27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Нови приступ од старта меча, нови Капитен, нови леви бек – стрелац...Беше доста новога на обележавању рођендана навијачке групе и у тријумфу над Евро-Чукаричким, на коме су људи, већ унапред, дошли до карте за меч који ћемо играти почетком априла.

Батак је узео 7/9 бодова, дадосмо и 7 голова, на 270 минута, од када је он поред клупе, па је јасно, без обзира што идемо у Ивањицу, да кромпиром нећемо бити задовољни. Чисто, да пред репрезентативну паузу, одемо са осмехом на лицу.

Иако домаћин нема победу на претходних 5 мечева, то не сме да нас завара. Ако отворимо меч као претходни, једа неће бити. Рачунам да Зукићу прија Ивањица више него другима, а како му је форма у успону, нека буде покретач новог тријумфа.

Паметно до ноге и без бриге.
ДНЕВНИК wrote:Тренер Радослав Батак на гостовању у Ивањици неће моћи да рачуна на централног бека Уроша Витаса. Како нам је саопштио шеф клупске медицинске екипе др Борко Вукаосав, Витасова повреда мишића за сада не дозвољава његов ангажман ни на утакмици, нити у тренажном процесу. Не тренира ни капитен тима Стефан Ђорђевић. На повреду колена пожалио се Мирко Топић, али он редовно тренира, баш као и Урош Николић, који је такође затражио лекарску помоћ.
ЖУРНАЛ wrote:Пред нама је можда и тежа утакмица него што је то била она с Чукаричким. Јавор се бори за опстанак у елити и на то нећемо смети да заборавимо ни за тренутак. С друге стране, за нас, као циљ, постоје само победе и једино с таквим размишљањем можемо да остварујемо жељене резултате и стигнемо до пласмана у Европу. После дуела у Ивањици имаћемо две недеље паузе, коју ћемо да искористимо да мало предахнемо, а онда и да се максимално спремимо за за зваршни део сезоне, посебно за нови дерби на „Карађорђу“, у којем ћемо бити домаћини Партизану – нагласио је Чумић.

Јавор - ФКВ 1.1 (0:1)
0:1 - У. Николић 39'
1:1 - Гигић 77'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2022-23/match/3794
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by Turija »

Ako odnos prema igri bude kao protiv Cukarickog, upisace Vojvodina nova 3 boda ( i pokvariti @Voji racunicu :D ).

Ocekujem da se nece, nesto narocito, osetiti izostanak Vitasa i Djordjevica.
Ljubisavljevic je delovao dosta pouzdano, kad se nalazio na terenu.
Sto se tice Djordjevicevog otsustva, Lazarevic je odigrao odlicno proslu utakmicu.
Ne bi bilo lose probati Antonijevica na beku, umesto Bjekovica. Deluje mi cvrsce defanzivno, a ni ofanzivno ne zaostaje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by novosadjanin »

Kladionica kaze da su vece sanse da necemo pobediti nego da cemo pobediti.
Kvota na nasu pobedu je 2,10.
Kvota na 1X na Javor je 1,73.

Cisto da se pripremite psihicki na vreme :mrgreen:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by slanobarac »

Te kladionice su obična glupost. Ovo se dobija, rekao bih čak i goleadom. Uslov je da teren bude suv i na kontre ćemo ih dobiti. Neka se Ivanjičani vade na drugima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by rykerfcv »

novosadjanin wrote: Thu Mar 16, 2023 7:22 pm Kladionica kaze da su vece sanse da necemo pobediti nego da cemo pobediti.
Kvota na nasu pobedu je 2,10.
Kvota na 1X na Javor je 1,73.

Cisto da se pripremite psihicki na vreme :mrgreen:
stavljeno na dvojku,500 dinara pa sta bude bice.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by CRD FCV »

Списак играча Јавора не делује импозантно.
Ту су нама познати Копитовић и Милан Ђурић који нам је срушио снове пре десет година у финалу купа а касније наступао за нас, мада га се не сећам да је био код нас. Мада у том периоду свашта је носило нас свети дрес
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by gospodinFKV »

Djuric je dosao nakon one sezone sa pumpadzijom i bio prilicno dobar.
Nije bas da je imao neku konkurenciju, ali se covek prilicno oznojao u nasem dresu, u jednoj od onih ''za zaborav''.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by Danilo »

Stefan Djordjevic je suspendovan i nije u protokolu....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by Voja »

Danilo wrote: Sat Mar 18, 2023 12:21 pm Stefan Djordjevic je suspendovan i nije u protokolu....
A mi kao i uvek ne smemo da znamo sta se desava u klubu i oko njega,bilo da je u pitanju neki transfer ili neki problem oko discipline.Preslo nam u naviku.

Inace,drugar mi kaze da danas ocekuje odlicno izdanje Urosa Nikolica,a odgovorih mu da teren u Ivanjici i njihovi gorostasi (ne mogu bas da napisem kao sto sam njemu napisao) po mom misljenju mozda nece ni odgovarati UN,vec da bi ovaj mec trebala da dobije inteligencija,a to je ovaj put NN. Videcemo,pred nama je. Nadajmo se najboljem ishodu,bez obzira kod od igraca ce biti njbolji
Image
ultra komsa
Posts: 406
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by ultra komsa »

Nakon zavrsetka lige ide plejof. Da li neko zna koliko se utakmica igra? Jedna sa svakim? Danas bi mogli Lucani za nas da odigraju, tri boda moraju u Ivanjici, i protiv groblja moze da se ocekuje veliki broj uspavanih slaninara, jer mi mozemo u Evropu direktno, i to je marketinski poziv savrsen onima koji simpatisu nas. Dodao bi da protiv titovih crnih nakon danasnje pobede mora da se napravi pritisak na sve koji animiraju ljude u celoj pokrajini. Da im se servira ozbiljnost posle reprezentativne pauze! Srecno braci koja su otisla u Ivanjicu, i momci, na terenu, zgazite ih ko pi... jednom u zivotu pa nas makar "nalozite" za sledecu utakmicu!
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by slanobarac »

Raša ništa ne menja. Fali samo povređeni Vitas. Bjeković zadržao mesto i red bi bio da danas donese bar jednu asistenciju. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by Radoye »

ultra komsa wrote: Sat Mar 18, 2023 3:36 pm Nakon zavrsetka lige ide plejof. Da li neko zna koliko se utakmica igra? Jedna sa svakim?
Da, jos po jedna sa svakim, ukupno 7 utakmica...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by CRD FCV »

Надам се истом приступу као против Чуке, два брза гола, контрола меча до последњих минута и затворити са још једним штопером тада.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by Deep Purple »

CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA, subota 16h (A10)

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Sat Mar 18, 2023 4:58 pm http://cdn.livetv639.me/webplayer2.php? ... ci=24&si=1

Evo link unapred :cheers:

Idemo po pobedu !
Захваљујем, управо сам ушао да видим има ли га јер су нас говна ставила на десети канал, све им најгоре желим
Locked