26. kolo: VOJVODINA – Čukarički 3:2 (2:0)

Locked
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by fare »

Duplof wrote: Sat Mar 11, 2023 7:18 pm Za mene, Zukić najbolji igrač prolećnog dela sezone!
Slažem se zaslužuje broj koji nosi na leđima.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Marko93 »

tanka je linija izmedju bravo momci i majku vam je*em :D :D
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by CRD FCV »

Тврда утакмица није дозволила много тога лепог да се види а опет пет голова. Ишчупали смо ове бодове некако, нисам видео нешто чиме бих био задовољан а опет за ову екипу у неку руку и јесте успех ова победа.
Чука тврда али без неке лепоте у игри. Види се да играју дуго заједно, нешто што нама фали. Нема ту много квалитета.
НН би требао да буде иза нападача или још повученији, његови луцидни потези би дошли до изражаја.
Можда и скупа три бода колико су наши били фаулирани. Витаса не очекујем скоро, остали су прошли добро како су били изударани.
Да ли је било неке тензије између Лазаревића и Царевића пред крај утакмице?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Uvek sa tobom »

Војо ништа без Малбашића :mrgreen:

Немам стварно ником ништа да замерим за овај меч, сви су дали максимум, Бјековић једино што дечко не зна, ал барем се трудио и изгарао. Барај ушао и промешао их, по мени требао би више минута да добија, Зукић све бољи тера и Топића да се више труди, ни ја се не слажем за капитенску траку и Витаса, има ту наше деце, ал то је одлука тренера. Драго ми је и због Лазаревића и гола заслужио је. Данас смо генерално и заслужили победу, штета због два јефтино примљена гола, морамо те прекиде поправити, код другог гола оно говно само у 5 метара.

Коначно скоро пун стадион и победа, увек нам се дешавало да усеремо у таквим ситуацијама. Сјајна атмосфера на стадиону :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by slanobarac »

Pobedi se u zube ne gleda. Da su ovako grizli kao kod Bataka imali bi bar 3,4 pobede više. Ne pamtim kad smo osvojili (oteli) više lopti na sredini a nismo uspeli da to materijalizujemo. Neke još uvek lopta "ne sluša" ali vidi se rad trenera. Radoslave samo tako nastavi i biće to ok.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by N13 »

Hteo sam na poluvremenu da napisem da mene ovaj rezultat od 2:0 plasi, i da se bojim povlacenja u drugom poluvremenu. Ali rekoh da ne mracim, bilo je euforije, spominjale su se petarde :D

I da, drugo poluvreme je bilo bas onako kako sam se pribojavao. Na kraju smo imali srecu sto smo dali taj treci (da nismo, siguran sam da bismo ga primili), pa je pobeda bila jos sladja.

E sad, ovde Turija rece svaka cast Bataku. Meni bi on dobio otkaz posle ovog meca, bez obzira na pobedu.
Mi igramo protiv ekipe iz nase lige koja nije blizanac na nasem stadionu. U prvom poluvremenu ih pregazimo, odlican presing i pokazemo da smo bolji, raspolozeniji i da smo u stanju da ih unistimo.
U drugom poluvremenu se povucemo. Znaci 45 minuta je pokusao da brani rezultat 2:0. Ajde cak i to povlacenje nije bilo toliko strasno (iako ne mogu da prihvatim to). Ali onda na 2:1 ide totalna defanziva. Znaci 30 minuta je pokusao da brani jedan gol prednosti, na svom stadionu? Pa to ne bi uspeo ni protiv treceligaske ekipe. I naravno primamo gol, Cukaricki se napali, vide sansu da osvoje sva 3 boda. Srecom u savrsenom trenutku smo dali taj treci, pa ta njihova napaljenost nije priozvela nista. I onda opet Batak na delu, ide mega defanziva, kao da branimo gol prednosti poslednjih 5 minuta u finalu LS protiv Bajerna. 3 stopera, 2 beka, 2 zadnja vezna. I svaku osvojenu loptu ispucavamo napred sto dalje od gola.

Ne znam, jako me iritira povlacenje. Povlacenje mogu razumeti samo ako imamo gol prednosti u nadoknadi vremena... pa ajde na ne srljamo tih poslednjih 3-4 minuta. Tako da cu ja reci bravo momci na zelji i trcanju. Ali treneru i taktici ne mogu reci bravo.
Jedino sto mi se u taktici svidelo je agresivnost od samog starta. To treba praktikovati i u buduce.

I bravo onome ko je motivisao igrace. U ovoj sezoni su danas najvise zeleli pobedu. Ko god je zasluzan za tu motivaciju (trener, psiholog, uprava obecanim premijama...), svaka cast!

Vitasu zelim sto brzi oporavak. Neko rece da zasto on kapitem pored toliko nase dece. Kapitenska traka odavno ne simbolizuje pripadnost klubu po stazu. Kapitenska traka se daje prirodnom lideru na terenu, i igracu sa najvise autoriteta. U ovoj ekipi ti lideri i autoriteti su Vitas, Carevic i Simic. Tako da tu traku apsolutno zasluzuje Vitas.

Edit: Za mene je highlight utakmice Barayov ringispil pred kraj utakmice :mrgreen:
Last edited by N13 on Sat Mar 11, 2023 7:53 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Sto se tice adrenalimna,zelje za pobedom,dramarturgije,atmosfere,ironije (Pankov)... meni nas najjaci mec u sezoni. Svega je bilo,iskreno komentatore retko kad slusam kad igra Vosa,a ovaj put sam poceo da ga slusam posle drugog Turijinog vapaja i ne videh neko spektakularno navijanje za Cuku.Jednostavno komentator se malo uneo u mec i navijao za sto vise golova... bilo je i recenica "ide Vojvodina po 4.gol" ili ushicenje "dal je ovo penal za Vojvodinu!?" Ne znam,nije Vosa jedina na svetu,moramo biti i malo tolerantniji,nije bas uvek ceo svet protiv nas :mrgreen: Da su igraci dobili postene batine jesu,al realno umeli smo i mi par puta da ih pocistimo sa terena.Na kraju mnogo nam je znacilo i sto produzetak nije bio nekih 7 minuta,vec samo 4.Treba zahvaliti sudijama na tome.Realno samo Vitas sa povredom je pojeo produzetak,plus u fudbalu je svaka izmena 30 sekundi produzetka,al dobro. Ono sto je najbitnije,IGRACI SU ZASLUZILI DA POBEDE OVAJ MEC. I ostaje pitanje,kakav bi ovo mec bio da nas Rastavac vodio? :mrgreen: Ajd sad da zaljuljamo Javor,pa da docekamo jos jedan mec u NSu ovako napaljeni :cheers:
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Maki »

zukenp wrote: Sat Mar 11, 2023 6:58 pm
Maki wrote: Sat Mar 11, 2023 6:32 pm Batak, da se ne ljubimo..
..će se ljubite ..
Upravo! :cheers:
Čini mi se da dve poslednje utakmice greši sa izmenama, ali prva postava večeras je bila pun pogodak.
Veoma borbena utakmica i na mišiće uzeta tri boda protiv ozbiljnog protivnika, nakon pet godina posta.
Čuli ste svi kako smo grmnuli na Karađorđu na 3:2, a i kako smo častili Pankova kod svakog kontakta. Nije se puno radovao kad nam ga je stavio, ispoštovao je svoj grad...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by fare »

Ipak svaka čast Pankovu zbog ne radovanja posle gola u učinilo mi se kao izvinjenje prema firmi ne znam možda se i varam nije postupi kao mnoštvo naših bivših igrača pogotovo posle toliko zvižduka kad god je imao kontakt sa loptom.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Uvek sa tobom »

Још да додам, Батак је целу утакмицу скакао и викао и кад је било 2:0, добио је и картон, после утскмице се видело колко су играчи желели победу колко су се радовали, успео сам да ухватим Бараја и Симића, мада можда и због премија :mrgreen:

Маните се те гњиде и није се радовао, кад је отишао од нас на представљању тамо се појавио у циганској мајци. Увек се декларисао као циган, нек остане у чуки и нек смрди ту му је место.
Last edited by Uvek sa tobom on Sat Mar 11, 2023 8:16 pm, edited 2 times in total.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

fare wrote: Sat Mar 11, 2023 8:08 pm Ipak svaka čast Pankovu zbog ne radovanja posle gola u učinilo mi se kao izvinjenje prema firmi ne znam možda se i varam nije postupi kao mnoštvo naših bivših igrača pogotovo posle toliko zvižduka kad god je imao kontakt sa loptom.
Pre bih rekao da je (kao sto bi i svako normalan) tako postupio iz nekog straha.Druze da bilo ko od njih postuje Vojvodinu kao klub,trazio bi da ne igra mec,ili ako vec mora sigurno ne bi trcao da ga cusne u mrezu.To ljubljenje grba posle gola ili fazon necu se radovati jer postujem nekog je samo licemernost i tu mislim na sve igrace,ne na Pankova
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by churguzijanac »

Ceo meč sam pizdeo na Nikolića, a onda i na Bataka kad sam video da ga nije zamenio u poluvremenu.Batak nas je odveo u neizvesnost.Nije menjao na vreme i loše je menjao.
Vadi Zukića na 2-1 kad ima još 20-25 minuta da se igra.Prerano je krenuo da zatvara meč.Zukić pored Lazarevića ubedljivo naš najbolji igrač.Mogao je da ga zameni u 90 minutu.Ovako, imali smo sreće.Lazarević nagradjen za odličnu utakmicu, a i mi sa njim.

Sve u svemu Batak slabo vodi utakmice.
Last edited by churguzijanac on Sat Mar 11, 2023 8:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Red Marquis »

Voja wrote: Sat Mar 11, 2023 8:13 pm
fare wrote: Sat Mar 11, 2023 8:08 pm Ipak svaka čast Pankovu zbog ne radovanja posle gola u učinilo mi se kao izvinjenje prema firmi ne znam možda se i varam nije postupi kao mnoštvo naših bivših igrača pogotovo posle toliko zvižduka kad god je imao kontakt sa loptom.
Pre bih rekao da je (kao sto bi i svako normalan) tako postupio iz nekog straha.Druze da bilo ko od njih postuje Vojvodinu kao klub,trazio bi da ne igra mec,ili ako vec mora sigurno ne bi trcao da ga cusne u mrezu.To ljubljenje grba posle gola ili fazon necu se radovati jer postujem nekog je samo licemernost i tu mislim na sve igrace,ne na Pankova
Ne slažem se. Koliko god ne voleo tog cigana, zaista jebeš bilo kog fudbalera koji ne želi da na nekom meču ne postigne gol. Da poštuje Vojvodinu, ne bi igrao za zvezdu a ne da se skriva od lopte, ili da eskivira meč, to nijedan profesionalni fudbaler ne bi smeo ni da pomisli, bilo gde da da igra.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Sat Mar 11, 2023 8:17 pm
Voja wrote: Sat Mar 11, 2023 8:13 pm
fare wrote: Sat Mar 11, 2023 8:08 pm Ipak svaka čast Pankovu zbog ne radovanja posle gola u učinilo mi se kao izvinjenje prema firmi ne znam možda se i varam nije postupi kao mnoštvo naših bivših igrača pogotovo posle toliko zvižduka kad god je imao kontakt sa loptom.
Pre bih rekao da je (kao sto bi i svako normalan) tako postupio iz nekog straha.Druze da bilo ko od njih postuje Vojvodinu kao klub,trazio bi da ne igra mec,ili ako vec mora sigurno ne bi trcao da ga cusne u mrezu.To ljubljenje grba posle gola ili fazon necu se radovati jer postujem nekog je samo licemernost i tu mislim na sve igrace,ne na Pankova
Ne slažem se. Koliko god ne voleo tog cigana, zaista jebeš bilo kog fudbalera koji ne želi da na nekom meču ne postigne gol. Da poštuje Vojvodinu, ne bi igrao za zvezdu a ne da se skriva od lopte, ili da eskivira meč, to nijedan profesionalni fudbaler ne bi smeo ni da pomisli, bilo gde da da igra.
Znaci i ti bi ga zabio Vosi? :mrgreen: Pa rekli smo na dva nacina jednu te istu stvar. Ne postuje on Vosu!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

@Vojo nisi slusao komentatora ceo mec, pogotovo, kad smo poveli 2:0 i imali tu prednost, malo bi drugaciji utisak imao. Malo je smirio strast u drugom delu, dok gosti nisu dali gol(ove). Ne vredi o tome sad voditi raspravu.

Sto se tuce produzetka i vremena izmena, @Vojo, Batak je u jednoj izmeni zamenio 3 igraca istovremeno. Mozda je moglo 1 minut vise zbog povrede Vitasa, ali nije bitno. Ne bi dobili gol ni tada, jer je Batak pojacao defanzivnu skok igru nasim visokim igracima. Prekid nam je sada najranjivija tacka, pored Bjekovica na beku ( i kod gola je nepotrebno faulirao protivnika i jos nekoliko puta tako).

Ono sto je bitno, ja nisam video bolje poluvreme Vose odavno. Jos da je NN odigrao nesto ( a ne stalno gresio, osim onog prebacivanja lopte na suprotnu stranu terena kod naseg drugog gola, gde se Cumic, ustvari, izborio za loptu). Zato sam rekao bravo Bataku.
Sad, sto smo primili onakve golove, ne moze biti kriv Batak. Igracima je pala koncentracija i snaga, sto mora da se desi u toku meca. Jedino je trebao ranije osveziti ekipu. Da na kraju nije branio 3:2 i mi primili gol i trazili bi njegovu smenu odmah. Logicno je da se brani gol prednosti 7-8 minuta pre kraja i ne srlja u napad.
Treci gol je falio u prvom poluvremenu ili pocetkom drugog. Ako ga nismo dali, onda se cuva ono sto je u dzepu.

Edit
Vidim zamera se Bataku zbog izmene Zukica. Medjutim, Zukic je drasticno pao u drugom poluvremenu i po meni je izmena uredu.

Jedino je trebao mnogo ranije zameniti NN, ali verovatno se nada da ce napraviti nesto. Medjutim, tesko to ide. Izgubio je osecaj, zbog duzeg neigranja, ali zasluzenog neigranja, jer se krece po terenu kao rekreativac.
Last edited by Turija on Sat Mar 11, 2023 8:45 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked