27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

I u odbojci glatkih 3:0 za Partizan,rutinski :oops:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by Turija »

Stexman wrote: Sat Mar 18, 2023 7:09 pm Sve to trebaba oterati u tri p***e materine jajare jedne... Kakva evropa kakvi bakraci, da se sprdaju sa nama tamo. Mogli smo u grupe da udjemo direktno ali ovako jadna izdanja su sramota svih u klubu.
5 mesto plafon, a i to nam ne treba, jer ispadamo u prvom kolu sa ovakvom ekipom. Oni ne mogu da pobede ni timove iz donjeg doma nase lige.

Cim ne trce maksimalno i pomisle da znaju - cabar teski.

Ovde niko nema tehnickog i taktickog znanja, bez trcanja. Lopta im je glavni problem, uz to jos dodje i neki kiks i to je sadasnja Vosa na terenu i organizaciono.

Selekcija igraca, vodjenje Kluba i Omladinske skole daje posledicu ovakvih igara i rezultata Vojvodine.
Last edited by Turija on Sat Mar 18, 2023 7:24 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Voja wrote: Sat Mar 18, 2023 7:19 pm I u odbojci glatkih 3:0 za Partizan,rutinski :oops:
To je taj provincijski, a ne pokrajinski sport, a gradski seoski.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

NN,Bjekovic,Malbasic,Kabic.... Mi ako zelimo biti ozbiljan tim,ni u jednom minutu niti jednog meca ne smemo imati vise od jednog od ova 4 nabrojana igraca na terenu. Znao sam da cemo pod Batakom igrati na 0:0,eventualno 1:1,ali dva meca sa 7 datih golova (iako su to vecinom poklon golovi) su i meni koji se uvek trudi da ne poleti,ulili neku laznu nadu.Kontao sam mozda je Batak promenio svoju filozofiju,mozda iskustvo donosi svoje,ali upravo njegovo slaganje (starteri,uvodjenje,izvodjenje) ova 4 igraca mi daje za pravo da mogu da tvrdim da nikakvog napretka nece biti. Mi smo trenutno na nasem (istorijskom) maksimumu :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Kraljevi remija! :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Duplof »

Mi kao da ne želimo da igramo Evropu...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by CRD FCV »

Ово су последице пумпаџије и осталих који су доводили разне Суботине, Ђуриће, Матиће и остале играче који данас играју у клубовима који се максимално боре за плеј аут.
Ови играчи су помак у односу на њих али далеко ос трећег места.
Ми смо пали са трећег места у држави на друго у покрајини а једно време смо упитно били и први у граду.
Док смо ми пропадали други су се полако уздизали, имају неки костур тима и раде доселекцију. Нама је на терену данас било 6 играча који су дошли летос или зимус. Да они остану сезону или две и одрадимо доселекцију онда би имали нешто.
Ако освојимо незаслужено куп и тиме сјебемо неког ко је тренутно изнад нас, сврстаћемо се уз она говна.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote: Sat Mar 18, 2023 7:45 pm Kraljevi remija! :mrgreen:
Kako to kad si najavio da ćemo lagano, goleadom da ih dobijemo.
Io odio Belgrado
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Neizlecivi »

Ne mislim da su igraci ili uprava nista krivi.... Kriv sam ja jer sam moron koji se ponadao kao prilazimo Partizanu, Pazar prosuo bodve, sad lomimo crne, pa sobijemo tsc, pazar... Evropo eveeee nas!!!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by novosadjanin »

Ovaj bod dobija na znacaju tek ako vezemo pobede protiv partizana i tsc-a! :lala:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Maki »

Ako ništa, bar imamo sreće sa Batakom. Ovaj bod je velik kao kuća, naspram pokazane igre. Idemo dalje,..
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote: Sat Mar 18, 2023 8:26 pm
slanobarac wrote: Sat Mar 18, 2023 7:45 pm Kraljevi remija! :mrgreen:
Kako to kad si najavio da ćemo lagano, goleadom da ih dobijemo.
Zar nisi video da je džombast teren i lopta nas nije slušala. I vetar je duvao. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

novosadjanin wrote: Sat Mar 18, 2023 9:00 pm Ovaj bod dobija na znacaju tek ako vezemo pobede protiv partizana i tsc-a! :lala:
Ma da,sve cemo tako odlagati... kao i uvek... kada izgubimo 0:3 kuci u Evropi,kazemo nije sve jos gotovo,idemo tamo da damo sve od sebe,da se nadigravamo... kao i na svetskom,odigramo nereseno sa Kamerunom,nije jos sve izgubljeno pobedicemo Svajcarsku... non stop nas lazu ustvari,lazu sebe... tvoj post me podsetio na te momente
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Imali smo dobro sudjenje, ali sta to vredi kad nismo imali igrace.
Sta vise, posto sam za proslu utakmicu napisao da smo trebali imati penal nad Cumicem, ovaj put kazem da je isti slucaj, ali za Javor ( mislim da je nad Gigicem u skoku nacinjen penal, kad je imao loptu na grudima u skoku). Cini mi se da je uzrok Kopitovicevog zutog kartona bas to ( protest kod sudije zbog nedosudjenog penala).

Realno, srecno je Vosa osvojila bod i nezasluzeno. Ceo tim se vratio na fabricka podesavanja. To su oni, sto stvarno jesu. Stari Zuka bazuka ( kapiten), Lazarevic svaku loptu protivniku, Bjekovic nesto bolja partija od minimuma, stoperi nesigurni i kiksiraju, Topic ok defanzivno, ofanzivno ga nema, Cumic, Malbasic ne mogu da prodju igraca niti tacno da dodaju loptu, NN nema ga nigde, UN jedino jedan dobar sut za gol i poneki solidan pas. Trkacki svi bez zelje, osim Topica.

Batak kasni sa izmenama, kao i Rastavac, a ima na klupi neke alternative. Sve u svemu, bas slabo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Radoye »

Turija wrote: Sat Mar 18, 2023 9:55 pm Imali smo dobro sudjenje, ali sta to vredi kad nismo imali igrace.
Sta vise, posto sam za proslu utakmicu napisao da smo trebali imati penal nad Cumicem, ovaj put kazem da je isti slucaj, ali za Javor ( mislim da je nad Gigicem u skoku nacinjen penal, kad je imao loptu na grudima u skoku). Cini mi se da je uzrok Kopitovicevog zutog kartona bas to ( protest kod sudije zbog nedosudjenog penala).
Realno, sudjenje je bilo domacinsko ali k'o da smo mi domaci. Bez nekih kardinalnih gresaka ali blago naklonjeno nama u svim 50-50% situacijama. I ta diskutabilna situacija sto si je ti pomenuo gore.

E sad zamisli da smo ovakvo sudjenje imali na svim utakmicama u N. Sadu imali bismo barem 6-8 bodova vise, i koliko bi nase raspolozenje, ambicije i sve bilo drugacije a igra identicna kao i do sada, jednako jadna i bedna. To je dokaz koliko u jednoj ligi ovoliko ujednacenoj (ne)kvalitetom (ne racunajuci dvojac s posebnim tretmanom) sudije mogu da prelome stanje na tabeli.

Naravno, to nije opravdanje sto smo k'o dedin k***c na svim poljima jer da smo organizaciono jaci ne bi nas ni sudije ovako tretirale, a da smo igracki jaci (sto ne ide bez organizacije, jel'te) ne bi nam ni ovakav tretman bio bilo kakav problem da pobedjujemo.

Nekad smo mi bili pojam za omladinsku fudbalsku skolu a sada smo i na tom polju samo suvi prosek. Cinjenica je da se sa mladim igracima u Srbiji - pa i kod nas - radi jako lose, da stizu do seniorskog fudbala nekompletni bez nekih elementarnih fudbalskih znanja koja se usvajaju jos u najmladjim selekcijama, a da i od takvog izbora igraca blizanci pokupuju prakticno sve sto valja ne da bi igrali za njih nego da oslabe konkurenciju dok im okosnicu igre cine stranci.

I onda na domacim terenima gledamo tipicnu superligasku utakmicu - ovo danas u Ivanjici. To je tacno to, odlican prikaz stanja domaceg fudbala. Zato ne treba da cudi sto nam se reprezentacija na svakom velikom takmicenju na koje uspe da se plasira raspukne k'o balon, i sto retko koji od nasih klubova uopste prodje pretkvalifikacije u Evropi a jos redje tamo i prezimi. Od govana se pita ne pravi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked