30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Сада је јасно!
Борбу за пето место табеле, ми почињемо заправо у последњем колу регуларног дела и првом колу плеј-офа.
Ако победимо (или буде бар нерешено), опет следећи меч играмо са истим ривалом, на истом месту.
И ето, две победе да вежемо и да цементирамо позицију.
После тога мало зависи од нас. Тако је целе сезоне. Гледамо шта ће ривал да нам уради и призивамо срећу.
Једини смисао лоптања од сутра је припрема за 3. мај. Па потом и за наредни куп меч.


ФКВ - Нови Пазар 2:0 (0:0)
1:0 - Чумић 47'
2:0 - У. Николић 52'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3857
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Voja »

Iskreno navijam da bude lep,dopadljiv,brz i atraktivan fudbal.Do kraja vise ne stavljam nikakav rezultatski imperativ pred nas tim.Sto se mene tice,moze i 8 od 8,u negativnom smislu
Image
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by LIMAN »

Da mi je neko rekao pre pocetka sezone da potpisem da cemo pre poslednjeg kola imati samo 4 izgubljene utakmice - pristao bih odma.
Ali 12 neresenih... Stvarno previse i porazavajuce, kao da smo neka ekipa iz donjeg doma kojoj je svaki bod bitan za opstanak pa skupljamo remije kao premije.

Iako je bila prica da je Pazar u rasulu posle ovih skandala itd, oni imaju isto osvojenih bodova u zadnjih 5 utakmica kao i mi (9/15), i izgubili su od zvezde u jednoj od tih utakmica.

Maksimalno ozbiljno pristupiti mecu, dobiti ih sa 2+ razlike i poslati poruku. Zatim iduce nedelje, da bude Dan mrmota :mrgreen: i samim tim da ih "izbacimo" iz borbe za Evropu, a nas da priblizimo zeljenom cilju.

Operite se za onu igru u Topoli! Samo napred Vojvodina.
Само храбро до нове победе, але...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by CRD FCV »

За сада смо освојили 12 бодова више него у регуларном делу прошле сезоне. Надам се да ће се број попети на 15 сутра.
Плеј оф ће бити тежак. Морамо победити тамо где смо фаворити јер је маневарски простор мали. Само против цевених и тсца је прихватљиво ме узети бодове јер наша игра није близу њихове.

Делује ми да Чука није недостижна а самим тим и црни.
LIMAN wrote: Mon Apr 10, 2023 11:09 am Ali 12 neresenih... Stvarno previse i porazavajuce
Ово морамо да променимо. У наредних 8 утакмица боље је имати 3 победе и 5 пораза него 8 нерешених. Значи нападачки и на гол више, немамо шта много да бранимо.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Четири жута картона имају Зукић и Траоре и на њих нећемо моћи да рачунамо. Топић већ дуже време игра са боловима у колену, па ћемо видети данас са докторима колико је спреман. Витас се вратио у тим и на њега можемо да рачунамо, Кабић такође тренира, али њему је потребно још недељу до две да се спреми за интензитет утакмице. Сви остали су спремни и мотивисани и знају шта нас сутра очекује. Сваки играч је битан и ми тако водимо тим од како смо дошли. Знали смо да ће бити и повреда и суспензија и да ће сваки играч бити битан – рекао је Батак.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Mon Apr 10, 2023 12:38 pm
Четири жута картона имају Зукић и Траоре
A tacno se u prenosu videlo kad je Zuka na terenu odmah posle kartona rekao cini mi se Topicu - to mi je cetvrti! I bilo mi je drago sto sam to primetio,jer znam da cesto fudbaleri ne znaju ni koji su na tabali,a kamoli koliko kartona imaju
Image
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by hvylarn »

steta za zukica, mozda nije bila sjajna partija protiv tsc-a, al je prethodnih utakmica bio jedan od bitnijih. a voleo bih da vidim ljubisavljevica i vitasa u tandemu, eto i prilike sad u slucaju da ne stavi jelicica..
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Turija »

Zasto Vojvodina uvek igra od 16h radnim danom? I u B. Topoli samo sat kasnije od 17? Sto skoro nema razlike, a jos bio i katolicki Veliki petak?
Danas dve utakmice od 18h. Znaci moze se. U sredu isto od 18h Radnik Surdilica - Napredak.

O cemu se tu onda radi? Zasto ne moze Vojvodina od 18h ili kasnije?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Pera Centar »

Turija wrote: Mon Apr 10, 2023 5:07 pm Zasto Vojvodina uvek igra od 16h radnim danom? I u B. Topoli samo sat kasnije od 17? Sto skoro nema razlike, a jos bio i katolicki Veliki petak?
Danas dve utakmice od 18h. Znaci moze se. U sredu isto od 18h Radnik Surdilica - Napredak.

O cemu se tu onda radi? Zasto ne moze Vojvodina od 18h ili kasnije?
Zato što smo Vojvodina i zato što ovi sede u upravi i što komuniciraju sa savezom ne kažu ništa. Stvarno termin radnim danom u 16h?Potpuno ludilo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Red Marquis »

Zato što groblje igra u 18 sa Čukom, što je naravno važnije, a uveče je Liga šampinjona.
Mi uvek i služimo na toj govnjavoj Areni za popunjavanje mrtvih rupa. Dobro je dok nisu počeli pre podne da nas stavljaju.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Deep Purple »

@Pera Centar

Arena kontroliše termine a ne savez. Savez može da utiče na zaostale utakmice i sl situacije.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by CRD FCV »

Барем нас нису ставили на осми или десети канал.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by CRD FCV »

Царевић
Љубисављевић,Витас, Јеличић,Лазаревић
Буснић, Урош Николић, Милосављевић, Чумић,
Малбашић, Милошевић

Ко је сад овде бонус, Милошевић и Јеличић? Треба ли још један?

Траоре суспендован, видећемо како се сналазимо без њега.
Last edited by CRD FCV on Tue Apr 11, 2023 3:11 pm, edited 3 times in total.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by slanobarac »

Batak počinje ultra defanzivno.
Tako se ne juri Evropa.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Turija »

Ljubisavljevic ce igrati beka ili cemo sa 3 u zadnjoj liniji?
Nema NN u startnoj postavi, sto znaci da ce Milosevic mnogo vise da se krece napred- nazad. Bar se tako meni cini?
Valjda cemo danas videti i Miletica na terenu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked