26. kolo: VOJVODINA – Čukarički 3:2 (2:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Radoye wrote: Sat Mar 11, 2023 9:57 pm
Voja wrote: Sat Mar 11, 2023 7:52 pm ...nije Vosa jedina na svetu...
Jbg Vojo jeste. Ja od fudbala jos jedino gledam Vosu, otpratim svetsko prvenstvo svake cetvrte godine i nekad ovde kad naletim da klinci mojih prijatelja i poznanika igraju svoje amaterske lige odem i pogledam i vise se nauzivam na takvim utakmicama nego da mi svaki dan Premijersip i ostali Bundesi dolaze pod prozor. Odavno me je profesionalni fudbal razocarao, da Vosa ne postoji prestao bih potpuno da pratim fudbal.
Govorim za novinare,fudbalere koji nisu igrali za nas... Ne moze se jednostavno od njih ocekivati na forsiraju Vosu.A i oko tog penala,daj nemojte se zezati jbt... Idite onda na kosarku,tamo se sudi svaki kontakt pa cete biti srecni. Nemojte ceo zivot samo kukakti kako smo osteceni,pokradeni.... nepomenuti... postaje tuzno malo. Razumem situaciju kada nam ponisti onakav gol u Lucanima ili protiv Spartaka,gde se stvarno vide greske,ali da nas svaki mec kradu,jebu.... preterujete malo. Dragi ste mi,al mi se vec smucilo,meni koji sam na vasoj strani,a mogu zamisliti koliko to smesno tek izgleda drugima.Uzivajte u pobedi i zajebite vise te decije fore,vecito neko tuzakanje,zalopojke.... poceo sam neke postove i da preskacem,jer tacno znam sta ce pisati posle svakog meca
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Milan »

Da prostiš, sad ti serendaš na kub. Ono je čist penal, koliko god ti standardno kontrirao. A pošto stalno ćutimo, uvideli su da mogu da nas j.ebu, pa će sa tom praksom i nastaviti. A nekada će nam možda stvarno biti presudno…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Milan »

zukenp wrote: Sat Mar 11, 2023 8:45 pmDanas se čula publika ,mnogo više nego ranije ,i ona strana dje je kamera i vatreni .Samo se nadam da to nije samo zbog proslave rođendana .. :)


Nije do rodjendana. Obzirom na pomenuti rodjendan, sever je prilično podbacio sa brojkom danas, ali to je jednostavno realnost na koju nikako ne uspevam da se priviknem. Nadam se samo da će omladina istrajati i da je ovo samo osnova za ozbiljniju brojku kroz par godina…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Milan wrote: Sun Mar 12, 2023 12:49 am Da prostiš, sad ti serendaš na kub. Ono je čist penal, koliko god ti standardno kontrirao. A pošto stalno ćutimo, uvideli su da mogu da nas j.ebu, pa će sa tom praksom i nastaviti. A nekada će nam možda stvarno biti presudno…


Na 2:27 se vidi lepo da se Cumic izvio na pad i pre nego sto ga ovaj dodirnuo iza... Ne kontriram nego jednostavno pokusavam realno sagledati stvari bez ostrascenosti. Mogu zamisliti vase komentare ovde da je na nekom mecu Katai tako srusen i sviran penal za Zvezdu. Jednostavno ne postoji utakmica u kojoj ne kukate na sudije,al ocigledno je to normalno na forumu. Evo i danas kod 2:2 pogledajte postove o Bataku,a na nasoj je strani... jednostavno non stop neke frustracije,uvek smo mi ovde najpametniji,najposteniji,mi smo ti koji odlucujemo ko treba da vodi klub,kako treba da ga vodi,sta da prica,kako da prica,kako treba da se pravi stadion,kako treba igraci da se ponasaju,ko treba da igra,ko ne,kako sudije trebaju da sude,kakva saopstenja treba objavljivati.... i onda dolazimo u paradoksalne situacije da su nasi igraci invalidi,djubrad,lenstine,ego manijaci,a da klicemo i respektujemo one koji em izdali klub,em nam dali gol,al eto kao imaju respect jer se nisu radovali. Sve ovde lagano postaje jezivo naopako. Meni je to pocelo da smeta,i smatram da mogu to da napisem,bez ikakve zelje da nekog molim da se slozi sa mnom.Ako smatrate da sam zbog toga kontras,ok bicu kontras. Al jednostavno necu da kukam kad za to nema povoda. Moje je misljenje da tu nema penala,i to ce ostati tako i sve da sad kompletan FSS objavi da je bio penal,i da Cuka posalje javno pismo izvinjenja zbog nacinjene nam sportske nepravde i neopravdano dosudjenog penala. A brate mili,ne voli nas drzava,ne voli nas sistem,ne voli nas savez,ne voli nas sudijska organizacija,ne vole nas ljudi koji nas vode,ne vole nas fudbaleri koji igraju za nas..... dokle vise jbt? Valja li bilo sta u ovo drzavi,tj.ne valja li,vec postoji li bilo koja stvar u ovoj drzavi,na Balkanu,u Evropi koja ide u korist Vojvodine? 30 godina na ovom mestu samo nesto kukamo,pljujemo,osudjujemo..... ajd kad ima nekog osnova pa da i razumem,al i teoretski je nemoguce da smo 109 godina iz kola u kolo uvek mi je*ena strana.
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by milancl »

Vrlo bitna pobeda, čestitke momcima, čestitke publici... Bravo za vređanje Pankova... I kao što neko reče nije se radovao jer se usrao da ne navuče još veći gnev.

Čini mi se da nas je Rastavac izludeo u toj meri da smo počeli da tražimo dlaku u jajetu. Svaku sitnicu analiziramo i zameramo Bataku. Ima grešaka naravno, ali dajmo njemu i momcima podršku, ide serija teških utakmica...

Pošto sam gledao samo snimak, pa mi je lakše bilo uvideti neke stvari... Osvrnuo bih se samo na gol Pankova... Od samog njegovog dolaska na skok, bukvalno niko ga nije preuzeo, čuvao, ma čak ni pogledao... To je nedopustivo i za beton ligu.

Sve u svemu, velika pobeda, protiv jedne od meni najodvratnijih ekipa!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Taxista »

Pored svega što ste napisali,a sa čim se slažem 90%,jednu stvar niko pomenuo nije.Traore i Vitas su u džep strpali onog Badamosija(čovek se skoro video nije,sem kad je izlazio sa terena😊)
P.s.Nadam se da Vitasova povreda nije ozbiljna
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Radoye »

@Voja - dobro, ja cu prvi bez problema da priznam da sam pristrasan kad igra Vosa i da na nju gledam drugacijim ocima nego na sve ostale klubove na svetu (koje zapravo uopste vise i ne gledam - evo ne umem da nabrojim vise od 5-6 igraca iz nekog drugog kluba a i to vecinom one koji su bili kod nas - i to kako u Srbiji tako i u ligama "petice" il' digod vec)... Jbg takva je priroda navijacke strasti, ona pomalo i zaslepljuje. Jer da se u zivotu (pa i fudbalu) samo brojevi i matematika gledaju bez ikakvog drugog konteksta i ideje iza njih svi bismo navijali za Real Madrid. :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by slanobarac »

Radoye wrote: Sat Mar 11, 2023 9:57 pm
Voja wrote: Sat Mar 11, 2023 7:52 pm ...nije Vosa jedina na svetu...
Jbg Vojo jeste. Ja od fudbala jos jedino gledam Vosu, otpratim svetsko prvenstvo svake cetvrte godine i nekad ovde kad naletim da klinci mojih prijatelja i poznanika igraju svoje amaterske lige odem i pogledam i vise se nauzivam na takvim utakmicama nego da mi svaki dan Premijersip i ostali Bundesi dolaze pod prozor. Odavno me je profesionalni fudbal razocarao, da Vosa ne postoji prestao bih potpuno da pratim fudbal.
+1 :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sun Mar 12, 2023 1:19 am
Milan wrote: Sun Mar 12, 2023 12:49 am Da prostiš, sad ti serendaš na kub. Ono je čist penal, koliko god ti standardno kontrirao. A pošto stalno ćutimo, uvideli su da mogu da nas j.ebu, pa će sa tom praksom i nastaviti. A nekada će nam možda stvarno biti presudno…


Na 2:27 se vidi lepo da se Cumic izvio na pad i pre nego sto ga ovaj dodirnuo iza... Ne kontriram nego jednostavno pokusavam realno sagledati stvari bez ostrascenosti. Mogu zamisliti vase komentare ovde da je na nekom mecu Katai tako srusen i sviran penal za Zvezdu. Jednostavno ne postoji utakmica u kojoj ne kukate na sudije,al ocigledno je to normalno na forumu. Evo i danas kod 2:2 pogledajte postove o Bataku,a na nasoj je strani... jednostavno non stop neke frustracije,uvek smo mi ovde najpametniji,najposteniji,mi smo ti koji odlucujemo ko treba da vodi klub,kako treba da ga vodi,sta da prica,kako da prica,kako treba da se pravi stadion,kako treba igraci da se ponasaju,ko treba da igra,ko ne,kako sudije trebaju da sude,kakva saopstenja treba objavljivati.... i onda dolazimo u paradoksalne situacije da su nasi igraci invalidi,djubrad,lenstine,ego manijaci,a da klicemo i respektujemo one koji em izdali klub,em nam dali gol,al eto kao imaju respect jer se nisu radovali. Sve ovde lagano postaje jezivo naopako. Meni je to pocelo da smeta,i smatram da mogu to da napisem,bez ikakve zelje da nekog molim da se slozi sa mnom.Ako smatrate da sam zbog toga kontras,ok bicu kontras. Al jednostavno necu da kukam kad za to nema povoda. Moje je misljenje da tu nema penala,i to ce ostati tako i sve da sad kompletan FSS objavi da je bio penal,i da Cuka posalje javno pismo izvinjenja zbog nacinjene nam sportske nepravde i neopravdano dosudjenog penala. A brate mili,ne voli nas drzava,ne voli nas sistem,ne voli nas savez,ne voli nas sudijska organizacija,ne vole nas ljudi koji nas vode,ne vole nas fudbaleri koji igraju za nas..... dokle vise jbt? Valja li bilo sta u ovo drzavi,tj.ne valja li,vec postoji li bilo koja stvar u ovoj drzavi,na Balkanu,u Evropi koja ide u korist Vojvodine? 30 godina na ovom mestu samo nesto kukamo,pljujemo,osudjujemo..... ajd kad ima nekog osnova pa da i razumem,al i teoretski je nemoguce da smo 109 godina iz kola u kolo uvek mi je*ena strana.
Pošteno i tačno Vojo. Od reči do reči. Svi mi volimo Vošu ali često pojedini preteruju. Nećemo da budemo kao blizanci. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

@Vojo, preterujes. Nadam se da to osecas i sam, kad sagledas sve sto si napisao mnogo objektivnije.

Svaka utakmica je sama za sebe i komentarise ono sto se videlo.
Ono sto se vidi, nikad nije isto, pa zato ni komentari. Utakmice i igraci idu nekad od sjaja do ocaja, pa tako onda i komentari. Da je isto, bila bi to konstantna prava linija i matematika bez mogucnosti promene. Posto nije, onda se komentarise ono sto je vidjeno, svaki put zasebno.

Da je sve kako si ti stvari pozitivno ( sto ti nazivas objektivno) sagledao, ne bi ti bio za Vidica na celu FSS, vec za Dzajica, jer sve je ovde OK, bajno i sjajno - svi posteni globalno ( sto kaze Nele Karajlic u Sloznoj braci). Zivimo u Diznilendu, po tvom komentaru danas, a sutra ces pisati suprotno i hvaliti Zeljka i Radete i slagati se sa njihovim komentarima i kaciti emisije.

Penal nad Cumicem je k'o kuca.
Da li se izvio ili nije, da dohvati loptu, nebitno je, jer je gurnut sa ledja, ocigledno i namerno, u trenutku kad je imao loptu nad glavom. Da li bi bio gol da nije odgurnut ili bi lopta otisla izvan okvira gola, to samo mozemo pretpostavljati. Cinjenica je da odgurnut u tom skoku i tu spora nema. A, ti misli i dalje kako hoces.

Inace, generalno gledano, sudjenje nije bilo lose ( iako su nas gosti momacki istukli na nasem stadionu). Mislim da bi glavni sudija dosudio taj penal da nije bilo 2:0 za nas, pa se uplasio da on ne prelomi ishod utakmice. Jer, 3:0 bi to znacilo. Ovako je pustio da sve to resi preostalo vreme meca. Na kraju, ipak, pravda je pobedila. Bili smo bolji i zasluzili pobedu.

PS
Mislim da se nismo namerno povukli u drugom poluvremenu, niti da je to Batak to trazio. Nego, jednostavno, jos uvek nemamo snage za celu utakmicu u tempu kakav smo nametnuli u pocetku meca i skoro celo prvo poluvreme.
Pomak se juce video i to je najvaznije. Treba nastaviti u tom smeru. A, kako se bude igralo, sudilo na novoj utakmici, tako ce se i komentarisati. To je sasvim normalno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by ssnigd »

Vitas kapiten, odlicna odluka trenera.
Nijedan igrac iz nase skole nema u sebi ni gram leadershipa, da bi mogao da bude kapiten. Zna se sta kapiten mora da znaci i na terenu i u svlacionici. Drincic npr. Vitas odskace stavom i pojavom na terenu. Scena na kraju poluvremena, na gol liniji kod odlaska u svlacionice, Vitas je cekao i poslednjeg naseg igraca da izadje sa terena i pozdravi se sa njim i zagrli. Mali detalj, ali govori da je ozbiljno shvatio tu ulogu.
Druga pozitivna stvar danas. Igraci su bili spremni za fight do kraja i zato smo veoma brzo i dali dva gola. Cuka je bezlicna ekipa sa nekoliko tehnicki fantasticnih igraca, Docic, Owusu i mali Lucic, pa ih je ovakav fizicki kontakt totalno dekoncentrisao.
Treca pozitivna stvar. Navijaci i atmosfera na tribinama, ridje go**o pocasceno od svakog navijaca prigodnim komentarima.

Moramo smanjiti greske u odbrani, a danas ih je bilo dosta. Prelako smo ispadali u 1 na 1 igri, pa gol Pankova gde ga niko ne prati... To se u petlicima ne dozvoljava.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

Istekao mi edit, ali jos da dodam na tu temu.
@Vojo, pogledaj samo sta je pisano za Zukica ranije i sada, pa uporedi. I kako se glasalo, narocito, u tvom omiljenom topiku.

Za neupucenog ,,objektivnog posmatraca" (kako se i ti pretstavljas), ovi na forumu samo kukumavce i zale se. Potpuno nerealni tipovi A, realno, tacno je i ono pre napisano i ovo sada, iako izgleda kontradiktorno.Sve samo spram trenutno vidjenog u vremenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by zukenp »

Ključnu stvar je rekao Turija dva posta iznad .Da nije bilo 2 0 ,verov bi svirao penal .Mislim ,u pravilima ne piše to da sudija može.na osnovu rezultata da odluči jel penal ili nije ,ali znamo svi da te stvari utiču na njih .Kontakt je.bio takav i problem je bio što je bio u skoku ,a tad se ne gleda baš kolko jako ga je gurnuo .Kad si u skoku,dovoljno je malo .. Juče sam čuo na tribinama strasti koju sam video ovde na forumu i za koju sam se pitao gde je na tribinama .Ovde više psujete i kritikujete večite od mene ,kao da ste vi sa juga a ja sa severa(a zna se ko je temperamentniji :) ,pa.sam se zapitao jel moguće da je to to ,svih 10 ljudi koji tako misle u N Sadu se okupilo na forumu i nikog više nema .Juče sam to čuo na tribini ,pre svega mislim na onoj gde je kamera ,prilikom prijema lopte Pankova (nikako da upamtim ime ,sve ga mijesam sa Volkovom) i generalno mnogo više ste učestvovali u meču nego inače .Nadam se da će se ponavljati ..
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Radoye wrote: Sun Mar 12, 2023 3:10 am @Voja - dobro, ja cu prvi bez problema da priznam da sam pristrasan kad igra Vosa i da na nju gledam drugacijim ocima nego na sve ostale klubove na svetu (koje zapravo uopste vise i ne gledam - evo ne umem da nabrojim vise od 5-6 igraca iz nekog drugog kluba a i to vecinom one koji su bili kod nas - i to kako u Srbiji tako i u ligama "petice" il' digod vec)... Jbg takva je priroda navijacke strasti, ona pomalo i zaslepljuje. Jer da se u zivotu (pa i fudbalu) samo brojevi i matematika gledaju bez ikakvog drugog konteksta i ideje iza njih svi bismo navijali za Real Madrid. :cheers:
Pa dobro,ali to ne znaci da nas sudije i sistem iz kola u kolo kradu? Svaki navijac i treba da bude pristrasan,ali isto tako ta pristrasnost ne bi trebalo da ga sputa da cestita drugoj ekipi ako nas nadigra i pobedi,a ne da se uvek vadimo na sudijske odluke. Zamisli da je ovde ostalo 2:2,gorelo bi oko penala.
slanobarac wrote: Sun Mar 12, 2023 6:48 am Svi mi volimo Vošu ali često pojedini preteruju. Nećemo da budemo kao blizanci. :cheers:
To je otprilike i moja poruka
Turija wrote: Sun Mar 12, 2023 8:38 am Da je sve kako si ti stvari pozitivno ( sto ti nazivas objektivno) sagledao, ne bi ti bio za Vidica na celu FSS, vec za Dzajica, jer sve je ovde OK, bajno i sjajno - svi posteni globalno ( sto kaze Nele Karajlic u Sloznoj braci). Zivimo u Diznilendu, po tvom komentaru danas, a sutra ces pisati suprotno i hvaliti Zeljka i Radete i slagati se sa njihovim komentarima i kaciti emisije.
Kakve sad ovo ima veze sa mojim postom koji komentarises? Na duel Vidic vs Dzajic nijednog sekunda nisam gledao iz ugla Vojvodine i toga da mi profitiramo.Nisam za Vidica da bi nam su sudili takvi penali koji juce nije sudjen,vec sam za Vidica da se i Zvezdi ne sudi takav duel kao penal. Nisam za Vidica jer su sudije uvek protiv Vojvodine,vec sam za Vidica da se spreci favorizovanje Zvezde i Partizana,a u tom favorizovanju u duelima sa njima (u medjusobnim mecevima),moras priznati,cesce sami ucestvujemo nego sudije.Ako postavljam necije klipove,ne znaci da podrzavam stavove tih ljudi,vec ih postavljam da iz tih klipova saznamo nesto novo,nesto sto se ne moze uvek cuti,i to sam ti milion puta rekao. Ako nekog podrzavam,ja to bez dileme uvek navedem,kao sto sam navodio da mi je Dejan Savicevic najbolji fudbaler na svetu (od svih koje sam gledao) i stanem iza tih reci,ali se ni za jednog igraca,ni za jednu osobu generalno ne vezujem lako,kao sto neki misle.Jednostavno volim sve da citam izmedju redova i uvek gledam od svakog po nesto da naucim,al to ne znaci ako ga pomno slusam,da ga i podrzavam. Moj post se odnosio na kukanje da nas uvek kradu i vecitu kritiku forumasa,konstanto vredjanje ljudi zaposlenih u klubu i slicno. Ko smo mi da sebi tako nesto dajemo za pravo? Ok,u redu je reci da je neko odigrao dobro ili lose,ali omalovazavati nekog ko na terenu brani tvoje (navijacke) interese je sramotno.
Turija wrote: Sun Mar 12, 2023 9:23 am @Vojo, pogledaj samo sta je pisano za Zukica ranije i sada, pa uporedi. I kako se glasalo, narocito, u tvom omiljenom topiku.

Za neupucenog ,,objektivnog posmatraca" (kako se i ti pretstavljas), ovi na forumu samo kukumavce i zale se. Potpuno nerealni tipovi A, realno, tacno je i ono pre napisano i ovo sada, iako izgleda kontradiktorno.Sve samo spram trenutno vidjenog u vremenu.
Eeeee,upravo si sam sebi odgovorio. Zukic igra lose - kritike,Zukic igra dobro - pohvale.Tako bi i trebalo uvek da bude.
A sudije sviraju lose - kritike,sudije sviraju dobro - opet kritike. E ovo je takodje konstantna situacija na forumu i bas na nju ukazujem. I teoretski je nemoguce da sudije sveki mec sude na stetu Vojvodine,a ovde se bukvalno svako kolo to navodi,jedino ako nekog ono pobedimo 5:0,onda je sudija bio ok.
Licno sam apsolutno zadovoljan sudjenjem Vosi u ovoj sezoni. Bilo je 2-3 situacije u kojima smo osteceni,ali veruj mi da vise takvih situacija mogu naci gde su bili osteceni i zvezda i partizan.Ponistavani su i njima cisti golovi i nisu svirani cisti penali,e sad sto su im pre toga pomagali da steknu prednost.... e zato Vidic,a ne Dzajic,ali cisto da se pokusa,jer sam za Vidica samo da mu se da sansa,a ne zato sto tvrdim da je idealan :cheers:

p.s.i da Turija,moj omiljeni topic je Gde su,sta rade.... i ako se ne varam za 10minuta Nova Sport prenosi mec u kome je Dzon Meri starter... ajd zdravo :mafia:


zukenp i ja sam prijatno iznenadjen reakcijom publike na tribinama.Takve reakcije odavala su utisak da se igralo pred desetak hiljada navijaca,a navijaca i nije bilo bas mnogo (posebno ne na zapadu) s obzirom na tenziju koju mec nosio
Last edited by Voja on Sun Mar 12, 2023 12:21 pm, edited 3 times in total.
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Stexman »

U pravu je Voja, i ja mislim da nije penal. Da je nas igrac pokusao da skoci na tu loptu izgledali bi mnogo bolje po nas. Medjutim njemu je bilo samo da se baci, jer je ocekivao to guranje sa ledja pa je rekacija ispala malo ne prirodno. I upravo to je stvorilo problem kod sudije i nije svirao penal.
Tako sam ja to video. Cak sam i matorom prokomentarisao odmah u direkt om prenosu da to nije penal. Na ponovljenom snimku sam bio ubedjen u to.
Locked