28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Deep Purple »

@Duplof

Pa izgleda da su popadale vođe i sa njima isto tako cela organizacija (pirotehnika, zastave, parole itd…), valjda je bila planirana i neka koreografija. Meni po onim snimku deluje kao klasična sačekuša, dogovorena tuča, dojavljeno policiji i tjt. Sutra sve zastave na severnoj tribini Rajka Mitića :mrgreen:
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by rykerfcv »

Cela podgrupa je bila pala zato je brojka jako bila manja u odnosu na ocekivano,al svakako se nisu čuli grobari na jugu.Dokazali smo mnogo stvari danas.Sever je pojeo jug kao što se nije desilo mnogo godina.


F89
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Duplof »

Lepo su i na severu i na zapadu reagovali na pozive grobara zapadu, a to bi bilo bolje ispraćeno da nije u centru bilo belaja.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Voja »



Novinari ocigledno nisu bili spremni za pobedu Vose,pa nisu spremili pitanja :oops:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Milan »

Velika pobeda danas! Ja cu se osvrnuti na cinjenicu da smo opet previse gresaka pravili i samo los partizan nas je spasao nerviranja. Sreca pa imamo Traorea da gospodari u skoku pred nasim golom. Bez obzira na gol, NN nema sta da trazi na terenu.

Najveci utisak od pocetka prolecnog dela mi je Zuka. Kada bi se cela ekipa tako kidala i borila, mislim da bismo svakog pregazili. Ne znam sta mu se desilo, ali taj zar koji se probudio u njemu ce koristiti i njemu i nama.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Taxista »

Voja wrote: Sun Apr 02, 2023 12:30 am

Novinari ocigledno nisu bili spremni za pobedu Vose,pa nisu spremili pitanja :oops:
Sramota!!!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by fare »

Voja wrote: Sun Apr 02, 2023 12:30 am

Novinari ocigledno nisu bili spremni za pobedu Vose,pa nisu spremili pitanja :oops:
Bruka za domaćeg trenera nema pitanja :shock:
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Maki »

Glavni moj utisak je trčanje naših igrača. Ili su bili dopingovani ili je to, kako se pričalo na tribini, rezultat rada novog kondicionog trenera. Ako je tako, onda se možemo nečemu nadati u nastavku sezone.
Čestitke momcima i Bataku na belikoj pobedi!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by fare »

Šta je sa Čumićem zadnje vreme malo malo loža pa primicač?
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Sun Apr 02, 2023 12:30 am

Novinari ocigledno nisu bili spremni za pobedu Vose,pa nisu spremili pitanja :oops:
Ово је, нећу да кажем најтужнија, али једна од тужнијих конференција у спорту било ком икад одрађена. Ако се новинарима не ради немој нк да долазе, осим Лазе који из топа одговара да нисмо у 8 мечева победили њих.
Утисак ми је Дуљај. Један од јачих задњих везних, ставио у џеп Роналда неке 2007/8. Сада изглда ко да болује од неке терминалне болести Боже сачувај, има енергију професора физике након 20 година рада у стручној средњој школи.
Делује као добра душа.
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Wild Srem »

Kakav dan danas...zgazeni su grobari,partizan i murija, pa jel može više i bolje ???
Bravo svima za sve !! Nece se vise niko u NS osećati sigurno, cela grupa je uhapsena pre utakmice i nije ni bila na stadionu. Podrška za njih sve. :cheers:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Dragojlo »

Stvarno ne bi bilo u redu da iko više na ovom Forumu kaže išta protiv Takija! :lala:
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Maki »

Bilo je neobično na tribinama, jer je navijanje u početku vodio zapad. Tek u drugom poluvremenu se sever malo bolje organizovao.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Rabba »

Dragojlo wrote: Sun Apr 02, 2023 3:05 am Stvarno ne bi bilo u redu da iko više na ovom Forumu kaže išta protiv Takija! :lala:
Misliš što je pripremio sa Milosavljevićem najbolju šansu za partizan, ili...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Istocno stajanje
Posts: 539
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Istocno stajanje »

Eh da smo ranije promenili trenera sada bismo se borili za drugo mesto. Ovaj njihov Duljaj ima iste komentare nakon poraza kao Rastavac: zivot ide dalje bla bla truc.
Ovaj vetar u ledja treba da oduva i TSC u petak, pa da zakuvamo plej of koji ce biti najzanimljiviji do sada!
Ove polusezone nemamo poraze od blizanaca :cheers: sto se nije bas dugo desilo.
Kao sto rekoh pre utakmice, ovde sam samo nasu pobedu video, sve drugo bi bio veliki kiks.
Locked