30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by hvylarn »

sta je sa djordjevicem? u nekim objavama sam video u komentarima da je sklonjen tj kaznjen
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Maki »

Da, zaparalo je nekoliko puta uši na istoku psovanje na verskoj osnovi, ali nisam uhvatio ko je dotična seljačina što nas obruka.

Moj utisak sa tribine je da Jovan Milošević napreduje rapidno iz utakmice u utakmicu. Sada je i dobio na snazi tako da ga je milina gledati. Očekujem da će do kraja sezone biti ubedljivo naš najjači igrač i da ćemo biti ponosni na njega kad se otisne u Evropu. Ne znam ako Štutgart ispadne iz Bundeslige da li onda Jovan ostaje kod nas na pozajmici?
Uz njega, Uroš Nikolić je jedini vanserijski igrač koga trenutno možemo gledati na Karađorđu.
Donekle i Topić, koji kad je ušao to se odrazilo na našu igru kao da je ušao Luka Modrić.

Inače, prezadovoljan sam igrom i zalaganjem čitavog tima i verujem da možemo ovo ponoviti u reprizi protiv NP.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

To vam je produkt sveopste ciganizacije navijackog pokreta. :frown:
Lakse bih gasenje kluba prihvatio od toga da budemo kao oni. Za sve one koji misle da je vredjanje Pazaraca okej - ako morate da budete ''krvavi do ramena'' da biste dokazali to neko uber srpstvo, lepo pravac na severnu tribinu naseg najveceg stadiona. Za taj kombinat ste pravi ljudi.
Svaki pravi Slaninar zna sta je Vojvodina i sta predstavlja. Mi znamo ko smo i to ne moramo da maskiramo tim begesarskim djusopijskim ponasanjem.

Sto se utakmice tice, dugo nismo videli ovakvu Vosu, ali najvise mi je drago zbog Urosa Nikolica. Ako je neko zasluzio da se vrati na velika vrata, to je on. Svaka cast, decko! :cheers:
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by 1892 »

Pazar je manje više uvek bio korektna ekipa. Šteta za takve prozivke. Sa zapada se ništa slično nije čulo.
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Krle »

Bravo! Mada bi trebalo i klub da se oglasi. Oni s Arene ko da su tim dripcima mikrofon u usta stavili...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Duplof »

Suzdržavao sam se da ne komentarišem bilo šta vezano za utakmici, pre svega jer je nisam gledao. Ali ovo majmunisanje moram, jače je od mene. Nažalost, izgleda da je "trend" postao vređati bilo koga ko je drugačiji u bilo kom smislu te reči. Zbog takvih mozgova komotno se naš klub i mi koji ga volimo može staviti u isto koš sa blizancima. A nismo isti, barem ne na taj način! Iz sveg srca želim da takvi (ne)ljudi ne dolaze na naše utakmice i da FKV stane iza te zabrane. Ne bih više pisao o ovome, nit' zaslužuje nit' će moje reči na ovom mestu doprineti nečemu, nažalost. Tužna i jadna slika naše zemlje....
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Voja »

Jos jednom moram da se ogradim za nespretno napisan post i kom sam napisao da je to sto se culo par navijaca u prenosu pozitivno desavanje sa utamice. Kao sto sam vec pisao posle 90% izgovorenih stvari nisam cuo,jer je bilo dosta ljudi u prostoriji i prenos je bio sporedna stvar,cuo sam samo kako prozivaju Traorea,i vec napisao da sam stekao utisak da nisu zadovoljni Vitasom,i hoce Traorea,i bilo me simpaticno sto se u prenosu cuje i ono sto mozes samo cuti kada si na licu mesta. Medjutim,kroz razgovore sa poznanicima posle meca,cuo sam sta se sve culo u prenosu i apsolutno sam protiv takvih stvari,uostalom znate da ne podrzavam ni bilo kakvo omalovazavanje nasih igraca ovde na forumu,a ne bljuvotine koje su se cule u prenosu
Image
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Svi gledaju na tv-u, ide li neko na utakmice? :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Turija »

Stvarno nisam cuo to prozivanje Pazaraca na nacionalnoj i verskoj osnovi, jer obracam paznju na teren, a i ne mogu da slusam komentatore arene.

Sa ovim saznanjima na Forumu, nesumnjivo je toga bilo i to je za svaku osudu.
Iznenadjuje me da je i Istok u usao i podlegao tom trendu, koji je drustveno vrlo opasan, nesvojstven Vojvodini.

Ja sam izneo misljenje na osnovu ranijih vremena i navijanja sa istoka, koja su izgledala benigno i prepoznatljivo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Wed Apr 12, 2023 5:10 pm Stvarno nisam cuo to prozivanje Pazaraca na nacionalnoj i verskoj osnovi, jer obracam paznju na teren, a i ne mogu da slusam komentatore arene.

Sa ovim saznanjima na Forumu, nesumnjivo je toga bilo i to je za svaku osudu.
Iznenadjuje me da je i Istok u usao i podlegao tom trendu, koji je drustveno vrlo opasan, nesvojstven Vojvodini.

Ja sam izneo misljenje na osnovu ranijih vremena i navijanja sa istoka, koja su izgledala benigno i prepoznatljivo.
Ovo je jedan pojedinac uradio pa nije korektno da se etiketira ceo istok. Kažu ljudi koji su bili na istoku da je neka budaletina u pitanju koja nije ni navijač Vojvodine već je došao sa jasnom namerom da provocira. Izolovan incident koji po svemu sudeći nema veze sa nama ali svakako mora da se podigne nivo organizacije i da se takve njuške odmah udalje sa stadiona i sankcionišu. Klub mora da podigne nivo organizacije i reaguje ako do sličnih događaja dođe.
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by ultra komsa »

Od toliko problema vi po našim ljudima. Bravo svi. Kako se nije klub oglasio za pola madjar pola ustasa pevanje sat vremena? Sta? Kao prvo bude li pipnuo decu nasu neko, imace problem sa svojim ljudima. Ja cu prvi stati. Drugo, smejali su se i igraci, naucite tonalitet zajebancije. Svi ste ovde pravnici kada se diraju nasi. E pa ovako, kakav god da je, nas je. Samo cekam da vidim ko ce dete da dira. Jel ste bili u Topoli kada su napali nase sto se drze za ogradu. Niste. Niti je iko spomenuo. Malo podsecate i na "vodju" sa patetikom.
Toša1992
Posts: 1
Joined: Wed Apr 12, 2023 10:55 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Toša1992 »

Дођите мало до стадиона и подржите наше момке,маните се коментарисања догађаја ,на којем нисте ни били... 😄
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

Мислим да се ствара беспотребна тензија међу нама и мислим да уколико је и било неког недоличног скандирања, сигурно да би се Нови Пазар или играчи обратили јавности ил коме већ.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

Post by Wild Srem »

A cekajte nije se smelo vikati jedem luka i slanine navijac sam Vojvodine, koliko sam shvatio i to bi uvredilo pande iz Pazara...ajte molim vas...Prvo da njihovi navijaci ne vicu kod kuce : ovo je turska, kosovo je pored Srbije, sandzak republika itd itd...... pa nek zasluzuju postovanje....po meni ne zasluzuju nikakvo postovanje nigde, a jos manje da se uopste polemise dal su neki pojedinci im nesto vikali. Ne vidim da se njihov klub ogradio od navijaca za njihove parole i prizeljkivanja svakojaka.... ne izigravajte neke dobrice bespotrebno,pogotovi vi koji niste na stadionu bili 10 godina ali preko interneta sakupljate informacije i dajete misljenja.
Prisustvoao sam gostovanju pazaru kod njih na stadionu verovatno 99% ovog foruma nije bilo tamo, i ne zna kako je kad hiljade ljudi(sa svih tribina da se razumemo odma) peva pogrdne pesme i nacionalisticke protiv Srbije, tako da molio bi vas da se suzdrzite i ne moralisete previse.
Locked