28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Locked
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by N13 »

Davno nisam gledao losiji partizan na Karadjordju.
Eh steta sto mi nismo samo malo bolji nego sto jesmo, pa pala bi petarda lagano.

Radovali su se i Malbasic i Nikolic. Svi mediji prenose partizan srusili bivsi igraci... toliko o tome koliko se osecaju kao deo tog kluba. Radovali se kao mala deca.

:cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Apr 01, 2023 10:45 pm

Kakva sinhronizacija. Nešto najlepše u fudbalu, najednostavnije a ujedno i najteže.
Peta sekunda snimka po meni potez utakmice,kako mu je samo ukrao loptu suprotnom nogom,uzivam u takvim minijaturama :cheers:
Image
User avatar
Srbendinho
Posts: 89
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Srbendinho »

Није Војводина бриљирала, али је заслужено дошла до три бода. Сад ово потврдити на малим утакмицама.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Deep Purple »



Sad na miru na repeat :mrgreen:

@Voja da to je među kontakt kada osetiš da si hitriji od defanzivca i tako jednostavno ga prođeš i ako deluje da će on stići do nje :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by N13 »

Deep Purple wrote: Sat Apr 01, 2023 10:45 pm

Kakva sinhronizacija. Nešto najlepše u fudbalu, najednostavnije a ujedno i najteže.
Bila je isto jako lepa akcija, odlicna sinhronizacija, kada je cini mi se Veljko Simic protrcao u prostor a neko ga uposlui iz prve posle povratne lopte. Po meni je to i lepsa akcija nego ova kod gola, ali steta sto se Simic malo pogubio posle toga.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Deep Purple »

@N13 To je bio Čumić, nekoliko lepih kombinacija lopta stiže do Malbašića koji iz prve izbacuje Čumića. Ne znam zašto nije odmah dodavao oštru ka Nemanji Nikoliću.

Ponavljam se ali mi da smo danas samo malo skoncentrisaniji bili prilikom kontri i polu-kontri partizan je mogao mnogo gore da prođe. Jedno X takvih situacija smo upropastili. Svaku ničiju loptu smo osvojili, ubili smo ih željom ali nismo bili direktni. Statistika uopšte ne prikazuje realno stanje na terenu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Apr 01, 2023 11:01 pm @N13 To je bio Čumić, nekoliko lepih kombinacija lopta stiže do Malbašića koji iz prve izbacuje Čumića. Ne znam zašto nije odmah dodavao oštru ka Nemanji Nikoliću.
Mislim da je NN bio u ofsajdu
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by milancl »

Nije perfektna igra, crni su u velikoj krizi, ali velika 3 boda, velika pobeda napokon...

Realno, 90% nas koji pratimo bismo napravili istu duplu izmenu, onu prvu, akteri odradiše sve za drugi gol, srećom i Batak pogodio. Iskreno, mislim da Simić nije trebao biti rezerva, ali ja sam jedan od 20.000 trenera i sve je super završilo.
Svaka čast svima, čestitke.

Moram da se osvrnem na greške. Carević ne sme da se igra onako sa loptom, posle je spasio Milosavljevića koji pravi veliku glupost... Posebno me iznervirao onaj Barajev faul iz čučnja na kraju, to jako jako indolentno deluje. Ako za Antonijevića nema ni sad mesta, ne znam što smo ga i dovodili.

Golovi su bili prave majstorije, prosto da čovek gleda bezbroj puta i uživa. Sada se ne sme kiksati na manjim utakmicama, kojih budimo realni možda više i nemamo... Vidimo se u petak 🍻
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Deep Purple »

@milancl

Moram samo da se nadovežem. U toj situaciji nije kriv Milosavljević već Nemanja Nikolić koji je loše dodao i iz želje da spasi tu situaciju u kojoj se našao dok je bio u međukoraku Milosavljević je dodao Baždaru ali na svu sreću Carević je odbranio.

Inače ne krivim Nikolića za to jer je fudbalski htel da nastavi igru sa posedom a da se u toj situaciji našao bilo koji drugi naš fudbaler jednostavno bi je “nabio” napred. Mada mora da pazi kod tih situacija.

Image
Image
Image
Last edited by Deep Purple on Sat Apr 01, 2023 11:26 pm, edited 5 times in total.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by CRD FCV »

Добили смо онако како ретко добијамо - после паузе и кад је противник и лошој серији.
Хвала играчима, сви су се борили макскмално, никакве замерке на то.
Неко је питао за бројност црних - на западу од првог улаза до ограде и нешто ретко између два улаза. Исток понекад се неко излане али су утихнули касније, то су углавном била нека деца која вероватно не знају ни где су дошли.
Велика победа за све на стадиону а првенствено што ће деца ово памтити, само форсирати њих на истоку и биће то штогод.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Voja »

Sad kad sam ponovo pogledao izvestaj,ipak ne mogu pripisati deo krivice Carevicu za gol... zaista prebrza lopta,a i slobodnjak veoma blizu
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by milancl »

@Deep purple

Naravno da ima krivice NN, ali najviše je do Milosavljevića. To nije bilo jedino rešenje, u takvim situacijama nikako prema golu. Lako je sad pametovati, ali takve stvari me jako nerviraju. Da tu Carević nije odbranio, kakvog smo mentaliteta, crni bi nam uvaljali drugi. Takve stvari ubijaju ekipu.

@Voja

Ja sam od onih kojima je Carević puno bolja opcija od Simića. Al ne mogu se oteti utisku da je morao bolje reagovati. Možda je malo previše desno stajao, pa nije video od živog zida. Jeste lopta bila brza, ali nije da je išla u sam ćošak. Po meni morao je nekako da je odbije, čak je skoro bio na njoj. Ima ovde golmana pa nek daju sud.

Danas odlični u skoku, ali ne mogu da se otmem utisku da previše lopti izbijamo po sredini, to se mora svesti na minimum... Jbg, profesionalna deformacija iz fudbalskih dana

@crd fcv - baš to me interesovalo vezano za crne u publici. Odlično, idemo da ih istrebimo sa tribina 🍻
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by rykerfcv »

ЈЕДАН СВЕТ НА КЛУБУ ВОЛИМ ЈА
ЈЕБИИИИ ГРОБАРЕЕЕ
НА ТЕРЕНУ И ТРИБИНИ ИХ НИЈЕ НИ БИЛО
Ф89!НАШ ГРАД
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Voja »

milancl wrote: Sat Apr 01, 2023 11:45 pm Ja sam od onih kojima je Carević puno bolja opcija od Simića. Al ne mogu se oteti utisku da je morao bolje reagovati. Možda je malo previše desno stajao, pa nije video od živog zida. Jeste lopta bila brza, ali nije da je išla u sam ćošak. Po meni morao je nekako da je odbije, čak je skoro bio na njoj. Ima ovde golmana pa nek daju sud.
Ne znam,meni su i Carevic i Simic nekako podjednako dragi,ranijih sezona me Simic strasno nervirao jer delovao nezainteresovano za bilo sta na terenu,za centarsuteve ponajvise :mrgreen: ali mislim da se mnogo popravio... Specificni su nam golmani,oba imaju neki smek... recimo znam da je Todic bio ikona navijacima,ali meni su i Carevic i Simke nekako drazi na golu nego sto to bio Todic... Todica navodim,jer jednostavno ne znam na koji nacin da docaram simpatije koje gajim prema nasem golmanskom dvojcu.Kamo srece da na svakoj poziciji imamo po tako dva podjednak,ali i kvalitetna igraca. I dalje mislim da su nam bekovi potrebniji nego reprezentaciji,i jedan kvalitetan spic. A Zuka,ako nastavi ovako,tu jos mozemo da se slepamo :wink: Sto se gola tice,nisam pametan,kamera sa severa pokazuje da sut i nije nesto precizan,al ove sa zapada pokazuju kratku distancu,fenomenalno prebacen zivi zid i veoma brzu loptu...
Turija wrote: Sat Apr 01, 2023 10:13 pm :cheers: :lala:
Dok ne sredim utiske i misli.
Valjda ces uspeti... do TSCa :mrgreen:
Image
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Duplof »

Ufff šta reći, koju poSLuku poRati? :)

Dosta toga je rečeno, i složio bih se sa tim da smo bili bolji, ali ne i perfektni. Mislim da smo igrali taman toliko da moramo pobediti, možda smo se štedeli za TSC. :D Šta Batak radi ovim igračima ja ne znam, ali motivaciono izgledaju fenomenalno! Okej, nesigurno u nekim trenucima, ali ne može sve biti idealno. Požrtvovanost cele ekipe 10/10! Zuka zasluženo nosi kapitensku traku i baš mi je drago zbog njegovih partija ovog proleća! Čekamo i taj het-trik :mrgreen: Traore odličan, kao i Lazarević i Carević! Topić na momente bude najbolji veznjak na svetu, a nekad me toliko iznervira da bih napustio stadion istog momenta.

Morao bih da pohvalim navijanje na zapadu, manjina nije smela da se čuje osim onog kratkog dovikivanja sa jugom! Isto tako, moram biti iskren, sever je podbacio, što brojčano, što zbog same podrške, nijedna zastava nije raširena... Da li je na to uticao cirkus u centru, ne znam. Ako neko zna, voleo bih da podeli ovde.

Sve u svemu, jako važna tri boda, čestitke svima na pobedi! Nadam se da ćemo u PO igrati na Karađorđu opet protiv groblja da bismo opet napravili ovakvu atmosferu, pa čak i bolju!

Edit: Zaboravih da pohvalim Bataka i izmene!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Locked