27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

Radoye wrote: Sat Mar 18, 2023 11:17 pm Realno, sudjenje je bilo domacinsko ali k'o da smo mi domaci. Bez nekih kardinalnih gresaka ali blago naklonjeno nama u svim 50-50% situacijama.

E sad zamisli da smo ovakvo sudjenje imali na svim utakmicama u N. Sadu imali bismo barem 6-8 bodova vise, i koliko bi nase raspolozenje, ambicije i sve bilo drugacije a igra identicna kao i do sada, jednako jadna i bedna. To je dokaz koliko u jednoj ligi ovoliko ujednacenoj (ne)kvalitetom (ne racunajuci dvojac s posebnim tretmanom) sudije mogu da prelome stanje na tabeli.
Pa cek,ako nismo pobedili u Ivanjici gde smo kao sto kazes imali domacinsko sudjenje,odakle znas da bi onda pobedjivali u NSu uz takvo sudjenje.To su samo pretpostavke.
Inec dosta detalja sa meca sam "prespavao" pa ne mogu da komentarise sudjenje niti start nad Gigicem
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Radoye »

Voja wrote: Sat Mar 18, 2023 11:30 pm Pa cek,ako nismo pobedili u Ivanjici gde smo kao sto kazes imali domacinsko sudjenje,odakle znas da bi onda pobedjivali u NSu uz takvo sudjenje.To su samo pretpostavke.
Inec dosta detalja sa meca sam "prespavao" pa ne mogu da komentarise sudjenje niti start nad Gigicem
Zato Vojo sto smo tih par utakmica bili bolji (tj. manje losi) protivnik na terenu. U ovoj nismo. A tada nam je sudjeno ovako kako je sudjeno danas Javoru. Da smo tada dobili sudijsku gurku makar i ovako blagu to bilo dovoljno da barem 3-4 remija preokrene u nase pobede, taman tih 6-8 bodova s kojima bismo na tabeli bili u borbi sa TSC i s crnima za 2-3-4 mesto, i totalnu euforiju na forumu.

A igra i dalje ista kao i sada.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote: Sat Mar 18, 2023 9:30 pm
Red Marquis wrote: Sat Mar 18, 2023 8:26 pm
slanobarac wrote: Sat Mar 18, 2023 7:45 pm Kraljevi remija! :mrgreen:
Kako to kad si najavio da ćemo lagano, goleadom da ih dobijemo.
Zar nisi video da je džombast teren i lopta nas nije slušala. I vetar je duvao. :mrgreen:
Hoćeš da kažeš da je vetar ljuljao? :wink:
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

Radoye wrote: Sat Mar 18, 2023 11:35 pm Zato Vojo sto smo tih par utakmica bili bolji (tj. manje losi) protivnik na terenu. U ovoj nismo.
Da ali kako god da smo raspolozeni pa i ako smo bolji nego danas,to je samo dok ne povedemo,tako da niko ne zna sta bi se desavalo posle vodeceg gola :)
Image
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Istocno stajanje »

Koji bedak kada samo pomislim da smo ove sezone mogli da budemo i drugi na tabeli...
Veliki minus za upravu, sledece sezone iste prednosti imaju pozicije 2 i 3, tako da ako opet ne uspemo da budemo bar treci, treba da se svi pokupe iz kluba.
Najavljuju titulu, a za nas je i trece mesto nedostizno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Treće mesto je možda nedostižno ali tu je kup. Naš kup. Osvajanjem istog, treće mesto postaje irelevantno. Prepuštamo partizanu. :)
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Danilo »

Tipicno naše.....Kad bas ocekujemo da krene mi razocaramo.
Tesko da mozemo naci jednog igraca koji je odradio posao.Gol smo dobili od igraca sa loptom okrenut ledjima prema nasem golu.Traore ima telo fenomenalno atletske sposobnosti ali.....noge katastrofa.
Simke se video nije ovu utakmicu.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Duplof »

slanobarac wrote: Sun Mar 19, 2023 9:02 am Treće mesto je možda nedostižno ali tu je kup. Naš kup. Osvajanjem istog, treće mesto postaje irelevantno. Prepuštamo partizanu. :)
Kup je naš! :mrgreen: :cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Milan »

Rastavac nije valjao (to smo se složili), a bo’me ne valja ni Batak (što je bilo očekivano). Koliko god bio upitan i kvalitet samih igrača, Rašina fudbalska filozofija je sramotna i bedna za klub kao što je Vojvodina. Ono povlačenje na 0:1 je bilo tužno gledati, a bes je izazvala reakcija nakon primljenog gola, koji nikog na tribinama nije iznenadio.


Uprava da se zapita na koji način donosi odluke i kako se vodi sportski sektor (upirem prst u Marka Jovanovića).


p.s. Djordjevic je suspendovan zbog tuče na trening sa Barajem.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

@Milan
Ako nisi pogledao intervju Radeta Bogdanovica, koji je @Voja postavio, poslusaj deo vezan za sportske direktore. Bice mnogo jasnije kako to funkcionise u fudbalu i uopste kako se vode klubovi poslednjih decenija.
Manje cemo se jediti i posmatrati, kroz drugaciju prizmu, danasnji sport. Sa mnogo manje zanosa i ideala sportskog nadmetanja. Vise u pravcu da li je predstava uspela ili nije u pozoristu sa nasom emotivnom ( sve slabijom) povezanoscu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Mar 19, 2023 12:23 pm Vise u pravcu da li je predstava uspela ili nije u pozoristu sa nasom emotivnom ( sve slabijom) povezanoscu.
Ja cu zato da povezem nasu "igru" u Ivanjici sa mecom Cuka-Vozdovac i tek onda cu imati realniju sliku iz Ivanjice. Ukoliko eventualno Vozdovac odnese bodove... ma...
Image
Nevernik II
Posts: 446
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Nevernik II »

Simpatično što i posle 30 utakmica neki forumaši i dalje očekuju neki preokret u igri ("sad kad nas krene") :D

Ovako ima da bude do kraja. Pobeda, nerešeno, pobeda, nerešeno...(i poneki poraz kad krene play off).
Mislim da smo jedno u 90% nerešenih utakmica primili gol u zadnjih 15 minuta.
Tipično za Vošu da kad se ukaže prilika da se klub digne iz žabokrečine...mi zaseremo.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by fare »

Šta se dešavalo sa Simićem i Čumićem ali realno maše ono što su žmureći pogađali juče najgori od najgorih.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Mar 19, 2023 12:31 pm
Turija wrote: Sun Mar 19, 2023 12:23 pm Vise u pravcu da li je predstava uspela ili nije u pozoristu sa nasom emotivnom ( sve slabijom) povezanoscu.
Ja cu zato da povezem nasu "igru" u Ivanjici sa mecom Cuka-Vozdovac i tek onda cu imati realniju sliku iz Ivanjice. Ukoliko eventualno Vozdovac odnese bodove... ma...
Dobio Cukaricki Vozdovac.
Da li je realno, da kao zvezda ne mogu izgubiti bod(ove), osim od direktnog rival?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Javor - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Mar 19, 2023 10:38 pm
Voja wrote: Sun Mar 19, 2023 12:31 pm
Turija wrote: Sun Mar 19, 2023 12:23 pm Vise u pravcu da li je predstava uspela ili nije u pozoristu sa nasom emotivnom ( sve slabijom) povezanoscu.
Ja cu zato da povezem nasu "igru" u Ivanjici sa mecom Cuka-Vozdovac i tek onda cu imati realniju sliku iz Ivanjice. Ukoliko eventualno Vozdovac odnese bodove... ma...
Dobio Cukaricki Vozdovac.
Da li je realno, da kao zvezda ne mogu izgubiti bod(ove), osim od direktnog rival?
Vidi,posto Cuka igra po potrebi,ocekivao sam da ce mozda (morati) pustiti Vozda,da ne bi pravili paniku u redovima jednog od blizanaca. To mi je bila tema za analizu,a ovako ispada,da ni mi "nismo morali" odigrati lose u Ivanjici,nego smo zasita bili losi
Image
Locked