi morali staviti ono 18+. Naravno da se masti na tribinama, ali da jedan psovač šalje takvu sliku i ton u ime 99 odsto normalnih, to baš i nije na mestu.
Ako ćemo da budemo ko crni i crveni, bolje da nas nema ili da se kolektivno učlanimo kod njih, to je sada u modi.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Red Marquis »

Wild Srem wrote: Wed Apr 12, 2023 8:37 pm A cekajte nije se smelo vikati jedem luka i slanine navijac sam Vojvodine, koliko sam shvatio i to bi uvredilo pande iz Pazara...ajte molim vas...Prvo da njihovi navijaci ne vicu kod kuce : ovo je turska, kosovo je pored Srbije, sandzak republika itd itd...... pa nek zasluzuju postovanje....po meni ne zasluzuju nikakvo postovanje nigde, a jos manje da se uopste polemise dal su neki pojedinci im nesto vikali.
Ti pišeš kao da je juče bila njihova grupa na stadionu, a ne da je neko dobacivao fudbalerima.
To su kompleksi i ništa drugo. A sve je ionako džabe, jer koliko god da firmaši srbuju nikad beograđanima neće biti dovoljno srbi.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Taj što je urlao one gadosti je običan ljudski otpad! :frown:
Pa bio on sto puta navijač Vojvodine.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Mark Renton »

[/quote]
Ti pišeš kao da je juče bila njihova grupa na stadionu, a ne da je neko dobacivao fudbalerima.
To su kompleksi i ništa drugo. A sve je ionako džabe, jer koliko god da firmaši srbuju nikad beograđanima neće biti dovoljno srbi.
[/quote]

Коме отече фалус кога они рангирају ко је већи Србин, јеботе на крају ће испасти да све групе изван БГ-а исказују родољубље због београдских група...промашена поента скроз. Сећам се и утакмице против Пазара прошле године када је Фирма скандирала Ратко Младић па је већина масе овде на форуму почела да прича приче како је то ниво Београдских група и почела да изједначава Фирму са њима...глупостима никада краја, по свему судећи и даље се врти та мантра
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Mark Renton »

I ja onomad rekoh - stvarno nisam upućen kad smo se slizali toliko sa FKNP ili njihovim navijačima, pa da se apsolutno ništa ne sme spomenuti u vezi njih...

На ово би добио флоскулу: "ПаЗаР ЗаСлУжУјЕ ПоШтОвАњЕ ЈеР Им Је јАк ЛоКаЛ ПаТрИоТиЗаМ"
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by rykerfcv »

Mark Renton wrote: Wed Apr 12, 2023 10:52 pm I ja onomad rekoh - stvarno nisam upućen kad smo se slizali toliko sa FKNP ili njihovim navijačima, pa da se apsolutno ništa ne sme spomenuti u vezi njih...

На ово би добио флоскулу: "ПаЗаР ЗаСлУжУјЕ ПоШтОвАњЕ ЈеР Им Је јАк ЛоКаЛ ПаТрИоТиЗаМ"
imaju oni jak lokal patriotizam,al za bosnom i otcepljenjem.
Kako je krenulo zvezda ce biti simpaticna jer imamo iste klupske boje
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Bio sam na vise od 100 gostovanja i zamislite nisu samo blizanacki navijaci protiv nas. Takva vredjanja Vojvodine i Novog Sada se cuju i u Nisu, Krusevcu, Pazaru...a tek u ravnici kao npr u Zr, Su... ne biste verovali sta sam sve slusao i to ne samo od onih najvatrenijih, nego obicne publike. Prilicno smo omrazeni. I onda neko dodje i mudruje zbog neke psovke?! Rasizam? Je l' rasizam onda i kada za navijace zvezde kazemo da su cigani?
Ljudi, utakmice i pozoriste nisu isto.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Istocno stajanje wrote: Thu Apr 13, 2023 6:59 am Bio sam na vise od 100 gostovanja i zamislite nisu samo blizanacki navijaci protiv nas. Takva vredjanja Vojvodine i Novog Sada se cuju i u Nisu, Krusevcu, Pazaru...a tek u ravnici kao npr u Zr, Su... ne biste verovali sta sam sve slusao i to ne samo od onih najvatrenijih, nego obicne publike. Prilicno smo omrazeni. I onda neko dodje i mudruje zbog neke psovke?! Rasizam? Je l' rasizam onda i kada za navijace zvezde kazemo da su cigani?
Ljudi, utakmice i pozoriste nisu isto.
Promašio si temu! Na stadionu nije bilo navijača NP pa ti poređenje nije u redu.

PS: admini, ovde treba katanac jer je rasprava otišla u majčinu. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Cuj promasena tema, jer nije bilo navijaca Pazara :shock:
Dodjite na stadion, pa necete slusati nas sa istoka u prenosu
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by N13 »

E jbg, suzdrzavam se ali ne mogu da se ne pglasim.

Nisam cuo sta je izgovarano, ali ako je bilo nesto na rasnoj, verskoj ili nacionalnoj osnovi opravdanja nema. I ne sme da ga bude. Bili tu njihovi navijaci ili ne.

To nam pre svega nasa istorija nedozvoljava. Vojvodina je osnovana kao gospodski klub, od strane, kao sto cuvena pesma kaze, gospode iz grada. I decenijama smo gajili tu tradiciju. I to je nesto sto bismo mi navijaci morali da zadrzimo... po tome smo se uvek razlikovali od drugih klubova. Sta mene briga sta u Krusevcu, Beogradu, Subotici vicu za nas. Nismontaj nivo, mi smo gospoda za sve njih. Ta filozofija treba da nam je svima u glavi (osim protiv blizanaca, sa njima se ne moze gospodski).

I na zapadu se ponekad cuju majmunski kroci kada protivnik ima tamnoputog igraca. Jezim se na to, zbog takvih idiota sve vise licimo na radovce i blizance. Srecom takvi su u manjini, i islreno se nadam da ce tako i ostati.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Turija »

Treba da budemo bolji, a ne isti kao nabrojani, ako hocemo, zaista, da budemo prestolnica kulture, univerzitetski grad...reper za ugledanje.
Lako je podleci najniznim strastima, a tesko se uzdici. Za Vojvodinu se bas zato i navija, sto se razlikuje (ili razlikovala) od toga.
Ti sto vicu bljuvotine protiv nje, u navedenim gradovima, verujte, nisu navijaci domicilnih klubova, osim Pazara. Sistem akcije i reakcije samo potpaljuje zlo. Dobro nam je poznato i ono ,,U pocetku bese rec...".

PS
Navijaci blizanaca su sami sebi dali takve nazive, kakve su dali. Zasto bi ih onda to vredjalo? Licno, ja ih ne zovom tako. Ne deluje mi pristojno.

No, najbolje da zavrsimo ovu diskusiju, kako je vec napisao kolega forumas @Slanobarac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked